• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Kontenery

Producent/wytwórca
 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Metallbau Emmeln specjalizuje się w produkcji kontenerów morskich według DNV 2.7-1 i -2, jak również EN 12079. Projektowanie oraz kontrola/certyfikowanie są przeprowadzane we współpracy z GL (niemieckie towarzystwo klasyfikacyjne Germanischer Lloyd). Nasze produkty: Rozdzielnie, kontenery przeciwpożarowe, kontenery dżwiękochłonne, kontenery specjalne, kontenery do szaf sterowniczych. W sektorze offshore na kontenery nakładane są specjalne wymagania, których inne kontenery nie mogą spełniać. Kontenery morskie są wykorzystywane do transportu towarów, ale także jako obudowy maszyn, systemów i urządzeń sterowniczych, jako pomieszczenia magazynowe lub mieszkalne na platformach wiertniczych ropy naftowej i gazu, a także na platformach podstacyjnych.

 3. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

 4. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat, firma Weisig Maschinenbau GmbH z siedzibą w Alfeld zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą kontenerów budowlanych i biurowych oraz natryskarek do robót drogowych, ze znakiem towarowym Weiro ®. Konsekwentne zarządzanie produktami i dążenie do innowacyjności zaowocowały popytem na produkty Weiro ® na całym świecie. Produkty Weiro ® są dostępne w innych krajach, dzięki rozwiniętej sieci partnerów handlowych. Weisig Maschinenbau GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym w trzecim pokoleniu, działającym na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Alfeld, pod marką "Weiro®", produkowane są szyte na miarę produkty przeznaczone do sprzedaży międzynarodowej.

 5. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KRAFT HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Kraft Handel GmbH buduje obiekty kontenerowe z jednego źródła. Od planowania obiektu do jego terminowego ukończenia: znamy wszystkie wymagania prawa budowlanego i dzięki temu możemy szybciej rozpocząć budowę Twojego obiektu kontenerowego. Oprócz standardowych modeli kontenerów firma Kraft Handel GmbH specjalizuje się również w budowie instalacji o specjalnych wyzwaniach. Od kontenerów specjalnych po moduły kontenerowe dostosowane do potrzeb klienta: Prosimy o przesłanie zapytania ze specyfikacjami, abyśmy mogli przedstawić Ci możliwość realizacji Twojego projektu kontenerowego. Nasze rozwiązania kontenerowe składają się z pojedynczych modułów i podwójnych kontenerów, które można wyposażyć w zależności od zastosowania. Specjalizujemy się również w produkcji kontenerów dodatkowych, takich jak garaże kontenerowe.

 2. SCHNELL DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą kontenerową z siedzibą w Niemczech, oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania kontenerowe zapewniające naszym klientom najwyższej jakości doświadczenia użytkowania. Produkujemy i sprzedajemy różnorodne kontenery, w tym kontenery mieszkalne, sanitarne, budowlane, toaletowe, biurowe, małe domki, kontenery dla uchodźców, kontenery szkolne, kontenery bezpieczeństwa, kabiny i kontenery basenowe. Kładziemy duży nacisk na jakość i trwałość, aby utrzymać najwyższy poziom zadowolenia klientów. Każdy z naszych kontenerów został starannie zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami. Stale wprowadzamy innowacje i rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić funkcjonalne rozwiązania pasujące do współczesnego stylu życia. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół jest gotowy wspierać naszych klientów na wszystkich etapach. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie współpracę, aby zrozumieć Twoje potrzeby, ocenić Twoje projekty i zapewnić odpowiednie rozwiązanie kontenerowe. Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna są ważnymi aspektami naszej pracy. Dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów przyjaznych dla środowiska i kładziemy nacisk na efektywność energetyczną. Dołącz do nas, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie w swojej firmie. Skontaktuj się z nami w sprawie swoich potrzeb związanych z kontenerami i pozwól nam zapewnić Ci optymalne rozwiązanie.

 3. ANTON HURTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nazwa Hurtz od wielu dziesięcioleci oznacza obróbkę aluminium wysokiej jakości. Wytwarzamy wysokiej jakości ramy sitodrukowe oraz systemy magazynowe (palety, nasadki, pojemniki), które zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniem. Nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się obecnie w największego na świecie producenta precyzyjnych ram sitotrukowych. W zakresie produkcji palet aluminiowych, nasadek, skrzynek okratowanych i pojemników dla klientów z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej i spożywczej wszystkie nasze wyroby są zgodne z wymogami i przepisami GMP i HACCP. Rozwiązania niestandardowe według specyficznych życzeń klienta podlegają indywidualnej konsultacji z naszymi partnerami i ich zapewnienie jest dla nas oczywiste! Do nich należą między innymi różne specyficzne palety, ramy, pojemniki i skrzynki kratowe odpoziadające na indywidualne potrzeby. Jakość i terminowość charakteryzują całą naszą produkcję. Nasi współpracownicy pracują w sposób zorientowany na klienta i udzielają porad i odpowiedzi na wszystkie pytania.

 4. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 5. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  Szwajcaria

 1. DEUMOBA GMBH

  Niemcy

 2. TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

 2. SICOM SPA CONTAINERS

  Włochy

 3. BNS MODULBAU

  Niemcy

 4. CONFOOT

  Finlandia

  Wsporniki kontenerowe ConFoot stanowią dzisiaj na rynku najlżejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia i obsługi kontenerów. Wysokowytrzymałe stalowe rozpórki (ważące tylko 24 kg) może zamontować jedna osoba w zaledwie kilka minut w dowolnym odlanym gnieździe narożnym kontenera zgodnego z normą ISO. Po ustawieniu zawieszenia podłoża, ciężarówka może odjechać, pozostawiając kontener ustawiony na podporach. Możliwości ułatwienia, usprawnienia i redukcji kosztów w łańcuchu dostaw są olbrzymie.

 5. ACHBERG SILOANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ACHBERG posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elementów instalacji dla przemysłu zajmującego się materiałami stałymi przechowywanymi luzem. Nasze styczniki do materiałów sypkich luzem, systemy opróżniania BigBagów, systemy napełniania BigBagów i elastyczne silosy mają budowę modułową, dzięki czemu mają wiele różnorodnych zastosowań standardowych. Produkujemy różnorodne elementy systemów rurowych. Mamy w magazynie kolanka rur ze stali nierdzewnej, kolana z utwardzanej stali nierdzewnej, kolana rur szklanych, rozgałęzienia ze stali nierdzewnej, szklane rozgałęzienia rur, trójniki, reduktory, rury ze stali nierdzewnej, rury aluminiowe, złącza rur, węże, lance ssące, złącza śrubowe, stacje łączące, pojemniki ssące, ślizgarki pneumatyczne i zawory podciśnieniowe. Silosy magazynowe, dwukomorowe, silosy mieszalnicze oraz silosy załadunkowe są produkowane, dostarczane i instalowane przez naszych doświadczonych monterów. Nasz dział inżynierii kontroli oferuje standardowe kontrole w zakresie rejestracji i wizualizacji poziomów napełnienia oraz kontroli napełniania silosów.

 6. KONSTAL PPHU ANDRZEJ KURNIK

  Polska

  Firma Konstal prosperuje na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Jej siedziba mieści się w miejscowości Krasne-Lasocice, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Kurnik. Głównym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż garaży blaszanych. Oferujemy: -bramy garażowe, -kojce dla psów, -hale namiotowe, -profile, -rury, -kształtowniki, -wiaty, -schowki, -kontenery magazynowe, -ogrodzenia budowlane. Nasza różnorodna oferta zawiera również pomieszczenia gospodarcze i magazynowe. Gwarantujemy atrakcyjne oraz niskie ceny. Dowozimy produkty na terenie całego kraju. Sprzedajemy ratalnie, zapewniamy montaż gratis oraz fachową obsługę. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta. Co więcej, wykonujemy konstrukcje na indywidualne zamówienie lub konstrukcje pod szklarnie. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne do produkcji asortymentu. Stale dążymy do zrealizowania wszystkich potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy promocje na nasze usługi. Przedsiębiorstwo Konstal otrzymało już wiele certyfikatów oraz wyróżnień za prowadzenie działalności. Zapewniamy, że nasze produkty najwyższej jakości będą służyły na wiele lat. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są stale szkoleni. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, solidnie oraz zapewniając bezpieczeństwo. Zapraszamy od odwiedzenia strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta firmy wraz ze zdjęciami.

 7. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 8. RAMIRENT S.A.

  Polska

  Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe: Sprzęt budowlany, podnośniki, kontenery, rusztowania, podesty, platformy i dźwigi Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Ramirent jest marką znaną na skalę ogólnokrajową i europejską. Jako sprawdzony partner na budowie nasze usługi są cenione i rekomendowane przez Klientów w całym kraju. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży i zaufanie największych polskich inwestorów budowlanych.

 1. CUBNER SAS

  Francja

  CUBNER to firma zajmująca się sprzedażą kontenerów morskich oraz składowaniem kontenerów nowych i okazyjnych. Rozwiązania w dziedzinie urządzania na indywidualne życzenie CUBNER. Nasza ekipa zaproponuje Ci rozwiązanie przystosowane do Twoich potrzeb. Możemy również zajmować się transportem i rozładunkiem Twoich kontenerów suchych, chłodniczych, płaskich, z otwartą górą. Gwarantujemy kosztorys w ciągu 48 godzin. CUBNER to również wynajem, naprawa i przekształcanie Twoich kontenerów.

 2. DOM-KON. G. MATUSIK

  Polska

  Firma DOM-KON powstała w 1999r jako zakład prywatny prowadzony przez Grzegorza Matusika. Wiodącą częścią działalności jest produkcja kontenerów budowlanych i budowa obiektów w systemie modułowym. Dodatkowo montujemy płyty warstwowe. Dokładamy starań by nasze usługi spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości obsługi.

 3. CIEST METAL OÜ

  Estonia

  Nasza firma specjalizuje się w budowie i obsłudze terminali paliwowych. Wykonujemy według projektu prace instalacyjne, zakładanie rurociągów i zbiorników do oleju mineralnego. Produkcja obejmuje różne sfery działań w zakresie terminali rurociągów naftowych, konstrukcji inżynierii hydraulicznej i projektów nietypowych. Produkcja i montaż zbiorników. Systemy mocowania rur zgodne z normą SFS.

 4. WAREX SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji stalowych i elewacji, produkcja i montaż budynków prefabrykowanych, spersonalizowane i przyjazne podejście do potrzeb klienta. Wyroby: Konstrukcje stalowe, budynki stalowe, elewacje, budynki prefabrykowane.

 5. BLANK KONSTRUKCJE STALOWE

  Polska

  Od ponad dekady zajmujemy się budową konstrukcji stalowych, bram, kontenerów i wielu innych. Obróbka stali nie ma przed nami żadnych tajemnic. Obsługujemy naszych Klientów kompleksowo. Wspieramy w procesie projektowym, budujemy, doradzamy w czasie eksploatacji. Gwarantujemy najwyższą jakość i dotrzymujemy obietnic. Korzystamy z maszyn i narzędzi najwyższej klasy, co zapewnia pewność dotrzymania terminów. Nasz sprzęt po prostu nie sprawia przykrych niespodzianek.

 6. CERTUSS DAMPFAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Innowacyjne kotły parowe od 1957 roku - bezpieczne i energooszczędne.

 7. YEDITEPE PREFABRIK PROJE INSAAT SANAYI TIC LTD STI

  Turcja

 8. CAME DI ROLANDO MALVESTITI & C. SAS

  Włochy

 9. ECONOX

  Francja

 10. SOTKON PORTUGAL - SISTEMAS DE RESÍDUOS, S.A

  Portugalia