• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kontenery

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Kontenery

Producent/wytwórca
 1. CONTAIN HAUS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Contain Haus jest jedną z wiodących firm w branży kontenerowej. Nasza firma, produkująca w Niemczech i Turcji, jest również wiodącą firmą badawczo-rozwojową, wykorzystującą zaawansowane technologie w swojej dziedzinie. Jako jeden z największych przełomów w dziedzinie systemów kontenerowych i budowlanych na nowo definiujemy standardy w Niemczech i w całej Europie. Firma Containhaus oferuje rozwiązania, które są w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworząc indywidualne plany i spełniając tym samym ich życzenia. Idealnie nadają się one na kontenery biurowe, mieszkalne lub budowlane. Kontenery i budynki prefabrykowane zyskują coraz większe znaczenie, co oznacza, że modułowe metody budowy stają się stopniowo pierwszym wyborem zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Firma Contain Haus wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom i zaprojektował kontenery mieszkalne w taki sposób, aby mogły być również wykorzystywane w branży handlowej. Szczególnie w produkcji nowej generacji, wysokie standardy opracowane przez naszą firmę są zgodne z normami niemieckimi. Kontenery biurowe produkowane zgodnie z niemieckimi normami zapewniają nowoczesność biura. W przypadku projektów na dużą skalę, takich jak szpitale, centra handlowe czy budynki instytucjonalne, możemy produkować jedno- lub wielopiętrowe modele kontenerów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 2. EMPAC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMPAC GmbH produkuje uniwersalne pojemniki na materiały sypkie (Flexible Intermediate Bulk Container, FIBC) oraz foliowe okładziny do dużych pojemników (Liner). 1980: Założenie firmy EMPAC Verpackungs GmbH 1993: Wejście do Grupy NORDENIA 1996: Założenie firmy produkcyjnej STARPAC w Starogardzie / Polska 2012: Wycofanie się z Grupy NORDENIA w ramach wykupu menedżerskiego - Kontynuacja działalności jako EMPAC GmbH ze spółką zależną EMPAC Polska i EMPAC Francja 2012-2015: EMPAC Francja jako firma handlowa / USA jako partner handlowy 2017: EMPAC ponownie w rękach właścicieli od 5 lat.

 3. BEKUPLAST GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEKUPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki transportowe kołowe, Skrzynki z tworzyw sztucznych, palety plastikowe, palety malarskie, Pojemniki sztaplowalne, Pojemniki transportowe kołowe, Pojemniki z tworzyw sztucznych do transportu, pojemniki układane stosowo do magazynowania i przechowywania, i palboxy plastikowe. Ma siedzibę w Ringe, Niemcy.

 4. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln specjalizuje się w produkcji kontenerów morskich według DNV 2.7-1 i -2, jak również EN 12079. Projektowanie oraz kontrola/certyfikowanie są przeprowadzane we współpracy z GL (niemieckie towarzystwo klasyfikacyjne Germanischer Lloyd). Nasze produkty: Rozdzielnie, kontenery przeciwpożarowe, kontenery dżwiękochłonne, kontenery specjalne, kontenery do szaf sterowniczych. W sektorze offshore na kontenery nakładane są specjalne wymagania, których inne kontenery nie mogą spełniać. Kontenery morskie są wykorzystywane do transportu towarów, ale także jako obudowy maszyn, systemów i urządzeń sterowniczych, jako pomieszczenia magazynowe lub mieszkalne na platformach wiertniczych ropy naftowej i gazu, a także na platformach podstacyjnych.

 5. SCHNELL DIENSTLEISTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą kontenerową z siedzibą w Niemczech, oferującą innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania kontenerowe zapewniające naszym klientom najwyższej jakości doświadczenia użytkowania. Produkujemy i sprzedajemy różnorodne kontenery, w tym kontenery mieszkalne, sanitarne, budowlane, toaletowe, biurowe, małe domki, kontenery dla uchodźców, kontenery szkolne, kontenery bezpieczeństwa, kabiny i kontenery basenowe. Kładziemy duży nacisk na jakość i trwałość, aby utrzymać najwyższy poziom zadowolenia klientów. Każdy z naszych kontenerów został starannie zaprojektowany i wyprodukowany zgodnie z wysokimi standardami. Stale wprowadzamy innowacje i rozwijamy nasze produkty, aby zapewnić funkcjonalne rozwiązania pasujące do współczesnego stylu życia. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół jest gotowy wspierać naszych klientów na wszystkich etapach. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie współpracę, aby zrozumieć Twoje potrzeby, ocenić Twoje projekty i zapewnić odpowiednie rozwiązanie kontenerowe. Zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczna są ważnymi aspektami naszej pracy. Dlatego do produkcji naszych wyrobów używamy materiałów przyjaznych dla środowiska i kładziemy nacisk na efektywność energetyczną. Dołącz do nas, aby zapewnić światowej klasy doświadczenie w swojej firmie. Skontaktuj się z nami w sprawie swoich potrzeb związanych z kontenerami i pozwól nam zapewnić Ci optymalne rozwiązanie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZBUDUJPRZYCZEPE.PL (ZPTRAILERS)

  Polska

  Verified by europages badge
 2. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 3. CERTUSS DAMPFAUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. ASCO CARBON DIOXIDE LTD

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ASCO CARBON DIOXIDE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, suchy lód, butelkowanie, transport, Kontenery, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, bez/wodnik węglowy, i odparowywacze. Ma siedzibę w Wittenbach, Szwajcaria.

 5. ECONOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ECONOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, i Kontenery metalowe. Ma siedzibę w Bierne, Francja.

 1. SICOM SPA CONTAINERS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SICOM SPA CONTAINERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy kontenerowy, moduły mieszkalne, transport kontenerami, Transport drogowy kontenerowy, transport i wysyłka, kontenery mieszkalne, i transport i spedycja lądowa towarów. Ma siedzibę w Cherasco, Włochy.

 2. DEUMOBA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEUMOBA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Ense, Niemcy.

 1. NUOVA FORMIL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NUOVA FORMIL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Kontenerowy transport morski, hangary prefabrykowane, Kontenerowy transport morski, i budki przemysłowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. BECA METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BECA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, zbiorniki na węglowodory, oprogramowanie dla przemysłu wydobywczego, prace z maszynami rolnymi, Stal konstrukcyjna, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TWS TANKCONTAINER-LEASING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Ma siedzibę w Vellahn, Niemcy.

 4. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIOLLET INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Kontenery, Wózki transportowe, Zbiorniki metalowe, Sheet metalwork, rack, wózki, Kontenery, i torba na kółkach. Ma siedzibę w Alby-Sur-Cheran, Francja.

 5. INCI PREFABRIC & CONTAINER

  Turcja

  Firma Inci Prefabric & Container powstała w 2018 roku jako jej nowoczesne i innowacyjne oblicze z dużą wiedzą, aby sprostać potrzebom rynku w zakresie technologii budownictwa modułowego. Oferujemy rozwiązania dla budownictwa prefabrykowanego w wielu dziedzinach, od obozów pracowniczych do mieszkań socjalnych, od mieszkań masowych do obiektów socjalnych, od konstrukcji modułowych do budynków komercyjnych i specjalnie zaprojektowanych. Produkujemy małe domki, kontenery modułowe, systemy energii słonecznej dla konstrukcji modułowych, budynki prefabrykowane i wiele innych, które można znaleźć na naszej stronie internetowej! Nasze płaskie kontenery modułowe i budynki prefabrykowane są zaprojektowane i zapakowane tak, aby ułatwić montaż na miejscu i zmniejszyć koszty transportu oraz logistyki. Ponadto świadczymy usługi z zakresu kontroli i montażu pomieszczeń mieszkalnych na placu budowy oraz różnych prefabrykowanych budynków modułowych przeznaczonych dla dużych projektów budowlanych. Jako turecki producent prefabrykowanych kontenerów i modułowych konstrukcji kabinowych, eksportujemy do krajów europejskich i afrykańskich. Nasze konstrukcje stalowe i płyty warstwowe są certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi normami. Projektujemy i wykonujemy konkretne projekty, aby spełnić wymagania architektoniczne i jakościowe naszych klientów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "kontenery"
 6. ZUH LOBO

  Polska

  Lobo to firma, która zajmuje się produkcją towarów takich jak kontenery i pojemniki metalowe. Posiadamy średnią 5.0 gwiazdek na Google. Nasze usługi świadczymy zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Na rynku funkcjonujemy już od ponad 10 lat, z tego powodu wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Zespół naszych pracowników to zaufani eksperci, którzy posiadają dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Poza produktami wymienionymi powyżej w naszej ofercie można znaleźć między innymi: - kontenery samowyładowcze, - kontenery z otwieranym dnem, - kontenery z rozsuwanym dnem, - szufle mechaniczne, - łyżki hydrauliczne, - pługi do odśnieżania, - kontenery typu KP - zamiatarki hydrauliczne. Produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest kontener samowyładowczy. Charakteryzuje się on podwójnym systemem wyładowczym, który bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika. Dbamy o to, aby wszystkie rzeczy, które produkujemy, były tworzone z najwyższej jakości blachy. Każdy produkt jest śrutowany do pierwszego stopnia czystości, a następnie zabezpieczany antykorozyjną farbą podkładową. Na sam koniec malujemy go farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. W tym wypadku wybór koloru uzależniony jest od Klienta. Większość naszych produktów mamy dostępne od ręki w kolorze niebieskim. Ze względu na duże zapotrzebowanie, prosimy o kontakt dla potwierdzenia

 7. CONFOOT

  Finlandia

  Wsporniki kontenerowe ConFoot stanowią dzisiaj na rynku najlżejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do przenoszenia i obsługi kontenerów. Wysokowytrzymałe stalowe rozpórki (ważące tylko 24 kg) może zamontować jedna osoba w zaledwie kilka minut w dowolnym odlanym gnieździe narożnym kontenera zgodnego z normą ISO. Po ustawieniu zawieszenia podłoża, ciężarówka może odjechać, pozostawiając kontener ustawiony na podporach. Możliwości ułatwienia, usprawnienia i redukcji kosztów w łańcuchu dostaw są olbrzymie.

 8. ACHBERG SILOANLAGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ACHBERG posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji elementów instalacji dla przemysłu zajmującego się materiałami stałymi przechowywanymi luzem. Nasze styczniki do materiałów sypkich luzem, systemy opróżniania BigBagów, systemy napełniania BigBagów i elastyczne silosy mają budowę modułową, dzięki czemu mają wiele różnorodnych zastosowań standardowych. Produkujemy różnorodne elementy systemów rurowych. Mamy w magazynie kolanka rur ze stali nierdzewnej, kolana z utwardzanej stali nierdzewnej, kolana rur szklanych, rozgałęzienia ze stali nierdzewnej, szklane rozgałęzienia rur, trójniki, reduktory, rury ze stali nierdzewnej, rury aluminiowe, złącza rur, węże, lance ssące, złącza śrubowe, stacje łączące, pojemniki ssące, ślizgarki pneumatyczne i zawory podciśnieniowe. Silosy magazynowe, dwukomorowe, silosy mieszalnicze oraz silosy załadunkowe są produkowane, dostarczane i instalowane przez naszych doświadczonych monterów. Nasz dział inżynierii kontroli oferuje standardowe kontrole w zakresie rejestracji i wizualizacji poziomów napełnienia oraz kontroli napełniania silosów.

 1. FHU KATAMI KATARZYNA MIZERA

  Polska

  Wir sind ein Hersteller von Containern. Wir produzieren Bürocontainer, Sanitärcontainer, Wohncontainer, Baucontainer. Standardmäßig fertigen wir Container mit den folgenden Abmessungen : 5x3, 6x3, 7x3, 5x6, 6x6, 7x6. Unsere Container sind von hoher Qualität, denn sie haben eine solide Stahlkonstruktion und eine gute Isolierung durch Sandwichplatte mit 100 mm Pir-Kern an Dach, Wänden und Boden. Wir verkaufen Container in ganz Europa, zur Zeit vor allem nach Deutschland. Wir konzentrieren uns nur auf höchste Qualität und Sicherheit ! Wir verfügen über Unterlagen wie : - statische Berechnungen -elektrische Messungen -Zertifikate der Produkte Wir haben auch ein Transportunternehmen, so dass Sie sich nicht um einen zusätzlichen Transport kümmern müssen. Jesteśmy bezpośrednim producentem kontenerów. Produkujemy Kontenery biurowe, kontenery sanitarne, kontenery mieszkalne, kontenery budowlane. Standardowo produkujemy kontenery o następujących wymiarach : 5x3, 6x3, 7x3, 5x6, 6x6, 7x6. Nasze kontenery są wysokiej jakości jakości, ponieważ mają solidną stalową konstrukcję składającą się ze spawanej od początku przez nas ramy stalowej i dobrą izolację płytą warstwową ze 100 mm rdzeniem pianki Pir na dachu, ścianach i podłodze. Stawiamy tylko na najwyższą jakość ibezpieczeństwo ! Posiadamy dokumentację taką jak : - obliczenia statyki -pomiary elektryczne -certyfikaty produktów Posiadamy również firmę transportową przez co nie muszą Państwo szukać specjalnie dodatkowego transportu.

 2. KONSTAL PPHU ANDRZEJ KURNIK

  Polska

  Firma Konstal prosperuje na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Jej siedziba mieści się w miejscowości Krasne-Lasocice, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Andrzej Kurnik. Głównym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż garaży blaszanych. Oferujemy: -bramy garażowe, -kojce dla psów, -hale namiotowe, -profile, -rury, -kształtowniki, -wiaty, -schowki, -kontenery magazynowe, -ogrodzenia budowlane. Nasza różnorodna oferta zawiera również pomieszczenia gospodarcze i magazynowe. Gwarantujemy atrakcyjne oraz niskie ceny. Dowozimy produkty na terenie całego kraju. Sprzedajemy ratalnie, zapewniamy montaż gratis oraz fachową obsługę. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta. Co więcej, wykonujemy konstrukcje na indywidualne zamówienie lub konstrukcje pod szklarnie. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne do produkcji asortymentu. Stale dążymy do zrealizowania wszystkich potrzeb i oczekiwań Klientów. Oferujemy promocje na nasze usługi. Przedsiębiorstwo Konstal otrzymało już wiele certyfikatów oraz wyróżnień za prowadzenie działalności. Zapewniamy, że nasze produkty najwyższej jakości będą służyły na wiele lat. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy są stale szkoleni. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo, solidnie oraz zapewniając bezpieczeństwo. Zapraszamy od odwiedzenia strony internetowej, na której znajduje się pełna oferta firmy wraz ze zdjęciami.

 3. ANTON HURTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nazwa Hurtz od wielu dziesięcioleci oznacza obróbkę aluminium wysokiej jakości. Wytwarzamy wysokiej jakości ramy sitodrukowe oraz systemy magazynowe (palety, nasadki, pojemniki), które zapewniają optymalną ochronę przed uszkodzeniem. Nasze przedsiębiorstwo rozwinęło się obecnie w największego na świecie producenta precyzyjnych ram sitotrukowych. W zakresie produkcji palet aluminiowych, nasadek, skrzynek okratowanych i pojemników dla klientów z branży farmaceutycznej, kosmetycznej, chemicznej i spożywczej wszystkie nasze wyroby są zgodne z wymogami i przepisami GMP i HACCP. Rozwiązania niestandardowe według specyficznych życzeń klienta podlegają indywidualnej konsultacji z naszymi partnerami i ich zapewnienie jest dla nas oczywiste! Do nich należą między innymi różne specyficzne palety, ramy, pojemniki i skrzynki kratowe odpoziadające na indywidualne potrzeby. Jakość i terminowość charakteryzują całą naszą produkcję. Nasi współpracownicy pracują w sposób zorientowany na klienta i udzielają porad i odpowiedzi na wszystkie pytania.

 4. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat, firma Weisig Maschinenbau GmbH z siedzibą w Alfeld zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą kontenerów budowlanych i biurowych oraz natryskarek do robót drogowych, ze znakiem towarowym Weiro ®. Konsekwentne zarządzanie produktami i dążenie do innowacyjności zaowocowały popytem na produkty Weiro ® na całym świecie. Produkty Weiro ® są dostępne w innych krajach, dzięki rozwiniętej sieci partnerów handlowych. Weisig Maschinenbau GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym w trzecim pokoleniu, działającym na arenie międzynarodowej. W zakładzie produkcyjnym w Alfeld, pod marką "Weiro®", produkowane są szyte na miarę produkty przeznaczone do sprzedaży międzynarodowej.

 5. RAMIRENT S.A.

  Polska

  Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Nasza działalność oparta jest o grupy produktowe: Sprzęt budowlany, podnośniki, kontenery, rusztowania, podesty, platformy i dźwigi Do dyspozycji naszych Klientów pozostaje największa sieć oddziałów w Polsce: ponad 40 oddziałów na terenie całego kraju oraz specjalne oddziały projektowe dedykowane konkretnym inwestycjom budowlanym. Ramirent jest marką znaną na skalę ogólnokrajową i europejską. Jako sprawdzony partner na budowie nasze usługi są cenione i rekomendowane przez Klientów w całym kraju. Dzięki solidności i kompleksowości usług wypracowaliśmy mocną pozycję w branży i zaufanie największych polskich inwestorów budowlanych.

 6. P.P.H.U. SPÓJNIA GRZEGORZ WICHLIŃSKI

  Polska

  Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji pojemników. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Pojemniki cynkujemy, malujemy natryskowo bądź elektrostatycznie. Obecnie produkujemy pojemniki metalowe pełne, siatkowe (składane) oraz inne kontenery, według indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie kontenery metalowe z naszej oferty poddawane są malowaniu natryskowemu lub elektrostatycznemu. Mogą być także cynkowane ogniowo lub galwanicznie. Jeśli zależy Państwu na czasie, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu ustalenia optymalnego terminu realizacji zamówienia.

 7. KRAFT HANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma Kraft Handel GmbH buduje obiekty kontenerowe z jednego źródła. Od planowania obiektu do jego terminowego ukończenia: znamy wszystkie wymagania prawa budowlanego i dzięki temu możemy szybciej rozpocząć budowę Twojego obiektu kontenerowego. Oprócz standardowych modeli kontenerów firma Kraft Handel GmbH specjalizuje się również w budowie instalacji o specjalnych wyzwaniach. Od kontenerów specjalnych po moduły kontenerowe dostosowane do potrzeb klienta: Prosimy o przesłanie zapytania ze specyfikacjami, abyśmy mogli przedstawić Ci możliwość realizacji Twojego projektu kontenerowego. Nasze rozwiązania kontenerowe składają się z pojedynczych modułów i podwójnych kontenerów, które można wyposażyć w zależności od zastosowania. Specjalizujemy się również w produkcji kontenerów dodatkowych, takich jak garaże kontenerowe.

 8. KONTENERY SANITARNE, KONTENERY BIUROWE - DOMINEX

  Polska

  Kontenery sanitarne, kontenery socjalne - DOMINEX producent kontenerów. Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem: - kontenery biurowe - kontenery socjalne - kontenery sanitarne - kontenery morskie Wynajem kontenerów wraz z własnym transportem. Posiadamy kontenery różnego rodzaju i przeznaczenia: kontenery budowlane, kontenery socjalne przeznaczone do tymczasowego zakwaterowania pracowników sezonowych, budowlanych. Kontenery wykorzystywane do dozorowania obiektów budowlanych i innych. Kontenery gastronomiczne oraz kontenery sanitarne które mogą być wykorzystane np. w klubach sportowych. DOMINEX Kontenery oferuje również możliwość zamówienia kontenerów według własnego projektu, klient ma możliwość wyboru aranżacji wnętrza, wyposażenia kontenera w instalacje elektryczną, wodną, docieplenie kontenera. Klient może zdecydować o dodatkowych akcesoriach i wyposażeniu kontenera np. o wstawieniu okien PCV, drzwi, rolet i markiz. Kontenery DOMINEX -nasze kontenery są trwałe, wykonane z należytą dokładnością przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie doświadczenie w konstruowaniu i produkcji kontenerów i dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość wykonania kontenerów.

 9. WELDON SP. Z O.O.

  Polska

  Weldon Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji metalowej: wśród produktów firmy znajdują się konstrukcje stalowe, ekrany akustyczne i kontenery. Firma posiada także własną ocynkownię ogniową w Dębicy. Firma zatrudnia ponad 350 pracowników. Wykonujemy konstrukcje stalowe hal i magazynów, dla odbiorców indywidualnych i Firm. Dostarczamy także elementy konstrukcji stalowych dla innych Firm. Wykonujemy ekrany akustyczne ustawiane przy drogach i autostradach oraz słupy do ich mocowania. Realizujemy takie inwestycje kompleksowo, wraz z transportem i montażem ekranów. Produkowane przez naszą Firmę kontenery to najczęściej kontenery biurowe i budowlane. Mogą być zestawiane ze sobą w większe budynki modułowe. Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów kontenerów. Oprócz kontenerów biurowych produkujemy także specjalistyczne, zaawansowane kontenery techniczne i technologiczne, a także kontenery sanitarne. Produkujemy dla firm w Polsce i za granicą. Posiadamy liczne cenne referencje.

 10. PRODUKCJA USŁUGI ADMNISTRACJA PUA ZPCHR SP Z O.O.

  Polska

  Produkcja Usługi Administracja „PUA” sp. z o.o. istnieje od 10 lat i zatrudnia prawie 150 osób. 100% udziałów spółki należy do Przedsiębiorstwa Usług Miejskich „PUM” sp z o.o. Pracują dla nas najlepsi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Ponad to dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a także halą produkcyjną z linią technologiczną o najwyższym standardzie. Największym obszarem naszej działalności jest produkcja dla odbiorców w całej Europie kontenerów i pojemników na odpady komunalne, przemysłowe i segregowane oraz na gruz, złom i szlamy. Nasi wykwalifikowani specjaliści są w stanie zaprojektować kontenery o różnej specyfice, jak najlepiej odpowiadające potrzebom Klientów. W ofercie mamy ponad 40 typów kontenerów o pojemności do 40 m3, które wykonane są w różnych wariantach w zależności od wymagań odbiorców. Nasze kontenery spełniają wymogi norm DIN 30722 i DIN 30720.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo