• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie

Wyniki dla

Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie - Import eksport

 1. THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES - TCM SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od ponad 75 lat firma TCM - THOMAS CONSTRUCTIONS MECANIQUES służy swoimi umiejętnościami i wiedzą technologiczną. Synonim innowacji i jakości, TCM to : - Projektowanie i produkcja maszyn specjalnych, integracja urządzeń peryferyjnych (robotyka, transport, spawanie, wibracja, optyka itp.) oraz zastosowanie technologii 4.0 dla wszystkich sektorów działalności - Konserwacja i obsługa posprzedażna instalacji (maszyny, linie produkcyjne, infrastruktura) - Modernizacja techniczna, doposażanie i retrofit instalacji istniejących (zwiększenie wydajności, doposażanie i modernizacja mechaniczna, elektryczna i automatyzacja, dodawanie urządzeń peryferyjnych do zdalnej obsługi, nadzoru itp.) - Zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa (zabezpieczenie operatów, wdrożenie zabezpieczeń materialnych lub niematerialnych) - Zarządzanie projektem, od sporządzania specyfikacji po instalację na miejscu, łącznie z projektowaniem i wdrożeniem - Kierownik projektu, który będzie dedykowaną osobą kontaktową dla Twojego projektu - Zespół zmobilizowany na wszystkich poziomach projektu - Potwierdzona szybkość reakcji i elastyczność naszych zespołów, gdyż TCM to biuro projektowe, warsztat obróbki, warsztat blacharski, warsztat montażowy oraz centrum elektryki i automatyki w jednym miejscu. Zapewniamy indywidualne i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że nasze zobowiązania zostaną dotrzymane, a dostarczony sprzęt będzie zgodny z obowiązującymi normami.

 2. MARTIN JOSEPH SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Joseph Martin SA specjalizuje się w bardzo precyzyjnym toczeniu z pręta, od 0, 5 do 22 mm, produktów w średnich i bardzo dużych seriach ze wszystkich materiałów. Jej działalność obejmuje ważne branże: samochodową, medyczną, lotniczą, warsztaty mechaniki precyzyjnej, toczenie z pręta dla przemysłu lotniczego i samochodowego. Jakość mobilizuje nasze wszystkie środki materialne i ludzkie. Produkcja jest kontrolowana w ciągu całego jej procesu. Ciągłe kontrole elektroniczne podczas wytwarzania, a także system SPC, gwarantują niezawodność naszej produkcji. Zapewniamy produkcję elementów i podzespołów, prostych i złożonych, do systemów regulacji cieczy dla wszystkich sektorów działalności i wszelkich zastosowań: zawory regulacyjne do produktów naftowych i płynów spożywczych, zawieszenia hydrauliczne i amortyzatory samochodowe, systemy wtryskiwania diesel do 3000 barów.

 3. VOXELJET AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  voxeljet jest jednym z wiodących producentów przemysłowych systemów drukowania 3D i posiada w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii ośrodki usługowe, które realizują „produkcję na życzenie“ form i modeli do odlewów metalowych. Zakres działalności firmy voxeljet SYSTEMS obejmuje rozwój, produkcję i dystrybucję najszybszych na rynku i najbardziej wydajnych systemów drukowania 3D. W ośrodku usługowym voxeljet SERVICES realizujemy na żądanie produkcję form i modeli według danych CAD.

 4. TIRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TIRA GmbH jest światowym dostawcą systemów pomiarowych i kontrolnych dla przemysłu i sektora badawczego. Opracowujemy i produkujemy nowoczesną technologię instalacji, w tym oprogramowanie do symulacji wpływu środowiska, do badań właściwości materiałów oraz do wykrywania i eliminacji niepożądanych drgań. Nasz program produkcji i dostaw obejmuje wyważarki do armatur silników, narzędzi, wałów kardanowych, wentylatorów i wałów korbowych; maszyny elektromechaniczne i specjalne, maszyny wrzecionowe, uniwersalne maszyny testujące, modernizację maszyn testujących i kalibrację DKD; Elektrodynamiczne systemy do badań wibracyjnych, wstrząsarki, wzbudniki modalne, wstrząsarki modalne, wstrząsarki inercyjne, wstrząsarki dalekobieżne, systemy kontroli wibracji dla trybu sinusoidalnego, wstrząsowego, hałasu i trybu mieszanego, liniowe lub hydrostatyczne stoły przesuwne, systemy kalibracyjne, wzmacniacze analogowe/cyfrowe; komory testowe do symulowania warunków otoczenia; konstrukcja maszyn i urządzeń.

 5. IHF-JUNGENTHAL HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH od ponad 30 lat jest kompetentnym partnerem dla przemysłu. Firma z tradycją i doświadczeniem w zakresie transportu i transportu materiałów, podnoszenia, obracania i przenoszenia ładunków oraz technologii składowania. IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH jest firmą wszechstronną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu i transportu materiałów, podnoszenia, obracania i przenoszenia ładunków oraz technologii składowania można prześledzić z biura inżynieryjnego IHF, założonego w 1980 roku. Oprócz planowania, projektowania i produkcji nowych manipulatorów VECTOR oraz wszystkich typów chwytaków, w ramach usługi wykonywana jest również konserwacja i naprawa istniejących urządzeń. Dostarczamy elementy do linii montażowych przemysłu motoryzacyjnego, jak również do średnich przedsiębiorstw i zakładów rzemieślniczych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 2. WIGTEC FISCHEREDER KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIGTEC FISCHEREDER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Części obrabiane CNC, Rozwiercanie CNC, obrabiarki, Obróbka precyzyjna, metale nieżelazne i stopy, i urządzenia i elementy do próżni. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 3. SAMAG MACHINE TOOLS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  MADE IN GERMANY – Maksymalna jakość, tradycja i ponad 150 lat doświadczenia! Już pod koniec XIX w. nasza firma podjęła produkcję pierwszych wiertarek. Od tego czasu inżynierowie SAMAG wielokrotnie przyczyniali się do poprawy jakości i opłacalności procesów produkcyjnych dzięki pionierskim rozwiązaniom i doskonałości technologicznej. Dziś z sukcesem działamy w branży inżynierii mechanicznej, zatrudniając około 120 pracowników w lokalizacji w Saalfeld. Nasze maszyny i systemy są używane na całym świecie w wielu obszarach, w tym m.in. w przemyśle motoryzacyjnym, budowy narzędzi i form oraz budowy maszyn. SAMAG to: wysokowydajne centra obróbcze CNC, automatyzacja, stabilna technologia głębokiego wiercenia o najwyższych standardach oraz specjalne maszyny do specyficznych linii produkcyjnych i przede wszystkim bardziej wydajnych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów takich maszyn jak: •Wielowrzecionowe poziome centra obróbcze •Centra do wiercenia głębokiego - frezowania •Wiertarki do głębokiego wiercenia •Centra obróbcze z ruchnomą kolumną •Maszyny specjalne/ rozwiązania maszynowe dostosowane do potrzeb klienta. Częścią naszego portfolio produktów są tzw. maszyny zmodernizowane w ramach retrofitu. Rewitalizujemy stare obrabiarki SAMAG i przywracamy je do doskonałego, w pełni funkcjonalnego stanu. Jest to nie tylko działanie szczególnie zrównoważone, ale także oszczędne dla naszych klientów. PRZYWIĄZUJEMY DUŻĄ WAGĘ DO SERWISU. – Nasze wsparcie klienta nie kończy się wraz z przekazaniem maszyny!

 4. FORMHAND AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  FORMHAND to młoda firma zajmująca się inżynierią mechaniczną, która postawiła sobie za cel opracowywanie, produkcję i sprzedaż inteligentnych rozwiązań w zakresie obsługi. Czy planujesz zautomatyzować swoją produkcję i stoisz przed licznymi wyzwaniami w procesach produkcyjnych i logistycznych z powodu niezliczonych zmiennych? Niezależnie od tego, czy przenoszone części mają złożony kształt, docierają do chwytaka w różnych pozycjach lub mają różne wymiary. Możliwe wymagania są nieograniczone. Podobnie jak zakres możliwych technologii przenoszenia. Wyobraź sobie, że istnieje rozwiązanie, które może chwytać, zaciskać lub mocować komponenty o różnych wymiarach, geometrii i strukturze powierzchni za pomocą jednego narzędzia. Technologia FORMHAND łączy uniwersalne, wypełnione granulatem podkładki chwytaka z elektrycznie generowanym przepływem objętościowym, zastępując sztywne rozwiązania manipulacyjne. Nasze konfigurowalne podkładki chwytakowe otwierają ogromny potencjał dla elastycznych i wydajnych procesów. Oferujemy naszym klientom niestandardowe rozwiązania i zapewniamy wsparcie zarówno w zakresie wyboru odpowiednich produktów Formhand, jak i ich uruchomienia. W naszym centrum testowym możemy umieścić konkretne rozwiązanie pod mikroskopem i przetestować je. Nasz zwinny zespół chętnie doradzi. Skontaktuj się z nami!

 5. CMS AUTOMATISME

  Francja

  Verified by europages badge

  CMS Automatisme jest producentem maszyn specjalnych w Schweyen, w regionie Mozeli we wschodniej Francji. Nasze biura projektowe zajmujące się mechaniką i automatyką służą swoją wiedzą specjalistyczną w zakresie rozwiązań projektowych i programistycznych dostosowanych do specyficznych potrzeb Twoich maszyn i zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Zapewniamy także instalację Twojej maszyny specjalnej w wyznaczonej lokalizacji, jej uruchomienie i konserwację na miejscu. CMS Automatisme programuje roboty przemysłowe i współpracujące rożnych marek (ABB, Fanuc, KUKA, Stäubli, Universal Robots…). Jako producent maszyn specjalnych Made in France, towarzyszymy naszym klientom na całym świecie. Eksportujemy w szczególności do krajów graniczących z regionem Grand-Est, takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Luksemburg, Belgia. Jesteśmy dostawcą maszyn specjalnych do montażu, obróbki skrawaniem, kontroli, testowania i obsługi Twoich produktów w branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz sprzętu i wyposażenia.

 1. S.C.E. COMPANY SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  S.C.E. Company srl jest przedsiębiorstwem działającym w dziedzinie obróbki rur z miedzi i żelaza dla branży konfekcjonowania i chłodzenia. Park maszyn, którym dysponuje firma, pozwala jej na wykonywanie obróbki: kolektorów z miedzi i żelaza, dystrybutorów, rur kształtowanych ze stożkowaniem, rozszerzeniem, wybrzuszaniem, ściskaniem, gięciem i klapami.

 2. POPPE + POTTHOFF MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Poppe + Potthoff Maschinenbau GmbH opracowuje i produkuje urządzenia do badań ciśnieniowych i zmęczeniowych komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, stoczniowego i innych. Precyzyjne i wydajne maszyny specjalne w zakresie technologii wysokociśnieniowych i testowych są wykorzystywane w badaniach, rozwoju i produkcji. Obejmują one systemy do badania ciśnienia rozrywającego i szczelności, badania zmian ciśnienia, samowzmocnienia oraz badania funkcjonalne elementów. Nasza firma z siedzibą w Nordhausen (Niemcy) jest członkiem grupy Poppe + Potthoff. Jako projektanci systemów koncentrujemy się na wymaganiach klienta. Kładziemy nacisk na technologicznie złożone układy testowe i wysokociśnieniowe. Jako twórcy systemów oferujemy wszystko, począwszy od koncepcji, projektowania i produkcji (mechanicznej i elektrycznej), a skończywszy na projektowaniu oprogramowania.

 1. AIR-FRESH-SERVICE INDUSTRIEFILTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości, prywatną, certyfikowaną firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości przemysłowych systemów odciągów i filtrów. Od samego początku systemy odciągania i filtracji to dominujący temat w naszym gospodarstwie domowym. Opierając się na tym bogatym bagażu doświadczeń, jesteśmy nie tylko dostawcą systemów ekstrakcji i filtracji dla sektora OEM, ale również kompetentnym partnerem dla naszych klientów końcowych w technicznie wymagającej dziedzinie kontroli zanieczyszczeń powietrza w miejscu pracy. Uznajemy jakość, zaufanie i wiedzę fachową jako podstawę interesujących dla Ciebie relacji biznesowych.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 3. ELECTROALFA

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 4. BRUSCHI MICROMECCANICA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Bruschi to firma produkująca dla stron trzecich komponenty mechaniczne według projektu i wysokiej jakości poprzez toczenie. Obróbka drobnych wyrobów metalowych precyzyjnie toczonych, toczenie przy użyciu stali nierdzewnej, tytanu i stopów aluminium, toczenie automatyczne z ruchomym wrzeciennikiem CNC oraz toczenie CNC i tworzywa sztucznego możliwego do toczenia z prętów, ciągła obróbka na centrach poziomych i pianowych o 5 osiach.

 5. MASCHINENFABRIK BERTHOLD HERMLE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fabryka Maszyn Berthold Hermle AG, z siedzibą w Gosheim, w związki gmin Heuberg, w powiacie Tuttlingen jest jednym z wiodących na świecie producentów frezarek / centrów obróbczych.

 6. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 7. PROGRES MACHINERY S.C.

  Polska

  Verified by europages badge

  Produkcja, konstruowanie oraz montaż wszelkiego rodzaju przenośników, transporterów oraz szeroko rozumianej automatyzacji liń produkcyjnych. Wykonujemy transportery rolkowe, taśmowe, łańcuchowe i inne. Pracujemy w różnych gałęziach przemysłu w tym również wykonujemy zlecenia z powierzonej dokumentacji. Wiele lat doświadczenia pozwoliło naszej rodzinnej firmie ciągle się rozwijać i doskonalić zarówno proces produkcyjny jak i kontakt z klientem.

 8. AB ANDOLŠEK ALEŠ, CNC-INŽENIRING S.P.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  AB ANDOLŠEK ALEŠ CNC INŽENIRING S.P., z siedzibą w Slowenii, specjalizuje się we frezowaniu precyzyjnym, obróbce CNC i obróbce powierzchni na życzenie klienta. Stosujemy nasze 3- i 5-osiowe centra obróbcze CNC do jednoczesnej obróbki z oprogramowaniem CAD/CAM - eksperci Mastercam dostarczają wysokiej jakości precyzyjne części do linii sterujących, montażu, robotyki i nie tylko. Specjalizujemy się w sektorze medycznym, elektronicznym i przemysłowym i oferujemy zaawansowane części niestandardowe ze stopów aluminium, tworzyw sztucznych, metalu i stali.

 1. PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS)

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma PPS (PRESSURE PROFILE SYSTEMS), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki ciśnieniowe, Pomiary - instrumenty i aparaty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Instrumenty pomiarowe i kontrolne, czujniki, Czujniki ciśnieniowe, czujniki siły, Dotykowe czujniki pojemnościowe, i czujniki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 2. STEEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STEEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Frezowanie stali i metali, Wykrawanie stali i metali, wiercenie metali, frezowanie metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Brindas, Francja.

 3. SCHUMACHER TECH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUMACHER TECH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach saws, i piła tarczowa. Ma siedzibę w Neuenbürg, Niemcy.

 4. SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SOOCHOW ADVANCE INDUSTRIES CO., LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Zamocowania, galanteria metalowa, Kołki i sworznie ustalające, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Drobne części metalowe. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 5. AMGI - ATELIERS DE MECANIQUE GENERALE ISSOLDUNOIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AMGI - ATELIERS DE MECANIQUE GENERALE ISSOLDUNOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach industrial mechanics. Ma siedzibę w Issoudun, Francja.

 6. UMEA - USINAGE ET MONTAGE D'ENSEMBLES ALUMINIUM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma UMEA - USINAGE ET MONTAGE D'ENSEMBLES ALUMINIUM, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka części z aluminium, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Mortagne Sur Sevre, Francja.

 7. JUNG STAHL-, MASCHINEN- UND TORBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JUNG STAHL-, MASCHINEN- UND TORBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Bad Laasphe, Niemcy.

 8. OKTOPULS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OKTOPULS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 9. OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma OFFICINA MECCANICA GIUSEPPE RONDENA E FIGLI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiercanie stali i metali, obróbki mechaniczne precyzyjne, Rozwiercanie stali i metali, bespoke mechanical machining, i toczenie metali. Ma siedzibę w Corbetta, Włochy.

 10. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie - Import eksport

Liczba wyników

12 453 Przedsiębiorstwa