• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • herbata

Wyniki dla

Herbata - Import eksport

 1. ALPI INVESTMENT OOD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku Alpi Investment zajmuje się produkcją i handlem wysokiej jakości produktami naturalnymi. Naturalne produkty są podstawą filozofii naszego przedsiębiorstwa. Pracujemy tylko używając najlepszych składników naturalnych i polegamy na producentach surowców, których jakość została potwierdzona przez lata. Mamy nadzieję przyczyniać się do rozwoju regionów, dla których rolnictwo jest niezbędne i zachęcać je do wytwarzania większej ilości lepszych produktów. Zarządzamy własnymi zakładami produkcyjnymi i posiadamy kilka zarejestrowanych marek, m.in. Alpi Nature i Idda Herbal. Nasza produkcja i magazynowanie posiadają certyfikat ekologiczny UE (BG-BIO-22). Zgodnie z najwyższymi standardami jakości cały proces produkcyjny podlega ścisłej kontroli. Od momentu założenia firmy zdobyliśmy bogate doświadczenie w doborze, zaopatrzeniu, kontroli jakości, konfekcjonowaniu, dystrybucji B2B i B2C naszej szerokiej oferty produktów.Oferujemy pełną usługę zindywidualizowanego etykietowania. Prosimy nie wahać się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. CHAMPEMY

  Francja

  Verified by europages badge

  CHAMPEMY, mieszczące się we Francji, jest przedsiębiorstwem handlu spożywczego i delikatesowego o charakterze międzynarodowym, oferującym wysokiej jakości produkty firmom. Posiada zdolność magazynowania 2000 m2 i chłodnie 500 m2, zapewniając Ci regularne dostawy. CHAMPEMY, przedsiębiorstwo grzybów dziko rosnących w krainie Franche-Comté, łączy się z przedsiębiorstwem EKOLFOOD, mieszczącym się w Turcji i założonym przez wielkiego szefa kuchni, będącym wyłącznym dystrybutorem marek ANDROS, ELLE&VIRE, PHILADELPHIA, w renomowanych hotelach i restauracjach, które zaufały nam, na przykład RITZ, CARLTON, HILTON. Jako lider na rynku tureckim, prowadzi także dystrybucję w sklepach: MIGROS, METRO i CARREFOUR. Pan BILEN, będący właścicielem 8 przedsiębiorstw, w tym Anatolia, firmy opatrzonej certyfikatem BRC, oferuje grzyby świeże, suszone lub sproszkowane, w 100% dziko rosnące i naturalne, a także 20 rodzajów przypraw, oliwę z oliwek z truflami, owoce mrożone, świeże lub suszone, marmolady, owoce liofilizowane, czyste soki owocowe mrożone (pomarańczowy, wiśniowy, cytrynowy, z granatu), 60 rodzajów i aromatów naparów, suszony czosnek, szafran, wanilię z Madagaskaru… Wysoka jakość naszych produktów jest kontrolowana przez 3 inżynierów agronomów, z identyfikowalnością wykazaną certyfikatami branży spożywczej ISO 22000-FSSC 22000-BRC. Przedsiębiorstwo posiada także certyfikat ISO 9001. Nasze produkty są świeże, suszone, mrożone lub pakowane i mogą być opatrzone oznakowaniem. Pakowanie odbywa się w systemie modułowym.

 3. TANLA FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2020 roku w Mersin, Turcja, przedsiębiorstwo Tanla GIDA SAN. Ve TIC. LTD. STI. jest producentem herbaty w kostkach i jednej z najbardziej poszukiwanych herbat, herbaty Energy; lubimy nazywać siebie producentem zdrowej herbaty nowej generacji. Wytwarzamy nasze herbaty, by wspomagały układ odpornościowy tych, którzy spędzają dzień na zewnątrz oraz umożliwić naszemu młodemu pokoleniu łatwy dostęp do smakowitych i fantastycznych herbat. Nasze kostki herbaciane mogą być spożywane w różnych miejscach, na przykład w pracy, szkole, domu i wszędzie tam, gdzie jest gorąca woda! Nie zawierają sztucznych składników, takich jak sztuczne słodziki, czy dodatki. Nasze herbaty w kostkach są produkowane ze starannie dobranych roślin i naturalnego buraka cukrowego. Jesteśmy świadomi szkodliwości działania cząstek zawartych w torebkach herbaty, ponieważ tworzywo sztuczne wchodzące w skład torebki sprzyja powstawaniu nanocząsteczek łączących się z napojem. Te szkodliwe cząstki są składowane w Twoim ciele i zagrażają zdrowiu. W związku z tym, wykreowaliśmy nasze herbaty w kostkach, aby uniknąć stosowania tych szkodlilwych cząstek i zaoferować Ci lepszy sposób spożywania Twojej ulubionej herbaty bez uszczerbku dla Twojego ciała. Mamy szeroki wybór herbat: herbata energetyczna, herbata z dzikiej róży, herbata miętowo-cytrynowa, herbata z melisy, herbata lipowa i wiele innych! Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 5. BUXTRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Die Buxtrade GmbH została założona latem 2014 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy obok życia zawodowego chcieli stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Wiosną 2017 r. przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby, gdzie dysponujemy powierzchnią około 1500 m2. Czy chodzi o poprawę wyników w sporcie, o ogólne samopoczucie czy zdrowie Buxtrade GmbH sprzedaje produkty wysokiej jakości ze swojego szerokiego asortymentu. Dzięki naszej lokalizacji na południu Hamburga naszą siedzibę od portu w Hamburgu dzieli krótka odległość. W naszym obszernym asortymencie produktów obejmującym substytuty cukru | superżywność | dodatki do żywności | suplementy diety | przyprawy | aromaty i orzechy oferujemy wszystkie produkty zgodnie z potrzebami zarówno prywatnego gospodarstwa domowego jak i przetwórstwa spożywczego, od 100g po hurtowe ilości na paletach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALLERFEINSTES TEESORTIMENT - GRÄFENHOF TEE GMBH - GROSSHANDEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gräfenhof Tee jest młodą, zmotywowaną i bardzo innowacyjną firmą wyróżniająca się na tle innych producentów. Znajdujemy się na południe od rzeki Łaby, w hanzeatyckim mieście Buxtehude i produkujemy bezkompromisowe herbaty premium dla początkujących firm, herbaciarni, delikatesów i innych detalistów w całej Europie. Nasza wizja to przywrόcenie herbacie jej wizerunku naturalnego napoju. W naszych herbatach stosowane są tylko naturalne składniki. Wszystkie mieszanki są delikatnie przetwarzane ręcznie w naszej fabryce herbaty i są losowo pobierane przed dostawą. Tylko w ten sposób możemy zaoferować naszym klientom najlepszą jakość herbaty. Tylko najlepsze składniki gwarantują pełną radość z picia herbaty. Polegamy na najlepszych składnikach, które zostały przetworzone delikatnie, a nie kandyzowane z cukrem. To samo odnosi się do proponowanych przez nas aromatów.

 2. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 3. H. SCHOPPE & SCHULTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów napojów i wspieramy naszych partnerów dzięki naszej ekspertyzie na rynku dostaw do automatów sprzedażnych, HoReCa, żywności i napojów, poprzez poszerzanie asortymentu marek i wchodzenie na nowe rynki. Towarzyszymy każdemu klientowi indywidualnie i oferujemy każde pożądane rozwiązanie w zakresie łańcucha dostaw, od wstępnego planowania po dostawę określonego produktu. Nasze podstawowe kompetencje obejmują rozwój i produkcję kakao, czekolady do picia, polew i dodatków, zabielaczy do kawy i wszelkiego rodzaju napojów w proszku do zastosowań takich jak automaty sprzedające i napoje w kapsułkach lub do przygotowania ręcznego. Działamy jako elastyczna firma średniej wielkości silnie zintegrowana, niezawodna i profesjonalna. Oczywiście działamy zgodnie z wszystkimi głównymi normami europejskimi, takimi jak ISO, IFS i BRC, przeprowadzamy audyty wymagane przez klientów i oferujemy produkty Bio, Fair Trade i UTZ dla sukcesu naszych klientów.

 4. TRANSNATIONAL MEDICINE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości firmą farmaceutyczną specjalizującą się w lekach z konopii. Oprócz leków na receptę produkujemy również leki dostępne bez recepty. Kannabidiol to jeden z naszych głównych produktów w tej dziedzinie. Obok oleju CBD produkujemy również kremy CBD i maści CBD. Dostarczamy również mydła z CBD, herbtę CBD i gin CBD. Uprawa i produkcja opierają się na metodach biodynamicznych z certyfikacją ekologiczną Bio zgodnie ze standardami Demeter. Ekstrakcja odbywa się w bioreaktorze, bez użycia do ekstrakcji kannabinoidów jakichkolwiek chemikaliów lub CO2. Leki bez recepty nie są psychoaktywne, mają poziom THC poniżej 0, 2%. Prowadzimy aktywne badania roślin konopi.

 5. SWISS GATE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  SWISS Gate AG to rodzinna szwajcarska firma założona w listopadzie 2019 roku przez braci Dominic, Marco & Michael Hoffmann. SWISS Gate AG specjalizuje się w rozwoju i dystrybucji innowacyjnych, jak również ekskluzywnych produktów naturalnych ze składnikami roślin konopnych. Celem firmy SWISS Gate AG jest zapewnienie wszystkim możliwości kupowania i stosowania produktów konopnych komfortowo, beztrosko i w 100% legalnie, dzięki najwyższym standardom jakości, wiedzy fachowej i przejrzystości. W tym celu firma chce promować społeczną akceptację produktów ze składnikami roślin konopi jako uznanych produktów leczniczych i stymulujących. Siedziba firmy znajduje się w Bachenbülach/ZH w Szwajcarii.

 1. TWENTY FOUR TEASHOP KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Herbata z gryki tatarskiej (soba cha) jest bardzo popularnym napojem we wschodniej Azji, Rosji i w Ukrainie. Nie jest jeszcze szeroko rozpowszechniona w Europie. Możesz znaleźć ją na Amazonie i w niektórych sklepach azjatyckich, przy czym nie ma marek o charakterze międzynarodowym. W związku z tym, dążymy do tego, by stać się pierwszą, globalnie rozpoznawalną marką herbaty z gryki tatarskiej. Herbata z gryki tatarskiej posiada wiele korzyści zdrowotnych, idących w parze z wyjątkowym, uwolnionym podczas prażenia, smakiem i aromatem. Przygotowywana jest z nasion dzikiej gryki wysokogórskiej. Dociera do nas w formie ziaren, które są prażone z wykorzystaniem specjalnej, nowoczesnej technologii. Zawiera wiele witamin, magnez, cynk i antyoksydanty. Nie zawiera kofeiny, glutenu, cukru, ani słodzika. Posiada właściwości oczyszczające i nieco ogranicza apetyt. Stymuluje przemianę materii, w dłuższej perspektywie poprawia pamięć i wzmacnia układ odpornościowy. Posiadamy ponad 50 krajowych detalistów na Węgrzech, z których największym jest Kifli, jeden z czołowych węgierskich sklepów spożywczych. Mamy także kilku międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych w UE i UK. Ponadto, prowadzimy sprzedaż na Amazon i kilku innych platformach! W naszym kraju, produkujemy herbatę w największym zakładzie pakowania, posiadającym certyfikat (IFS). Oferujemy obecnie 5 smaków w 2 rozmiarach: opakowania 100g i XXL (0, 5 kg): Naturalna Kokosowa, Bananowa, Truskawkowa i o smaku piernikowo-jabłkowym, przy czym każda z nich jest bardzo popularna i ma własne grono sympatyków. Największymi bestsellerami są herbata truskawkowa i o smaku naturalnym. Większość herbat ma okres przydatności 1, 5 - 2 lat.

 2. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 1. PASCAL HAMOUR

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1996 roku Pascal HAMOUR wybiera najlepsze herbaty organiczne z całego świata, abyś mógł cieszyć się najlepszymi doznaniami związanymi z piciem tego napoju. Nasze produkty są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów z grupy wysokiej klasy hoteli i restauracji. Pascal Hamour od wielu lat jest punktem odniesienia dla herbat organicznych i naparów. Oferujemy pełną gamę organicznych herbat i naparów: - herbaty czarne, - herbaty zielone, - herbaty wyjątkowe, - napary, - napary specjalne, - napary dla dzieci, - rooibos z RPA. Składniki naszych herbat i naparów pochodzą z certyfikowanych przez ECOCERT upraw ekologicznych. Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, aby stworzyć prawdziwe eliksiry. Jakość naszych produktów podkreślają unikalne receptury opracowane przez Pascala HAMOUR.

 2. VR TRADING INC

  Portugalia

  Verified by europages badge

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 3. HK TRADING GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na ogromny rynek w Europie i Wielkiej Brytanii, od 2006 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność i od 2010 roku, kiedy marka została skonsolidowana, przyświecał nam jeden cel: stać się największym na świecie dostawcą zdrowych orzechów, napojów, roślin strączkowych, przypraw i wielu innych produktów, spełniających międzynarodowe standardy. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Dążymy do poprawy struktury transportu owoców od źródła do nabywcy. Robimy to poprzez ulepszone rozwiązania w zakresie marketingu, dostaw i zarządzania ryzykiem. Nie idziemy na kompromis w kwestii jakości, ale stosując unikalne, dynamiczne strategie, zadowalamy wszystkich. Nasza holistyczna funkcja marketingowa obejmuje metody wysyłki, dostawy i płatności, przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych relacji z dostawcami usług w łańcuchu dostaw owoców. Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie eksportu oleju, ryżu, orzechów i cukru z Tajlandii, w tym szereg usług logistycznych: - fracht morski statkami do transportu oleju z nasion, mąki, zboża; - transport samochodowy oleju, ryżu, orzechów, cukru do Europy, Azji; - transport kontenerowy oleju, ryżu, orzechów, cukru; - transport olejów z nasion za pomocą flexitanków.

 4. HEALTHY BEVERAGE & FOODS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HEALTHY BEVERAGE & FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbata, Herbaty owocowe i ziołowe, Napoje, Napoje - import-eksport, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Dobre samopoczucie i odnowa biologiczna, Herbata, i rośliny lecznicze. Ma siedzibę w Charbonnières-Les-Bains, Francja.

 5. FISCHER FERMENTGETRÄNKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fischer Fermentgetränke GmbH - Firma Fischer Fermentgetränke GmbH została założona w 2013 roku, ale nasza rodzinna tradycja fermentacji mieszanek ziołowych i herbacianych sięga roku 1898 r., co czyni nas jednym z najstarszych producentów Kombuchy na świecie. Dzięki temu nasze produkty są wyjątkowe na rynku. Ze względu na naszą tradycję, staramy się używać najwyższej jakości składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych (certyfikat Ecocert DE-ÖKO-005). Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zgromadzonej przez cztery pokolenia, regularnie opracowujemy nowe produkty: dla siebie i naszych partnerów biznesowych. Nasza produkcja Kombuchy nie zmieniła się od 1898 roku. Podstawowym przekonaniem rodziny Fischer jest stosowanie wysokiej jakości składników w naturalnym procesie produkcji i butelkowania. Nasze receptury ziół i herbat są fermentowane w naszych własnych kulturach w procesie naszej tradycyjnej rzemieślniczej produkcji (w manufakturze) kombuchy. Wymagany do tego cukier jest całkowicie zużywany (<0, 5 g/l). Celowo unikamy również pasteryzacji, obróbki cieplnej i filtracji. W rezultacie nasze własne kultury pozostają aktywne nawet po butelkowaniu i naturalnie rozwijają dwutlenek węgla w butelce.

 6. SYNCHRO PAWEŁ KOTECKI

  Polska

  Verified by europages badge

  SYNCHRO Organic Food Poland, specjalizujemy się w orzechach, bakaliach, przyprawach i ziołach. Na przestrzeni ponad 25 lat, ugruntowaliśmy naszą pozycję godnych zaufania na polskim rynku. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, osiągamy doskonałe wyniki w pozyskiwaniu orzechów premium, bakalii, przypraw i ziół z całego świata. Nasz zróżnicowany asortyment obejmuje egzotyczne bakalie, orzechy i nasiona przygotowane do tłoczenia oleju, takie jak nasiona sezamu, wiesiołka dwuletniego, szałwii hiszpańskiej i dyni. Oprócz orzechów: orzechy laskowe, migdały, pistacje, orzechy nerkowca, orzechy macadamia, a także mieszanki. Jesteśmy wyłącznym źródłem wyjątkowych selekcji, takich jak rodzynki sułtanki, mango, daktyle, suszone śliwki, morele i owoce kandyzowane. Symfonia przypraw, takich jak: majeranek, czarny pieprz, ziele angielskie, gałka muszkatołowa i inne. Poznaj przyprawy niszowe, take jak tej patta, aframon madagaskarski, liście curry i zaatar. Wysublimuj Twoje doświadczenie kulinarne dzięki naszym różnym mieszankom przypraw. Herbatki i cuda botaniczne: nasze lecznicze herbatki i zioła z Indii, w tym herbaty czarna, zielona i biała. Zanórz się w czarującej esencji Brahmi, Amla, Ashwagandha i innych. Z Polski, naszej ojczyzny: kasza, kasza jaglana, nasiona wiesiołka dwuletniego, siemię lniane, nasiona dyni, włoskie (greckie) orzechy i marchew suszona, natka pietruszki, flax nasiona lnu zwyczajnego, fasolka szparagowa i fasola kolorowa. Dzięki potwierdzonemu doświadczeniu i oferujemy wyjątkowe produkty organiczne, dobrane tak, by zaspokoić Twoje podniebienie.

 7. GFS LLC / YOGODA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  YOGODA: STWORZONA PRZEZ NATURĘ, ULEPSZONA PRZEZ NAS! Przedstawiamy wybór wysokiej jakości mieszanek napojów owocowych z różnymi jagodami, owocami, imbirem, miodem i przyprawami, umożliwiających przygotowanie wspaniałej NATURALNEJ HERBATY lub ZIMNEGO NAPOJU. STARANNY WYBÓR SKŁADNIKÓW: Starannie pozyskujemy dojrzałe jagody, ręcznie wybierając najlepsze od lokalnych hodowców i globalnych dostawców owoców tropikalnych i przypraw. NATURALNA WYGODA: Nasze mieszanki owocowe składają się wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych wzmacniaczy smaku, barwników i dodatków. ZACHOWANIE WITAMIN: Technologia błyskawicznego zamrażania owoców zapewnia optymalne zachowanie smaku i składników odżywczych. INTENSYWNE SMAKI: Harmonijne połączenie jagód i przypraw, uzupełnione dodatkiem miodu, skutkuje oryginalnymi, żywymi aromatami, idealnymi do przyjemnego delektowania się herbatą. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 8. GALCA

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma GALCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach coffee, ziarna kawy, surowa kawa ziarnista, Mieszanka kawy ziarnistej, mieszanki kaw, mieszanki kaw dla restauracji, mieszanki kaw dla barów, kawa dla restauracji, i produkcja kawy. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 1. VERT-TIGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VERT-TIGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, i Herbaty owocowe i ziołowe. Ma siedzibę w Epreville, Francja.

 2. MYSTERYTEA®

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MYSTERYTEA®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, zielona herbata, herbata biała, Herbaty owocowe i ziołowe, i herbatki ziołowe. Ma siedzibę w Camphin En Carembault, Francja.

 3. ABTSWINDER NATURHEILMITTEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABTSWINDER NATURHEILMITTEL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Ma siedzibę w Abtswind, Niemcy.

 4. FRESKOO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRESKOO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Ma siedzibę w Allstedt, Niemcy.

 5. HEALIX CBD OG (CBD NATURALS & CLONES)

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HEALIX CBD OG (CBD NATURALS & CLONES), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Herbata. Ma siedzibę w Spittal An Der Drau, Austria.

 6. BRUTSCHER SÜDAPHARM HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRUTSCHER SÜDAPHARM HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Herbata. Ma siedzibę w Hohenfels, Niemcy.

 7. H. C. BUHLE WARENHANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. C. BUHLE WARENHANDELS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Przyprawy, Przyprawy, herbata aromatyzowana, herbata biologiczna, zielona herbata, i herbata bezteinowa. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. SAMOVA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAMOVA GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, artykuły na prezent, Herbaty owocowe i ziołowe, zielona herbata, Tea bag, i herbata biologiczna. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. HERMANN EHLERS OBSTVERSAND, INHABER RALF EHLERS E.K

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERMANN EHLERS OBSTVERSAND, INHABER RALF EHLERS E.K, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Herbata. Ma siedzibę w Hollern-Twielenfleth, Niemcy.

 10. TEA'MAGINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TEA'MAGINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Herbata. Jest również obecna w dziedzinach Rzemiosło, Herbaty owocowe i ziołowe, napary roślinne, herbatki ziołowe, Rzemiosło, i Herbaty owocowe i ziołowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Herbata - Import eksport

Liczba wyników

3798 Przedsiębiorstwa