• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • komponenty elektroniczne

Wyniki dla

Komponenty elektroniczne - Import eksport

 1. VINCE COMPANY

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma Vince Company działa jako międzynarodowa agencja handlowa z siedzibą w Tuluzie. Negocjujemy dla Ciebie z naszymi dostawcami różnych produktów hurtowych. Współpracujemy głównie z profesjonalistami w handlu, którzy chcą zaopatrzyć się w różne towary. Działamy również na rzecz rzemieślników i osób prywatnych poszukujących zaopatrzenia w duże ilości produktów. Zapewniamy dostawy dzięki naszym różnym partnerom. Zajmujemy się wszystkim, od pozyskiwania produktów od naszych dostawców po dostarczanie towarów na wskazany adres. Po otrzymaniu Twojego zamówienia dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Ci zamówione towary i umożliwić prawidłowe funkcjonowanie Twojej firmy. Zajmiemy się dostwą Twojego ładunku z Francji kontynentalnej do: - Francji kontynentalnej, - terytoriów zamorskich (Majjota, Reunion, Martynika, Gwadelupa, Gujana, Nowa Kaledonia, Polinezja Francuska, Wallis i Futuna), - Europy. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SEACOMP

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  SEACOMP jest partnerem w projektowaniu i produkcji elektroniki do zastosowań konsumenckich, medycznych i przemysłowych. Ścieżka naszych nowatorskich produktów biegnie od pomysłu po produkt fizyczny, który można dystrybuować na całym świecie. Koncentrujemy się na procesie wprowadzania nowego produktu (NPI) do urządzeń elektronicznych. Pomagamy w wylansowaniu Twojego sprzętu komputerowego poprzez: - projektowanie inżynierskie i projektowanie pod wytwarzanie (DFM) - przygotowywanie produkcji i ustanowienie łańcucha dostaw - wyskalowanie Twojego produktu pod kątem masowej produkcji - optymalizacja Twoich procesów produkcji i łańcucha dostaw. Nasza historia zaczęła się w 1989 roku. Z biegiem lat, nasze usługi uległy transformacji. Oto kim dziś jesteśmy: Twój partner w projektowaniu i produkcji elektroniki. Mamy własne biuro inżynieryjne z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, dysponujące w całości posiadanym zakładem produkcyjnym w Chinach, mającym certyfikat ISO13485. Ponadto, w 2023 roku otworzymy zakład w Meksyku. Rozwijanie nowego produktu elektronicznego jest długim procesem, z którym wiąże się wiele indywidualnych, decyzji, które trzeba podjąć w tym samym czasie. Niewłaściwa decyzja wywołuje niepożądany efekt kaskadowy, stanowiący zagrożenie dla wylansowania Twojego produktu. Uprość ścieżkę rozwoju Twojego produktu współpracując z SEACOMP: jesteśmy Twoim przewodnikiem w trakcie całego procesu, od inżynierii po ustanowienie łańcucha dostaw i pomiędzy tymi dwoma etapami. SEACOMP zapewni Ci ekspertyzę projektu i produkcji, dzięki czemu będziesz mógł koncentrować się na rozwijaniu Twojej firmy. Rozumiemy wyzwania związane z rozwojem nowego elektronicznego produktu. Jesteśmy po to, by służyć Ci pomocą w pomyślnym wylansowaniu Twojego produktu.

 3. SHENZHEN TENKING TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma Shenzhen Tenking Tech zawsze działała zgodnie z zasadą „pierwszej jakości, unikalnych produktów, ciągłego tworzenia”, z 14. letnim doświadczeniem w dziedzinie eksportu, rozrośliśmy się do 4 linii produkcyjnych i ponad 200 pracowników w 2022 r., zdobyliśmy zaufanie licznych klientów i świadczymy usługi OEM/ODM dla dobrze znanych klientom marek w ponad 70 krajach. Zalety ODM i OEM: 1.Dobrze wyposażony warsztat montażowy o powierzchni 2800 metrów kwadratowych, 4 linie produkcyjne & zdolność produkcyjna na poziomie 150 000 jednostek miesięcznie, aby zapewnić terminową dostawę wszystkich otrzymanych zamówień. 2. Warsztat wtryskowy o powierzchni 1200 metrów kwadratowych czyni produkcję ODM szybszą, tańszą i bezpieczniejszą. 3. Profesjonalne zespoły badawczo-rozwojowe i inżynierskie realizują każdy Państwa pomysł. 4. 100% kontrola gotowych produktów w celu upewnienia się, że jakość produktu osiąga doskonałą wydajność. 5. Długotrwałe relacje z kurierem UPS / DHL sprawiają, że koszt wysyłki do Europy jest po konkurencyjnej cenie i z dostawą na czas.

 4. PRÜFREX INNOVATIVE POWER PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PRÜFREX opanował proces rozwoju, produkcji i montażu gotowych do zainstalowania elektronicznych podzespołów; skorzystasz z naszego doświadczenia w segmencie high-tech we wszystkich fazach rozwoju projektów EMS. Jako producent elektronicznych układów sterowania i cyfrowych układów zapłonowych, zajmujemy się całym kontekstem EMS na najwyższym poziomie. Wybierasz usługodawcę, który dokładnie zna Twoje problemy z własnego doświadczenia i który może również profesjonalnie obsłużyć cały zakres zadań związanych z montażem płytek drukowanych. Uzwojenie cewki, montaż płytki drukowanej, montaż komponentów, testowanie i zalewanie - budujemy cały proces produkcyjny na miejscu. 100% testy funkcjonalne, na przykład ICT / FCT, towarzyszą procesowi produkcji i zapewniają minimalny procent zwrotów. Zarówno przy produkcji konwencjonalnej, jak i częściowo lub w pełni zautomatyzowanej można polegać na najwyższej jakości i opłacalności.

 5. E.S. ELECTRONIC SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma E.S. Electronic Service GmbH produkuje i sprzedaje na całym świecie rozwiązania zorientowane na klienta. Koncentrujemy się na komponentach elektronicznych, materiałach z naciskiem na ekranowanie EMC, przewodzenie ciepła, filtry i pochłaniacze zakłóceń oraz na produktach na miarę według indywidualnych specyfikacji dla zastosowań specyficznych dla klienta, produkowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów w zakresie wysokiej jakości produktów, stale poszukujemy nowe rozwiązań, wprowadzając do naszych procesów produkcyjnych najnowsze odkrycia i technologie. 25 lat doświadczenia, kompetencje, wykwalifikowane doradztwo i praktyczne wsparcie dla naszych klientów, profesjonalni/znani partnerzy kooperacyjni oraz ukierunkowanie na innowacyjność i postęp to podstawa naszego sukcesu. Posiadamy certyfikaty i spełniamy normy jakości DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TROYER SPA - AG

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TROYER oferuje swoim klientom możliwość wykorzystania swoich wieloletnich doświadczeń w zakresie budowy, dostarczania, montażu i konserwacji instalacji wodnoenergetycznych dowolnego rodzaju. Firma zajmuje się konstrukcjami mechanicznymi i naprawami elektromechanicznymi, zapewniając projektowanie i konsultacje. Troyer obsługuje wszystkie typy turbin: PELTON, FRANCIS, KAPLAN, elektromechaniczne oraz hydrauliczne, zapewnia ich idealne funkcjonowanie oraz potwierdza certyfikatem ich zgodność z normami.

 2. STIL ELEKTRONIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma STIL ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Sitodruk na plastiku i PCV, Komponenty elektroniczne, Energetyka - akcesoria sterujące, Ekrany płaskie, klawiatura elektroniczna, ekran dotykowy, Membrane switch components, Przełączniki membranowe, i Wyłączniki kontrolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 4. MK ELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MK ELEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze ELECTRIC EQUIPMENT. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, Komponenty elektroniczne, Armatura sanitarna, i Plumbing fixtures and accessories. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 5. QWS COMPONENTS INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma QWS COMPONENTS INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Coudray, Francja.

 1. SYMPH ELECTRONICS

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma SYMPH ELECTRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, obwody drukowane, projektowanie obwodów drukowanych, składanie komponentów elektrycznych, Składanie obwodów drukowanych PCB, Komponenty elektroniczne, PCB Prototyp, produkcja kart telefonicznych, i montaż części elektronicznych dla przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 2. BODENBURG ENGINEERING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BODENBURG ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Bad Salzdetfurth, Niemcy.

 1. DBTNEGOCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DBTNEGOCE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Elementy pasywne, i automaty. Ma siedzibę w Besançon, Francja.

 2. VENTURETEC ROTATING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VENTURETEC ROTATING SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Cases. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 3. EDAG ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EDAG ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach materials testing, i inżynieria odwrócona. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. CONRAD ELECTRONIC ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONRAD ELECTRONIC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Domotyka, informatyzacja systemów domowych, automaty, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, systemy domotyczne, Domotyka, i systemy automatyczne dla budynków. Ma siedzibę w Bollate, Włochy.

 5. EL-MAR

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EL-MAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, styki, motopompy, Komponenty elektroniczne, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Bareggio, Włochy.

 6. LIRON ELECTRONICS

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma LIRON ELECTRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, Komponenty elektroniczne, capacitor, i Kondensatory elektrolityczne aluminiowe. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 7. HW-SYSTEMTECHNIK WOLFGANG HETTICH E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HW-SYSTEMTECHNIK WOLFGANG HETTICH E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Schonach, Niemcy.

 8. TATEYAMA KAGAKU CO., LTD.

  Japonia

  Verified by europages badge

  Firma TATEYAMA KAGAKU CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Oporniki stosowane w elektronice, elektronika, industrial equipment, Oporniki stosowane w elektronice, rezystory dla elektroniki, czujniki temperatury, płyty gazowe, maszyny do kawy z 1 wylotem, i bojler elektryczny. Ma siedzibę w Toyama, Japonia.

 1. PREMO GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PREMO GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 2. OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY

  Polska

  Optimeks - Sklep komputerowy. W nim znajdziesz wszystko co Ci potrzeba z branży informatycznej - komputery, laptopy, tablety, aparaty, torby i akcesoria do nich, gadżety, konsole, części komputerowe i oprogramowanie. W sklepie znajdują się również artykuły GSM, telefony, routery, akcesoria oraz RTV i AGD. Zrób sobie prezent nie wychodząc z domu a my Ci go dostarczymy. W ofercie znajdują się: Akcesoria Bluetooth , Drukarki , Dyktafony cyfrowe , Dyski twarde , Gamepady i Kierownice , Głośniki , Joysticki , Kamery i aparaty , Karty dźwiękowe , Karty graficzne , Klawiatury komputerowe , Komputery , Kopiarki , Materiały eksploatacyjne , Modemy , Monitory , Myszy , Napędy , Notebooki , Obudowy komputerowe , Odtwarzacze MP3 , Odtwarzacze multimedialne , Oprogramowanie , Palmtopy , Pamięci FLASH , Pamięci RAM , Procesory , Produkty USB i FireWire , Projektory , Przełączniki KVM , Płyty główne , Serwery Sieci komputerowe , Skanery , Tablety , Telefony GSM , AGD , RTV , Telewizory, Żarówki , Faksy , Tunery TV , Nawigacja , GPS , Urządzenia Bluetooth , 4World , A4-Tech , Acer , A-Data , Insert , Adobe , Modecom, AMD , Certum , AOpen , APC , ASRock , ASUS , ASUSTeK , AutoMapa , Blaupunkt , Belkin , Brother , Canon , Cherry , Chicony , Codegen , Cooler Master , Corel , Creative , Dicota , D-Link , DrayTek , EATON Powerware , Edimax Technology, Whitenergy , Enlight , Epson , Ever , GOODRAM , Fideltronik , Freecom, Fujitsu , Wapro , Qoltec , Brother , HP , Lexmark , Apple, Delock, Lanberg

 3. ELKAT

  Polska

  Firma Elkat Sp. Z o. o. Sp. k. jest producentem najwyższej jakości komponentów do urządzeń niskonapięciowych (do 1kV wg normy technicznej IEC 60947) z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Firma koncentruje się na produkcji szyn łączeniowych izolowanych wraz z blokami rozdzielczymi i uniwersalnymi przeznaczonymi do stosowania głównie w rozdzielnicach. Nasze produkty są w pełni projektowane, testowane i produkowane bezpośrednio w naszym zakładzie. Korzystamy z zaawansowanych programów 3D w celu jak najlepszego odwzorowania i zaprojektowania. Od 2017 roku posiadamy własne laboratorium przeznaczone do testowania naszych prototypów, które z czasem i inwestycjami staje się coraz lepsze. Współpracujemy również z wieloma zewnętrznymi certyfikowanymi laboratoriami. Organizujemy własny zakład wytłaczania tworzyw sztucznych na miejscu i zachowujemy wszystkie inne procesy produkcyjne w naszych rękach. Stosowane surowe materiały pochodzą z Polski i UE. Nasz asortyment to ponad sto modeli szynoprzewodów. Najbardziej dynamicznie rozwijającą się drugą rodziną produktów jest kategoria bloków dystrybucyjnych i uniwersalnych. Wysoki standard wykonania sprawia, że ​​są one pożądanym rozwiązaniem w wielu krajach. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach w naszym nowym katalogu na 2022 rok. Wysoką jakość wszystkich naszych produktów potwierdzają certyfikaty (Certyfikat TUV „wyrób sprawdzony” oraz certyfikat CE) wydawane przez niezależne organizacje.

 4. WM ELTAR SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

  WM Eltar jest jednym z wiodących producentów obwodów drukowanych (PCB) w Polsce z ponad 40-letnim doświadczeniem. Firma specjalizuje się w sztywnych płytkach dwustronnych i jednostronnych na FR-4, CEM-3T i MCPCB (materiały na bazie aluminium) z montażem lub bez, a także w giętkich płytkach PCB jednostronnych i dwustronnych (bez PTH/Pin through Hole). Miesięczna zdolność produkcyjna wynosi 1500 m kw. Firma realizuje średnie i małe serie produkcyjne, począwszy od prototypów do partii powyżej 50 m2 na pojedyncze zamówienie. WM Eltar oferuje również zamówienia ekspresowe w ciągu 48 godz. Firma kładzie bardzo silny nacisk na wysoką i stabilną jakość produkcji. Stabilność produkcji osiąga się dzięki regularnej kontroli ponad 130 parametrów produkcyjnych i procesowych ujętych w Centralnym Planie Kontroli. Produkty firmy są poddawane testom optycznym AO oraz palcowym i igłowym, firma posiada własne laboratorium i prowadzi działalność badawczo-rozwojową. WM Eltar uzyskał certyfikat Systemu Zarządzania Jakością TUV Rheiland oraz certyfikat niepalności UL. Produkty firmy są zgodne z normami IPC-A-600H, Reach, RoHS i z normami dotyczącymi minerałów konfliktowych. Wykwalifikowany zespół produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem przechodzi regularne szkolenia zgodnie z normą IPC-A-600. WM Eltar jest ważnym europejskim dostawcą dla wielu branż elektronicznych, np. automatyzacja przemysłowa, maszyny przemysłowe, EMS (stymulacja mięśniowa), inteligentny dom, klawiatury membranowe, sprzęt AGD, oświetlenie przemysłowe, urządzenia medyczne.

 5. KREBS & AULICH GMBH

  Niemcy

  Krebs & Aulich GmbH to firma zatrudniająca ponad 100 pracowników, zajmująca się obliczaniem, rozwojem, budową i produkcją specjalnych maszyn elektrycznych odpowiadających wysokim i specyficznym wymaganiom. Rozwijamy i sprzedajemy nasze produkty do zastosowań w branży silników stanowisk testowych, generatorów energii wodnej, serwosilników i zastosowań mobilnych. W naszych zakładach w Wernigerode, Szanghaju i Magdeburgu budujemy przyszłość mobilnych i stacjonarnych napędów elektrycznych oraz konwektorów energii. W dziedzinie silników do stanowisk testowych Krebs & Aulich GmbH jest jednym z liderów technologicznych uznanych na arenie międzynarodowej. Nasze silniki do stanowisk testowych moźna znaleźć w ośrodkach badawczych i rozwojowych wszystkich znanych producentów na całym świecie w branży konstrukcji samochodów, silników, układów napędowych i e-mobilności. Nasze portfolio produktów uzupełnia małoseryjna produkcja napędów elektrycznych dla branży motoryzacyjnej, w tym pojazdów użytkowych, oraz inżynieria mechaniczna.

 6. ASC AUTOMATYKA SYSTEMÓW CHŁODNICZYCH SP. Z O. O.

  Polska

  Firma ASC Automatyka Systemów Chłodniczych powstała w 1992 roku , była pierwszym w Polsce autoryzowanym przez firmę DANFOSS importerem i dystrybutorem automatyki chłodniczej i przemysłowej. Z biegiem lat w miarę wprowadzania na polski rynek przez DANFOSS nowych branż poszerzaliśmy zakres świadczonych usług i oferowanych produktów. Obecnie koncentrując się na obsłudze klientów z różnych dziedzin przemysłu jesteśmy w stanie sprostać nawet nietypowym wyzwaniom z dziedziny chłodnictwa, sterowań i napędów elektrycznych.

 7. DANNIE.CC TR

  Turcja

  Grupa DANNIE powstała w 2015 roku to globalny projektant i producent w dziedzinie elektroniki. DANNIE ma na celu tworzenie produktów i usług rynkowych dla klientów. Nie sprzedajemy wstępnie zaprojektowanych rozwiązań, lecz projektujemy i produkujemy elektronikę na zamówienie. Naszą główną cechą jest kompleksowe podejści "sprzęt + oprogramowanie + produkcja", co stanowi unikatową ofertę na rynku. Wśród naszych głównych rozwiązań znajdują się komputerowe systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji, komputery (korporacyjne serwery obliczeniowe, korporacyjne serwery pamięci masowej, systemy komunikacyjne itp.), terminale płatności, panele multi-touch, trakery gps itp. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Europie, Chinach i Rosji. Do produkcji używamy najnowocześniejszego sprzętu ASM, Omron, DEK. Nasze dobrze rozwinięte procesy zakupowe, DFX, MES, systemy zarządzania jakością - wszystko to pozwala nam, w razie potrzeby, przenosić projekty do innych zakładów bez utraty jakości i szybkości produkcji. • Ponad 300 000+ to całkowita liczba wyprodukowanych jednostek • Ponad 100+ produktów dla klientów w Rosji, Europie i USA • Ponad 50+ inżynierów z zespole

 8. FORECAST ELECTRONICS

  Francja

  Forecast electronics to niezależny dystrybutor komponentów elektronicznych, elektrycznych i elektromechanicznych. Oferujemy liczne usługi w zakresie rozwiązań dotyczących dostaw produktów ponad 455 marek takich jak TEXAS INSTRUMENT, ATMEL, ALTERA, STM, FUJITSU, NSC, MOTOROLA, MAXIM. Forecast electronics towarzyszy Państwu w 3 dziedzinach: sourcing, dystrybucja i centrala zakupów. Obok naszej gamy obejmującej ponad 10 millions artykułów oferujemy pomoc techniczną w poszukiwaniu produktów ekwiwalentnych do produktów znanych marek w zakresie kondensatorów, nożyc, potencjometrów, diod, lamp wyładowczych gazowych, warystorów, przełączników i przekaźników. Nasze zapasy o wartości ponad jednego miliona euro gwarantują Wam szybką dostępność i dostawę we Francji i za granicą. Forecast électronics waloryzuje wasze niewykorzystane zapasy dzięki sieci partnerów i naszemu rynkowi wewnętrznemu. Dynamiczny zespół i technika odpowiadająca na wasze potrzeby.

 9. XTG S.A.

  Polska

  Since 2009, we have been changing the world of distribution of mobile devices, computer hardware and electronic devices. We have created a unique network of contacts covering the whole world. We are driven by the ambition to create the best global shopping center for both business and individual clients. Although we work with the latest technologies, we owe our success and continuous development primarily to people. We have what you need. Both when you know exactly what you want to buy and when you are just looking for equipment tailored to your needs. We always provide professional advice and purchase support. our partners are: Biostar, Acer or MSI

 10. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Funmak posiada zdolność wtryskiwania elementów od 5 g do 5 kg. Przedsiębiorstwo posiada zasoby ludzkie i materiałowe, jak też dostawców gotowych projektować i dostarczać części wymagające wysokiego poziomu wykonania, dostosowując się do wymagań klienta. Jesteśmy więc w stanie dostarczyć elementy chromowane, złocone, z cynku, malowane, zmechanizowane, śrutowane, zmontowane, połączone, itd.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Komponenty elektroniczne - Import eksport

Liczba wyników

769 Przedsiębiorstwa