OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY

Polska

Office Building Outline icon Sprzedaż detaliczna

OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY
Web icon
10 Produkty

Polska

Występują różne rodzaje komputerów. Standardowe stacje robocze, do których podpięty jest monitor i inne potrzebne urządzenia, takie jak drukarka czy skaner zwane desktopami.Drugim rodzajem są AiO zwane inaczej all-in-one, czyli wszystko w jednym. W jednym urządzeniu znajduje się i monitor, i stacja robocza wraz z miejscem na płyty CD co gwarantuje oszczędność miejsca. Innym rodzajem komputera stacjonarnego jest nettop. Jest to zminiaturyzowana wersja tradycyjnego desktopa. Jeszcze mniejszym jest tzw. barebone o ciekawym designie tzw NUC.

Poproś o wycenę

Polska

Każdy komputer może być serwerem, ale nie każdy powinien. Profesjonalne serwery mają szereg zabezpieczeń zapewniających ich niezawodność. Umieszczane są w specjalnych pomieszczeniach zwanych serwerowniami, w których zapewniona jest odpowiednia temperatura i wentylacja. Mają również dodatkowe zasilacze oraz awaryjne zasilanie. Ponadto przystosowane są do pracy ciągłej poprzez odpowiednie oprogramowanie oraz komponenty (wydajne procesory, szybkie i pojemne dyski twarde, duża ilość RAM itp.). Wszystko po to, aby mogły wywiązywać się ze swoich zadań przez 24 godziny na dobę.Jeżeli chcesz postawić prawdziwy dedykowany sprzęt serwerowy to zapraszamy pod tym linkiem. Znajdują się tam serwery dla małych jak i dużych firm dla których polecamy np serwery do replikacji danych.

Poproś o wycenę

Polska

Wyróżniamy pięć podstawowych typów drukarek komputerowych: igłowe, laserowe, atramentowe, termiczne i ostatnio cieszące się coraz większą popularnością drukarki 3D. Drukarki igłowe (mozaikowe) są to drukarki mogące drukować druki z kopią (na papierze samokopiującym i przez kalkę). Drukarki laserowe występują w dwóch typach: Typ pierwszy to klasyczna drukarka laserowa, typ drugi to drukarka LED. Zasada działania tych drukarek jest podobna do drukarek igłowych z tą różnicą, że zamiast igieł są dysze, z których natryskiwany jest tusz na papier.W drukarkach termicznych sposób wydruku jest identyczny jak w igłówkach. Igły uderzając w papier, powodują przepływ prądu rozgrzewającego papier i zostawiają utworzoną w ten sposób kropkę. Można w tych drukarkach stosować tylko specjalny papier, produkowany wyłącznie do nich. W drukarkach 3D występuje nakładanie materiału budulcowego warstwa po warstwie. Więcej o 3D na naszej stronie.

Poproś o wycenę

Polska

W ofercie oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne cechujące się wysoką jakością i trwałością. W ofercie: 1. materiały eksploatacyjne do drukarek igłowych, atramentowych, laserowych, 2. Media do drukarek - papiery biurowe i photo, folie , etykiety 3. bębny 4.Filament do drukarek 3D 5. Taśmy do streamerów

Poproś o wycenę

Polska

Szafy serwerowe powinny umożliwiać prawidłowe zasilanie i odprowadzanie ciepła od zainstalowanych w nich urządzeń, bo to będzie miało istotny wpływ na ich niezawodność, a tym samym na dostępność usług. Wyróżniamy szafy naścienne lub wolno stojące. Jeśli nie planujemy chłodzenia serwerów w specjalny sposób ukierunkowując strumienie zimnego i gorącego powietrza, wówczas wystarczy wentylacja pasywna. Do tego służą otwarte ramy montażowe. Wszystkie wymienione produkty znajdziesz w naszym sklepie.

Poproś o wycenę

Polska

W ofercie projektory multimedialne renomowanych i znanych producentów cechujące się wysoką jakością i na każdą kieszeń.. Projektory posiadają różne rozdzielczości: VGA SVGA XGA SXGA SXGA+ UXGA QXGA QSXGA QUXGA HXGA HSXGA HUXGA panoramiczne: WXGA WXGA+ WSXGA WSXGA+ WUXGA WQXGA WQSXGA WHXGA WHSXGA WHUXGA WQUXGA

Poproś o wycenę

Polska

W ofercie posiadamy trzy rodzaje przełączników sieciowych: zwykłe, inteligentne i zarządzane. Pierwszy rodzaj switcha jest prosty i nie daje możliwości wprowadzania własnych ustawień przez użytkownika. Przełączniki inteligentne i zarządzane posiadają dużo opcji konfiguracyjnych. Jakie sam musisz sprawdzić. Zapraszamy na stronę.

Poproś o wycenę

Polska

Wszystko co potrzeba do złożenia lub naprawy komputera, W ofercie m.in. : Pamięci Kontrolery|adaptery Tunery TV|FM | Video Grabber Płyty główne Chłodzenie Karty dźwiękowe Dyski SSD Obudowy Karty graficzne Dyski twarde Procesory Napędy | nagrywarki (zewnętrzne) Mini PC Napędy | nagrywarki (wewnętrzne)

Poproś o wycenę

Polska

W ofercie urządzenia do monitoringu znanych i mniej znanych producentów wykonanych w technologiach: 1. CCTV 2. IP Wśród urządzeń znajdują się kamery, rejestratory oraz akcesoria, zasilacze, obudowy, uchwyty i atrapy kamer. Polecamy również kable utp do technologii IP w atrakcyjnych cenach.

Poproś o wycenę

Polska

Zapraszamy do sklepu komputerowego Optimeks 24h. W ofercie znajduje się oprogramowanie konsumenckie oraz dla biznesu. Posiadamy programy komputerowe firm: Symantec Microsfoft Asseco Wapro Insert Dell Esset Kaspersky G-Data i wielu innych Rodzaje oprogramowania: Narzędzia i języki programowania Oprogramowanie systemowe Gry Nośniki do licencji Oprogramowanie użytkowe Programy do obróbki grafiki i audio-video

Poproś o wycenę

Domain icon Sprzedaż detaliczna

OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY

Juliusza Słowackiego 5

38-200 Jasło - Polska

N° VAT
Skontaktuj się
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

  • Tylko odpowiedni dostawcy
  • Zgodność z zasadami ochrony danych
  • 100% za darmo