• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koła specjalne

Wyniki dla

Koła specjalne - Import eksport

 1. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

 2. RHÔNE ÉLASTOMÈRES

  Francja

  Firma Rhône Elastomères, założona w roku 1976, specjalizuje się w produkcji kół i kółek dla przemysłu, do transportu wewnętrznego, przeznaczonych do wszelkich zastosowań wymagających jednostkowego obciążenia użytkowego od 20 kg do ponad 12 ton.Firma Rhône Elastomères oferuje szeroką gamę produktów oraz stosunek jakości do ceny, który umożliwia realizację wszystkich potrzeb klientów, a także spełnienie wszelkich wymogów technicznych w różnych dziedzinach.Rhône Elastomères specjalizuje się w wykonywaniu, na podstawie rysunku, kół gumowych lub poliuretanowych na obręczach stalowych, spawanych automatycznie, oraz wsporników spawanych automatycznie, przeznaczonych do dużych i bardzo dużych obciążeń. Właśnie dzięki produkcji kół i kółek na zamówienie oraz niezwykle szerokiej gamie produktów i obsłudze handlowej na wysokim poziomie, firmie Rhône Elastomères udało się zyskać renomę na rynku.

 3. BORGHI ASSALI SRL

  Włochy

  Firma Borghi specjalizuje się w produkcji osi kierowanych do wózków i ciągników o małych wymiarach, osi z kołami bliźniaczymi, osi z hamulcem, kół napędowych elektrycznych i hydraulicznych. Akcesoria do wózków.

 4. ROLLEN-STORE.AT E.U.

  Austria

  Firma ROLLEN-STORE.AT E.U., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Baden Bei Wien, Austria.

 5. EGBERTS RUBBER

  Holandia

  Firma EGBERTS RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Walce drogowe, Koła i rolki, Koła specjalne, Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Walce drogowe, Koła i rolki, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TENTE

  Belgia

  Firma TENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki metalowe, Koła specjalne, kółka do mebli, koła plastikowe, Koła i rolki metalowe, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 2. CAUJOLLE MARCEL

  Francja

  Firma CAUJOLLE MARCEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła specjalne, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, akcesoria do drzwi, i hardware. Ma siedzibę w Fenouillet, Francja.

 3. STE BINDER ET JENNY

  Francja

  Firma STE BINDER ET JENNY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Obręcze na koła i rolki, Koła i rolki gumowe, Koła i rolki, i Koła i rolki do transportu wewnętrznego. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 4. PNEU EXPERT IMPEX S.R.L.

  Rumunia

  Firma PNEU EXPERT IMPEX S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, konserwacja, optymalizatory, Obręcze na koła i rolki, i Opony. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 5. HOROZ DEMIR

  Turcja

  Firma HOROZ DEMIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 1. BLICKLE BV

  Belgia

  Firma BLICKLE BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki, Rolki obrotowe, Koła i rolki, drogi przemysłowe, Rolki obrotowe, i koła do transportu. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 2. AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma AZIM JANT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Felgi, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, felga, Felgi, i Rolnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. NEURADSYSTEM UG - NRSM

  Niemcy

  Firma NEURADSYSTEM UG - NRSM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, Koła specjalne, walizki na kółkach, hamulec, Koła i rolki gumowe, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 2. DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DJ ALLOY WHEEL REFURBISHMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. KOCK UND SOHN RÄDER GMBH

  Niemcy

  Firma KOCK UND SOHN RÄDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Koła specjalne, Ciągniki i przyczepy rolnicze, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Hopsten, Niemcy.

 4. VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO

  Słowacja

  Firma VARGA FERDINAND - VFFV - ZÁMOCNICTVO, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, Wyroby kowalskie, Budownictwo przemysłowe, Koła specjalne, Wyroby kowalskie, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Bratislava 5, Słowacja.

 5. THE WHEEL GURU

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE WHEEL GURU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 6. TELLEFSDAL AS

  Norwegia

  Firma TELLEFSDAL AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pługi odśnieżne, Koła specjalne, Łańcuchy do opon (przeciwśniegowe), Pługi odśnieżne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Sundebru, Norwegia.

 7. WHEEL SOLUTIONS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WHEEL SOLUTIONS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Hednesford, Zjednoczone Królestwo.

 8. GKN WHEELS NAGBOEL A/S

  Dania

  Firma GKN WHEELS NAGBOEL A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Lunderskov, Dania.

 1. AUTOKOLA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma AUTOKOLA S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Vlachovo Brezí, Republika Czeska.

 2. ITAL CAR, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ITAL CAR, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Praha 3 , Republika Czeska.

 3. RH ALURAD HÖFFKEN GMBH

  Niemcy

  Firma RH ALURAD HÖFFKEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 4. METAL TRADE S.R.O.

  Słowacja

  Firma METAL TRADE S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Bratislava 2 , Słowacja.

 5. RONAL CR, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma RONAL CR, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Jicín, Republika Czeska.

 6. LEV S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LEV S.R.O., roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumiki wydechu, Filtracja - aparaty i urządzenia, Tłumiki wydechu, i Filtracja - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Praha 8, Republika Czeska.

 7. LIV SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

  Firma LIV SYSTEMS, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Postojna, Słowenia.

 8. AZ KONSTRUKT, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma AZ KONSTRUKT, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Koła specjalne. Ma siedzibę w Praha 6 , Republika Czeska.

 9. S-LIGHT A/S

  Dania

  Firma S-LIGHT A/S, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Aalborg Sv, Dania.

 10. MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MOTOR WHEEL SERVICE LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Koła specjalne, i Koła specjalne. Ma siedzibę w Beaconsfield, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo