MEDIMALL SKLEP MEDYCZNY

Polska

Warehouse icon Dystrybutor

MEDIMALL SKLEP MEDYCZNY
Web icon

Firma MEDIMALL.PL to sklep internetowy i stacjonarny zajmujący się zaopatrzeniem placówek medycznych takich jak przychodnie, gabinety lekarskie, szpitale w sprzęt i materiały medyczne. Specjalizujemy się w sprzedaży drobnego sprzętu medycznego jednorazowego użytku takiego jak strzykawki, igły iniekcyjne, rękawice jednorazowe, kompresy gazowe, fartuchy, serwety operacyjne, wenflony, kaniule, torebki i rękawy do sterylizacji i środki do dezynfekcji.

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Giętka kaniula dermatologiczna dedykowana do zabiegów w okolicach kości policzkowych, doliny łez i wolumetrii twarzy. Technologia cienkich ścianek zapewnia, że nawet gęste produkty przechodzą przez światło igły przy użyciu minimalnego nakładu siły. Dzięki elastyczności, kaniule można rozprowadzać podskórnie z jednego punktu nakłucia - niweluje to możliwość infekcji, zmniejsza opuchliznę i ryzyko wystąpienia wybroczyn.

Polska

Igła typu motylek z adapterem do próżniowego systemu poboru krwi. Vacutainer w wersji Safety-Lok posiada zabezpieczenie igły, chroniące personel medyczny przed przypadkowym zakłuciem się zużytą igłą. Po zakończonej iniekcji, igłę można przy użyciu jednej wsunąć w osłonkę zabezpieczającą. Igła motylek BD posiada 178mm dren, który ułatwia manipulację probówkami, bez naruszania igły w świetle żyły.

Polska

Elastyczna, automatyczna opaska uciskowa (staza) służąca do pobierania krwi. Staza wyposażona została w klamerkę, która ułatwia jej zaciśnięcie i zwolnienie przy użyciu jednej ręki. Kolor: niebieski

Polska

Trzy częściowa strzykawka z końcówką luer lock (do nakręcania igły), wyposażona została w ogumowanie tłoka, które zapewnia minimalizację strat produktu podczas iniekcji. Przezroczysty cylinder z wyraźnie nadrukowaną podziałką umożliwia dokładną kontrolę wizualną zawartości strzykawki. Strzykawki Soft-Ject są niepirogenne i nietoksyczne, nie posiadają domieszek lateksowych dlatego też nie powodują nieporządnych reakcji alergicznych.

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  1 – 10

Organizacja

 • Działalność podstawowa
  Dystrybutor

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Strzykawki
 • igły Nipro
 • igły do mezoterapii Mesorelle
 • probówki do osocza bogatopłytkowego
 • igły typu motylek Terumo
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.