• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja i wentylacja - instalacje

Wyniki dla

Klimatyzacja i wentylacja - instalacje - Import eksport

 1. ESOLVE-SDC

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 2. ONLINE B TRUST

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  ONLINE B TRUST jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Hiszpanii, wyspecjalizowanym w sprzedaży wentylatorów sufitowych. Oferujemy, między innymi, wentylatory z oświetleniem lub bez, klasyczne, nowoczesne lub design. Możesz także odkryć naszą gamę wentylatorów zewnętrznych. Dostarczamy, między innymi, wentylatory do hoteli i restauracji. Ponadto, nasze produkty są dostosowane do wszystkich pomieszczeń, stylów i na każdą kieszeń. Współpracujemy z producentami, takimi jak KlassFan, Purline, czy też Casafan. Większość naszych modeli posiada gwarancję 10 letnią, a, w niektórych przypadkach, zależnie od producenta, do 25 lat. Stworzyliśmy relacje partnerskie z zaufanymi producentami, by zaoferować Ci wyroby najlepszej jakościGwarantujemyu bardzo dużą reaktywność, zaś nasze ekipy są do Twojej dyspozycji, by wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie.

 3. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

 4. DOSPEL POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GALLETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gruppo Galletti oferuje nowe globalne podejście do rynku HVACR. W odróżnieniu od innych firm obecnych na rynku firma Galletti powołała do życia Grupę składającą się z siedmiu różnych przedsiębiorstw, z których każde posiada określone kompetencje w branży grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej i które działają w ścisłej synergii, aby, w razie potrzeby, móc wkroczyć na rynek jako jeden partner, oferując nowoczesne rozwiązania.

 2. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 3. WEGER WALTER SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Lider na rynku systemów i obróbki powietrza. Weger to lepsza jakość powietrza. Początki naszej firmy sięgają 1977 roku. Od początku istnienia pragnęliśmy, aby Weger zaangażował się silnie w poszukiwanie innowacyjności. Doskonała pozycja zdobyta na rynku wynika przede wszystkim z elastyczności firmy. Ponieważ nie tylko dostarczamy produkt, ale towarzyszymy mu w całym cyklu życia, nawet po sprzedaży, oferując pomoc i konserwację okresową.

 4. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 5. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 1. EID

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EID, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach air conditioning accessories, HVAC, producent miedzi do klimatyzacji, przyłącza chłodnicze, złączka flare, złączka do klimatyzacji, rury chłodnicze, rury miedziane w izolacji, i miedź w izolacji. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 2. DELTA-TEMP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DELTA-TEMP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, wynajem zespołów chłodniczych, chłodzenie przemysłowe, uzdatnianie powietrza, i napowietrzanie. Ma siedzibę w Oosterzele, Belgia.

 1. BEPA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BEPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Osuszanie powietrza - urządzenia, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, klimatyzacja, i instalacje grzewcze dla przemysłu. Ma siedzibę w Mornimont, Belgia.

 2. AIRVA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AIRVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja pojazdowa. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Klimatyzacja - urządzenia, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Saint Ouen l Aumone, Francja.

 3. FRANCE BRUMISATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FRANCE BRUMISATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach sprayers. Ma siedzibę w Sainte-Foy-D'aigrefeuille, Francja.

 4. SCHAKO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAKO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Kolbingen, Niemcy.

 5. LAHNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAHNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Nassau, Niemcy.

 6. WEINREICH INDUSTRIEKÜHLUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEINREICH INDUSTRIEKÜHLUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 7. CALTECH GESELLSCHAFT FÜR KÄLTE- UND KLIMATECHNIK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CALTECH GESELLSCHAFT FÜR KÄLTE- UND KLIMATECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 8. CLEANROOM TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma CLEANROOM TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 1. PROSATECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PROSATECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Rötgesbüttel, Niemcy.

 2. CONECT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONECT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Rethwisch, Niemcy.

 3. GÖTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÖTZ GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Germering, Niemcy.

 4. DITTEN OHG LUFTTECHNISCHE KOMPONENTEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DITTEN OHG LUFTTECHNISCHE KOMPONENTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

 5. EGO KÄLTESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EGO KÄLTESYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 6. WEISSHAAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEISSHAAR GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 7. SCHULZ KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHULZ KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Heddesheim, Niemcy.

 8. ERRE.GI. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ERRE.GI. SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach industrial filtration, Lampy PROMIENIUJĄCE, akcesoria do systemów wsysania, i wentylatory. Ma siedzibę w Bene Vagienna, Włochy.

 9. CLIMATIC GFKK MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CLIMATIC GFKK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. FRYKA-KÄLTETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRYKA-KÄLTETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Klimatyzacja i wentylacja - instalacje - Import eksport

Liczba wyników

7278 Przedsiębiorstwa