• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • klimatyzacja i wentylacja - instalacje

Wyniki dla

Klimatyzacja i wentylacja - instalacje - Import eksport

 1. TEXA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Texa industries oferuje pełną gamę rozwiązań zarówno dla klimatyzacji, jak i chłodnictwa przemysłowego, będąc dla swoich klientów wyjątkowym i wszechstronnym partnerem dla wszystkich potrzeb w zakresie zarządzania ciepłem. Firma produkuje systemy klimatyzacji i wymiany ciepła, systemy wentylacyjne i akcesoria do rozdzielnic, systemy chłodzenia i termoregulacji przemysłowej, wszystko wyłącznie „Made in Italy”. Texa Industries jest obecna na pięciu kontynentach i w dwudziestu dwóch krajach, dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji. Ponadto międzynarodowy zespół techników i inżynierów jest odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłej obsługi technicznej na całym świecie. Firma oferuje ściśle zorganizowany katalog produktów, ale mimo to zapewnia rozwiązania dedykowane i projekty „szyte na miarę” według wskazań klienta.

 2. ONLINE B TRUST

  Hiszpania

  ONLINE B TRUST jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Hiszpanii, wyspecjalizowanym w sprzedaży wentylatorów sufitowych. Oferujemy, między innymi, wentylatory z oświetleniem lub bez, klasyczne, nowoczesne lub design. Możesz także odkryć naszą gamę wentylatorów zewnętrznych. Dostarczamy, między innymi, wentylatory do hoteli i restauracji. Ponadto, nasze produkty są dostosowane do wszystkich pomieszczeń, stylów i na każdą kieszeń. Współpracujemy z producentami, takimi jak KlassFan, Purline, czy też Casafan. Większość naszych modeli posiada gwarancję 10 letnią, a, w niektórych przypadkach, zależnie od producenta, do 25 lat. Stworzyliśmy relacje partnerskie z zaufanymi producentami, by zaoferować Ci wyroby najlepszej jakościGwarantujemyu bardzo dużą reaktywność, zaś nasze ekipy są do Twojej dyspozycji, by wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie.

 3. HOTMOBIL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  HOTMOBIL – Twój partner energetyczny w zakresie mobilnego ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania pary. Dzięki własnemu planowaniu, produkcji i sprzedaży, a także pionierskiemu duchowi i innowacyjnej sile, wyznaczamy standardy na rynku. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży mobilnych urządzeń grzewczych, chłodniczych i parowych i postrzegamy siebie jako „usługodawcę“ w branży. Dzięki naszym produktom i usługom wyznaczamy standardy w dziedzinie mobilnej energii. Zdobywamy zaufanie naszych klientów i partnerów rynkowych dzięki wysokiej niezawodności i elastyczności, gwarantując ekonomiczne i energooszczędne rozwiązania.

 4. ESOLVE-SDC

  Francja

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 5. EID

  Francja

  EID opracowuje i produkuje akcesoria do klimatyzacji i pomp ciepła. Nasze przyłącza chłodnicze są produkowane we Francji w naszej fabryce w Awinionie z 99, 95% miedzi PUR o bardzo wysokiej jakości SUPERCLEAN. Od momentu powstania w 1992 roku EID oferuje kompletne rozwiązanie, w którym wszystko jest zaplanowane tak, aby ułatwić instalację za pomocą wsporników ściennych, wsporników podłogowych, narzędzi, armatury, ale także sprzęt marek uznanych na całym świecie, takich jak marka Refnet® dla separatorów VRF. EID jest słynie z wysokiej jakości swoich produktów i niezrównanej obsługi, pośród najlepszych na rynku! Masz projekt klimatyzacji? Skontaktuj się z nami!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

 2. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

  Wszystkie wyroby na "klimatyzacja i wentylacja - instalacje"

 3. WEGER WALTER SRL

  Włochy

  Lider na rynku systemów i obróbki powietrza. Weger to lepsza jakość powietrza. Początki naszej firmy sięgają 1977 roku. Od początku istnienia pragnęliśmy, aby Weger zaangażował się silnie w poszukiwanie innowacyjności. Doskonała pozycja zdobyta na rynku wynika przede wszystkim z elastyczności firmy. Ponieważ nie tylko dostarczamy produkt, ale towarzyszymy mu w całym cyklu życia, nawet po sprzedaży, oferując pomoc i konserwację okresową.

 4. MFO S.A.

  Polska

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

  Wszystkie wyroby na "klimatyzacja i wentylacja - instalacje"

 5. OAG INDUSTRIES

  Włochy

  Działamy w branży przemysłowej, cywilnej i wojskowej w zakresie projektowania, konstruowania, sprzedaży, wynajmu generatorów energii elektrycznej, motopomp, wież świetlnych, klimatyzatorów mobilnych. Realizujemy również zamówienia, które nie mieszczą się w klasycznych standardach produkcyjnych. Zapewniamy: obsługę posprzedażową, szkolenia, kwalifikacje operatorów i użytkowników na całym świecie, etapy i kursy szkoleniowe. System jakości potwierdzony certyfikatem od 1998 roku. Zgodny z normą ISO 9001: 2015.

 1. GALLETTI SPA

  Włochy

  Gruppo Galletti oferuje nowe globalne podejście do rynku HVACR. W odróżnieniu od innych firm obecnych na rynku firma Galletti powołała do życia Grupę składającą się z siedmiu różnych przedsiębiorstw, z których każde posiada określone kompetencje w branży grzewczej, klimatyzacyjnej, chłodniczej i energii odnawialnej i które działają w ścisłej synergii, aby, w razie potrzeby, móc wkroczyć na rynek jako jeden partner, oferując nowoczesne rozwiązania.

 2. DELTA-TEMP

  Belgia

 1. BEPA

  Belgia

 2. AIRVA

  Francja

 3. SCHAKO KG

  Niemcy

 4. LAHNTECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. WEINREICH INDUSTRIEKÜHLUNG GMBH

  Niemcy

 6. GÖTZ GMBH

  Niemcy

 7. CLEANROOM TECHNOLOGY AUSTRIA GMBH

  Austria

 8. SCHULZ KÄLTE- UND KLIMATECHNIK GMBH

  Niemcy

 1. ING. ROBERT WINTER KLIMA & LÜFTUNGSSYSTEME

  Austria

 2. ERRE.GI. SRL

  Włochy

 3. DITTEN OHG LUFTTECHNISCHE KOMPONENTEN

  Niemcy

 4. CONECT GMBH

  Niemcy

 5. PROSATECH GMBH

  Niemcy

 6. EGO KÄLTESYSTEME GMBH

  Niemcy

 7. CALTECH GESELLSCHAFT FÜR KÄLTE- UND KLIMATECHNIK MBH

  Niemcy

 8. WEISSHAAR GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. DODEK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. WEGER METALLBAU S.R.L.

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Klimatyzacja i wentylacja - instalacje - Import eksport

Liczba wyników

7248 przedsiębiorstwa