• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kazeina

Wyniki dla

Kazeina - Import eksport

 1. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "kazeina"

 2. LACTOLAND TROCKENMILCHWERK GMBH

  Niemcy

  Od 1989 roku firma Lactoland Trockenmilchwerk GmbH z Dülmen w regionie Münsterland jest znana jako przedsiębiorstwo produkcyjne i handlowe działające w branży mleczarskiej. 90 pracowników dba o wysoki poziom obsługi klientów przemysłu spożywczego, zapewniając doskonałą jakość produktów na bazie mleka w proszku. Nasz zakład produkcyjny w Dülmen opuszcza rocznie 40 000 ton suchych produktów mlecznych. Od 1995 roku Lactoland należy do koncernu Krüger z siedzibą w Bergisch Gladbach. Nasze produkty: proteiny mleka, jogurt w proszku, mleko w proszku, śmietana w proszku

 3. TANGER-OST SP. Z O.O.

  Polska

  Mając wieloletnie doświadczenie w branży mleczarskiej oferujemy naszym klientom wysokiej jakości wyroby mleczne w proszku, zwłaszcza Kazeiniany Sodu i Wapnia, Mieszanki Mleczne, Proszki Mleczno-Tłuszczowe, Kazeinę Kwasową.

 4. HANS J. HEINEMANN IMPORT - EXPORT GMBH

  Niemcy

 5. DAIRYCO LLC

  Ukraina

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLOKIJA

  Ukraina

 2. ПРАТ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

  Ukraina

 3. SHANGRI-LA KANGMEI DAIRY PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

 4. HERBIGNAC CHEESE INGREDIENTS - HCI

  Francja

 5. SYRY VOLYNY

  Ukraina

 1. MEDIACOM

  Ukraina