• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kazeina

Wyniki dla

Kazeina - Import eksport

 1. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 2. LACTOLAND TROCKENMILCHWERK GMBH

  Niemcy

  Od 1989 roku firma Lactoland Trockenmilchwerk GmbH z Dülmen w regionie Münsterland jest znana jako przedsiębiorstwo produkcyjne i handlowe działające w branży mleczarskiej. 90 pracowników dba o wysoki poziom obsługi klientów przemysłu spożywczego, zapewniając doskonałą jakość produktów na bazie mleka w proszku. Nasz zakład produkcyjny w Dülmen opuszcza rocznie 40 000 ton suchych produktów mlecznych. Od 1995 roku Lactoland należy do koncernu Krüger z siedzibą w Bergisch Gladbach. Nasze produkty: proteiny mleka, jogurt w proszku, mleko w proszku, śmietana w proszku

 3. TANGER-OST SP. Z O.O.

  Polska

  Mając wieloletnie doświadczenie w branży mleczarskiej oferujemy naszym klientom wysokiej jakości wyroby mleczne w proszku, zwłaszcza Kazeiniany Sodu i Wapnia, Mieszanki Mleczne, Proszki Mleczno-Tłuszczowe, Kazeinę Kwasową.

 4. DAIRYCO LLC

  Ukraina

  Firma DAIRYCO LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach Kazeina, Kazeina, mleko i pochodne, kazeina kwasowa, i kazeinaty. Ma siedzibę w Lutsk, Ukraina.

 5. HANS J. HEINEMANN IMPORT - EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma HANS J. HEINEMANN IMPORT - EXPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kazeina. Ma siedzibę w Stade, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PE DJIVALDIS

  Ukraina

  Firma PE DJIVALDIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Masło, Sery, Kazeina, Masło, Sery, Kazeina, i kazeina kwasowa. Ma siedzibę w Nova Ushytsia, Ukraina.

 2. MOLOKIJA

  Ukraina

  Firma MOLOKIJA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Mleko, Kazeina, jogurty, masło, Mleko, i Kazeina. Ma siedzibę w Ternopil, Ukraina.

 3. ПРАТ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД"

  Ukraina

  Firma ПРАТ "НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mleczne. Jest również obecna w dziedzinach Kazeina, kazeina kwasowa, i Kazeina. Ma siedzibę w Новомиколаївка, Новомиколаївський Район, Запорізька Обл, Ukraina.

 4. SHANGRI-LA KANGMEI DAIRY PRODUCTS CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANGRI-LA KANGMEI DAIRY PRODUCTS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kazeina. Ma siedzibę w Kunming, Chiny.

 5. SYRY VOLYNY

  Ukraina

  Firma SYRY VOLYNY, roku i działającą w sektorze Kazeina. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 1. HERBIGNAC CHEESE INGREDIENTS - HCI

  Francja

 2. MEDIACOM

  Ukraina

  Firma MEDIACOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mleko w proszku i skondensowane. Jest również obecna w dziedzinach mleko, casein, i kazeina kwasowa. Ma siedzibę w Kremenets, Ukraina.