• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • karczowanie - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Karczowanie - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 2. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litwa

  Nosted Mechanika, UAB jest firmą o bogatym doświadczeniu w produkcji łańcuchów przeciwpoślizgowych TRYGG oraz sprzętu do odśnieżania, leśniczego, a także podnoszącego IGLAND. Łańcuchy TRYGG są znane od 1939 roku i są synonimem niezawodności i jakości. Produkujemy łańcuchy TRYGG w różnych rodzajach, rozmiarach, grubościach i ciężarach do samochodów osobowych, pojazdów terenowych, ciężarowych i autobusów, ciężkiego sprzętu do odśnieżania, pojazdów dla leśnictwa, rolnictwa, rybołówstwa i pojazdów budowlanych. Najbardziej popularne produkty IGLAND to: wciągarki do bali drewnianych, łuparki do drewna i jego obróbki, dmuchawy do śniegu, piaskari, łopatki tylne, pługi śnieżne, widły do palet, chwytaki, lemiesze do spycharek i ostrza do buldożerów. Nasze najnowsze artykuły to: zgarniacze belek, kubły na kamienie, podnośniki do worków z nawozem i wiadra do materiałów płynnych. Nosted Mechanika oferuje również takie usługi jak: cięcie laserowe blachy stalowej, cięcie CNC, toczenie, frezowanie, gięcie; przygotowywanie powierzchni metalowych przez śrutowanie przed malowaniem oraz malowanie.

 3. VAN ENGELEN

  Holandia

  Firma VAN ENGELEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ciągniki i przyczepy rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Karczowanie - maszyny i sprzęt, Maszyny rolnicze, Kombajny rolnicze, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Karczowanie - maszyny i sprzęt, Maszyny rolnicze, i Kombajny rolnicze. Ma siedzibę w Nunspeet, Holandia.

 4. VERSTRAETE CONSTRUCT

  Belgia

  Firma VERSTRAETE CONSTRUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Karczowanie - maszyny i sprzęt, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Karczowanie - maszyny i sprzęt, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, sprzęt rolniczy, i land working machinery. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 5. BETON DOBBELAERE

  Belgia

  Firma BETON DOBBELAERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karczowanie - maszyny i sprzęt, Pustaki ścienne betonowe, Karczowanie - maszyny i sprzęt, prefabrykaty przemysłowe, i Pustaki ścienne betonowe. Ma siedzibę w Tielt, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEWULF

  Belgia

  Firma DEWULF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Karczowanie - maszyny i sprzęt, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Ciągniki i przyczepy rolnicze, kopaczka gąsienicowa, i Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 2. MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI

  Turcja

  Firma MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt hydrauliczny, winda, i platforma podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 3. HARU TOOLS & SERVICES

  Belgia

  Firma HARU TOOLS & SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Karczowanie - maszyny i sprzęt, Karczowanie - maszyny i sprzęt, i części do maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 4. DENNIS KLAHR ENTREPRENAD

  Szwecja

  Firma DENNIS KLAHR ENTREPRENAD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Malungsfors, Szwecja.

 5. SC MASTERAGRI HV SRL

  Rumunia

  Firma SC MASTERAGRI HV SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, odkrzewiacze rolnicze, Maszyny i sprzęt rolniczy, eksport maszyn rolniczych, i Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Feldioara, Rumunia.

 1. HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Zibo, Chiny.

 2. XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY

  Chiny

  Firma XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 1. GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD

  Ghana

  Firma GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach polecenia morskie dla osób trzecich. Ma siedzibę w Tema, Ghana.

 2. BRB COMERCIAL

  Hiszpania

  Firma BRB COMERCIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 3. ETS GARD

  Francja

  Firma ETS GARD, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, Karczowanie - maszyny i sprzęt, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, i Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Potelières, Francja.

 4. KO MACHINES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KO MACHINES LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Wolverhampton, Zjednoczone Królestwo.

 5. THURLOW NUNN STANDEN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THURLOW NUNN STANDEN, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Newmarket, Zjednoczone Królestwo.

 6. EASTERBROOK TRACTORS & MACHINERY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EASTERBROOK TRACTORS & MACHINERY, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Barnstaple, Zjednoczone Królestwo.

 7. GEORGE MOATE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEORGE MOATE LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 8. J L ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J L ENGINEERING LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Leominster, Zjednoczone Królestwo.

 1. P H R

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P H R, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Braintree, Zjednoczone Królestwo.

 2. RAVEN HILL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RAVEN HILL LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Elgin, Zjednoczone Królestwo.

 3. T H WHITE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T H WHITE LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 4. BOCCASION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BOCCASION, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Market Rasen, Zjednoczone Królestwo.

 5. TREVI BENNE S.R.L.

  Włochy

  Firma TREVI BENNE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Karczowanie - maszyny i sprzęt, i Karczowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Noventa Vicentina (VI), Włochy.

 6. THWAITES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THWAITES LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Leamington Spa, Zjednoczone Królestwo.

 7. WALMSLEY TRACTORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WALMSLEY TRACTORS LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Enniskillen, Zjednoczone Królestwo.

 8. GEO BROWN IMPLEMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GEO BROWN IMPLEMENTS LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Buckingham, Zjednoczone Królestwo.

 9. THERLOW NUN STANDEN LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THERLOW NUN STANDEN LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w North Walsham, Zjednoczone Królestwo.

 10. GENTECH PROPAGATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GENTECH PROPAGATION LTD, roku i działającą w sektorze Karczowanie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt rolniczy, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Dundee, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Karczowanie - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 399 Przedsiębiorstwa