• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kanały kominów przemysłowych

Wyniki dla

Kanały kominów przemysłowych - Import eksport

 1. PARKANEX SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma Parkanex, założona w 1996 roku, jest wiodącym polskim producentem rur przyłączeniowych do kominów. Dzięki naszemu nowoczesnemu i zautomatyzowanemu zakładowi produkcyjnemu z dumą dostarczamy przewody kominowe doskonałej jakości. Dzięki rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 500 000 metrów przewodów, zapewniamy naszym partnerom w całej Europie krótkie terminy realizacji zamówień. Zastosowanie technologii spawania laserowego pozwala uzyskać estetyczny szew spoiny. W pełni zautomatyzowana linia malarska z tunelem grzewczym zapewnia wyjątkową powtarzalność, a także sprawia, że nasze przewody kominowe są bezdymne podczas pierwszego użycia. Najnowocześniejsza technologia walcowania arkuszy blachy gwarantuje idealną okrągłość elementów. System rur spalinowych zawiera różne elementy, takie jak rury, regulowane kolanka, stałe kolanka, grzejniki, redukcje, tłumiki, elementy T i Y itp.. Oprócz przewodów kominowych produkujemy również wkłady kominkowe (Uniflam DURO), kratki wentylacyjne, piecyki Brasero i grille ogrodowe (barbecue) i meble (Artiss), kominki na bioetanol i akcesoria kominkowe.. Szeroka gama produktów kominkowych pozwala nam kompleksowo zaopatrywać branżę kominkowo-piecową. Oferujemy również usługi dotyczące współpracy w następujących dziedzinach: -cięcie laserowe - walcowanie blach - spawanie zrobotyzowane (CMT) - gięcie blach. W trakcie całej naszej działalności zawsze stawialiśmy jakość jako nasz główny cel, ponieważ wierzymy, że zaufanie zależy od jakości.

 2. EXOJO SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  EXOJO, S.L. jest firmą rodzinną z ponad 50-letnim doświadczeniem i uznanym prestiżem w produkcji rur i akcesoriów do odprowadzania dymu i gazu. Produkujemy wyroby z oznaczeniem CE, certyfikowane przez oficjalny organ KIWA Cermet Italia SpA, przestrzegając wymogów jakościowych, opartych na testach, kontroli procesów produkcyjnych i badaniach przeprowadzonych z zachowaniem rygoru technicznego. Wszystko to ma na celu zaoferowanie produktu budzącego zaufanie i reprezentowanej przez niego jakości.

 3. RINKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RINKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Vellmar, Niemcy.

 4. BERTONCELLO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BERTONCELLO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, konserwacja kotłów, projektowanie instalacji termicznych, Klimatyzacja - urządzenia, klimatyzatory, lodówki, piece opalane drewnem do użytku prywatnego, kanały dymowe stal nierdzewna, i pompy cieplne. Ma siedzibę w Castelfranco Veneto, Włochy.

 5. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polska

  ZUK Stąporków S.A. oferuje rozwiązania dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, w tym w szczególności w produkcji przenośników, rusztów mechanicznych, silosów, ram szalunkowych oraz instalacji oczyszczania spalin. W zakresie przenośników oferujemy ich różne rodzaje: przenośniki zgrzebłowe, przesiewacze i kruszarki, przenośniki taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, rolkowe i kubełkowe. Silosy i zbiorniki produkowane w ZUK sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu: od spożywczego, jako silosy zbożowe, przez chemiczny (zbiorniki na granulat tworzyw sztucznych czy nawozy), aż po przemysł ciężki, w tym branżę budowlaną. Przedsiębiorstwa sektora energetycznego mogą zapoznać się z naszymi rozwiązaniami dla ciepłowni i elektrociepłowni. Oferujemy wysokiej jakości odżużlacze energetyczne i przenośniki zgrzebłowe oraz ruszty mechaniczne – w tym ruszty wysokie, średnie i niskie, a także szerokie spektrum części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.zuk.com.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EUROTIP

  Belgia

  EUROTIP jest przedsiębiorstwem przemysłowym wyspecjalizowanym w produkcji przewodów kominowych. Z prawie 50-letnim doświadczeniem i opierając się na opanowaniu technologii jako producent, EUROTIP ma miejsce wśród liderów rynku europejskiego. Nasz rozwój pozwolił na rozbudowę naszego budynku z powierzchni 1000 do 3000 m². Dzięki swojemu nowemu parkowi, «EUROTIP» kontynuuje poszerzanie gamy produktów i zwiększanie swoich zapasów: «TIPFLEX» «ISOTIP» «PROGALVA» «BREMAN»«PRZEWODY PP ».. Produkcja i sprzedaż giętkich przewodów metalowych (wietrzenie, wentylacja) - Oszalowanie rurowe kominów: KOPEX - Kominy izolowane o podwójnej ściance: ISOTIP Izolowane przewody dwuściankowe, Oszalowania rurowe sztywne, Oszalowania rurowe giętkie, Połączenia, Akcesoria, Wentylacja, Wylot przez dach. Wszystkie nasze systemy przewodów kominowych odpowiadają normom bezpieczeństwa i jakości CE.

 2. TUBEST

  Francja

  Od 1925 roku TUBEST zajmuje się projektowaniem elastycznych zestawów rur kominowych ze stali nierdzewnej. TUBEST projektuje i produkuje zestawy rurowe do kominów, elastyczne lub sztywne, dla użytku przemysłowego lub domowego przy odnawianiu starych instalacji lub budowy nowych. Wszystkie nasze produkty mają certyfikat zgodności z normą CE. Nasza lokalizacja europejska, dostępność produktów i nasza usługa dystrybucji pozwalają nam szybko odpowiadać na wasze potrzeby.

 3. ZINCO GROUP. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Zinco Group powstało w latach 80 jako mała rodzinna firma wytwarzająca przewody kominowe i artykuły budowlane. Na przestrzeni lat, wyspecjalizowało się zwłaszcza w produkcji systemów kanałowych odprowadzania dymu oraz przeciwram do drzwi przesuwnych. Dzisiaj Zinco Group w oparciu o strukturę sieci handlowej, jest obecne na większym obszarze biznesowym rozciągającym się na terenie całych Włoch, jak również w Europie.

 4. TANIEKOMINY.PL

  Polska

  Firma Taniekominy.pl z Wałcza specjalizuje się w sprzedaży kominów i akcesoriów kominowych. Produkty dostępne są w sklepie internetowym. Od 1995 roku oferuje: •kominy żaroodporne •kominy kwasoodporne •kominy ceramiczne Ponadto dostarcza konstrukcje kwaso-żaroodporne, dwuścienne i akcesoria. Są wśród nich rury, trójniki, wkłady kominowe i izolowane przedłużenia kominowe. Dodatkowo sprzedaje kominki i akcesoria kominkowe oraz świadczy usługi montażowe. Instaluje zarówno kominy, jak i kominki.

 5. TECNOASPIRO DI DE MATTEIS GABRIELE

  Włochy

  Firma TECNOASPIRO DI DE MATTEIS GABRIELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Casarano, Włochy.

 1. EURO WINDKAT GMBH

  Niemcy

  Firma EURO WINDKAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach półki drewniane, i stoły ogrodowe. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 2. NICOLA RONGA

  Włochy

  Firma NICOLA RONGA, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach rynny, kotły parowe grzejne, kominki, i przewody odprowadzania dymu. Ma siedzibę w Bagnolo Piemonte, Włochy.

 1. SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS

  Turcja

  Firma SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody kominków domowych, Przewody kominków domowych, kanał dymowy o podwójnej ściance, i kanał dymowy o pojedynczej ściance. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. BAEYENS M CHEMINEES

  Belgia

  Firma BAEYENS M CHEMINEES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Przewody kominków domowych, czyszczenie kominów, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Braine-L'alleud, Belgia.

 3. DAMAL S.R.L.

  Włochy

  Firma DAMAL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do filtrowania, kanały dymowe stal nierdzewna, urządzenia do filtrowania powietrza, i wyloty do dyfuzji powietrza. Ma siedzibę w Alpignano, Włochy.

 4. TECNIGRAS S.A

  Hiszpania

  Firma TECNIGRAS S.A, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. VL STAAL A/S

  Dania

  Firma VL STAAL A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Esbjerg, Dania.

 6. OOMS-ITTNER

  Belgia

  Firma OOMS-ITTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, budowa kominów przemysłowych, i Ekspertyza. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 7. ISOLECO

  Belgia

  Firma ISOLECO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sanitarne urządzenia łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Kanały kominów przemysłowych, Kanały kominów przemysłowych, dyfuzory powietrza do urządzeń klimatyzacyjnych, i instalacje wentylacyjne. Ma siedzibę w Hoegaarden, Belgia.

 8. "VERSIA-LUX"LTD

  Ukraina

  Firma "VERSIA-LUX"LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach ventilation pipe. Ma siedzibę w Krivoy Rog, Ukraina.

 1. VATROSTALAC DOO TUZLA

  Bośnia i Hercegowina

  Firma VATROSTALAC DOO TUZLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach budowa kominów przemysłowych, zbrojenia do betonu, i mycie hydrodynamiczne przemysłowe i farby. Ma siedzibę w Tuzla, Bośnia i Hercegowina.

 2. EECKHOUT

  Belgia

  Firma EECKHOUT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kanały kominów przemysłowych, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 3. ROBERT

  Belgia

  Firma ROBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody kominków domowych. Jest również obecna w dziedzinach Kanały kominów przemysłowych, Kanały kominów przemysłowych, przewody odprowadzania dymu, i paliwo kominkowe. Ma siedzibę w Waremme, Belgia.

 4. EXTRACAM VENTILACION INDUSTRIAL

  Hiszpania

  Firma EXTRACAM VENTILACION INDUSTRIAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Sabadell, Hiszpania.

 5. CHIMNEY GENIE LINERS & CHIMNEY REPAIR

  Stany Zjednoczone

  Firma CHIMNEY GENIE LINERS & CHIMNEY REPAIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach czyszczenie kominów, chimneys, kominiarz, i Okap kominowy. Ma siedzibę w Islip, Stany Zjednoczone.

 6. TTC EDELSTAHLDESIGN

  Niemcy

  Firma TTC EDELSTAHLDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Kominki - akcesoria, Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, i Kominki - akcesoria. Ma siedzibę w Neumarkt, Niemcy.

 7. H. R. HEINICKE INH. LUDGER HÖRSTING E. K.

  Niemcy

  Firma H. R. HEINICKE INH. LUDGER HÖRSTING E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kanały kominów przemysłowych, Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia, Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria, Kanały kominów przemysłowych, Roboty zduńskie przemysłowe - urządzenia, i Kominki, piece kaflowe dekoracyjne i akcesoria. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 8. METALOTERM

  Francja

  Firma METALOTERM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w lognes, Francja.

 9. THERMO COMFORT SNC

  Włochy

  Firma THERMO COMFORT SNC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kanały kominów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach roboty sanitarne, i urządzenia do klimatyzacji. Ma siedzibę w Corte Palasio, Włochy.

 10. TIBUR CLIMA S.A.S. DI FERRAZZI E. & C.

  Włochy

  Firma TIBUR CLIMA S.A.S. DI FERRAZZI E. & C., roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kominy przemysłowe, Kanały kominów przemysłowych, Kominy przemysłowe, i Kanały kominów przemysłowych. Ma siedzibę w Tivoli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo