• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kanały kominów przemysłowych

Wyniki dla

Kanały kominów przemysłowych - Import eksport

 1. EXOJO SL

  Hiszpania

  EXOJO, S.L. jest firmą rodzinną z ponad 50-letnim doświadczeniem i uznanym prestiżem w produkcji rur i akcesoriów do odprowadzania dymu i gazu. Produkujemy wyroby z oznaczeniem CE, certyfikowane przez oficjalny organ KIWA Cermet Italia SpA, przestrzegając wymogów jakościowych, opartych na testach, kontroli procesów produkcyjnych i badaniach przeprowadzonych z zachowaniem rygoru technicznego. Wszystko to ma na celu zaoferowanie produktu budzącego zaufanie i reprezentowanej przez niego jakości.

 2. RINKE GMBH

  Niemcy

 3. BERTONCELLO SRL

  Włochy

 4. EUROTIP

  Belgia

  EUROTIP jest przedsiębiorstwem przemysłowym wyspecjalizowanym w produkcji przewodów kominowych. Z prawie 50-letnim doświadczeniem i opierając się na opanowaniu technologii jako producent, EUROTIP ma miejsce wśród liderów rynku europejskiego. Nasz rozwój pozwolił na rozbudowę naszego budynku z powierzchni 1000 do 3000 m². Dzięki swojemu nowemu parkowi, «EUROTIP» kontynuuje poszerzanie gamy produktów i zwiększanie swoich zapasów: «TIPFLEX» «ISOTIP» «PROGALVA» «BREMAN»«PRZEWODY PP ».. Produkcja i sprzedaż giętkich przewodów metalowych (wietrzenie, wentylacja) - Oszalowanie rurowe kominów: KOPEX - Kominy izolowane o podwójnej ściance: ISOTIP Izolowane przewody dwuściankowe, Oszalowania rurowe sztywne, Oszalowania rurowe giętkie, Połączenia, Akcesoria, Wentylacja, Wylot przez dach. Wszystkie nasze systemy przewodów kominowych odpowiadają normom bezpieczeństwa i jakości CE.

 5. TUBEST

  Francja

  Od 1925 roku TUBEST zajmuje się projektowaniem elastycznych zestawów rur kominowych ze stali nierdzewnej. TUBEST projektuje i produkuje zestawy rurowe do kominów, elastyczne lub sztywne, dla użytku przemysłowego lub domowego przy odnawianiu starych instalacji lub budowy nowych. Wszystkie nasze produkty mają certyfikat zgodności z normą CE. Nasza lokalizacja europejska, dostępność produktów i nasza usługa dystrybucji pozwalają nam szybko odpowiadać na wasze potrzeby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZINCO GROUP. SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Zinco Group powstało w latach 80 jako mała rodzinna firma wytwarzająca przewody kominowe i artykuły budowlane. Na przestrzeni lat, wyspecjalizowało się zwłaszcza w produkcji systemów kanałowych odprowadzania dymu oraz przeciwram do drzwi przesuwnych. Dzisiaj Zinco Group w oparciu o strukturę sieci handlowej, jest obecne na większym obszarze biznesowym rozciągającym się na terenie całych Włoch, jak również w Europie.

 2. TANIEKOMINY.PL

  Polska

  Firma Taniekominy.pl z Wałcza specjalizuje się w sprzedaży kominów i akcesoriów kominowych. Produkty dostępne są w sklepie internetowym. Od 1995 roku oferuje: •kominy żaroodporne •kominy kwasoodporne •kominy ceramiczne Ponadto dostarcza konstrukcje kwaso-żaroodporne, dwuścienne i akcesoria. Są wśród nich rury, trójniki, wkłady kominowe i izolowane przedłużenia kominowe. Dodatkowo sprzedaje kominki i akcesoria kominkowe oraz świadczy usługi montażowe. Instaluje zarówno kominy, jak i kominki.

 3. TECNOASPIRO DI DE MATTEIS GABRIELE

  Włochy

 4. EURO WINDKAT GMBH

  Niemcy

 5. NICOLA RONGA

  Włochy

 1. VL STAAL A/S

  Dania

 2. DAMAL S.R.L.

  Włochy

 1. "VERSIA-LUX"LTD

  Ukraina

 2. TECNIGRAS S.A

  Hiszpania

 3. SOLINOX CHIMNEY SYSTEMS

  Turcja

 4. EXTRACAM VENTILACION INDUSTRIAL

  Hiszpania

 5. CHIMNEY GENIE LINERS & CHIMNEY REPAIR

  Stany Zjednoczone

 6. METALOTERM

  Francja

 7. H. R. HEINICKE INH. LUDGER HÖRSTING E. K.

  Niemcy

 8. TIBUR CLIMA S.A.S. DI FERRAZZI E. & C.

  Włochy

 1. MANGIASCIUTTO VALERIA

  Włochy

 2. SYNERGY TUBAGE INOX

  Belgia

 3. THE GRATEIST FLAME

  Zjednoczone Królestwo

 4. THERMO COMFORT SNC

  Włochy

 5. ITALFUM S.R.L.

  Włochy

 6. PREDIL S.R.L.

  Włochy

 7. STABILE S.P.A.

  Włochy

 8. EDILNOVA INOXSISTEMA S.N.C. DI BONACORSI MASSIMILIANO E C.

  Włochy

 9. ECOCALOR S.N.C. DEI FRATELLI CONTA BATTISTA & ROMEO

  Włochy

 10. INOXCLIMA S.R.L.

  Włochy