• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy

Wyniki dla

Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy - Import eksport

 1. BWD BIERMANN WAAGEN UND DATENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BWD BIERMANN WAAGEN UND DATENSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. C. GRÜNEWÄLDER WAAGENTECHNIK INH. CARSTEN GRÜNEWÄLDER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C. GRÜNEWÄLDER WAAGENTECHNIK INH. CARSTEN GRÜNEWÄLDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. KNOLL WIEGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KNOLL WIEGETECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Ketsch, Niemcy.

 4. PESCALE WÄGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PESCALE WÄGETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Bisingen, Niemcy.

 5. EHP WÄGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EHP WÄGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Bühl, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KLAUS-PETER ZANDER GMBH, K-PZ WAAGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS-PETER ZANDER GMBH, K-PZ WAAGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. WÄGETECHNIK NORD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WÄGETECHNIK NORD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Hohenlockstedt, Niemcy.

 3. PCB SERVICE SP. Z O.O.

  Polska

  Firma PCB Service jest dostawcą nowoczesnego, wysokiej jakości wyposażenia, materiałów eksploatacyjnych i urządzeń do badań nieniszczących NDT oraz metalografii. Do naszej oferty wprowadzamy produkty renomowanych firm, które zdobyły uznanie na rynku badań nieniszczących na całym świecie. Nasza kompleksowa oferta obejmuje ponad 6000 pozycji ofertowych dla wszystkich metod badawczych w tym: • radiografia przemysłowa (RT): błony radiograficzne, chemia do błon RTG, wywoływarki błon radiograficznych, urządzenia do radiografii cyfrowej (CR, DR, CT) detektory, negatoskopy, aparaty rentgenowskie, akcesoria wyposażenie ciemni, • badania magnetyczno-proszkowe (MT): materiały eksploatacyjne, wzorce, generatory, defektoskopy, ławy magnetyczne, linie do badań magnetyczno proszkowych, • badania penetracyjne (PT): wzorce, materiały eksploatacyjne, stanowiska i linie do badań penetracyjnych, • badania ultradźwiękowe (UT): głowice, defektoskopy (TOFD, PA), skanery ultradźwiękowe, bloki kalibracyjne i wzorce, grubościomierze ultradźwiękowe, akcesoria i materiały do badań ultradźwiękowych, • badania wizualne (VT): endoskopy, fiberoskopy, wideoendoskopy, kamery, źródła światła, zestawy do badań wizualnych, • innych badań np. badań szczelności (LT) czy oceny twardości (HT) Ponadto PCB Service jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Oxford Instruments takich jak: spektrometry XRF, OES, LIBS. Uzupełnieniem oferty firmy są urządzenia do metalografii: szlifierki, polerski i przecinarki.

 4. MIKRO-STYK

  Polska

  Firma powstała w maju 2001r. Zatrudnia byłych pracowników akredytowanego Laboratorium Pomiarowego przy ABB Zamech Ltd. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w kalibracji narzędzi pomiarowych długości i kąta. Jako pracownicy ABB Zamech Ltd. uzyskali akredytację Głównego Urzędu Miar. Przeszli liczne szkolenia w Laboratorium Pomiarowym przy ABB Zamech Ltd. i przy ALSTOM Power Sp. z o.o.Narzędzia w Mikro-Styk kalibrowane są w-g instrukcji zawartych w normach krajowych (ostatnie ważne wydanie normy) oraz w-g. Dziennika Urzędowego Miar i Probiernictwa.Firma Mikro-Styk nadzoruje czasookresy kalibracji przyrządów pomiarowych w komputerowej bazie ewidencji narzędzi pomiarowych.Termin wykonania: do uzgodnieniaMiejsce kalibracji: Elbląg ul. Mazurska 27Po kalibracji wystawiane jest świadectwo kalibracji spełniające wymogi normy ISO 9001 Narzędzia po kalibracji oklejone są naklejkami: · sprawne - naklejka niebieska z datą następnej kalibracji· niesprawne - naklejka czerwona.

 5. GIP GMBH WAAGEN- UND MASCHINENBAU KG

  Niemcy

  Firma GIP GMBH WAAGEN- UND MASCHINENBAU KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 1. WÄGETECHNIK DÜRNBERGER DIETMAR DÜRNBERGER

  Niemcy

  Firma WÄGETECHNIK DÜRNBERGER DIETMAR DÜRNBERGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Obertraubling, Niemcy.

 2. ERNO WÄGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ERNO WÄGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Wagi pomostowe, Wagi pomostowe, wagi towarowe, industrial weighing balances, i wagi elektroniczne. Ma siedzibę w Triptis, Niemcy.

 1. ALPA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALPA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Manometry. Jest również obecna w dziedzinach Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, wzorniki specjalne, mikrometry, Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, i wzorcowanie. Ma siedzibę w Pontoglio, Włochy.

 2. WAAGEN-FRIEDERICHS WÄGEELEKTRONIK VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma WAAGEN-FRIEDERICHS WÄGEELEKTRONIK VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 3. SIMGA MEKANIK ALETLER A.S

  Turcja

  Firma SIMGA MEKANIK ALETLER A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach pulpity, przyrządy do kontroli ciśnienia, i centralki dla kompresorów. Ma siedzibę w Turkey, Turcja.

 4. ASANUMA GIKEN CO.,LTD.

  Japonia

  Firma ASANUMA GIKEN CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie piaskowe. Ma siedzibę w Chuo-Ku,hamamatsu,shizuoka, Japonia.

 5. AUGUST FREUDEWALD RHEWA-WAAGENFABRIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma AUGUST FREUDEWALD RHEWA-WAAGENFABRIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 6. WUPPERTALER WAAGENFABRIK NEEBE & CONSBRUCH INH. ANJA TRÖGELER E.KFR.

  Niemcy

  Firma WUPPERTALER WAAGENFABRIK NEEBE & CONSBRUCH INH. ANJA TRÖGELER E.KFR., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 7. EBINGER WAAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma EBINGER WAAGENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Fichtenberg, Niemcy.

 8. FRANCE METROLOGIE

  Francja

  Firma FRANCE METROLOGIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach wzorcowanie narzędzi i sprzętu, certyfikowany instytut metrologii, i metrologia. Ma siedzibę w Le Plessis-Bouchard, Francja.

 1. WAAGENDIENST WINKLER GMBH

  Niemcy

  Firma WAAGENDIENST WINKLER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. ATEQ CONTRÔLE FUITE DEBIT

  Francja

  Firma ATEQ CONTRÔLE FUITE DEBIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Kalibrowanie urządzenia do pomiaru 3D trójwymiarowego. Ma siedzibę w Les-Clayes-Sous-Bois, Francja.

 3. KVC

  Korea Południowa

  Firma KVC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, Manometry, i wzorniki. Ma siedzibę w Bucheon, Korea Południowa.

 4. WNG WAAGEN NIERNKRANZ HANDEL UND REPARATUR GMBH

  Niemcy

  Firma WNG WAAGEN NIERNKRANZ HANDEL UND REPARATUR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Reppenstedt, Niemcy.

 5. KALIBRATIE CENTRUM

  Holandia

  Firma KALIBRATIE CENTRUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w 'S-Gravendeel, Holandia.

 6. PALDO GROUP INTERNATIONAL S.A.

  Rumunia

  Firma PALDO GROUP INTERNATIONAL S.A., roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, i Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 7. STAHL PRÄZISIONSLIBELLEN KG

  Niemcy

  Firma STAHL PRÄZISIONSLIBELLEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Aichwald, Niemcy.

 8. NINGBO HUBEN INSTRUMENT CO.,LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma NINGBO HUBEN INSTRUMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Ma siedzibę w Anchorage, Stany Zjednoczone.

 9. SEASONS GAUGE CO., LTD.

  Tajwan R.O.C.

  Firma SEASONS GAUGE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach rejestratory ciśnienia. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 10. SAVIO

  Włochy

  Firma SAVIO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Kalibrowanie i wzorcowanie - przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach wzorniki do pomiarów powierzchni i objętości, i wzorniki mechaniczne. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo