• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej

Wyniki dla

Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej - Import eksport

 1. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

  Witryna www Open In New icon
 2. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG – rozwiązania w zakresie automatyzacji DOLD to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne aktywne na rynku międzynarodowym. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i globalnej sprzedaży wysokogatunkowych komponentów i kompleksowych systemów bezpiecznej automatyzacji na potrzeby konstrukcji instalacji i maszyn. Firma DOLD z powodzeniem konsekwentnie realizowała strategię rozwoju: zaczynając jako pionier w dziedzinie techniki przekaźników i stając się jednym z wiodących europejskich przedstawicieli branży funkcjonalnego bezpieczeństwa oraz technologii napędów. Produkty DOLD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona ludzi przed obrażeniami oraz maszyn i instalacji przed uszkodzeniami, i gdzie zachodzi konieczność zwiększenia efektywności. Przykładowo przekaźniki bezpieczeństwa, a także czujniki prędkości obrotowej i postoju oraz bezprzewodowe systemy awaryjnego zatrzymania w niemal wszystkich branżach zapewnią niezawodne wyłączenie urządzeń w sytuacji zagrożenia.

  Witryna www Open In New icon
 3. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

  Witryna www Open In New icon
 4. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  JS Integral sp. z o.o. produkuje i prefabrykuje: szafy sterownicze i automatyki, pulpity sterownicze do maszyn i urządzeń (samojezdnych i stacjonarnych); szafy i skrzynki kablowe – górnicze; złącza kablowo – pomiarowe . Ponadto wykonujemy obudowy i konstrukcje metalowe: obudowy na aparaturę elektryczną, elektroniczną czy telekomunikacyjną, w tym obudowy szaf sterowniczych i automatyki, pulpitów sterowniczych itp.; szafki i obudowy gazowe; szafy magazynowe; drzwiczki rewizyjne i obudowy pionów.

  Witryna www Open In New icon
 5. MPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEIER STARKSTROMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. RÖDL & LORENZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. CORTEM S.P.A. GENERALVERTRETUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SEAVI SLU

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja krajowa oraz międzynarodowa wszelkiego rodzaju puszek i puszeczek do zabudowy, sprzętu elektrycznego, telekomunikacyjnego, tablic rozdzielczych , wyłączników, wtyczek, mechanizmów, itd. Specjalizujemy się w produkcj puszek do instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych w budynkach mieszkalnych, puszek do mechanizmów do zabudowy, tablic ICP i zasilania, puszek do zabudowy do przyłączy lub rozgałęzień, puszek do ścianek działowych z bloczków drążonych typu płyty gipsowo-kartonowe, puszek do preinstalacji klimatyzacji

 5. UMEK & GROUPS

  Rosja

  Firma UMEK jest nowoczesnym rozwijającym się producentem izolatorów szklanych. Fabryka uzywa nowoczesna wysoko-automatyzowana linie od "Lindner". Umożliwia to zautomatywozanie całego procesu produkcji i komputerową kontrolę jakości. W zakładzie sa też nowoczesne urządzenia badawcze. Mamy najlepszych specjalistów w branży. Fabryka ma certyfikat ISO 9001. Dział produkcyjny UMEK Manufacture zapewnia najwyższą jakość naszych produktów a Dział handlowy UMEK Group skupi się na Waszych potrzebach i zaoferuje rozsądne ceny.

 1. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 2. FRIWO GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  FRIWO jest międzynarodowym producentem zaawansowanych techniczne ładowarek, akumulatorów, zasilaczy, sterowników LED i systemów, który dostarcza sterowane cyfrowo rozwiązania napędowe z jednego źródła.

 3. IMTRA IMPORT & TRADING

  Niemcy

  Witamy w firmie ImTra Import & Trading! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami!

 4. CENCO

  Francja

 5. YENI ILETISIM YAPI LTD STI

  Turcja

 6. KS SCHNEIDER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

 7. ELEKTRO DUPONT SPRL

  Belgia

 8. SES2I

  Francja

 9. ENERGIE-WECHSLER / X-UNIT INH. ROLAND GÖRTZ

  Niemcy

 10. CAP AG

  Szwajcaria

 1. SOCIÉTÉ ARMOIRES ÉLECTRIQUES DU CENTRE ARELEC SARL

  Tunezja

 2. ELETTROWORLD IMPIANTI ELETTRICI E ANTIFURTO DI PALELLA AGATINO CARMELO

  Włochy

 3. TECH SERVICES PLUS

  Gabon

 4. TEMLOS INDUSTRY S.R.O.

  Republika Czeska

 5. INOREA

  Francja

 6. ACKERMANN YACHTHAFENAUSRÜSTUNG E.K.

  Niemcy

 7. FACTORY OF INNOVATIVE TECHNOLOGIES RIMK RIMK

  Ukraina

 8. MATECH DI AZZOLINA MAURIZIO

  Włochy

 9. ELECTRIC

  Belgia

 10. IMPEXUM GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej - Import eksport

Liczba wyników

11 131 przedsiębiorstwa