• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej

Wyniki dla

Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej - Import eksport

 1. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 2. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Edit Electronic została założona w 1995 roku w celu opracowywania profesjonalnych rozwiązań przeznaczonych do zastosowań przemysłowych i komercyjnych oraz produkcji urządzeń do zarządzania napięciem i mocą. Produkcja, która rozpoczęła się od stabilizatorów napięcia i przemysłowych ładowarek akumulatorów, zdywersyfikowała się i rozwinęła dzięki innowacyjnej wizji naszych inżynierów zajmujących się badaniami i rozwojem oraz wysiłkom naszego dynamicznego personelu produkcyjnego. W naszej fabryce w Stambule, w Turcji, produkujemy automatyczne stabilizatory napięcia, dynamiczne stabilizatory napięcia, ładowarki akumulatorów, symulatory sieci, regulowane źródła napięcia i transformatory mocy. W 2020 r. rozpoczęliśmy produkcję 80% części produktów w ramach własnej struktury. Estetyczne i trwałe obudowy, możliwość projektowania przestrzennego, dostosowanego do potrzeb klienta. Łatwa w montażu technologia wolno stojących kabin modułowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w terenie opracowujemy nowe produkty i nowe rozwiązania dla wszystkich potrzeb związanych z obudowami. Produkujemy wolno stojące szafy modułowe, naścienne elektryczne panele dystrybucyjne, zewnętrzne szafy typu rac, szafy ze stali nierdzewnej i aluminium, jednoczęściowe skrzynki urządzeń i konsole sterowania maszynami… Nasze produkty, które wytwarzamy przy użyciu zaawansowanych technologii, dostarczamy na cały świat. Nasi inżynierowie ds. badań i rozwoju oraz produkcji wykorzystują najnowsze technologie w celu zwiększenia wydajności produktów, bezpieczeństwa pracy i efektywności energetycznej. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu w terenie pracujemy nad dostarczaniem najlepszych rozwiązań.

 3. MDM POWER GENERATORS / MARKMEBEL

  Polska

  Verified by europages badge

  MDM Power Generators to firma z siedzibą w Polsce (Nysa), założona w 2022 roku dzięki współpracy www.MarkMebel.pl, www.MediaSoft.com.pl, oraz MineIT. Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych i niezawodnych generatorów prądotwórczych na terenie Polski, Europy i na świecie. Nasza firma powstała z pasji do dostarczania niezawodnych rozwiązań w dziedzinie generowania energii elektrycznej, aby sprostać nieustannie rosnącym w tym zakresie potrzebom rynkowym. Specjalizujemy się w dostarczaniu niezależnych i awaryjnych źródeł zasilania. Nasze generatory prądotwórcze oferują najwyższą jakość wśród produktów na rynku światowym, potwierdzoną certyfikatami TÜV i CE. Spełniają także najnowsze standardy ekologiczne EURO 5. Renomowane marki: • FORD • TR POWER • DAEWOO • Aksa, Cummins, DEUTZ, Doosan, Iveco, Mitsubishi, Volvo, Weichai, YTO. Dostarczamy ponadto: • BanditPower PC z MEdiasfot. Przedsiębiorstwo MarkMebel Company działa na rynku mebli od 2006 roku w Nysie. Na przestrzeni lat, zyskaliśmy reputację cenionej marki na rynkach polskim i międzynarodowym. SOFY, FOTELE, KRZESŁA.

 4. ELTEN D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

 5. E. DOLD & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  E. Dold & Söhne KG – rozwiązania w zakresie automatyzacji DOLD to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne aktywne na rynku międzynarodowym. Specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i globalnej sprzedaży wysokogatunkowych komponentów i kompleksowych systemów bezpiecznej automatyzacji na potrzeby konstrukcji instalacji i maszyn. Firma DOLD z powodzeniem konsekwentnie realizowała strategię rozwoju: zaczynając jako pionier w dziedzinie techniki przekaźników i stając się jednym z wiodących europejskich przedstawicieli branży funkcjonalnego bezpieczeństwa oraz technologii napędów. Produkty DOLD sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona ludzi przed obrażeniami oraz maszyn i instalacji przed uszkodzeniami, i gdzie zachodzi konieczność zwiększenia efektywności. Przykładowo przekaźniki bezpieczeństwa, a także czujniki prędkości obrotowej i postoju oraz bezprzewodowe systemy awaryjnego zatrzymania w niemal wszystkich branżach zapewnią niezawodne wyłączenie urządzeń w sytuacji zagrożenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JS INTEGRAL SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  JS Integral sp. z o.o. produkuje i prefabrykuje: szafy sterownicze i automatyki, pulpity sterownicze do maszyn i urządzeń (samojezdnych i stacjonarnych); szafy i skrzynki kablowe – górnicze; złącza kablowo – pomiarowe . Ponadto wykonujemy obudowy i konstrukcje metalowe: obudowy na aparaturę elektryczną, elektroniczną czy telekomunikacyjną, w tym obudowy szaf sterowniczych i automatyki, pulpitów sterowniczych itp.; szafki i obudowy gazowe; szafy magazynowe; drzwiczki rewizyjne i obudowy pionów.

 2. FLAIG TE MAGNETSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zielone magnesy dla nowoczesnego przemysłu. Zlokalizowani w pięknym Schwarzwaldzie, nasi specjaliści oferują najlepsze doradztwo od wiodącego producenta systemów magnesów trwałych i elektropermanentnych. Oprócz szerokiej gamy standardowych produktów, takich jak seria FX w dziedzinie magnesów podnoszących i seria FXL w technologii mocowania magnetycznego, oferujemy szeroką gamę magnetycznych pomocniczych urządzeń mocujących i podnoszących oraz produkujemy niestandardowe rozwiązania w ilościach pojedynczych lub jako OEM dla Twoich wymagań.

 3. MPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MPROTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 4. RÖDL & LORENZEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÖDL & LORENZEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Oberrot, Niemcy.

 5. GEIER STARKSTROMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEIER STARKSTROMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Dillenburg, Niemcy.

 1. CLIMPLOMBELEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLIMPLOMBELEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hydrauliczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje hydrauliczne, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, instalacja klimatyzacji, Instalacje hydrauliczne, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, i electrical heating systems. Ma siedzibę w Parentis En Born, Francja.

 2. ELEKTROTECHNIK RÄTZLINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELEKTROTECHNIK RÄTZLINGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Rätzlingen, Niemcy.

 1. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 2. TRAFTA SP. Z O. O.

  Polska

  Trafta - producent transformatorów specjalnych i dławików. Oferujemy: - transformatory uziemiające olejowe i suche żywiczne - dławiki gaszące olejowe i suche żywiczne - dławiki kompensacyjne olejowe i suche żywiczne - transformatory dystrybucyjne - transformatory dla górnictwa do obudów ognioszczelnych - transformatory, współpracujące z przekształtnikami, falownikami oraz prostownikami 6, 12 i więcej plusowymi, zgodnie z potrzebami klienta, głównie do zasilania: - trakcji kolejowej, trolejbusowej i tramwajowej, - napędów maszyn elektrycznych, - układów wzbudzenia generatorów, - pieców indukcyjnych, - układów do elektrolizy; - autotransformatory do rozruchu silników asynchronicznych; - transformatory do zasilania układów sterów strumieniowych statków; - transformatory potrzeb własnych stacji również w wykonaniu specjalnym; - wykonania niestandardowe transformatorów i dławików dostosowane do potrzeb klienta.

 3. ELMEKO GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Projektowanie: Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości komponenty do szaf sterowniczych, niezbędne do bezpiecznego i prawidłowego działania układów sterowania lub rozdzielni. Do naszych produktów należy zarówno sprzęt do klimatyzacji, np. do chłodzenia, ogrzewania, osuszania, wentylacji, jak i kompletne szafy sterownicze i obudowy ścienne oraz różne akcesoria takie jak kieszenie na schematy połączeń. Produkcja: Zakład produkcyjny w Liebenscheid to serce naszej działalności i fabryka wytwarzająca produkty stałej wysokiej jakości. Osiągamy ją dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym podzespołom renomowanych producentów. Gwarantuje to doskonałe działanie techniki i zadowolenie klientów. Krótkie czasy realizacji zamówień i inteligentny system magazynowania zapewnia ponadto szybkie i niezawodne dostawy. Usługi: Krótkie procesy decyzyjne to gwarancja szybkiej realizacji zamówień i elastyczności. Jako niezawodni partnerzy naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby.

 4. RUHSTRAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Ruhstrat GmbH jest nowoczesnym przedsiębiorstwem o bogatej tradycji. Firma założona w 1888 roku przez braci Adolfa i Ernsta Ruhstrat jest od wielu dekad cenionym w branży elektrotechnicznej przedsiębiorstwem o międzynarodowej renomie. Ruhstrat oferuje technologię wykorzystywaną między innymi w elektrotechnice i budowie maszyn specjalnych. Ruhstrat nie produkuje produktów standardowych, lecz koncentruje się na najwyższej jakości rozwiązaniach, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Segment elektrotechniki obejmuje transformatory mocy, stabilizatory napięcia, transformatory regulacyjne i rezystory mocy. W segmencie budowy maszyn specjalnych produkowane są przede wszystkim instalacje do obróbki cieplnej, przeznaczone do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych. Oszczędzanie energii - doradztwo. Doradztwo w zakresie energii.

 5. SEAVI SLU

  Hiszpania

  Produkcja i dystrybucja krajowa oraz międzynarodowa wszelkiego rodzaju puszek i puszeczek do zabudowy, sprzętu elektrycznego, telekomunikacyjnego, tablic rozdzielczych , wyłączników, wtyczek, mechanizmów, itd. Specjalizujemy się w produkcj puszek do instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych w budynkach mieszkalnych, puszek do mechanizmów do zabudowy, tablic ICP i zasilania, puszek do zabudowy do przyłączy lub rozgałęzień, puszek do ścianek działowych z bloczków drążonych typu płyty gipsowo-kartonowe, puszek do preinstalacji klimatyzacji

 6. PGNIG TERMIKA SA

  Polska

  PGNiG TERMIKA to największy w Polsce producent ciepła i energii elektrycznej wytwarzanych efektywną metodą kogeneracji. Nasza firma posiada kilka zakładów w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola, Ciepłownię Regaty oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. PGNiG TERMIKA jest tanim dostawcą ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, który świadczy swoje usługi na terenie Warszawy i Pruszkowa. Jesteśmy również odbiorcą biomasy – zajmujemy się skupem wierzby energetycznej. Nasze zakłady produkują 11% całego wytwarzanego w Polsce ciepła. Dociera ono już do 70% warszawiaków i 60% mieszkańców Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. PGNiG TERMIKA korzysta z produkcji w kogeneracji. Ta efektywna metoda sprawia, że nasza firma pokrywa w przybliżeniu 65% całkowitego zapotrzebowania Warszawy na energię elektryczną. Podstawowym paliwem, które wykorzystujemy w PGNiG TERMIKA, jest węgiel kamienny. Stopniowo zastępujemy go jednak biomasą.

 7. BAFOMET

  Polska

  Bafomet Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne inteligentny dom Nagłośnienie i multiroom sieci LAN instalacja TV DVB-T i SAT telewizji przemysłowej CCTV videodomofonów odkurzaczy centralnych Wszelkie usługi wykonujemy profesjonalnie i kompleksowo, dając przy tym, na usługi co najmniej 10 lat gwarancji. Ponadto zajmujemy się: sprzedażą i montażem car-audio cb-radio Posiadamy serwis RTV oraz car-audio naprawiamy instalacje samochodowe Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Nasze miejsce pracy to nie tylko Rzeszów, a całe woj podkarpackie. Znamy się na tym, co potwierdzają nasi klienci. opinie klientów: Szczerze polecam ! Robili mi nagłośnienie w domu. Całą instalację. Dodatkowo montowali alarm, instalacje TV i sieć. Dobrze doradzą. Dobrze zamontują. Polecam.! -- Robert Robiłam u nich nagłośnienie w moim nowym domu. Polecam. Najlepsi fachowcy na Podkarpaciu.-- Kaja Możesz nam zaufać.

 8. FEGA POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Praca instalatora wymaga dokładności oraz sprawności, priorytetowo jeżeli odbywa się pod okiem klienta oczekującego na natychmiastowe uruchomienie zakładanych czy naprawianych systemów. Koniecznym warunkiem uzyskania odpowiednich efektów jest na 100% odpowiednia wiedza połączona z profesjonalnymi umiejętnościami manualnymi samego instalatora, ale nie jest to warunek wystarczający, lecz jedynie warunek konieczny do całkowitego powodzenia w doręczaniu usługi. Absolutnie niezbędne do utworzenia dobrej pracy są właściwe narzędzia zapewniające dokładność wykonywanych czynności, gwarantujące wykonywanie operacji z precyzją, a także zapewniające bezpieczeństwo własną pracą instalatorowi. Wybierany przez nas sprzęt w każdej sytuacji spełnia odpowiednie standardy, ponieważ dobierany jest przez mężczyźni i kobiety posiadające wiedzę praktyczną praktyczne w biznesie i znające ją od podszewki też w kwestii teorii. Jest to ważne zwłaszcza w wypadku mierników, których wybór dostosowany do bardzo róż

 1. ELEKTROUZHMONTAZH, LTD

  Ukraina

  „Elektroyuzhmontazh ltd" to firma specjalizująca się w okablowaniu i dostosowywaniu oraz projektowaniu dla systemów zasilania, takich jak: używane w elektrowniach konwencjonalnych i jądrowych, transformacja stacji i dystrybutorów do 750 kV, linie zasilania do 35 kV, oraz w systemach automatyzacji procesów maszynowych.

 2. FRIWO GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  FRIWO jest międzynarodowym producentem zaawansowanych techniczne ładowarek, akumulatorów, zasilaczy, sterowników LED i systemów, który dostarcza sterowane cyfrowo rozwiązania napędowe z jednego źródła.

 3. IMTRA IMPORT & TRADING

  Niemcy

  Witamy w firmie ImTra Import & Trading! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami!

 4. CENCO

  Francja

  Firma CENCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach Energetyka - szafy i skrzynki, i Energetyka - szafy i skrzynki. Ma siedzibę w Vonnas, Francja.

 5. CHINT ELECTRIC LIMITED COMPANY

  Chiny

  Firma CHINT ELECTRIC LIMITED COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. YENI ILETISIM YAPI LTD STI

  Turcja

  Firma YENI ILETISIM YAPI LTD STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczność - instalacje przesyłania prądu. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, automatyzacja fabryk, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. KS SCHNEIDER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma KS SCHNEIDER ELEKTRONIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 8. ELEKTRO DUPONT SPRL

  Belgia

  Firma ELEKTRO DUPONT SPRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Kable elektryczne, electric equipment, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Kable elektryczne, i szafy i aparaty elektryczne. Ma siedzibę w Amel, Belgia.

 9. ENERGIE-WECHSLER / X-UNIT INH. ROLAND GÖRTZ

  Niemcy

  Firma ENERGIE-WECHSLER / X-UNIT INH. ROLAND GÖRTZ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 10. CAP AG

  Szwajcaria

  Firma CAP AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Hirschthal, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej - Import eksport

Liczba wyników

9915 Przedsiębiorstwa