• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem

Wyniki dla

Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem - Import eksport

 1. HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING

  Polska

  Firma HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 2. HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 3. RUNARSSON A/S

  Dania

  Firma RUNARSSON A/S, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Odense No, Dania.

 4. GSK ENERGY

  Indie

  Firma GSK ENERGY, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach turbiny gazowe, turbiny parowe, i kotły. Ma siedzibę w Vijayawada, Indie.

 5. CAMPAGNOLOSERVICE

  Włochy

  Firma CAMPAGNOLOSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, wyciągi do instalacji i sprzętu do obróbki drewna, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Sesto Al Reghena, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RUNH POWER CORP.,LTD

  Chiny

  Firma RUNH POWER CORP.,LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 2. NINGBO UNIQUE SEAL SERVICES CO.,LTD

  Chiny

  Firma NINGBO UNIQUE SEAL SERVICES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 4. MONDELEC

  Francja

  Firma MONDELEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Les Pennes Mirabeau, Francja.

 5. MICEL

  Francja

  Firma MICEL, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w St Chamond, Francja.

 1. SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY

  Ukraina

  Firma SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 2. DANSK OLIE KOMPAGNI A/S

  Dania

  Firma DANSK OLIE KOMPAGNI A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową. Ma siedzibę w Roedovre, Dania.

 1. ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. ALCAPETRO - PETROLEOS E DERIVADOS, S.A.

  Portugalia

 3. GASLEGRE - COMBUSTIVEIS DE PORTALEGRE, LDA.

  Portugalia

 4. ANTONIO OSCAR MEIRELES MAGALHAES, LDA.

  Portugalia

 5. JOAO CRISTOVAO CHINA & CIA, LDA.

  Portugalia

 6. E.D.C.L. - EMPRESA DISTRIBUIDORA DE COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 7. D.R. CASWELL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. BP GEST24 - EXPLORACAO DE POSTOS ABASTECIMENTO LOJAS DE CONVENIENCIA, SOC. UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

 1. NOFI TROMSØ EIENDOM AS

  Norwegia

 2. LIMA PETROLEOS - COMBUSTIVEIS DO LIMA, LDA

  Portugalia

 3. PESSOA & SANTOS - COMERCIO DE VEICULOS, COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 4. GUERREIRO, CARLOS BALTAZAR FURTADO

  Portugalia

 5. PETROBRANCA - COMBUSTIVEIS, S.A.

  Portugalia