• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem

Wyniki dla

Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem - Import eksport

 1. HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma HISARMAK MAKINE ENER.TES.SAN.VE TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach kotły parowe do zastosowań przemysłowych. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

 2. HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING

  Polska

  Firma HEBEI XINHENG TRANSFORMER MANUFACTURING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Gdansk, Polska.

 3. CAMPAGNOLOSERVICE

  Włochy

  Firma CAMPAGNOLOSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach Ostrzenie - obrabiarki, wyciągi do instalacji i sprzętu do obróbki drewna, i Ostrzenie - obrabiarki. Ma siedzibę w Sesto Al Reghena, Włochy.

 4. RUNARSSON A/S

  Dania

  Firma RUNARSSON A/S, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Odense No, Dania.

 5. CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma CLAUDIUS PETERS TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cementownie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Energia - instalacje i urządzenia do produkcji, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MONDELEC

  Francja

  Firma MONDELEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Les Pennes Mirabeau, Francja.

 2. SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY

  Ukraina

  Firma SPETSSHAKHTOBURINNIA STATE HOLDING COMPANY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 3. MICEL

  Francja

  Firma MICEL, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Ma siedzibę w St Chamond, Francja.

 4. PETROBRANCA - COMBUSTIVEIS, S.A.

  Portugalia

 5. E.D.C.L. - EMPRESA DISTRIBUIDORA DE COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 1. JOAO CRISTOVAO CHINA & CIA, LDA.

  Portugalia

 2. GUERREIRO, CARLOS BALTAZAR FURTADO

  Portugalia

 1. D.R. CASWELL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. GASLEGRE - COMBUSTIVEIS DE PORTALEGRE, LDA.

  Portugalia

 3. PESSOA & SANTOS - COMERCIO DE VEICULOS, COMBUSTIVEIS E LUBRIFICANTES, LDA

  Portugalia

 4. DANSK OLIE KOMPAGNI A/S

  Dania

  Firma DANSK OLIE KOMPAGNI A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową. Ma siedzibę w Roedovre, Dania.

 5. ANTONIO OSCAR MEIRELES MAGALHAES, LDA.

  Portugalia

 6. ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma ROHÖL-AUFSUCHUNGS AKTIENGESELLSCHAFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową, i Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych ropą naftową. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. ALCAPETRO - PETROLEOS E DERIVADOS, S.A.

  Portugalia

 8. LIMA PETROLEOS - COMBUSTIVEIS DO LIMA, LDA

  Portugalia

 1. BP GEST24 - EXPLORACAO DE POSTOS ABASTECIMENTO LOJAS DE CONVENIENCIA, SOC. UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

 2. NOFI TROMSØ EIENDOM AS

  Norwegia