• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje i urzadzenia do malowania

Wyniki dla

Instalacje i urzadzenia do malowania - Import eksport

 1. ECOTDS

  Francja

  Verified by europages badge

  Założona w 2010 roku firma ECOTDS kontynuuje wzbogacanie wiedzy fachowej odziedziczonej po firmie ORP i nieustannie wykazuje swoją zdolność dostosowania się do zmian i do innowacji, aby towarzyszyć zmianom w procesach obróbki powierzchniowej. Naszą specjalnością jest cięcie blachy tytanowej na arkusze w celu dokonywania montażu do anodowania. ECOTDS, będąc blisko swoich klientów, nieustannie wprowadza innowacje dzięki czemu zajmuje unikatową pozycję na rynku. ECOTDS oferuje bardzo szeroką gamę rozwiązań z zakresu oprzyrządowania do mocowania elementów do obróbki, używając produktów standardowych i niestandardowych. ECOTDS odpowiada na potrzeby zastosowań w zakresie elektrolizy i lakierowania. ECOTDS działa w Europie, w Afryce Północnej i posiada sieć agentów w Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii i Maroku. ECOTDS otrzymała w 2012 roku nagrodę Excellenc'Export 2012 za całość swojej działalności eksportowej. Nasz zespół 15 osób, przeszkolonych w zakresie technik działalności przedsiębiorczej, stanowi kapitał kompetencji i rzadko spotykanych umiejętności.

 2. ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ROTA MACHINERY MANUFACTURING CONTRACTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Piece do suszenia farb, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Piece przemysłowe, blacha, taśmociągi, Wet painting, kabina malowania proszkowego, linie proszkowania, i Piece do suszenia farb. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. LEM IMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LEM IMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach komora do instalacji lakierniczych, instalacje i urządzenia do malowania, urządzenia i maszyny do malowania metali, i INSTALACJE I Maszyny DO MALOWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH. Ma siedzibę w Carate Brianza, Włochy.

 4. TECNO SPRAY

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNO SPRAY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Automaty do malowania. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do malowania metali, instalacje i urządzenia do malowania, pistolety do malowania, i pompy do farby. Ma siedzibę w Tula, Włochy.

 5. TECNOVA SAS

  Włochy

  Firma TECNOVA SAS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Odlewnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do malowania, piaskarki, rekuperatory rozpuszczalników, i prasy do druku na gorąco. Ma siedzibę w Monteviale, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA

  Włochy

  Firma TECNOVER S.N.C. DI RICOTTI E CERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pompy airless, pistolety do rozpylania, instalacje i urządzenia do malowania, i Maszyny DO MALOWANIA RĘCZNEGO. Ma siedzibę w Muggiò, Włochy.

 2. ROBNOR AB

  Szwecja

  Firma ROBNOR AB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny do powlekania powierzchni. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do malowania, instalacje i urządzenia do malowania, i Automaty do malowania. Ma siedzibę w Malmö, Szwecja.

 3. ECCOFIL SRL

  Włochy

  Firma ECCOFIL SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, instalacje i urządzenia do malowania, i Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria. Ma siedzibę w Cornate D'adda, Włochy.

 4. TECNOVER

  Włochy

  Firma TECNOVER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pompy airless, INSTALACJE I Maszyny DO MALOWANIA PŁYNNĄ FARBĄ, Akcesoria do pistoletu do farb, i instalacje i urządzenia do malowania. Ma siedzibę w Muggio', Włochy.

 5. SOLINTELLYSYS LDA.

  Portugalia

  Firma SOLINTELLYSYS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Robotyka, instalacje i urządzenia do malowania, Automatyka przemysłowa, i Robotyka. Ma siedzibę w Borralha-Águeda, Portugalia.

 1. UNIKALO CHARENTE

  Francja

  Firma UNIKALO CHARENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach farby ekologiczne, farby do wnętrz, biologiczna farba naturalna, i instalacje i urządzenia do malowania. Ma siedzibę w Merignac, Francja.

 2. APCI

  Francja

  Firma APCI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lokalizacja obiektów przemysłowych - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły do malarstwa, instalacje i urządzenia do malowania, farba w proszku, kabiny do lakierowania proszkowego, i Artykuły do malarstwa. Ma siedzibę w La Fleche, Francja.

 1. MBP, S.L.

  Hiszpania

  Firma MBP, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, instalacje i urządzenia do malowania, wyposażenie do malowania metalu, Pistolety do malowania natryskowego i akcesoria, i mieszadla do farby. Ma siedzibę w Vitoria / Spain, Hiszpania.

 2. PAINTING SA

  Szwajcaria

  Firma PAINTING SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w dziedzinie barw, farb i emalii, profesjonalne materiały ścierne, instalacje i urządzenia do malowania, i farby do drewna i żelaza. Ma siedzibę w Taverne, Szwajcaria.

 3. BELCOLOR

  Belgia

  Firma BELCOLOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, farby do drewna, malowanie budynków, i instalacje i urządzenia do malowania. Ma siedzibę w Kraainem, Belgia.

 4. GIEFFE VERNICIATURA DI IURI GIAN CARLO

  Włochy

  Firma GIEFFE VERNICIATURA DI IURI GIAN CARLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie, lakierowanie i politurowanie mebli i drewna. Jest również obecna w dziedzinach urzadzenia i maszyny do malowania drewna, INSTALACJE I Maszyny DO MALOWANIA PŁYNNĄ FARBĄ, INSTALACJE I Maszyny DO MALOWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH, i instalacje i urządzenia do malowania. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 5. EMME.GI. S.R.L.

  Włochy

  Firma EMME.GI. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali, instalacje i urządzenia do malowania, i Pokrywanie przeźroczystymi lakierami stali i metali. Ma siedzibę w Borgo San Dalmazzo, Włochy.

 6. DITTA MAININI & C. S.N.C.

  Włochy

 7. SPRIMAG SPRITZMASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JAKOŚĆ MADE IN GERMANY – DLA INSTALACJI LAKIERNICZYCH NA CAŁYM ŚWIECIE. Od 1925 roku Sprimag opracowuje instalacje i urządzenia do funkcjonalnego i dekoracyjnego powlekania części seryjnych oraz wewnętrznego powlekania opakowań metalowych. W obecnej siedzibie głównej w Kirchheim-Teck Sprimag zatrudnia około 180 osób a oddziały firmy znajdują się w USA i Meksyku. Sprimag jest na rynku jednym z niewielu dostawców, który opracował własną technologię aplikacji oraz pistolety natryskowe, pompy i materiały malarskie, co umożliwia optymalne dostosowanie do procesu malowania. W swoim centrum rozwoju Sprimag oferuje swoim klientom możliwość przetestowania aplikacji w każdym podprocesie. Od próbek wykonanych ręcznie i produkcję prototypów, można zrealizować wszystkie etapy procesów. Jakość „Made in Germany“, zadowolenie klienta i zapewnienie procesów klienta to nasze wytyczne w zakresie realizacji zamówień oraz opracowywania nowych, innowacyjnych instalacji lakierniczych i malowania natryskowego.

 8. TOPLAC AUTOLACKIERBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TOPLAC jest kompetentnym partnerem w zaKresie powłok samochodowych i przemysłowych, akcesoriów do malowania i konserwacji pojazdów i łodzi, a także rozwoju i budowy indywidualnych lakierni. W tym roku obchodzimy specjalną rocznicę – 25 lat TOPLAC! Zespół TOPLAC stawia sobie wysokie cele – zarówno na własny rozwój, jak i na współpracę z najważniejszymi partnerami – klientami. Od 1990 roku jesteśmy hurtownikami lakierów samochodowych i lakierów przemysłowych Glasurit i BASF. Zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami łączymy różne kolory powłok samochodowych i pojazdów użytkowych w pojemnikach różnych rozmiarów. Oferujemy również powłoki przemysłowe w małych ilościach, od jednego kilograma. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Auto Wax Company z Dallas, USA. Pod marką Auto Body Magic sprzedajemy jej produkty do profesjonalnego utrzymania i konserwacji pojazdów.

 1. PRISM

  Francja

  Verified by europages badge

  PRISM: 100% francuska ochrona sanitarna i mikrobiologiczna. Francuski producent przemysłowy, firma PRISM (Médical Protect) utworzona w sierpniu 2020 roku w kontekście kryzysu zdrowotnego, powstała w wyniku spotkania przedsiębiorców doświadczonych w ochronie zdrowia i projektanta maszyn do wytwarzania masek ochronnych. •Made in France : Firma z siedzibą w Montpellier opracowała rozwiązania Made-in-France w zakresie ekonomicznego, odpowiedzialnego ekologicznie i zrównoważonego czyszczenia & dezynfekcji. Zorganizowała również niezależny francuski sektor jednorazowych masek ochronnych dróg oddechowych. •Nowości 2023 - bioczyszczenie : D-VAP 2000 & 5000 : czyszczenie & dezynfekcja parą bez chemikaliów. •Nasze produkty : maseczki FFP1, FFP2 i FFP3: w kształcie kaczego dzioba. Maseczki chirurgiczne typu I, II i IIR w trzech kolorach: niebieskie, białe i czarne. Personalizacja maseczek FFP2 (logo, komunikat itp.). Personalizacja maseczek chirurgicznych (typ I, II i IIR) w procesie monochromatycznym i czterokolorowym (logo, komunikaty itp.). •Przetestowane i certyfikowane: Podwójna certyfikacja na naszych FFP1, FFP2 i FFP3: EN 149: 2001 + A1: 2009 FFP2 NR i EN 14683: 2019 + AC: 2019. Maseczki chirurgiczne spełniające normy: EN 14683: 2019 + AC: 2019. D-VAP : Norma AFNOR NF T72-110 Bakteriobójcze - Wirusobójcze- Grzybobójcze Certyfikaty PRISM: ISO 13485 (zdrowie), ISO 9001 i LABEL ENVOL. •Wzbogacić wasz katalog wyrobów medczycznych: Rozwój waszej oferty i produkty PRISM. Kontakt: j.yvanez@prism-medical-protect.fr

 2. ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ILUDEST DESTILLATIONSANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i oprzyrzadowanie dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego, analizy wyrobów z ropy naftowej, Aparatura analityczna i badawcza, Chemia analityczna, instalacje i urzadzenia do produkcji gazu naftowego, oprogramowanie dla przemysłu paliwowego, instalacje i urządzenia dla rafinerii naftowych, i ropa naftowa i jej pochodne. Ma siedzibę w Waldbüttelbrunn, Niemcy.

 3. ACROTECH MAKINA A.S

  Turcja

  Firma ACROTECH MAKINA A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Malowanie przemysłowe - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach robot do malowania proszkowego, kabiny do lakierowania proszkowego, i INSTALACJE I Maszyny DO MALOWANIA PROSZKOWEGO. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. RIPPERT ANLAGENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Instalacje przemysłowe o wielostronnym zastosowaniu – ekologiczne i bezpieczne. Firma Rippert Anlagentechnik GmbH und Co. działa w trzech obszarach: ekologicznych instalacji lakierniczych, instalacji filtracyjnych, jak również wentylatorów przemysłowych, dzięki czemu. z powodzeniem utrzymuje się na rynku. Jako producent systemów od ponad 45 lat projektuje, produkuje i montuje najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne instalacje dla klientów przemysłowych z całego świata. Siedziba przedsiębiorstwa kierowanego przez Thomasa Ripperta znajduje się w miejscowości Herzebrock-Clarholz. Tu i w pięciu innych zakładach na terenie Niemiec, Austrii i Holandii około 350. wykwalifikowanych pracowników pracuje nad rozwojem i budową produktów hightech, zgodnie z życzeniami klientów.

 5. MARASCIA SALVATORE

  Włochy

 6. COSMOFRIGO DI MANTINI ALESSIO

  Włochy

 7. ICE SONIC

  Chorwacja

  Firma ICE SONIC, roku i działającą w sektorze Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i urzadzenia i instalacje do suchego lodu. Ma siedzibę w Nova Gradiska, Chorwacja.

 8. KYEONGWON U-GLOBE

  Korea Południowa

  Firma KYEONGWON U-GLOBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje, urzadzenia i wyposażenie dla służby zdrowia, liczniki impulsów, urządzenia i wyposażenie do fizjopatologii oddechowej, i elektrokardiografia. Ma siedzibę w SEOUL, Korea Południowa.