• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych

Wyniki dla

Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych - Import eksport

 1. SCHMALENBERGER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMALENBERGER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 2. ACO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Baden, Austria.

 3. VIPTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIPTECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Großbettlingen, Niemcy.

 4. DE-PO-PUMPEN HAMBURG DENHARDT UND POMMERENKE OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DE-PO-PUMPEN HAMBURG DENHARDT UND POMMERENKE OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

 5. ZBKIT LLC

  Rosja

  Sp.z oo «Zakład Blokowych Konstrukcji i Technologii» (ZBKiT LLC) produkuje urządzenia pompujące dla przemysłu naftowego i gazowniczego oraz rafinerii ropy naftowej; Zespoły i sprzęt do przepompowni, w tym zespoły pomp nurnikowych (np. pięciotłokowe pompy hydrauliczne do różnych cieczy, w tym chemicznie czynnych, o temperaturach od -15 do +450°C), oraz unikatowy i objęty patentem pojazd wielozadaniowy APM 3-2/40-1.38/100-100 do gaszenia pożarów, lokalizowania emisji, ochrony przed promieniowaniem cieplnym, czyszczenia powierzchni z zanieczyszczeń i skażeń, usuwania szronu, tworzenia zasłon mgły i przeprowadzania dezynfekcji (również przeciwko Covid-19). Wszystkie produkowane pompy posiadają niezbędne zezwolenia, certyfikaty jakości QA i zgodności z Regulaminami Technicznymi Unii Celnej (TRCU) 010, TRCU 012, API oraz ISO. Materiały układu hydraulicznego oraz konfiguracja agregatów dobierane są tak, aby spełniały wymagania klienta i gwarantowały bezawaryjną pracę przez cały okres ich eksploatacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALLWEILER GMBH

  Niemcy

  Firma ALLWEILER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Radolfzell, Niemcy.

 2. W. BACH GMBH

  Niemcy

  Firma W. BACH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 3. TEIKOKU ELECTRIC GMBH

  Niemcy

  Firma TEIKOKU ELECTRIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. BOOM GMBH

  Niemcy

  Firma BOOM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Haßloch, Niemcy.

 5. KÖSTER PUMPEN JOACHIM KÖSTER GMBH

  Niemcy

  Firma KÖSTER PUMPEN JOACHIM KÖSTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. ANDRITZ RITZ GMBH

  Niemcy

  Firma ANDRITZ RITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd, Niemcy.

 2. ASC GMBH

  Niemcy

  Firma ASC GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Wittlingen, Niemcy.

 1. PUMPEN- UND ELEKTROSERVICE DUNKEL GMBH

  Niemcy

  Firma PUMPEN- UND ELEKTROSERVICE DUNKEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 2. PERIPUMP GMBH

  Szwajcaria

  Firma PERIPUMP GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 3. MAIS AUTOMATISERING

  Belgia

  Firma MAIS AUTOMATISERING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, uzdatnianie mechaniczne wody, elekrotechniczny, agroturystyka ujeżdżalnia, i Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 4. HEINZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HEINZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Irygacja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Pompy, Pompy odśrodkowe, Pompy głębinowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Pompy, Pompy odśrodkowe, i Pompy głębinowe. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. APOLLO GÖSSNITZ GMBH

  Niemcy

  Firma APOLLO GÖSSNITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Przekładnie mechaniczne i części, Hydraulika - maszyny i urządzenia, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Gößnitz, Niemcy.

 6. OHMSTEDE ELEKTROMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma OHMSTEDE ELEKTROMASCHINEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Motoreduktory, Pompy głębinowe, Silniki elektryczne i części do silników, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Motoreduktory, Pompy głębinowe, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 7. AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma AGF PUMPEN UND FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Irygacja - urządzenia, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Pompy, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Irygacja - urządzenia, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, i Pompy. Ma siedzibę w Buchloe, Niemcy.

 8. COMELF S.A.

  Rumunia

  Firma COMELF S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Bistrita, Rumunia.

 1. PUMPTECH

  Belgia

  Firma PUMPTECH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Aarschot, Belgia.

 2. EUROPUMP INTERNATIONAL

  Serbia

  Firma EUROPUMP INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Jest również obecna w dziedzinach instalacja lpg, i dysza. Ma siedzibę w Nis, Serbia.

 3. FLOWQUIP-PROCESS SOLUTIONS

  Holandia

  Firma FLOWQUIP-PROCESS SOLUTIONS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 4. HYTRANS SYSTEMS B.V.

  Holandia

  Firma HYTRANS SYSTEMS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, i Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Lemmer, Holandia.

 5. FRANK MOHN NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Firma FRANK MOHN NEDERLAND B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, i Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Spijkenisse, Holandia.

 6. ABS TECNOLOGIAS DEL AGUA, SA

  Hiszpania

  Firma ABS TECNOLOGIAS DEL AGUA, SA, roku i działającą w sektorze Energia - instalacje i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Pompy, Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych, Pompy, i Instalacje i urządzenia do elektrowni wodnych retencyjno-pompowych. Ma siedzibę w Rivas-vaciamadrid, Hiszpania.

 7. COMERT GENERAL SICGEN TIMISOARA

  Rumunia

 8. ASHTEAD PLANT HIRE CO

  Irlandia

 9. MEYER PUMPEN- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. HYDRAU-ELECT

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo