• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport stali i metali

Wyniki dla

Import-eksport stali i metali - Import eksport

 1. UAB GARBI META

  Litwa

  Verified by europages badge

  Jesteśmy międzynarodowymi handlowcami metali, prowadzącymi handel skrzepami Cu, Ni, Ag, Au, Pt, Pd, Rh, Bi, Co, Sb, Mo, In, Se, Te, Ge, Ga, V, Ta, Nb, Re, As, Hg, Ti, FeTi, FeW, Vn, Cr, Sb, Mo, Ho, Gd, Fe, żeliwnymi i innymi. Poszukiwanymi przez nas postaciami fizycznymi są metale, osady, pyły piecowe, proszki, odpady, żużel, kamienie, zużyte katalizatory, koncentraty, rafinacja, placki filtracyjne, szlamy anodowe, pokruszone lub sproszkowane materiały, osady, ruda, opiłki, proszek, granulat, sztaby. Jeżeli uważasz, że masz coś do zaoferowania, jednak napotkałeś na trudności przy sprzedaży - być może miałeś problemy związane z lokalizacjami towarów, wystąpiły nieprzewidziane zdarzenia, zbyt duża wilgotność, brak papieru, niewielka ilość lub niemożliwość znalezienia nabywcy - skontaktuj się z nami bez wahania! 5-15 minutowa rozmowa telefoniczna pozwoli nam lepiej poznać się, sprawdzić nasze wszystkie możliwości i dowiedzieć się, czy jesteśmy odpowiednimi partnerami handlowymi. Omówimy rodzaje produktów, pochodzenie i szczegóły techniczne, możliwości dostawy, cenę jednostkową, szczegóły wysyłki, aspekty logistyczne, warunki płatności, a także odpowiemy na Twoje wszystkie ewentualne pytania i obawy. Na nasz koszt - możemy wykonać próbki/ważyć/zamykać/analizować/wykonać reportaż fotograficzny w Twojej lokalizacji, korzystając z pomocy neutralnego inspektora. Cenimy naszych klientów i z niecierpliwością oczekujemy owocnej współpracy!

 2. MARCEGAGLIA BALTICS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Marcegaglia Baltics, posiadające zakład produkcyjny w Rydze, na Łotwie, zajmuje się produkcją arkuszy i taśm ze stali węglowej do szerokiej gamy zastosowań. Oferujemy wyroby stalowe walcowane na gorąco, walcowane na zimno, wytrawione i ocynkowane produkty ze stali, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu rynku poprzez wysoce wszechstronną produkcję stali. Zapewniamy transport multimodalny, z dostawami terminowymi typu just-in-time, i proponujemy możliwość wyboru odpowiedniego dla różnych opcji opakowania – różne typy rozładunku i magazynowania.

 3. VM STEEL 904L

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VM STEEL 904L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, blachy nierdzewne, rury ze stali nierdzewnej, i kołnierze stalowe. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 4. BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Stal i metale, konstrukcje przemysłowe, blachy, metal, gięcie blach galwanizowanych, orządzenia i maszyny laserowe do cięcia metali, zginanie metali, i blachy - handel. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. NPI INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma NPI INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do maszyn rolniczych, części zamienne do silników przemysłowych, injection, i industrial filtration. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRIBEL METALS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRIBEL METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, Import-eksport stali i metali, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, skup żelaza, i Purchase and sale of metals. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STAPPERT INTRAMET SA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Rury ze stali nierdzewnej, Import-eksport stali i metali, Stal stopowa, pręty ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, kołnierze stalowe, i blachy nierdzewne. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

 3. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, węglik wolframu, stal węglowa, brąz aluminiowy, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 4. AG METALS RECYCLING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma AG METALS RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Handel produktami metalurgicznymi, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, skup żelaza, odzyskiwanie metali żelaznych, metal collection, Recyklizacja sprzętu AGD, Handel produktami metalurgicznymi, i Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Ma siedzibę w Lot, Belgia.

 5. GLOBAL STEEL SERVICE

  Łotwa

  Global Steel Service jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w dziedzinie obróbki metali oferującym: standardową i niestandardową obróbkę metali; dostarczanie produkowanych w Europie metalowych blach i płyt (oficjalny partner NLMK Europe-Plate (NLMK Dansteel, NLMK Verona, NLMK Clabecq)) w krajach Bałtyckich i regionach należących do WNP. Global Steel Service ma siedzibę w porcie w Rydze i oferuje szczególnie korzystne warunki dostaw. Najwyższy standard usług gwarantuje certyfikacja ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, EN ISO 3834.

 1. ALPHA STEEL

  Belgia

  ALPHA STEEL S.A. jest spółką wyspecjalizowaną w handlu, składowaniu i sprzedaży wyrobów płaskich ze stali nierdzewnej na całym świecie; sprzedaje zarówno materiały pierwszego wyboru (zlecenia produkcyjne lub nadwyżka pierwszego wyboru ) jak i materiały drugiego wyboru. Nasze biura znajdują się w Brukseli, w pobliżu międzynarodowego lotniska Zaventem, natomiast magazyn znajduje się w pobliżu portu w Antwerpii, tylko 25 minut samochodem.

 2. STEEL GATE

  Rumunia

  Firma STEEL GATE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, Import-eksport stali i metali, Przewody, rurociągi żelazne, Rury bez szwu, żelazne, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 1. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne nadwoziowe, Gearbox, brakes and clutches, i części motoryzacyjne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 2. HIRSHMANN

  Turcja

  Firma HIRSHMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MOISÉS & JESUS SA

  Portugalia

  Firma MOISÉS & JESUS SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach cięcie i tłoczenie blach. Ma siedzibę w Alenquer, Portugalia.

 4. WELMAN METAAL

  Holandia

  Firma WELMAN METAAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach dźwigary stalowe, Steel trading, konstrukcje stalowe, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Weerselo, Holandia.

 5. SHAHAB PROJECTS

  Turcja

  Firma SHAHAB PROJECTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych, petrochemical products, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. FACTORY1950

  Szwajcaria

  Firma FACTORY1950, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Meble warsztatowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, Import-eksport - przedstawiciele, narzędzia do cięcia, Meble warsztatowe, Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Sion, Szwajcaria.

 7. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach drut ze stali nierdzewnej, Przewody ze stali nierdzewnej, i Stainless steel tubing. Ma siedzibę w Ludlow, Zjednoczone Królestwo.

 8. ISENMANN SARL

  Francja

  Firma ISENMANN SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Kraty i ruszta metalowe, sito, i systemy modułowe. Ma siedzibę w Mundolsheim, Francja.

 1. SIDENOR FRANCE

  Francja

  Firma SIDENOR FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Villeneuve-D'ascq, Francja.

 2. GLD GENERAL TRADING SRL

  Rumunia

  Firma GLD GENERAL TRADING SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach miedź w sztabkach, i nieżelazne zwierciny metalowe. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 3. PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA.

  Portugalia

  Firma PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Caranguejeira, Portugalia.

 4. SONGSHUN STEEL

  Niemcy

  Firma SONGSHUN STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal szybkotnąca, i stal płaska walcowana. Ma siedzibę w Bassum, Niemcy.

 5. GROUPE REEL

  Francja

  Firma GROUPE REEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal, instalacje do podnoszenia, i Stal. Ma siedzibę w Saint-Cyr-Au-Mont-D'Or, Francja.

 6. CASS METAL

  Turcja

  Firma CASS METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach kotlarstwo spawanie automatyczne. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. S M A INTERACCIAI

  Francja

  Firma S M A INTERACCIAI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Stal stopowa, stale specjalne do mechaniki ogólnie, Processing of stainless steel, i obróbka stali specjalnych. Ma siedzibę w Mitry-Mory, Francja.

 8. CHEDDITE FRANCE

  Francja

  Firma CHEDDITE FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach tuleje, kaseta, i śrut do karabinu. Ma siedzibę w Bourg-Les-Valence, Francja.

 9. SARL ARTOIS METAUX

  Francja

  Firma SARL ARTOIS METAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - odzysk i użycie wtórne, i disposal of industrial waste. Ma siedzibę w Saint-Laurent-Blangy, Francja.

 10. AGORA TECHNIQUE

  Francja

  Firma AGORA TECHNIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach elementy mechaniczne, i siłowniki samochodowe. Ma siedzibę w Alfortville, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

1164 Przedsiębiorstwa