• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport stali i metali

Wyniki dla

Import-eksport stali i metali - Import eksport

 1. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Turcja

  OM Global Trade Co. Ltd. zajmuje się zapotrzebowaniem rynku międzynarodowego wraz z lokalnymi producentami w branży stali węglowej i oferuje sprawne operacje importowe dla firm międzynarodowych. Jako rozwijające się przedsiębiorstwo, chętnie umożliwiamy międzynarodowym firmom uzyskanie właściwego produktu o wysokiej jakości i w dobrej cenie. Naszym głównym dostawcą oprócz wielu innych jest Erkare Metal Products Inc, producent drutu i wyrobów stalowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki szerokiej gamie dostawców możemy oferować nasze doświadczenie w zakresie produktów stalowych dostosowanych do potrzeb klienta oraz rozwiązania "pod klucz" dla projektów konstrukcji stalowych lub ogrodzeń z drutu. Mamy solidnych dostawców i wiele poniżej wymienionych opcji na potrzeby klientów: •Projekty konstrukcji stalowych •Projekty ogrodzeń z drutu •Ogrodzenia tymczasowe •Drut ostrzowy typu BTO i CBT •Drut kolczasty •Siatka druciana •Panele siatkowe 3D i 2D •Metalowe bramy dla pojazdów i furtki dla pieszych •Części montażowe paneli słonecznych •Akcesoria i elementy stalowe do turbin wiatrowych •Mobilne rozwiązania do kontroli tłumu i zapewnienia bezpieczeństwa •Systemy regałów magazynowych do dużych obciążeń •Bariery ochronne dla autostrad lub niestandardowych projektów Nasza sieć i jej powiązanie z dostawcami umożliwiają elastyczność w wyborze dostawców i oferują naszym klientom zorganizowane i bezproblemowe operacje importowe. Dzięki naszemu zaangażowanemu, stabilnemu i responsywnemu podejściu, ograniczysz ryzyko związane z importem od przypadkowych dostawców i przekonasz się o łatwości prowadzenia interesów z OM Global Trade.

 2. VM STEEL 904L

  Belgia

  Firma VM STEEL 904L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, blachy nierdzewne, rury ze stali nierdzewnej, i kołnierze stalowe. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 3. NPI INTERNATIONAL

  Francja

  Firma NPI INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do maszyn rolniczych, części zamienne do silników przemysłowych, injection, i industrial filtration. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 4. TRIBEL METALS

  Belgia

  Firma TRIBEL METALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, Import-eksport stali i metali, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, skup żelaza, i Purchase and sale of metals. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgia

  Firma STAPPERT INTRAMET SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, Rury ze stali nierdzewnej, Import-eksport stali i metali, Stal stopowa, pręty ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali nierdzewnej, rury ze stali nierdzewnej, kołnierze stalowe, i blachy nierdzewne. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AG METALS RECYCLING

  Belgia

  Firma AG METALS RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Handel produktami metalurgicznymi, Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne, Złom metalowy - odzysk i użycie wtórne, skup żelaza, odzyskiwanie metali żelaznych, metal collection, Recyklizacja sprzętu AGD, Handel produktami metalurgicznymi, i Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Ma siedzibę w Lot, Belgia.

 2. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Chiny

  Firma XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, węglik wolframu, stal węglowa, brąz aluminiowy, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Xiamen, Chiny.

 3. ALPHA STEEL

  Belgia

  ALPHA STEEL S.A. jest spółką wyspecjalizowaną w handlu, składowaniu i sprzedaży wyrobów płaskich ze stali nierdzewnej na całym świecie; sprzedaje zarówno materiały pierwszego wyboru (zlecenia produkcyjne lub nadwyżka pierwszego wyboru ) jak i materiały drugiego wyboru. Nasze biura znajdują się w Brukseli, w pobliżu międzynarodowego lotniska Zaventem, natomiast magazyn znajduje się w pobliżu portu w Antwerpii, tylko 25 minut samochodem.

 4. STEEL GATE

  Rumunia

 5. HIRSHMANN

  Turcja

 1. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 2. WELMAN METAAL

  Holandia

 1. MOISÉS & JESUS SA

  Portugalia

 2. SHAHAB PROJECTS

  Turcja

 3. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. INVEST-TECH

  Polska

 5. BPO ASIA S.L.

  Hiszpania

 6. EUROMETA

  Francja

 7. LAUDE

  Francja

 8. FERCOMETAL

  Hiszpania

 1. AZARBAR STEEL GROUP

  Iran

 2. NICOMET TRADING B.V.

  Holandia

 3. FIRSTINOX

  Francja

 4. OLIVINI GROUP

  Włochy

 5. STEELFORCE NV

  Belgia

 6. SIDENOR FRANCE

  Francja

 7. EUROMETAL BULGARIA LTD

  Bułgaria

 8. DE NEUVE

  Francja

 9. ACIERS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 10. ISENMANN SARL

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

1142 Przedsiębiorstwa