• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • import-eksport obrabiarek

Wyniki dla

Import-eksport obrabiarek - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. FLOTTWEG SE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat projektujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Niemczech wirówki Dekanter, separatory, prasy taśmowe i inne urządzenia, charakteryzujące się wyjątkową wydajnością i niezawodnością. W wielu branżach przemysłu pełnią one kluczową rolę w procesie oczyszczania cieczy, rozdzielania mieszanek oraz zagęszczania i odprowadzania cieczy. Firma Flottweg jest jednym z wiodących oferentów, rozwiązań w dziedzinie mechanicznej techniki oddzielania, o zasięgu światowym. Wirówki dekantacyjne, separatory i prasy taśmowe produkowane wyłącznie w Niemczech, są podstawą wysokiej efektywności produkcji i doskonałej jakości produktów końcowych naszych klientów. Produkty „premium” firmy Flottweg są stosowane z powodzeniem w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, farmaceutycznym i spożywczym, ale również w górnictwie i ochronie środowiska do przeróbki ścieków lub osadów. Tysiące zadowolonych klientów na całym świecie stanowią najlepszą referencję. www.flottweg.com

 3. CHIRON WERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CHIRON Group z siedzibą w Tuttlingen specjalizuje się w sterowanych numerycznie pionowych centrach frezarskich i tokarskich. Grupa ma na całym świecie oddziały produkcyjne, rozwojowe, sprzedażowe i serwisowe oraz przedstawicielstwa handlowe. Prawie 2000 pracowników realizuje obrót ok. 460 milionów euro. Około dwie trzecie sprzedawanych maszyn i rozwiązań jest przeznaczonych na eksport. Głównymi odbiorcami są firmy z branży motoryzacyjnej, budowy maszyn, techniki medycznej i precyzyjnej oraz techniki lotniczej i kosmicznej. CHIRON Group jest właścicielem trzech marek obrabiarek - CHIRON, STAMA, SCHERER - oraz marki CMS Retrofit. CHIRON szczyci się przede wszystkim dynamizmem i precyzją, STAMA to synonim wytrzymałych frezarek i ciężkiej obróbki skrawaniem, SCHERER specjalizuje się w wielofunkcyjnych pionowych centrach tokarskich typu pickup.

 4. ENA ENERGIETECHNIK UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ENA Energietechnik und Anlagenbau GmbH oferuje globalne rozwiązania dla operatorów instalacji. Nasza firma wytwarza własne produkty, takie jak przepustnice, zasuwy i kompensatory z zakresu budowy instalacji i sterowania, a także produkcji kontraktowej konstrukcji stalowych. Nasze produkty: kominy stalowe, kratki rastrowe wentylacyjne, przewody rurowe, klapy, klapy wahadłowe, przepustnice wahadłowe podwójne, klapy przełączające, klapy regulujące, klapy odprowadzania gazu, klapy szybkozamykające do ochrony przeciwwybuchowej. Nasze produkty są instalowane w zakładach przemysłowych w różnych branżach w ponad 30 krajach.

 5. F.U.R. WICKELTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Gama maszyn obejmuje m.in.: maszyny i automaty do owijania rdzenia toroidalnego; maszyny i automaty do uzwojenia stojana; połączone systemy nawijania drutu i taśmy; maszyny bandażowe i półautomatyczne; hamulce z drutem; maszyny piórkowe; maszyny bandażowe do prętów generatorów; maszyny do taśm grzewczych i maszyny do nawijania cewek; maszyny do nawijania spiralnego; maszyny do nawijania warstw i pierścieni. Profil wydajności firmy obejmuje również takie usługi jak: Modernizacja używanych maszyn i urządzeń do nawijania i ich dostosowanie do najnowocześniejszych standardów, technologii i sterowania. Obróbka mechaniczna wszystkich popularnych materiałów stosowanych w inżynierii mechanicznej. Montaż podzespołów mechanicznych lub elektromechanicznych. Programowanie SPS. Firma oferuje swoim klientom kompleksowe doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z uzwojeniem. Od czasu powstania targów CWIEME w Berlinie ponad 20 lat temu firma F.U.R. jest na nich obecna i prezentuje każdego roku publiczności krajowej i zagranicznej maszyny najnowszej generacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy silnym i niezawodnym partnerem rozwojowym dla producentów silników elektrycznych i ich wysoce zautomatyzowanego procesu produkcyjnego. GASSNER FERTIGUNGSSYSTEME GMBH oznacza solidne know-how w dziedzinie planowania, projektowania, produkcji i montażu maszyn i narzędzi do produkcji stojanów. Nasi klienci doceniają między innymi wysoki poziom naszej wiedzy doradzczej w rozwiązywaniu trudnych problemów i zadań związanych z optymalizacją kompletnych produktów i linii produkcyjnych. Dzięki ścisłej współpracy, specjalistycznej wiedzy i innowacjom tworzymy optymalnie dostosowane rozwiązania w dziedzinie technologii nawijania i ciągnienia, formowania i bandowania stojana, maszyn i kompletnego oprzyrządowania dla wszystkich obszarów produkcji.

 2. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 3. RUF MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RUF jest rodzinną firmą drugiej generacji, która od ponad 35 lat specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji brykietów.

 4. NORELEM NORMELEMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdy sukces zaczyna się od pomysłu. Z tego powodu Norelem oferuje Państwu niepowtarzalny wybór standardowych części i podzespołów, umożlwiających realizowanie swoich celów w dziedzinie maszyn i budowy maszyn. BIG GREENBOOK oferuje projektantom i technikom kompleksową i przejrzystą gamę części wysokiej jakości. Od samego początku towarzyszymy projektowi - dzięki kompleksowemu konsultingowi, bazie danych CAD i szybkiej dostawie.

 5. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 1. CENTER GLOBAL SOLUTIONS LLC

  Stany Zjednoczone

  Verified by europages badge

  Od ponad 20 lat nasza firma jest pionierem w rozwoju komponentów przemysłowych i materiałów eksploatacyjnych, obsługując ponad 450 projektów na całym świecie. Naszym głównym celem jest pomoc firmom w osiągnięciu redukcji kosztów i poprawy jakości, oferując jednocześnie płynne procesy dostaw bez żadnych dodatkowych opłat dla naszych cenionych klientów. Nasze ekspertyza to dostarczanie wysokiej jakości części i komponentów, z silnym naciskiem na spersonalizowaną uwagę i ciągłe ulepszenia.

 2. SUGINO EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SUGINO EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 1. AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AKROMAK METAL DIŞ TIC. LTD. ŞTI., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stalownie. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, odlewnictwo precyzyjne, topienie aluminium, odlewanie, Metal work, Odlewanie kokilowe aluminium, wytapianie ciągłym strumieniem, przetapianie metali, i topienie stali nierdzewnych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. HEUN FUNKENEROSION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEUN FUNKENEROSION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Kahl Am Main, Niemcy.

 3. FRIESS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIESS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Monheim Am Rhein, Niemcy.

 4. GRENTE LEMAITRE MACHINES METAUX

  Francja

  GRENTE LEMAITRE jest specjalistą w eksporcie używanych maszyn do metalu. Oferujemy szeroki wybór używanych obrabiarek. Dysponujemy bez przerwy odnawianym parkiem 400-u maszyn. Obrabiarki używane. Maszyny do metalu. Maszyny blacharskie używane. Wyjątkowe maszyny wszystkie marki. Dziurkowanie stali i metali. Ściskanie stali i metali. Frezowanie. Prasowanie stali metali. Maszyny spożywcze używane. Wyjątkowe obrabiarki wszystkie marki. Maszyny i narzędzia używane. Wyjątkowa maszyna używana. Kupno używanych obrabiarek do drewna. Sprzedaż używanych obrabiarek do drewna. Kupno i sprzedaż używanych obrabiarek. Sprzedaż partiami w kontenerze i jednostkowa na terenie całej Francji, Europy i na świecie.

 5. CERAMIC AND STEEL TECHNOLOGY GERMANY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  CAST Germany® jest dostawcą dla znanych i działających na całym świecie firm w zakresie budowy narzędzi i form, konstrukcji maszyn i urządzeń oraz branży związanej z przemysłem ceramicznym, stalowym i metali nieżelaznych. Opracowujemy i produkujemy indywidualne rozwiązania dla branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej. Nasze rozwiązania specjalne można znaleźć w różnych systemach na całym świecie. Marka krajowa i międzynarodowa z niemieckim znakiem towarowym w urzędzie patentowym, możemy zapewnić rozwiązania skrojone na miarę dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego i spożywczego.

 6. ROTH COMPOSITE MACHINERY GMBH

  Niemcy

  Roth Composite Machinery to międzynarodowy specjalista w dziedzinie budowy maszyn specjalnych. Firma projektuje, opracowuje i produkuje urządzenia, maszyny i całe linie produkcyjne w dziedzinie nawijania i prepreg (Winding & Prepreg), plisowania i powlekania (Pleating & Coating) oraz wyrobu szczotek i mioteł (Brushes & Brooms). Indywidualna konstrukcja maszyn jest jedną z głównych cech wyróżniających firmę Roth. Zakres produkcji obejmuje maszyny do nawijania włókien (Filament Winding) do wyrobu produktów z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknami do lekkich zastosowań. Półprodukty z kompozytów włóknistych produkowane są w systemach prepreg. Maszyny do wyrobu filtrów stosowane są do produkchu filtrów powietrza, wody lub oleju dla przemysłu motoryzacyjnego, a także dla potrzeb lotnictwa, hydrauliki, wentylacji i techniki medycznej. Systemy Roth do powlekania i impregnacji stosowane są do uszlachetniania papieru, folii, laminatów i tkanin. Maszyny Roth takie jak karuzele, maszyny uniwersalne do strzyżenia i przycinania stosuje się do produkcji szczotek i mioteł dla gospodarstwa domowego i przemysłu.

 7. WEMA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma WEMA została założona w lipcu 1992 roku w Olbernhau, a pracę rozpoczęła w sierpniu 1992 roku, przy ulicy Gerbergasse 4-5. Zatrudniała wtedy 8 pracowników. Wkrótce po tym został opracowany własny program produkcyjny dla przemysłu przetwórstwa drewna. Zespół 15 wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników wykonuje: w pełni zautomatyzowane tokarki CONQUEST do produkcji seryjnej i MINIMAT 25, MINIMAT 45, MINIMAT 65 do małych elementów w trzech rozmiarach; tokarki kopiujące JOKER 7000 und JOKER 7000 w klasycznej postaci, do wyboru: ze sterowaniem SPS, w wersji podwójnej lub w wersji CNC; tokarki i frezarki CNC JOKER 7000 CNC i JOKER 8000 CNC; tokarki ręczne ALPHA 200/250, BETA 250, GAMMA 250/300 i ALPHA OPTIMO, w stabilnej konstrukcji z żeliwa, opracowane we współpracy z mistrzami tokarskimi; szlifierki do narzędzi PROFI-S (szlifierki profilowe) i szlifierki profilowe BLITZ do piaskowania i wiercenia otworów z centrowaniem; bębny uniwersalne MINIMAT TRU TROMMEL; produkcja maszyn specjalnych

 8. GUIZHOU CHANGZHENG ELECTRIC CO., LTD.

  Chiny

  Guizhou Changzheng Electric Co., Ltd to przedsiębiorstwo z branży High-Tech, które specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji, sprzedaży oraz serwisie transformatorów i przełączników stopniowych. Produkujemy przełączniki stopniowe serii ZVMD, ZVMB, ZM ZV. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle energetycznym, ropy naftowej oraz chemicznym, jak i w przemyśle metalowym, gospodarce kolejowej a także są eksportowane do ponad 30 krajów i regionów.

 1. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Nara Machinery CO., LTD. Filie w Europie! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami! W dziedzinie mielenia, suszenia i nanotechnologii stale kontynuujemy badania w celu przedstawienia nowych, zoptymalizowanych procesów.

 2. FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH

  Niemcy

  Firma FEDERAL-MOGUL DEVA GMBH: Twój partner w zakresie łożysk ślizgowych Dowiedz się więcej o naszych usługach w zakresie samosmarujących, wysokiej jakości łożysk ślizgowych dla przemysłu. Bezobsługowe przemysłowe łożyska ślizgowe muszą sprostać najwyższym wymaganiom i są nieodzowne zarówno w procesie produkcji elementów precyzyjnych, jak i w budowie dużych maszyn, w przemyśle budowlanym i motoryzacyjnym.

 3. KONRAD SEIDLER MASCHINENBAU-WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Witamy w firmie Konrad Seidler Maschinenbau-Werkzeugmaschinen GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty i usługi: Obrabiarki sterowane CNC; tokarki karuzelowe; produkcja maszyn specjalnych; tokarki rewolwerowe; obrabiarki; handel obrabiarkami; serwis obrabiarek.

 4. ACCURIX BKE MACHINES INTERNATIONAL

  Belgia

  ACCURIX proponuje sprzedaż OBRABIAREK UŻYWANYCH I NOWYCH, jak też skup używanych maszyn do odnowy. Nasza gama jest różnorodna, znajdą tu Państwo Krawędziarki do blach, Praso-nożyce mechaniczne i hydrauliczne, Linie do skrawania i cięcia na długość, Giętarka (blachy, rury, kształtowniki), Profilarki, Dziurkarka, Maszyny do łączenia poprzez spawanie punktowe i zaciskanie, itd. Projektujemy obrabiarki na zamówienie, zgodnie z Państwa potrzebami.

 5. PESCH MACHINES S.A.

  Belgia

  PESCH MACHINES kupno i sprzedaż obrabiarek używanych w przemyśle metalurgicznym, maszyn konwencjonalnych i obrabiarek sterowanych cyfrowo. Obrabiarki różnego rodzaju: wiertarki, szlifierki, frezarki bramowe lub wzdłużne, tokarki, tokarki pionowe, centrum obróbcze, prasy, prasy krawędziowe, nacinarki kół zębatych, giętarki. W większości przypadków możemy zademonstrować działanie naszych maszyn pod napięciem. Zapraszamy do wizyty w naszym parku maszyn lub na naszej stronie.

 6. ELDI,OOO

  Ukraina

  ELDI to dynamiczne przedsiębiorstwo, którego główna działalność to dostawy materiałów elektrycznych i budowlanych. ELDI proponuje następujące produkty: poliamid-6 (kaprolon) w blokach, fluoroplastik, tekstolit, plastikowa wata szklana, wzmocniony papier, poliuretan, kapron do lakierowania ubrań, jedwab, teflon (PTFE), folia poliamidowa, silikon organiczny, rury silikonowe z różnymi pokryciami, sznurki, materiały elektroizolujące, silikony i dużo więcej.

 7. EUROPE MACHINES

  Francja

  Europe Machines jest firmą specjalizującą się w imporcie i eksporcie używanych obrabiarek. Skupujemy i sprzedajemy wszystkie typy obrabiarek. Szukacie wiertarek, wytaczarek, tokarek, frezarek, obrabiarek, dłutarek lub szlifierek, Europe Machines proponuje sprzęt wszystkich marek po przeglądzie. Europe Machines jest uznaną firmą w dziedzinie międzynarodowego handlu używanymi obrabiarkami.

 8. ALTA, A.S.

  Republika Czeska

  Grupa ALTA dostarcza obrabiarki i sprzęt dla branży inżynierii mechanicznej, metalurgicznej, elektroenergetycznej, górnictwa oraz branży materiałów budowlanych. ALTA to jedna z największych grup w branży inżynierii mechanicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Posiadamy duże zdolności produkcyjne dzięki filiom, koncentrację talentów biznesowych w ALTA, Co., wsparcie ALTA CZ, Co. oraz stabilny system zarządzania naszej głównej jednostki ALTA Invest, Co.

 9. GEO TEKNO LTD. CO.

  Turcja

  Firma GEO TEKNO LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach reactors - tanks - heat exchangers, malaksery przemysłowe, aparaty ciśnieniowe, i tanks. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. NUEVA CASA GRANDE

  Hiszpania

  Firma NUEVA CASA GRANDE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport obrabiarek. Jest również obecna w dziedzinach farming machinery sales, ślimak, i gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Bonete (albacete), Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Import-eksport obrabiarek - Import eksport

Liczba wyników

7442 Przedsiębiorstwa