• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hydraulika - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hydraulika - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

 2. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Burre Hydraulik, którą w 1964 r. założył inżynier. Karl-Heinz Burre, podjęła działalność w 1965 r. Pierwotna idea biura inżynieryjnego została szybko zarzucona i rozpoczęto produkcję drobnych elementów. Pierwsze projekty obejmowały zawory sterujące do koparek hydraulicznych, przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne, a także zawory membranowe. W roku 1972 r. nastąpiła przeprowadzka do nowo wybudowanej hali produkcyjnej na terenie, gdzie po dziś dzień znajduje się główna siedziba Burre Hydraulik. Powierzchnia produkcyjna 540 m² stanowiła odpowiednią przestrzeń do realizacji innowacyjnych idei założyciela. Burre Hydraulik opracowało i wyprodukowało między innymi przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne dla systemów tankowania lokomotyw spalinowych Deutsche Bahn. Jednak inż. Karl-Heinz Burre szybko zdał sobie sprawę, że przyszłość leży w hydraulicznych systemach i urządzeniach sterujących i odpowiednio dostosował swoje przedsiębiorstwo. Przyjął wyzwania i często wchodził na nowe obszary techniczne. Przykładowo, walnie przyczynił się do automatyzacji maszyn dla przemysłu włókienniczego. Ale odnosił też sukcesy w innych dziedzinach techniki np. opracował automatyczny system sterowania pokrywą luku dla statków zamorskich. Wraz z tym rozwojem systematycznie rosła również powierzchnia produkcyjna, która obecnie wynosi ponad 5000 m².

 3. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 4. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

 5. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Marką HydraCraft zarządza Paul Wiegand GmbH z Eichenzell-Kerzell pod kierownictwem Ottmara Raucha i Martina Schulza. Firma powstała w 2015 roku i specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części hydraulicznych. W sumie asortyment obejmuje ponad 5000 pozycji. Pochodzą one od znanych producentów i marek takich jak Parker i Bosch Rexroth, a także od niedrogich producentów alternatywnych. Program dostaw podzielony jest na tematy i obszary w dziedzinie pneumatyki, akumulatorów hydraulicznych i wymienników ciepła, zaworów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, filtracji i zbiorników hydraulicznych, techniki sterowania i regulacji, technologii napędów, cewek magnetycznych, technologii połączeń hydraulicznych, pomiarów hydraulicznych i pozostałych elementów. Na swojej stronie internetowej HydraCraft oferuje swoim klientom i odwiedzającym znacznie więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią produktach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARMATURA SZCZAWINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Szczawinski.pl, zaufanym partnerze w zakresie hurtowych dostaw armatury! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować szeroki wybór najwyższej jakości produktów, aby sprostać wymagającym potrzebom Państwa firmy. Nasz asortyment obejmuje wszystko, co niezbędne do profesjonalnego zaopatrzenia w wodę i instalacje sanitarne. Od precyzyjnych wodomierzy po solidne zawory gwintowane, złączki mosiężne po żeliwne złączki zaciskowe i naprawcze - zapewniamy wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu. Nasze produkty pochodzą od zaufanych producentów, zapewniając niezawodność i trwałość. Posiadamy szerokie zapasy magazynowe, aby bezzwłocznie zaspokoić Państwa potrzeby. Nasze wysokiej jakości produkty mają konkurencyjne ceny, a nasz profesjonalny zespół jest gotowy służyć radą i pomocą w dokonywaniu najlepszych wyborów dla Państwa firmy. Nasz asortyment: konsole wodomierzowe, wodomierze i akcesoria, armatura mosiężna, armatura ocynkowana, zawory gwintowane, armatura naprawcza, złączki żeliwne oraz taśmy.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma zajmuje się dostawą własnej produkcji dla różnych gałęzi inżynierii mechanicznej. Zajmujemy się całym cyklem pracy, od przygotowania produktu i produkcji próbek żądanych wyrobów do pełnego rozpoczęcia produkcji wyrobów i regularnych dostaw ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które pozwalają zagwarantować, że właściwy produkt, znajdzie się na właściwym miejscu o właściwej porze, spełniając wymagane żądania, w tym całość formalności celnych.

 3. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. INOSOL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INOSOL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Homberg (ohm), Niemcy.

 1. WILHELM HOVEN MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM HOVEN MASCHINENFABRIK GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 2. EIKEN HYDRAULIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EIKEN HYDRAULIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Meppen, Niemcy.

 1. F & D INDUSTRIEBEDARF INH. STEFFEN FRANZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F & D INDUSTRIEBEDARF INH. STEFFEN FRANZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Unterwellenborn, Niemcy.

 2. SCHOLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOLING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 3. BUTWILLIS - HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUTWILLIS - HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. OTTO HYDRAULICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO HYDRAULICS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Immenstaad Am Bodensee, Niemcy.

 5. LUTZ KRACHT - LUKRA PUMPEN E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUTZ KRACHT - LUKRA PUMPEN E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neuenrade, Niemcy.

 6. ITB INDUSTRIE TECHNIK BRIECHLE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ITB INDUSTRIE TECHNIK BRIECHLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Radolfzell, Niemcy.

 7. OTTO FLUID CONTROL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OTTO FLUID CONTROL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Immenstaad Am Bodensee, Niemcy.

 8. PRELON DICHTSYSTEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRELON DICHTSYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 1. HOLTICK HYDRAULIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLTICK HYDRAULIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Raesfeld, Niemcy.

 2. AMR-HYDRAULIK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMR-HYDRAULIK LEIPZIG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 3. ECKART GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ECKART GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schlüchtern, Niemcy.

 4. ZS ZYLINDER-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ZS ZYLINDER-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Xanten, Niemcy.

 5. WENZEL HYDRAULIK-MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WENZEL HYDRAULIK-MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Frammersbach, Niemcy.

 6. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AROS HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 7. ALPINE-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALPINE-HYDRAULIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Memmingen, Niemcy.

 8. LEHMANN SYSTEMTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHMANN SYSTEMTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ortenberg, Niemcy.

 9. ANDREAS LUPOLD HYDROTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANDREAS LUPOLD HYDROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vöhringen, Niemcy.

 10. HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINZ THUMM ÖLHYDRAULISCHE ANTRIEBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, excavator accessories, Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, różne części do koparek, Części zamienne do koparek, oil hydraulic accessories, uchwyty do dźwigów towarowych, silniki i rozruszniki, i skrzynie ładunkowe dla budownictwa. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Hydraulika - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

16 091 Przedsiębiorstwa