• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • hydraulika - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Hydraulika - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SCHMITTER HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy znanym niemieckim dostawcą systemów technologii płynów i komponentów z naciskiem na hydraulikę i pneumatykę. W tych obszarach oferujemy wysokiej jakości usługi specjalistyczne. Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają nasze kompetencje już od ponad 70 lat. Kompetentni pracownicy w zakresie: sprzedaży i logistyki, składowania palet i regałów z ponad 50.000 pozycjami, produkcji węży i ścisłej współpracy z dużymi partnerami logistycznymi umożliwiają nam szybkie przetwarzanie zamówień i dostarczanie wysokiej wydajności.

 2. GRIBI HYDRAULICS AG

  Szwajcaria

  GRIBI Hydraulics od 1969 roku tworzy indywidualne rozwiązania w zakresie hydrauliki. Od niedawna na naszej stronie internetowej jest dostępny konfigurator cylindrów. Nasze produkty: wyłączniki ciśnieniowe, zawory ręczne, bloki hydrauliczne, uszczelki hydrauliczne, podzespoły hydrauliczne, pompy zębate, instalacje hydrauliczne, filtry hydrauliczne, silniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, zawory hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, chłodnice oleju hydraulicznego, naprawa hydrauliki, cylindry specjalne, bloki sterownicze itp.

 3. R+L HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  R+L HYDRAULICS projektuje i produkuje wysokiej jakości komponenty dla potrzeb techniki płynów i napędów, zarówno uniwersalne jak i niestandardowe, dostosowane do Twoich wymagań. Indywidualne rozwiązania spełniające najwyższe wymagania w zakresie budowy maszyn, statków i pojazdów, w przemyśle stalowym i technologii offshore, a także w zastosowaniach specjalnych w budowie instalacji stanowią ważne elementy sukcesu Twojej firmy. ZALETY: Komponenty wysokiej jakości na uczciwych warunkach, poprawa Twojej pozycji rynkowej dzięki wykorzystaniu naszych kompetencji w zakresie rozwoju, jakości i obsługi, bezpośrednie i osobiste doradztwo naszego działu obsługi klienta, szybkie terminy dostaw dzięki zoptymalizowanemu łańcuchowi dostaw, projektowe dostosowanie naszych komponentów do indywidualnych wymagań klienta, skrócenie czasu Twojej reakcji: Narzędzie projektowe FLUIDWARE APP jest w stanie natychmiast obliczyć konstrukcję podzespołu, np. wspornika pompy, sprzęgła wału i akcesoriów - w oparciu o Twoje indywidualne warunki i wymagania.

 4. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma Burre Hydraulik, którą w 1964 r. założył inżynier. Karl-Heinz Burre, podjęła działalność w 1965 r. Pierwotna idea biura inżynieryjnego została szybko zarzucona i rozpoczęto produkcję drobnych elementów. Pierwsze projekty obejmowały zawory sterujące do koparek hydraulicznych, przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne, a także zawory membranowe. W roku 1972 r. nastąpiła przeprowadzka do nowo wybudowanej hali produkcyjnej na terenie, gdzie po dziś dzień znajduje się główna siedziba Burre Hydraulik. Powierzchnia produkcyjna 540 m² stanowiła odpowiednią przestrzeń do realizacji innowacyjnych idei założyciela. Burre Hydraulik opracowało i wyprodukowało między innymi przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne dla systemów tankowania lokomotyw spalinowych Deutsche Bahn. Jednak inż. Karl-Heinz Burre szybko zdał sobie sprawę, że przyszłość leży w hydraulicznych systemach i urządzeniach sterujących i odpowiednio dostosował swoje przedsiębiorstwo. Przyjął wyzwania i często wchodził na nowe obszary techniczne. Przykładowo, walnie przyczynił się do automatyzacji maszyn dla przemysłu włókienniczego. Ale odnosił też sukcesy w innych dziedzinach techniki np. opracował automatyczny system sterowania pokrywą luku dla statków zamorskich. Wraz z tym rozwojem systematycznie rosła również powierzchnia produkcyjna, która obecnie wynosi ponad 5000 m².

 5. WILHELM HOVEN MASCHINENFABRIK GMBH & CO.

  Niemcy

  Dopasowane do potrzeb instalacje hydrauliczne, cylindry specjalne i naprawa cylindrów – to nasza specjalizacja, która od 1929 roku uczyniła nas kompetentnym partnerem w zakresie budowy instalacji, maszyn budowlanych, konstrukcji pras, hydrauliki mobilnej i inżynierii procesowej. Korzystamy z naszego know-how w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości cylindrów hydraulicznych, agregatów i różnych komponentów oraz podzespołów hydraulicznych. Certyfikat ISO i najwyższe standardy jakości – dla technologii w ruchu. Postrzegamy siebie jako producenta wymagających małych serii i cylidrów specjalnych. Ponadto oferujemy projektowanie i budowę odpowiednich agregatów. Odnawiamy i odbudowujemy sfatygowane cylindry i komponenty hydrauliczne z zastosowaniem naszej koncepcji Recylinderingu. A w razie nieodwracalnego uszkodzenia, budujemy cylinder zastępczy. Dlatego zatrudniamy ponadprzeciętną liczbę inżynierów i zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji, aby odpowiadać na wszelkie zapytania w dziedzinie hydrauliki. Hoven Hydraulik – Technologia w ruchu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HYDRACRAFT EINE MARKE DER PAUL WIEGAND GMBH

  Niemcy

  Marką HydraCraft zarządza Paul Wiegand GmbH z Eichenzell-Kerzell pod kierownictwem Ottmara Raucha i Martina Schulza. Firma powstała w 2015 roku i specjalizuje się w sprzedaży hurtowej części hydraulicznych. W sumie asortyment obejmuje ponad 5000 pozycji. Pochodzą one od znanych producentów i marek takich jak Parker i Bosch Rexroth, a także od niedrogich producentów alternatywnych. Program dostaw podzielony jest na tematy i obszary w dziedzinie pneumatyki, akumulatorów hydraulicznych i wymienników ciepła, zaworów hydraulicznych, pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, filtracji i zbiorników hydraulicznych, techniki sterowania i regulacji, technologii napędów, cewek magnetycznych, technologii połączeń hydraulicznych, pomiarów hydraulicznych i pozostałych elementów. Na swojej stronie internetowej HydraCraft oferuje swoim klientom i odwiedzającym znacznie więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią produktach.

 2. EUROBALT ENGINEERING OÜ

  Estonia

  Firma zajmuje się dostawą własnej produkcji dla różnych gałęzi inżynierii mechanicznej. Zajmujemy się całym cyklem pracy, od przygotowania produktu i produkcji próbek żądanych wyrobów do pełnego rozpoczęcia produkcji wyrobów i regularnych dostaw ze zoptymalizowanymi rozwiązaniami logistycznymi, które pozwalają zagwarantować, że właściwy produkt, znajdzie się na właściwym miejscu o właściwej porze, spełniając wymagane żądania, w tym całość formalności celnych.

 3. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

 4. UNIFLEX-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 5. ETN -EQUIPEMENT TECHNIQUE DU NORD

  Francja

 1. INOSOL GMBH

  Niemcy

 2. HAINZL INDUSTRIESYSTEME GMBH

  Austria

 1. EIKEN HYDRAULIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

 2. BUTWILLIS - HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 3. SCHOLING GMBH

  Niemcy

 4. F & D INDUSTRIEBEDARF INH. STEFFEN FRANZ

  Niemcy

 5. LUTZ KRACHT - LUKRA PUMPEN E.K.

  Niemcy

 6. LEHMANN SYSTEMTECHNIK

  Niemcy

 7. PRELON DICHTSYSTEM GMBH

  Niemcy

 8. HOLTICK HYDRAULIK

  Niemcy

 1. ANDREAS LUPOLD HYDROTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. SIMSON POWER TOOLS GMBH

  Niemcy

 3. AMR-HYDRAULIK LEIPZIG GMBH

  Niemcy

 4. WENZEL HYDRAULIK-MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. AROS HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 6. ALPINE-HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

 7. ZS ZYLINDER-SERVICE GMBH

  Niemcy

 8. ITB INDUSTRIE TECHNIK BRIECHLE

  Niemcy

 9. OTTO FLUID CONTROL GMBH

  Niemcy

 10. ECKART GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Hydraulika - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

16 556 przedsiębiorstwa