• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • grzyby

Wyniki dla

Grzyby - Import eksport

 1. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

 2. BERRY MARKETPLACE CONSULTING LTD

  Bułgaria

  BERRY MARKETPLACE CONSULTING jest autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą produktów premium pochodzących z Bułgarii. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w tradycyjnym handlu hurtowym, BERRY MARKETPLACE CONSULTING, posiadający siedzibę w Bułgarii, umożliwia uczestnikom łańcucha produkcji rzemieślniczej i przemysłowej 10 produktów premium, eksport ich produktów pochodzenia bułgarskiego do całej UE w sposób zaangażowany. Nasze produkty na sprzedaż, do wysyłki i eksportu to: Kawior, grzyby (prawdziwki itp.), orzechy (pistacje, migdały itp.), dzikie pstrągi łososiowe, szafran, trufle, przetłuszczone wątróbki (foie gras), miód, olejki eteryczne (bułgarska róża i lawenda) oraz doskonałe bułgarskie wina. Dlaczego warto wybrać BERRY MARKETPLACE CONSULTING? - Jakość CE wszystkich naszych produktów - Umiejętności ludzkie producentów i zbieraczy plonów - Integracja przemysłowa: Kontrolowany ślad węglowy, 100% MADE IN BULGARIA - Zaangażowanie w ochronę środowiska : opakowania produktów nadające się do recyklingu, podczas procesu przemysłowego i po wprowadzeniu na rynek - Przede wszystkim jakość: Produkty są testowane i analizowane w trakcie całego procesu produkcyjnego oraz przy walidacji stosowanych procesów kontroli jakości. - Odpowiedzialność społeczna: Nasze produkty premium są uprawiane przez małych lokalnych producentów, zapewniając stabilne zatrudnienie i rozwój gospodarczy w kilku społecznościach bułgarskich. Prosimy skontaktować się z nami!

 3. MYCOTRITION GMBH

  Niemcy

  Nasza firma opiera się na ponad 40-letnim doświadczeniu w uprawie i przetwórstwie grzybόw leczniczych. Nasze zasady to: Stała kontrola przez akredytowane niemieckie laboratorium przetwarzające w naszych zakładach produkcyjnych w Niemczech i Austrii - osobista obsługa klienta Przy każdej dostawie otrzymują Państwo bez wątpienia szczegółowe analizy i certyfikaty potwierdzające zbywalność z punktu widzenia jakości żywności i/lub certyfikacji ekologicznej. Kontrola i analiza jakości na najwyższym poziomie. Kontrola przy odbiorze i zapewnienie jakości jest przeprowadzana w Niemczech zgodnie z kwalifikacją i walidacją GMP-SOP. Surowiec jest testowany na obecność ponad 250 elementów: metali ciężkich, pestycydów i mikroorganizmόw, a także radioaktywności i wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych.

 4. LA CORRÉZIENNE

  Francja

 5. TÖLLE HANDELSKONTOR

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MICOTEC SRL

  Włochy

 2. VÉGÉPACK

  Belgia

 3. UPRAWA PIECZAREK GRZEGORZ BOROWCZYK

  Polska

  Our family company Uprawa Pieczarek Grzegorz Borowczyk (Pępowo, Poland) has been working in mushrooms cultivation sector continuously since 1999. In our offer you can find not only white and brown mushrooms, but also other mushrooms, for example oyster mushrooms, shiitake, eryngii, Porto Bello. Our second company “U Borówek” Elżbieta Borowczyk can offer wild mushrooms, fruits and vegetables. Please check our homepage. We can offer our products in cartoon recycling packages either. Feel free to browse our website and take a look at our products.

 4. MICHALAK MARIAN, HENRYKA. GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE

  Polska

  Dla naszych Klientów przygotowaliśmy 5 pokoi gościnnych, trzy 2-osobowe, jeden 3-osobowy oraz jeden 4-osobowy z łazienkami i aneksem kuchennym. Zrobiliśmy dla Państwa osobne wejście do domu. Kwatery prywatne wyposażyliśmy w telewizory oraz radio. W domu istnieje również możliwość połączenia się z Internetem. Jeśli chcieliby Państwo na wakacjach odpocząć od gotowania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – możemy przygotować dla Państwa śniadania, obiady i kolacje. Liczne, łagodne zwierzęta gospodarskie tylko czekają, żeby dzieci poczęstowały je przygotowanymi smakołykami. Zapewniamy, że każdy z naszych Gości będzie w pełni usatysfakcjonowany z pobytu i będzie odwlekał decyzję o powrocie do codzienności. Zarówno Ci z Państwa, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek, jak i zwolennicy spokojnego leniuchowania, na pewno odnajdą się w naszym gospodarstwie. Powracający, wierni Goście utwierdzają nas w przekonaniu, że przyjazny i otwarty dom sprzyja dobremu wypoczynkowi.

 5. KOZLOVSKI PIECZARKI

  Polska

  I warmly welcome. I am a producer of white and brown mushrooms. I would like to cooperate with you. We are a flexible company, we make a variety of mushrooms. I have a Global G A P, Grasp certificate. Produkujemy pieczarki białe , brązowe, boczniaki. Posiadamy również w swojej ofercie grzyby leśne. Zapraszamy do współpracy .

 1. SULPIZIO TARTUFI DI SULPIZIO LIBERATO & C. SAS

  Włochy

  Od wielu lat Sulpizio Tartufi jest synonimem jakości i doświadczenia w pracy z produktem najbardziej poszukiwanym na świecie, z truflą. Wybrane surowce i solidne tradycje rodzinne firmy, w której wszystkie etapy produkcji są wykonywane z rzemieślniczą dbałością, czynią nasze produkty prawdziwą rozkoszą dla podniebienia i wzbogacają swoim wyrafinowaniem smak potraw na waszym stole.

 2. RAJSKI SMAK

  Polska

  Nasza Firma istnieje od 1993 r. Wszystkie nasze produkty zaliczane są do grupy premium bez konserwantów, wśród najważniejszych możemy wymienić warzywa, owoce, syropy, oraz konfitury. Wszystkie najwyższej jakości smaku zamykane w ładnych słoikach i wiejskim pakunku co nawiązuje do ich smaku i jakości. Jesteśmy firmą która stale się rozwija i wciąż zdobywa nowe regiony świata. Zachęcamy do współpracy.

 1. BIADALA MUSHROOM

  Polska

  BIADALA MUSHROOMS sp. z o.o. zajmuje się uprawą grzybów egzotycznych: boczniaka ostrygowatego, boczniaka królewskiego (eryngii) oraz shiitake. Nasze początki przygody z grzybami sięgają 1996 roku. Produkty dostarczamy na rynek krajowy oraz eksportujemy do większości krajów Europy oraz Ameryki Północnej (Kanada). Zapraszamy do Współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i hurtowych!

 2. LTD. LIGAZA

  Rosja

 3. ONISS

  Ukraina

 4. H.J.GABATHULER AG

  Szwajcaria

 5. AROMAS E BOLETOS

  Portugalia

 6. TRUFFES CHAM'PAÏS

  Francja

 7. STAROBINSKY POGREBOK LTD.

  Białoruś

 8. PUNTO AGRI

  Włochy

 1. BARIA TEK. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 2. KING OF TRUFFLES - SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMI S.R.L.

  Włochy

 3. HAYGER MANTAR

  Turcja

 4. LA NATURA DEL BOSCO SRLS

  Włochy

 5. HAYGER OYSTER MUSHROOM

  Turcja

 6. GRASS LLC

  Rosja

 7. MUSHROOM S.A.S. DI POZZA FERNANDO & C.SOCIETA' AGRICOLA

  Włochy

 8. FAUNDEZ S.L.

  Hiszpania

 9. FRUKTONA

  Ukraina

 10. AGRO TEAM

  Polska