• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  USG GmbH produkuje noże granulujące i płyty do granulowania dla szerokiej gamy tworzyw sztucznych oraz granulatory wodne. Jeśli chodzi o noże, wyspecjalizowaliśmy się w nożach bimetalicznych, które są lutowane w próżni. Ostrze z węglika tytanu jest wlutowywane w wysokiej wytrzymałości podstawę ze stali nierdzewnej. Produkujemy płyty perforowane różnych rodzajów, od „małej“, ogrzewanej elektrycznie płyty perforowanej do mieszanek, po duże płyty perforowane, podogrzewane olejem lub parą, do produkcji sypkich tworzyw sztucznych, takich jak PE i PP. Produkcja i sprzedaż noży granulujących do granulatorów różnych producentów maszyn. Projektowanie i produkcja perforowanych płyt do wytwarzania granulatu. Uchwyt do noża zkonstrukcją elastyczną lub sztywną do granulatorów wodnych. Części zamienne i eksploatacyjne, a także wirniki tnące do technologii granulowania, urządzeń granulujących i granulatorów-wytłaczarek. Naprawa perforowanych płyt do granulacji, usługi szliforania aż po kompletny remont, włącznie z ponownym nałożeniem powierzchni skrawającej.

 2. YUMEX PLASTIC

  Turcja

  Firma YUMEX PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach granulowanie tworzyw sztucznych, materiały regenerowane, granulaty termoplastyczne, i maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC.

  Kanada

  Firma ORENDA AUTOMATION TECHNOLOGIES INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Markham, Kanada.

 4. MÜLLER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma MÜLLER MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 5. NORDSON BKG GMBH

  Niemcy

  Firma NORDSON BKG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach śrutownice, i granulowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 2. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne granulowane, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i injection compound. Ma siedzibę w Burgbernheim, Niemcy.

 3. SUMMIT SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUMMIT SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Tamworth, Zjednoczone Królestwo.

 4. MACHTEK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACHTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 5. UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Firma UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Kuchl, Austria.

 1. BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia kauczuku, maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia tworzyw sztucznych, i recykling tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. MAAG GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma MAAG GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Großostheim, Niemcy.

 1. GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, schładzacze granulek, wytłaczarki do granulatu, i granulatory zanurzające. Ma siedzibę w Xanten, Niemcy.

 2. CMG SPA

  Włochy

  Firma CMG SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczarki do granulatu, i kruszarki. Ma siedzibę w Budrio, Włochy.

 3. A. KNORR GMBH

  Niemcy

  Firma A. KNORR GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 4. EUROTEC IMPIANTI SRL

  Włochy

  Firma EUROTEC IMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arszio, Włochy.

 5. GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV

  Meksyk

  Firma GRUPO COMERCIALIZADOR JORANI SA DE CV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne granulowane, i tworzywa sztuczne i żywice. Ma siedzibę w León, Meksyk.

 6. PLASTICOS BENEDICTO

  Hiszpania

  Firma PLASTICOS BENEDICTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugalia

  Firma PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 8. AOP INTERNATIONAL

  Francja

  Firma AOP INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do kruszenia i proszkowania, i ostrzałki. Ma siedzibę w Chateau Gaillard, Francja.

 1. FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI

  Turcja

  Firma FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD

  Chiny

  Firma FO SHAN SHUN DE JIA YUAN BO CHUANG PLASTICS MACHINERY COM.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Crushers. Ma siedzibę w SHUN DE, Chiny.

 3. NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO BEILUN RHONG MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 4. DE.GA. SPA

  Włochy

  Firma DE.GA. SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Iseo (BS), Włochy.

 5. PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS

  Dania

  Firma PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Tranekaer, Dania.

 6. NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. SKR

  Tunezja

  Firma SKR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach recykling. Ma siedzibę w sousse, Tunezja.

 8. NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma NINGBO BEILUN ELH MACHINERY INTERNATIONAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 9. INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. INPA LTD STI.

  Turcja

  Firma INPA LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

249 Przedsiębiorstwa