• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia

Wyniki dla

Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia - Import eksport

 1. GRUPO BRELLO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma GRUPO BRELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Produkcja tworzyw sztucznych, materiały termoplastyczne, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne - surowce, Tworzywa sztuczne - wyroby dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu. Ma siedzibę w Huarte, Hiszpania.

 2. USG UWE STÜCKE GRANULIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  USG GmbH produkuje noże granulujące i płyty do granulowania dla szerokiej gamy tworzyw sztucznych oraz granulatory wodne. Jeśli chodzi o noże, wyspecjalizowaliśmy się w nożach bimetalicznych, które są lutowane w próżni. Ostrze z węglika tytanu jest wlutowywane w wysokiej wytrzymałości podstawę ze stali nierdzewnej. Produkujemy płyty perforowane różnych rodzajów, od „małej“, ogrzewanej elektrycznie płyty perforowanej do mieszanek, po duże płyty perforowane, podogrzewane olejem lub parą, do produkcji sypkich tworzyw sztucznych, takich jak PE i PP. Produkcja i sprzedaż noży granulujących do granulatorów różnych producentów maszyn. Projektowanie i produkcja perforowanych płyt do wytwarzania granulatu. Uchwyt do noża zkonstrukcją elastyczną lub sztywną do granulatorów wodnych. Części zamienne i eksploatacyjne, a także wirniki tnące do technologii granulowania, urządzeń granulujących i granulatorów-wytłaczarek. Naprawa perforowanych płyt do granulacji, usługi szliforania aż po kompletny remont, włącznie z ponownym nałożeniem powierzchni skrawającej.

 3. YUMEX PLASTIC

  Turcja

  Firma YUMEX PLASTIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach granulowanie tworzyw sztucznych, materiały regenerowane, granulaty termoplastyczne, i maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. MÜLLER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma MÜLLER MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 5. MACHTEK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACHTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Firma UNTHA SHREDDING TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Kuchl, Austria.

 2. COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma COPERION PELLETIZING TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach śrutownice, i granulowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Offenbach, Niemcy.

 3. SUMMIT SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUMMIT SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Tamworth, Zjednoczone Królestwo.

 4. NORDSON BKG GMBH

  Niemcy

  Firma NORDSON BKG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy zębate, i Pompy zębate. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 5. BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKFRIARS GRANULATORS SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia kauczuku, maszyny i urządzenia do granulowania i kruszenia tworzyw sztucznych, i recykling tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 1. BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BRATKE KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne granulowane, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i injection compound. Ma siedzibę w Burgbernheim, Niemcy.

 2. CMG SPA

  Włochy

  Firma CMG SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczarki do granulatu, i kruszarki. Ma siedzibę w Budrio, Włochy.

 1. EUROTEC IMPIANTI SRL

  Włochy

  Firma EUROTEC IMPIANTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Busto Arszio, Włochy.

 2. A. KNORR GMBH

  Niemcy

  Firma A. KNORR GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 3. GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma GALA KUNSTSTOFF- UND KAUTSCHUKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, schładzacze granulek, wytłaczarki do granulatu, i granulatory zanurzające. Ma siedzibę w Xanten, Niemcy.

 4. MAAG GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma MAAG GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Großostheim, Niemcy.

 5. PLASTICOS BENEDICTO

  Hiszpania

  Firma PLASTICOS BENEDICTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA.

  Portugalia

  Firma PLASMAQ-MAQUINAS E EQUIPAMENTOS PARA A INDUSTRIA DE PLASTICOS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 7. FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI

  Turcja

  Firma FEYDAS MAKINA&MUH LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 8. AOP INTERNATIONAL

  Francja

  Firma AOP INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i urządzenia do kruszenia i proszkowania, i ostrzałki. Ma siedzibę w Chateau Gaillard, Francja.

 1. DE.GA. SPA

  Włochy

  Firma DE.GA. SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Iseo (BS), Włochy.

 2. NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma NET PLASMAK PLASTIK MAKINA GIDA TEKSTIL INSAAT SANAYII TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS

  Dania

  Firma PLASTIC RECYCLING MACHINERY APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Tranekaer, Dania.

 4. INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI.

  Turcja

  Firma INAN MAKINA SAN TIC. LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. INPA LTD STI.

  Turcja

  Firma INPA LTD STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Granulowanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 6. INNOPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma InnoPlastics AG przekształca dzięki zaawansowanej technologii odpady z tworzyw sztucznych w najwyższej jakości regranulat. Firma produkuje rocznie około 16.000 ton regranulatu. Do standardowych produktów należą: folie LDPE, folie na otuliny do rur przezroczyste, wielokolorowe lub barwione; HDPE lub mieszanki HDPE i LDPE, kolorowe i czarne, do zastosowań rurowych. Na życzenie mielimy, myjemy i produkujemy granulat. Firma InnoPlastics AG, następca firma Poly Recycling AG, opiera się na 30-letnim doświadczeniu w recyklingu tworzyw sztucznych! Dziś jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i najbardziej cenionych firm w branży. Nabywcami regranulatu produkowanego przez InnoPlastics regranulatu są producenci przewodów, folii oraz form do formowania wtryskowego w Szwajcarii oraz w krajach UE.

 7. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 8. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

 9. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 10. BREYER GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Precyzja i doświadczenie to właściwy mix dla zadowolonych klientów. Precyzja jest dla nas czymś więcej niż tylko dokłanością wymiarów. W BREYER termin ten oznacza dokładność we wszystkich obszarach. Od precyzyjnego planowania, poprzez produkcję najwyższej klasy i jakość, po terminowość dostaw. W ten sposób precyzja BREYER, dzięki bogatemu doświadczeniu, ma wielostronne znaczenie: Jest to prawdziwa obietnica dla naszych klientów. BREYER to: Jakość - made in Germany. Twoje korzyści z technologii produkcji BREYER: Własne oprogramowanie 3D, nowoczesne centra tokkarskie i frezarskie, idealne warunki do wyrobu pojedyńczych elementów i małych serii, rozwiązania specjalne, wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji i dostawach just-in-time. Najważniejszą zaletą BREYER jest połączenie wszystkich komponentów produkcyjnych w zakresie działań jednego partnera, zapewniającego precyzję, kompetencje i niezawodność.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo