• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gips i elementy budowlane gipsowe

Wyniki dla

Gips i elementy budowlane gipsowe - Import eksport

 1. GB GROUP 3D DECOR LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma GB GROUP 3D DECOR LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Tapety, Gips i elementy budowlane gipsowe, Cegła, dekoracja ścienna, Płytki i płyty gipsowe, projekty wystroju wnętrz, Tapety, i suchy tynk. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. DPP LUX SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DPP LUX SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, farby, sufit podwieszony, grunt, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. PROFIX

  Polska

  W naszym asortymencie znajdą Państwo: Tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, kleje, systemy dociepleń, farby akrylowe, silikonowe, lateksowe, grunty i wiele innych produktów. Celem firmy jest rozwinąć swoją siatkę dystrybucji na całą Małopolskę i w późniejszym czasie na obszar całego kraju. Dbanie o wizerunek i tworzenia wysokiej jakości materiałów budowlanych pozwala nam tworzyć własną markę jaką jest PROFIX. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Jesteśmy Producentem z którym warto rozpocząć współpracę.

 4. SF CENTER

  Belgia

  SF CENTER specjalizuje się w sprzedaży układaniu gipsowej sztukaterii, gipsowych elementów dekoracyjnych: rozet, gzymsów, stylizowanych kolumn. SF CENTER produkuje w swoich warsztatach listwy ozdobne wg podanych wymiarów i dokładnie odrestaurowuje stare. Jako rzemieślnicy stosujący staff, realizujemy projekty twórcze lub odrestaurowujemy budynki, towarzysząc Państwu od a do z. Restauracja pozwalająca na powrót do stanu pierwotnego dawnej markieterii i sufitów, tworzenie nowoczesnych wystrojów wnętrz, projekty.

 5. LUIS PEREZ ULECIA S.L.

  Hiszpania

  Kamieniołomy i produkcja gipsu, tynków gipsowych i produktów pochodnych: Gips do stosowania w cementowniach. Gipsy i tynki gipsowe dla budownictwa. Do produkcji gipsowych wyrobów prefabrykowanych, pąyt, ścianek, dachów, listew ozdobnych i ornamentów. Kleje i pasty gipsowe, składowanie wyrobów prefabrykowanych. Yesos Agrícolas AGRO-FORT i AGRO-GYPSUM, nawozy naturalne, neutralne, odpowiednie do każdego rodzaju upraw rolnych i zbóż, szczególnie wskazane dla przemysłu ekologicznego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WERNER ISOLIERUNG

  Turcja

  Firma WERNER ISOLIERUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

 2. ALPHAPLATRE

  Francja

  Firma ALPHAPLATRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Gips, Gips i elementy budowlane gipsowe, piec do pieczenia, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Verrieres En Anjou, Francja.

 3. CHAPE BRASPENNING

  Belgia

  Firma CHAPE BRASPENNING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Merksplas, Belgia.

 4. BERTEDIL S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTEDIL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Gips i elementy budowlane gipsowe, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Vezzano Ligure, Włochy.

 5. DE SNERCK

  Belgia

  Firma DE SNERCK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Gips i elementy budowlane gipsowe, Cegła, Gips i elementy budowlane gipsowe, construction materials, i betonownie. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 1. PLASTER CEILING ROSES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTER CEILING ROSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 2. YESOS LA FORTALEZA

  Hiszpania

  Firma YESOS LA FORTALEZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach gipsy z kamieniołomów. Ma siedzibę w Leza De Rio Leza.-La Rioja, Hiszpania.

 1. STEVENSONS OF NORWICH LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEVENSONS OF NORWICH LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykonywanie listw ozdobnych z gipsu, Gzyms z gipsu, i Rozeta z gipsu. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 2. BOUWMATERIALEN LOYAERTS-VERBIST

  Belgia

  Firma BOUWMATERIALEN LOYAERTS-VERBIST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Drewno surowe, construction materials, Gips i elementy budowlane gipsowe, i general renovation work. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 3. DE MARIE

  Belgia

  Firma DE MARIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, artykuły dla majsterkowiczów, Gips i elementy budowlane gipsowe, Asenizacja, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Ternat, Belgia.

 4. ARDEX GMBH

  Niemcy

  Firma ARDEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Chemia budowlana. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 5. PLASTEREGO - BOSCHETTO SRL

  Włochy

  Firma PLASTEREGO - BOSCHETTO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 6. SIVAL - GESSOS ESPECIAIS

  Portugalia

  Firma SIVAL - GESSOS ESPECIAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach sufity prefabrykowane, i zaprawy specjalne. Ma siedzibę w Souto Da Carpalhosa, Portugalia.

 7. CHERCHYE ASPECT

  Belgia

  Firma CHERCHYE ASPECT, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, renowacje elewacji, Remonty i renowacje, general renovation work, i okładanie fasad. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 8. FRANZ EDER GES.MBH & CO KG

  Austria

  Firma FRANZ EDER GES.MBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tapety, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Tapety. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 1. SMD SANIERUNGS-MANAGEMENT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SMD SANIERUNGS-MANAGEMENT GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Siegen, Niemcy.

 2. HAHN ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma HAHN ENGINEERING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 3. WANDMALEREI-SCHLINKE

  Niemcy

  Firma WANDMALEREI-SCHLINKE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Gartz, Niemcy.

 4. POLYGONVATRO GMBH

  Niemcy

  Firma POLYGONVATRO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. GERHARD IBURG MALERWERKSTÄTTEN GMBH

  Niemcy

  Firma GERHARD IBURG MALERWERKSTÄTTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 6. WOLFGANG THUMSER

  Niemcy

  Firma WOLFGANG THUMSER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Schönwald, Niemcy.

 7. ERNST BUSCHMANN

  Niemcy

  Firma ERNST BUSCHMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. WEBESAN GMBH

  Niemcy

  Firma WEBESAN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. TUNNAT-MANNHOLD MALERMEISTER GMBH

  Niemcy

  Firma TUNNAT-MANNHOLD MALERMEISTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 10. Köster GmbH

  Szwajcaria

  Firma Köster GmbH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Lakiernictwo - sprzęt i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Güttingen, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo