• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gips i elementy budowlane gipsowe

Wyniki dla

Gips i elementy budowlane gipsowe - Import eksport

 1. DPP LUX SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DPP LUX SARL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Remonty i renowacje. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, farby, sufit podwieszony, grunt, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. PROFIX

  Polska

  W naszym asortymencie znajdą Państwo: Tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe, kleje, systemy dociepleń, farby akrylowe, silikonowe, lateksowe, grunty i wiele innych produktów. Celem firmy jest rozwinąć swoją siatkę dystrybucji na całą Małopolskę i w późniejszym czasie na obszar całego kraju. Dbanie o wizerunek i tworzenia wysokiej jakości materiałów budowlanych pozwala nam tworzyć własną markę jaką jest PROFIX. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Jesteśmy Producentem z którym warto rozpocząć współpracę.

 3. SF CENTER

  Belgia

  SF CENTER specjalizuje się w sprzedaży układaniu gipsowej sztukaterii, gipsowych elementów dekoracyjnych: rozet, gzymsów, stylizowanych kolumn. SF CENTER produkuje w swoich warsztatach listwy ozdobne wg podanych wymiarów i dokładnie odrestaurowuje stare. Jako rzemieślnicy stosujący staff, realizujemy projekty twórcze lub odrestaurowujemy budynki, towarzysząc Państwu od a do z. Restauracja pozwalająca na powrót do stanu pierwotnego dawnej markieterii i sufitów, tworzenie nowoczesnych wystrojów wnętrz, projekty.

 4. LUIS PEREZ ULECIA S.L.

  Hiszpania

  Kamieniołomy i produkcja gipsu, tynków gipsowych i produktów pochodnych: Gips do stosowania w cementowniach. Gipsy i tynki gipsowe dla budownictwa. Do produkcji gipsowych wyrobów prefabrykowanych, pąyt, ścianek, dachów, listew ozdobnych i ornamentów. Kleje i pasty gipsowe, składowanie wyrobów prefabrykowanych. Yesos Agrícolas AGRO-FORT i AGRO-GYPSUM, nawozy naturalne, neutralne, odpowiednie do każdego rodzaju upraw rolnych i zbóż, szczególnie wskazane dla przemysłu ekologicznego.

 5. WERNER ISOLIERUNG

  Turcja

  Firma WERNER ISOLIERUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Aksaray, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALPHAPLATRE

  Francja

  Firma ALPHAPLATRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i wyroby gipsowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, Przeładunek - sprzęt i wyposażenie, Gips, Gips i elementy budowlane gipsowe, piec do pieczenia, i Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Verrieres En Anjou, Francja.

 2. AHOVAN GYPSUM

  Iran

  Firma AHOVAN GYPSUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynki gipsowe, i gips wypalany. Ma siedzibę w Semnan, Iran.

 3. PLASTER CEILING ROSES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLASTER CEILING ROSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Stockport, Zjednoczone Królestwo.

 4. CHAPE BRASPENNING

  Belgia

  Firma CHAPE BRASPENNING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Merksplas, Belgia.

 5. BOUWMATERIALEN LOYAERTS-VERBIST

  Belgia

  Firma BOUWMATERIALEN LOYAERTS-VERBIST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Drewno surowe, construction materials, Gips i elementy budowlane gipsowe, i general renovation work. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 1. STEVENSONS OF NORWICH LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEVENSONS OF NORWICH LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykonywanie listw ozdobnych z gipsu, Gzyms z gipsu, i Rozeta z gipsu. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 2. CHERCHYE ASPECT

  Belgia

  Firma CHERCHYE ASPECT, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Remonty i renowacje, renowacje elewacji, Remonty i renowacje, general renovation work, i okładanie fasad. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 1. BERTEDIL S.R.L.

  Włochy

  Firma BERTEDIL S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cegła. Jest również obecna w dziedzinach Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, Gips i elementy budowlane gipsowe, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Vezzano Ligure, Włochy.

 2. ARDEX GMBH

  Niemcy

  Firma ARDEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Chemia budowlana. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 3. C.M.P.E. KNAUF

  Maroko

  Firma C.M.P.E. KNAUF, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Stropy, sufity, Gips i elementy budowlane gipsowe, Rudy żelaza i metali kolorowych, Stropy, sufity, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Safi, Maroko.

 4. DE SNERCK

  Belgia

  Firma DE SNERCK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Cegła, Gips i elementy budowlane gipsowe, Cegła, Gips i elementy budowlane gipsowe, construction materials, i betonownie. Ma siedzibę w Kruishoutem, Belgia.

 5. YESOS LA FORTALEZA

  Hiszpania

  Firma YESOS LA FORTALEZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach gipsy z kamieniołomów. Ma siedzibę w Leza De Rio Leza.-La Rioja, Hiszpania.

 6. PLASTEREGO - BOSCHETTO SRL

  Włochy

  Firma PLASTEREGO - BOSCHETTO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Selvazzano Dentro, Włochy.

 7. DE MARIE

  Belgia

  Firma DE MARIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, artykuły dla majsterkowiczów, Gips i elementy budowlane gipsowe, Asenizacja, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Ternat, Belgia.

 8. SIVAL - GESSOS ESPECIAIS

  Portugalia

  Firma SIVAL - GESSOS ESPECIAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach sufity prefabrykowane, i zaprawy specjalne. Ma siedzibę w Souto Da Carpalhosa, Portugalia.

 1. ADAMS PLASTER MOULDINGS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ADAMS PLASTER MOULDINGS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, przywrócenie do dobrego stanu, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tworzenie rozet z gipsu, i Listwa ozdobna z gipsu. Ma siedzibę w Kirkdale, Bootle, Zjednoczone Królestwo.

 2. GEWERBEKLETTERER

  Szwajcaria

  Firma GEWERBEKLETTERER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tapety, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Tapety. Ma siedzibę w Herisau, Szwajcaria.

 3. SPRINT SANIERUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SPRINT SANIERUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Würselen, Niemcy.

 4. FRANZ EDER GES.MBH & CO KG

  Austria

  Firma FRANZ EDER GES.MBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tapety, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Tapety. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 5. MALER- U. GIPSERGESCHÄFT, GREGOR SCHNYDER, INHABER BEAT SCHNYDER

  Szwajcaria

  Firma MALER- U. GIPSERGESCHÄFT, GREGOR SCHNYDER, INHABER BEAT SCHNYDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tapety, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Tapety. Ma siedzibę w Glis, Szwajcaria.

 6. RASANT INDUSTRIE SERVICE MITTE GMBH

  Niemcy

  Firma RASANT INDUSTRIE SERVICE MITTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tapety, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Tapety. Ma siedzibę w Stuhr, Niemcy.

 7. SCHATTON&EXPERTS

  Niemcy

  Firma SCHATTON&EXPERTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. HUBER BAU- UND VERPUTZ GMBH

  Niemcy

  Firma HUBER BAU- UND VERPUTZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Ma siedzibę w Wiggensbach, Niemcy.

 9. SANIERUNGSSERVICE KÜPPER GMBH

  Niemcy

  Firma SANIERUNGSSERVICE KÜPPER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Prace budowlane wykończeniowe, Remonty i renowacje, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Geesthacht, Niemcy.

 10. M.P.A.A. DURMAZ GMBH

  Niemcy

  Firma M.P.A.A. DURMAZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Gips i elementy budowlane gipsowe - Import eksport

Liczba wyników

2811 Przedsiębiorstwa