• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • generatory- prądnice

Wyniki dla

Generatory- prądnice - Import eksport

 1. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 2. KNAPPWULF GMBH

  Niemcy

  KNAPPWULF - DEALER KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY! U nas otrzymujesz sprzęt bezpośrednio. Oznacza to, że działamy bez pośredników. Jest to szczególnie widoczne w cenie, ale także w jakości. Ponieważ nasze produkty są produkowane bezpośrednio według wymagań klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować ciągłe poszerzanie naszej oferty produktowej. Dlatego warto odwiedzać nas w regularnych odstępach czasu. Uszczęśliwiliśmy już wielu zadowolonych klientów naszym sprzętem, takim jak generatory, sprężarki powietrza i wózki narzędziowe, dmuchawy śnieżne, piaskarki, zamiatarki i odkurzacze do liści, i z przyjemnością powitamy Cię jako przyszłego klienta firmy KnappWulf. Jako międzynarodowy dostawca, nasza wysyłka i serwis nie ograniczają się tylko do rynku niemieckiego, ale również w całej Europie można otrzymać naszą najwyższą jakość bezpośrednio z pierwszej ręki. Wypróbuj nas!

 3. SEV GMBH

  Niemcy

 4. FEESER GMBH

  Niemcy

 5. NOTSTROMTECHNIK DILKAUTE INH. THOMAS DILKAUTE

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEMATIK GMBH

  Niemcy

 2. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

 3. ENDRESS ELEKTROGERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

 4. NEWPOWER GENERATOR GMBH

  Niemcy

 5. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Niemcy

 1. TEWIWA GMBH UND CO. KG

  Niemcy

 2. AGGREKO ITALIA

  Włochy

 1. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

 2. AGGREKO CANNOCK

  Zjednoczone Królestwo

 3. POWER SOLUTIONS

  Belgia

  Power Solutions oferuje idealne rozwiązania elektryczne. Bazując na naszym doświadczeniu i na wynajmie generatorów prądu, co stanowi naszą główną działalność, oferujemy rozwiązania dla wielu sektorów: przemysł, budownictwo, organizacja imprez, spedycja, … . Możemy zaoferować globalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta, czyli zespół prądotwórczy o mocy w zakresie od 30 kVA do instalacji 1250 kVA ze zbiornikiem diesel, tablicą rozdzielczą, panelem sterowania, przewodami, … Dzięki naszej flocie ponad 600 zespołów, mamy możliwość zapobiegnąć wszelkim awariom prądu.

 4. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 5. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 6. 1VAT

  Rosja

  Firma produkuje elektrownie gazowe, elektrociepłownie, elektrownie, ciepłownie, jednostki kogeneracji, łączonego wytwarzania ciepła i prądu, ciepłownie i elektrownie, elektrociepłownie typu CHP, mini elektrociepłownie CHP, małe elektrociepłownie CHP, siłowniki gazowe, napędy gazowe, siłowniki gazowe do pomp, napędy gazowe do pomp, napędy gazowe do sprężarek, siłowniki gazowe do kompresorów. Opcje elektrociepłowni CHP: - elektrownie gazowe na ramie - elektrownie gazowe w pojemniku typu blok - Produkcja energii elektrycznej - Produkcja energii elektrycznej i ciepła

 7. AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE MIELEC DIESEL GAZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma to producent agregatów prądotwórczych wysokiej jakości. Nasza działalność to produkcja, sprzedaż, instalacja oraz serwis agregatów. Oferujemy Państwu agregaty na paliwo tzw. agregaty diesel oraz agregaty gazowe. Agregaty prądotwórcze gazowe są to agregaty do stałego, ciągłego zasilania. Wykorzystują one często tzw. biopaliwo więc również nazywane są jako agregaty na biopaliwa ale także gazy które wytwarzają się przy wydobyciu ropy naftowej. Firma nasza oferuje agregaty w wysokiej jakości oraz profesjonalne doradztwo. Mielec Diesel Gaz to także dobór agregatów prądotwórczych do odbiorników. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi, od projektu (dla agregatów specjalnych) poprzez produkcję, montaż. Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto różne opcje dostępności w tym agregaty prądotwórcze zabudowane i bez obudowy. Firma nasza oferuje także agregaty dodatkowo wytłumione tzw. silent oraz mobilne a także wersja w kontenerach. Produkujemy też generatory prądu na specjalne zamówienie klienta.

 8. AGAR-POWER AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

  Polska

  Zajmujemy się wypożyczaniem agregatów prądotwórczych na terenie całego kraju. Działamy 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu, co daje gwarancję, że nawet w nocy, brak prądu nie spowoduje dużych strat dla firmy czy przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wypożyczalni generatorów elektrycznych już nigdy nie zabraknie Państwu prądu. Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych zapewnia także zasilanie podczas koncertów i innych eventów plenerowych. Zaufało nam już wielu organizatorów i nie zawiedli się! Z oferty naszej wypożyczalni generatorów prądu korzystało wiele różnych instytucji i firm prywatnych.

 1. LEROY SOMER ELECTRIC POWER GENERATION

  Francja

  Wybierając Emerson Electric Power Generation (EPG) do Państwa potrzeb z zakresu produkcji energii, posiadają Państwo uprzywilejowany dostęp do znanych na całym świecie marek prądnic, jakimi są LEROY-SOMER i KATO™. Jako światowi liderzy w projektowaniu i produkcji prądnic, proponujemy rozwiązania w gamie 5 kW - 25 MW do wszelkiego rodzaju zastosowań, których kilkoma przykładami są: wynajem i budownictwo, centra danych, branża olejowa i gazowa, branża nuklearna, zastosowania wojskowe, instalacje hydroelektryczne i turbin wiatrowych, lotnictwo i napęd.

 2. XPM ENERGY

  Hiszpania

  XPM ENERGY to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu do wytwarzania energii. Nasza firma posiada sieć dystrybutorów w ponad 15 krajach. Nasza filozofia opiera się na następujących konceptach: relacja wyłączności między dystrybutorem i producentem wyrobów wysokiej jakości świadczącym profesjonalne usługi.

 3. INGELEC

  Hiszpania

  Producent agregatów prądotwórczych od 6 do 3000 kVA. Wszystkie wersje. Porady techniczne i handlowe. Dostawca generatorów, tablic automatycznych, prądnic, generatorów przenośnych, tablic elektrycznych, energii alternatywnej, prądnic elektrycznych, produkcja generatorów...

 4. EUROCAB SRL

  Włochy

  Eurocab srl to firma znajdująca się w przy wjeździe do Bolonii (Włochy) i pracująca od 20 lat w branży kabli elektrycznych. Nasza produkcja skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw włoskich i zagranicznych stosujących w swoich wyrobach kable przemysłowe.

 5. ALFA GENERATORS SL

  Hiszpania

  Produkujemy zespoły energetyczne oraz generatory diesla i na gaz. Wszystkie rodzaje agregatów gaśniczych oraz części zamiennych. Kontenery dźwiękoszczelne 20, 40, High Cube oraz zespoły energetyczne.

 6. FULL GENERATOR

  Turcja

 7. MAP ELECTRIC

  Turcja

 8. BIG RENTAL EGYPT

  Egypt

 9. XMN POWER

  Turcja

 10. GENERATORGERMANY.COM

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Generatory- prądnice - Import eksport

Liczba wyników

2086 przedsiębiorstwa