• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • generatory- prądnice

Wyniki dla

Generatory- prądnice - Import eksport

 1. JCB ENERGY ELECTRIC POWER INDUSTRY

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  JCB ENERGY jest wiodącym producentem generatorów z siedzibą w Hiszpanii. Naszym priorytetem jest zapewnianie pełnej satysfakcji naszym klientom poprzez dostarczanie szybkich i skutecznych usług dzięki efektywnej pracy zespołowej i synergii. Aby osiągnąć ten cel, współpracujemy z najlepszymi i najpotężniejszymi producentami silników na świecie. Nasza firma wyróżnia się oferowaniem szerokiej gamy produktów, w tym generatorów diesla, generatorów benzynowych, generatorów inverterowych, pomp wodnych, wież oświetleniowych i innych, z których wszystkie można znaleźć na naszej stronie internetowej. Koncentrujemy się na jakości, niezawodności i ciągłości, a nasza polityka sprzedaży ma na celu zapewnienie klientom rozległej sieci serwisowej i dystrybucyjnej. Nasze produkty są projektowane i wytwarzane przy użyciu zintegrowanych procesów produkcyjnych gwarantujących najwyższą jakość i wydajność. Jesteśmy dumni z dostarczania bezpiecznych i niezawodnych produktów, spełniających potrzeby naszych klientów, którzy polegają na naszym bogatym doświadczeniu w branży. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy o kontakt.

 2. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 3. THOMSON MACHINERY BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  W Thomson Machinery BV, specjalizujemy się w pozyskiwaniu i handlu szerokiego asortymentu urządzeń dla różnych gałęzi przemysłu, w tym konstrukcji budowlanych, budownictwa morskiego, wykopów, betonowania/robót drogowych, eksploatacji powierzchniowej & podziemnej, rozwoju obszarów, rolnictwie, przewozu samochodami ciężarowymi i innych. Pragniemy być Twoim miejscem docelowym odnośnie jakichkolwiek wymagań związanych z urządzeniami. Zobowiązujemy się do dostarczania dokładnych informacji na temat rzeczywistego stanu każdej, sprzedawanej przez nas maszyny, gwarantując, że otrzymasz to, czego potrzebujesz. Dzięki eksperckiej wiedzy na temat kupowanie i sprzedaży urządzeń wszystkich marek, modeli i z każdego roku, służymy Ci pomocą zarówno jeżeli chcesz dokonać sprzedaży, jak i kupna. Nie zapomnij zasięgnąć informacji na temat naszych opcji finansowania urządzeń. Nasza szeroka oferta usług i elementy wartości dodanej wyróżniają nas na rynku. Nowatorskie fizyczne i cyfrowe narzędzia, stosowane do świadczenia naszych spersonalizowanych i rzetelnych usług sprawiają, że jesteśmy liderami na rynku. Zapewniamy fachową pomoc handlową z zakresu transakcji dotyczących maszyn przemysłowych, obejmującą różne kategorie: Maszyny do obróbki metali, Maszyny do obróbki drewna, Maszyny drukarskie, Technologię automatyki przemysłowej, Technologię napędową & Przenośnikową, Podnośniki widłowe & Ciężarówki przemysłowe, Maszyny do przetwórstwa żywności, Maszyny budowlane i do przenoszenia materiałów. Twoje potrzeby są naszym priorytetem. Celem naszych usług jest zapewnienie kompleksowego wsparcia podczas całego procesu, w tym porad, promowania, kupna i sprzedaży Twoich maszyn przemysłowych.

 4. MDM POWER GENERATORS / MARKMEBEL

  Polska

  Verified by europages badge

  MDM Power Generators to firma z siedzibą w Polsce (Nysa), założona w 2022 roku dzięki współpracy www.MarkMebel.pl, www.MediaSoft.com.pl, oraz MineIT. Jesteśmy wiodącym dostawcą nowoczesnych i niezawodnych generatorów prądotwórczych na terenie Polski, Europy i na świecie. Nasza firma powstała z pasji do dostarczania niezawodnych rozwiązań w dziedzinie generowania energii elektrycznej, aby sprostać nieustannie rosnącym w tym zakresie potrzebom rynkowym. Specjalizujemy się w dostarczaniu niezależnych i awaryjnych źródeł zasilania. Nasze generatory prądotwórcze oferują najwyższą jakość wśród produktów na rynku światowym, potwierdzoną certyfikatami TÜV i CE. Spełniają także najnowsze standardy ekologiczne EURO 5. Renomowane marki: • FORD • TR POWER • DAEWOO • Aksa, Cummins, DEUTZ, Doosan, Iveco, Mitsubishi, Volvo, Weichai, YTO. Dostarczamy ponadto: • BanditPower PC z MEdiasfot. Przedsiębiorstwo MarkMebel Company działa na rynku mebli od 2006 roku w Nysie. Na przestrzeni lat, zyskaliśmy reputację cenionej marki na rynkach polskim i międzynarodowym. SOFY, FOTELE, KRZESŁA.

 5. SEV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEV GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Schopfheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEESER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FEESER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Vogtsburg, Niemcy.

 2. HEINRICH MOTORGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH MOTORGERÄTE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. WEMATIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEMATIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podnośniki kubełkowe. Jest również obecna w dziedzinach Generatory, prądnice, Maszyny budowlane, podnośniki do samochodów, ładowarka na kołach, miniłopata, ładowarka teleskopowa, generating set, Generatory, prądnice, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 4. METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLWARENFABRIK GEMMINGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Statywy kamer i aparatów, Zespoły prądnicowe, Statywy kamer i aparatów, wytwornice prądu, Zespoły prądnicowe, formowanie ciśnieniowe aluminium, Wirniki nośne, i skrzynia redukcyjna. Ma siedzibę w Gemmingen, Niemcy.

 5. NEWPOWER GENERATOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEWPOWER GENERATOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. AGGREKO IBERIA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO IBERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wymienniki ciepła, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, i wieże chłodnicze. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Generatory, prądnice, compressed air, Sprężarki, Generatory, prądnice, wynajem sprężarek, Kaeser, Doosan, i Pneumatech. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 1. AGGREKO ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, i Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. AGGREKO CANNOCK

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO CANNOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Wymienniki ciepła, Wieże chłodnicze, transformatory elektryczne, Wymienniki ciepła, Wieże chłodnicze, i generatory diesel. Ma siedzibę w Cannock, Zjednoczone Królestwo.

 3. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 4. POWER SOLUTIONS

  Belgia

  Power Solutions oferuje idealne rozwiązania elektryczne. Bazując na naszym doświadczeniu i na wynajmie generatorów prądu, co stanowi naszą główną działalność, oferujemy rozwiązania dla wielu sektorów: przemysł, budownictwo, organizacja imprez, spedycja, … . Możemy zaoferować globalne rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta, czyli zespół prądotwórczy o mocy w zakresie od 30 kVA do instalacji 1250 kVA ze zbiornikiem diesel, tablicą rozdzielczą, panelem sterowania, przewodami, … Dzięki naszej flocie ponad 600 zespołów, mamy możliwość zapobiegnąć wszelkim awariom prądu.

 5. ATLAS NRG TECH, S.L.

  Hiszpania

  W ATLAS NRG, S.L., produkujemy zespoły prądotwórcze o mocy od 5 do 2 500 KVA. Współpracujemy z największymi markami na rynku, takimi jak PERKINS, KOHLER, IVECO ou VOLVO. Doradzamy Ci bezpłatnie w kwestii najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb: Przewoźne systemy produkcji energii, z przeczepą budowlaną lub przyczepą homologowaną. Systemy hybrydowe w celu zapewnienia ciągłej produkcji energii elektrycznej, skutecznej i zrównoważonej dla telekomunikacji, obszarów odizolowanych, do których nie docierają sieci elektryczne lub w których często występują przerwy w dostawie energii. Aby ułatwić naszym klientom prawidłową konserwację maszyny, posiadamy dział części zamiennych, który oferuje elementy zarówno mechaniczne, jak i elektryczne. Proponujemy obsługę techniczną i serwis posprzedażny, usługę instalacji, uruchomienia i konserwacji.

 6. PARUS ELECTRO

  Rosja

  Parus Electro opracowuje i produkuje systemy zasilaczy bezprzerwowych, przetwornice oraz inne urządzenia elektryczne pod marką Svyaz Engineering: Zasilacze bezprzerwowe AC DC (UPS), akumulatory, urządzenia elektryczne do dezynfekcji powietrza UV, szafy na sprzęt telekomunikacyjny do rozdzielnic, itp. Urządzenia UPS firmy Svyaz Engineering są oparte na technologii podwójnej konwersji zapewniającej wysoką jakość napięcia wyjściowego i zapezpieczenie przed awariami sieci energetycznej. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie kompleksowych rozwiązań "pod klucz" i oferuje swoim partnerom i klientom wydajne systemy bezprzerwowego zasilania AC, energooszczędne oprawy wpuszczane downlight LED, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz wiele innych rodzajów sprzętu i urządzeń elektrycznych. Parus Electro zajmuje się również rozwojem, produkcją, dostawą, instalacją i rozruchem oraz serwisem systemów zasilania do urządzeń i wyposażenia infrastruktur.

 7. KONCAR - GENERATORI I MOTORI D.D.

  Chorwacja

  Specjalizujemy się w produkcji hydro- i turbo generatorów oraz silników, jak również w serwisowaniu, uaktualnianiu i remontowaniu / przeróbkach sprzętu i produktów wykonanych przez firmę Končar a także innych produktów. Nasza firma składa się z dwóch jednostek organizacyjnych zajmujących się: Dużymi wytwornicami oraz Wytwornicami średniej wielkości i Silnikami, zatrudniamy ponad 460 osób, a nasze zakłady produkcyjne mieszczą się na obszarze 25 000 m2. Posiadamy własny, rodzimy system typu CAD-CAM oraz system zarządzania Enterprise Resource Planning.

 8. KNAPPWULF GMBH

  Niemcy

  KNAPPWULF - DEALER KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY! U nas otrzymujesz sprzęt bezpośrednio. Oznacza to, że działamy bez pośredników. Jest to szczególnie widoczne w cenie, ale także w jakości. Ponieważ nasze produkty są produkowane bezpośrednio według wymagań klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować ciągłe poszerzanie naszej oferty produktowej. Dlatego warto odwiedzać nas w regularnych odstępach czasu. Uszczęśliwiliśmy już wielu zadowolonych klientów naszym sprzętem, takim jak generatory, sprężarki powietrza i wózki narzędziowe, dmuchawy śnieżne, piaskarki, zamiatarki i odkurzacze do liści, i z przyjemnością powitamy Cię jako przyszłego klienta firmy KnappWulf. Jako międzynarodowy dostawca, nasza wysyłka i serwis nie ograniczają się tylko do rynku niemieckiego, ale również w całej Europie można otrzymać naszą najwyższą jakość bezpośrednio z pierwszej ręki. Wypróbuj nas!

 1. AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE MIELEC DIESEL GAZ SP. Z O.O.

  Polska

  Firma to producent agregatów prądotwórczych wysokiej jakości. Nasza działalność to produkcja, sprzedaż, instalacja oraz serwis agregatów. Oferujemy Państwu agregaty na paliwo tzw. agregaty diesel oraz agregaty gazowe. Agregaty prądotwórcze gazowe są to agregaty do stałego, ciągłego zasilania. Wykorzystują one często tzw. biopaliwo więc również nazywane są jako agregaty na biopaliwa ale także gazy które wytwarzają się przy wydobyciu ropy naftowej. Firma nasza oferuje agregaty w wysokiej jakości oraz profesjonalne doradztwo. Mielec Diesel Gaz to także dobór agregatów prądotwórczych do odbiorników. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi, od projektu (dla agregatów specjalnych) poprzez produkcję, montaż. Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto różne opcje dostępności w tym agregaty prądotwórcze zabudowane i bez obudowy. Firma nasza oferuje także agregaty dodatkowo wytłumione tzw. silent oraz mobilne a także wersja w kontenerach. Produkujemy też generatory prądu na specjalne zamówienie klienta.

 2. AGAR-POWER AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

  Polska

  Zajmujemy się wypożyczaniem agregatów prądotwórczych na terenie całego kraju. Działamy 24 h / dobę przez 7 dni w tygodniu, co daje gwarancję, że nawet w nocy, brak prądu nie spowoduje dużych strat dla firmy czy przedsiębiorstwa. Dzięki naszej wypożyczalni generatorów elektrycznych już nigdy nie zabraknie Państwu prądu. Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych zapewnia także zasilanie podczas koncertów i innych eventów plenerowych. Zaufało nam już wielu organizatorów i nie zawiedli się! Z oferty naszej wypożyczalni generatorów prądu korzystało wiele różnych instytucji i firm prywatnych.

 3. XPM ENERGY

  Hiszpania

  XPM ENERGY to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu do wytwarzania energii. Nasza firma posiada sieć dystrybutorów w ponad 15 krajach. Nasza filozofia opiera się na następujących konceptach: relacja wyłączności między dystrybutorem i producentem wyrobów wysokiej jakości świadczącym profesjonalne usługi.

 4. EUROCAB SRL

  Włochy

  Eurocab srl to firma znajdująca się w przy wjeździe do Bolonii (Włochy) i pracująca od 20 lat w branży kabli elektrycznych. Nasza produkcja skierowana jest do wszystkich przedsiębiorstw włoskich i zagranicznych stosujących w swoich wyrobach kable przemysłowe.

 5. INGELEC

  Hiszpania

  Producent agregatów prądotwórczych od 6 do 3000 kVA. Wszystkie wersje. Porady techniczne i handlowe. Dostawca generatorów, tablic automatycznych, prądnic, generatorów przenośnych, tablic elektrycznych, energii alternatywnej, prądnic elektrycznych, produkcja generatorów...

 6. ALFA GENERATORS SL

  Hiszpania

  Produkujemy zespoły energetyczne oraz generatory diesla i na gaz. Wszystkie rodzaje agregatów gaśniczych oraz części zamiennych. Kontenery dźwiękoszczelne 20, 40, High Cube oraz zespoły energetyczne.

 7. FULL GENERATOR

  Turcja

  Firma FULL GENERATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. BIG RENTAL EGYPT

  Egypt

  Firma BIG RENTAL EGYPT, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Nacr City, Egypt.

 9. MAP ELECTRIC

  Turcja

  Firma MAP ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach zespoły podtrzymania napięcia - prąd jednofazowy, zespoły podtrzymania napięcia, i falowniki prądu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. XMN POWER

  Turcja

  Firma XMN POWER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Generatory- prądnice - Import eksport

Liczba wyników

1875 Przedsiębiorstwa