• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gąbki gumowe przemysłowe

Wyniki dla

Gąbki gumowe przemysłowe - Import eksport

 1. CHMIELINSKI

  Polska

  Verified by europages badge

  CHMIELIŃSKI jest firmą rodzinną, z siedzibą w Walbrzychu na Dolnym Śląsku. Od 2010 roku, specjalizujemy się w usługach cięcia strumieniem wody szerokiej gamy materiałów, w tym stali, metali nieżelaznych, gumy, tworzyw sztucznych, szkła i kamienia. Nasz nowoczesny park maszynowy obejmuje trzy maszyny do cięcia strumieniem wody renomowanej firmy FLOW, wykorzystujące najnowocześniejszą technologię, wyposażone, między innymi, w głowicę Dynamic Waterjet do cięcia precyzyjnego 2D i 3D. Ponadto, stosujemy system wiercenia Ultra Pierce, umożliwiający nam pracę z materiałami kompozytowymi i kruchymi, takimi jak marmur, kamień i szkło. Zakres naszego potencjału sięga materiałów o maksymalnym rozmiarze 2000 x 4000mm i grubości do 200mm. Dzięki pompom wysokociśnieniowym, osiągającym ciśnienia o wartości do 6500 bar, jesteśmy w stanie skutecznie zoptymalizować koszty produkcji. Wyróżnia nas niezachwiane przywiązanie do jakości, poparte innowacyjną technologią, krótkimi terminami realizacji i kompleksową obsługą klienta. Z przyjemnością przedstawimy bezpłatną wycenę usług. Możemy przetwarzać zapytania w postaci plików DXF/DWG. Dodatkowo oferujemy usługi projektowe, na podstawie specyfikacji technicznych, bądź odręcznych szkiców. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem!

 2. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 3. CHAPUT SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CHAPUT SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Produkcja części technicznych z kauczuku zgodnie z potrzebami klienta, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i gumowe elementy mechaniczne. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 4. SCHMITZ FOAM SUPPLY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITZ FOAM SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Pianki z tworzyw sztucznych, guma piankowa, pianka do pakowania, taśmy z pianki, poliuretan porowaty, tworzywa sztuczne piankowe giętki, i opakowania z polistyrenu ekspandowanego. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 5. MODISPREM S.A.

  Hiszpania

  Firma MODISPREM S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Gąbki gumowe przemysłowe. Ma siedzibę w Zuera, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ÇETLAS KAUÇUK VE PLASTIK SAN. TIC. LTD.

  Turcja

  Firma ÇETLAS KAUÇUK VE PLASTIK SAN. TIC. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z gumy, i produkcja gumy EPDM. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. UXEM FLEXIBLE FOAMS

  Holandia

  Firma UXEM FLEXIBLE FOAMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pianka do pakowania, izolacje akustyczne, i gąbka do mebli. Ma siedzibę w Lelystad, Holandia.

 3. SPONGE RUBBER ROLLER MEFE

  Turcja

  Firma SPONGE RUBBER ROLLER MEFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ROKA YALITIM

  Turcja

  Firma ROKA YALITIM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. KIRKFIELD LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KIRKFIELD LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kleje termoutwardzalne, taśmy samoprzylepne, i guma piankowa. Ma siedzibę w Redditch, Zjednoczone Królestwo.

 1. CELSO

  Francja

  Firma CELSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Aeronautyka - wyposażenie, Gąbki gumowe przemysłowe, Aeronautyka - wyposażenie, i Formowanie tworzyw sztucznych spienionych. Ma siedzibę w Bressols, Francja.

 2. KEWELL CONVERTERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KEWELL CONVERTERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach tworzywa sztuczne piankowe giętki. Ma siedzibę w Edenbridge, Zjednoczone Królestwo.

 1. EL TALLER DE LA ESPUMA

  Hiszpania

  Firma EL TALLER DE LA ESPUMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach guma piankowa. Ma siedzibę w Leganés, Hiszpania.

 2. HELMUT LAFORSCH GMBH

  Niemcy

  Firma HELMUT LAFORSCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 3. MYLEAN GMBH

  Niemcy

  Firma MYLEAN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Wendlingen, Niemcy.

 4. MEIER UG

  Niemcy

  Firma MEIER UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki syntetyczne. Ma siedzibę w Deggendorf, Niemcy.

 5. SCHLAFGLÜCK BETTENFACHGESCHÄFT KANSCHIK

  Niemcy

  Firma SCHLAFGLÜCK BETTENFACHGESCHÄFT KANSCHIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 6. PERBI-SCHAUMSTOFFE

  Szwajcaria

  Firma PERBI-SCHAUMSTOFFE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Effretikon, Szwajcaria.

 7. JUMPINOO.DE

  Niemcy

  Firma JUMPINOO.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 8. FELDHERR LAGER- & TRANSPORTSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma FELDHERR LAGER- & TRANSPORTSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Pianki z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pianki z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. SCHAUMSTOFFSERVICE KOLL GMBH

  Niemcy

  Firma SCHAUMSTOFFSERVICE KOLL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. ALEX-KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Firma ALEX-KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Mohlsdorf-Teichwolframsdorf, Niemcy.

 3. CT FORMPOLSTER GMBH

  Niemcy

  Firma CT FORMPOLSTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Worms, Niemcy.

 4. CARL BERNH. HOFFMANN SCHWEIZ AG

  Szwajcaria

  Firma CARL BERNH. HOFFMANN SCHWEIZ AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Gąbki gumowe przemysłowe, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w Brüttisellen, Szwajcaria.

 5. HILL'S RUBBER COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HILL'S RUBBER COMPANY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, kauczuk naturalny, kauczuk syntetyczny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i uszczelki z kauczuku. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 6. GR POLIURETANO

  Hiszpania

  Firma GR POLIURETANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Ma siedzibę w Getafe, Madrid, Hiszpania.

 7. ISWREN LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ISWREN LIMITED, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wholesale, sprzedaż detaliczna, i brand design. Ma siedzibę w Iswren Limited, Zjednoczone Królestwo.

 8. RGH RUBBER AND PLASTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma RGH RUBBER AND PLASTICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy z pianki, i uszczelki z kauczuku. Ma siedzibę w Great Dunmow, Zjednoczone Królestwo.

 9. ARTILAT

  Belgia

  Firma ARTILAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach materace, i pillows. Ma siedzibę w Nijlen, Belgia.

 10. BETTEN HOFFMANN

  Niemcy

  Firma BETTEN HOFFMANN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Gąbki gumowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach materace ekspandowane, i wykonywanie łóżek wyściełanych na miarę. Ma siedzibę w Weingarten / Ravensburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo