• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • górnictwo - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Górnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 2. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 3. MOJ S.A. KUZNIA OSOWIEC

  Polska

  Kuźnia Osowiec zajmuje się kompleksową produkcją odkuwek matrycowych oraz wykonywaniem narzędzi do kucia. Jej wyroby znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu takich jak: motoryzacja, budownictwo, hydraulika, kolejnictwo, transport i przeładunek, przemysł stoczniowy, rolnictwo czy górnictwo. Zapewnia swoim użytkownikom najwyższej jakości produkty powstające w warunkach przyjaznych dla środowiska naturalnego. Kuźnia powstała w 1785 roku i jest najstarszym zakładem produkcyjnym w obrębie Grupy Kapitałowej FASING S.A. Nasza oferta uwzględnia: - stalowe odkuwki matrycowe kute na gorąco o masie od 0, 1 kg do 25 kg. - wykonanie odkuwek w oparciu o dostarczoną dokumentację bądź wzór wyrobu, - wykonanie dokumentacji odkuwek w technice przestrzennej CAD/CAM z uwzględnieniem naszej technologii kucia, - wykonanie narzędzi do kucia, - wykonanie obróbki cieplnej i mechanicznej, - śrutowanie, - kalibrowanie na zimno i na gorąco.

 4. URDIAMANT SP. Z O. O.

  Polska

  Produkcja diamentowych narzędzi zarówno z diamentu naturalnego jak i syntetycznegoFirma Urdiamant s.r.o. Sumperk istnieje na rynku już od 1933 roku. Jest największą czeską firmą zajmującą się produkcją diamentowych narzędzi zarówno z diamentu naturalnego jak i syntetycznego. Od 2005 w Bielsku-Białej działa filia firmy, która zajmuję się obsługą klientów z terytorium Polski.Główne grupy wyrobów: • Ściernice diamentowe i borazonowe• Narzędzia diamentowe do obróbki szkła i ceramiki• Narzędzia diamentowe dla przemysłu budowlanego i kamieniarskiego• Narzędzia diamentowe i widiowe do wierceniaREGENERACJA NARZĘDZI Z DIAMENTU: ŚCIERNIC DIAMENTOWYCH I BORAZONOWYCH , ŚCIERNIC WOODMAIZER, PIŁ DO CIĘCIA, KORONEK DO WIERCENIA, ŚWIDRÓW DO WIERCENIA, KORONEK DO BETONU REGENERACJA NARZĘDZI Z PŁYTKAMI WIDIOWYMIREGENERACJA NARZĘDZI DO WIERCEŃ NAFTOWYCH i DO GAZOWYCH

 5. NITROERG S.A.

  Polska

  NITROERG S.A. polski producent i globalny dystrybutor pełnej gamy materiałów wybuchowych stosowanych w górnictwie odkrywkowym i podziemnym oraz w pracach inżynieryjnych.Oferta firmy: materiały wybuchowe (skalne i bezpieczne), zapalniki elektryczne, system nieelektrycznego inicjowania, lonty detonujące.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EICKHOFF ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Przekładnie przemysłowe Eickhoff - niezawodne rozwiązania produktowe i serwisowe na najwyższym poziomie jakości. Elastyczne i indywidualne koncepcje napędów dla ciężkich zastosowań do 10.000 kNm.

 2. FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO)

  Iran

  Firma FAKOOR MEGHNATIS SPADANA (FMS CO), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach vibrating screens, i zasilanie. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 3. FINEI OU

  Estonia

  Firma FINEI OU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Pühajõe Küla, Estonia.

 4. VTN EUROPE S.P.A.

  Włochy

  Firma VTN EUROPE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, nożyce hydrauliczne, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Pojana Maggiore, Włochy.

 5. CARDEM

  Belgia

  Firma CARDEM, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, grunt, chimneys, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bievre, Belgia.

 1. MAGOTTEAUX

  Belgia

  Firma MAGOTTEAUX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kruszarki i młyny, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Kruszarki i młyny, separatory, i Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia. Ma siedzibę w Vaux-sous-chevremont, Belgia.

 2. ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS

  Belgia

  Firma ESCO EAMER REGIONAL HEADQUARTERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Górnictwo - maszyny i sprzęt, industrial hard facings, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Frameries, Belgia.

 1. A&S MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

  Firma A&S MACHINERY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 2. CENTRE TERRE ET PIERRE

  Belgia

  Firma CENTRE TERRE ET PIERRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Testowanie jakości wyrobów i materiałów. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Tournai, Belgia.

 3. IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE

  Turcja

  Firma IRONMAK MACHINERY HYDRAULIKHÄMMER ERSATZTEILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Yenimahalle/ostim, Turcja.

 4. INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX

  Belgia

  Firma INSTITUT INTERUNIVERSITAIRE DES SILICATES SOLS ET MATERIAUX, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, puste szkło, beton ogniotrwały, Górnictwo - maszyny i sprzęt, i płaskie szkło. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 5. SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES

  Belgia

  Firma SOCIETE D'EXPLOITATION DE CARRIERES DE TERRES PLASTIQUES, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, Górnictwo - maszyny i sprzęt, beton ogniotrwały, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Anhee, Belgia.

 6. NORTH ROCK DRILL

  Turcja

  Firma NORTH ROCK DRILL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. BURSA DEDEKTÖR

  Turcja

  Firma BURSA DEDEKTÖR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. DMSA GROUP LLC

  Azerbejdżan

  Firma DMSA GROUP LLC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kruszarki i młyny, Wydobycie minerałów, wiertnice, Kruszarki i młyny, maszyny i urządzenia do produkcji wyrobów z wapna, gipsu i cementu, i Wydobycie minerałów. Ma siedzibę w Baku, Azerbejdżan.

 1. ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE

  Hiszpania

  Firma ANTONIO JESUS PEREZ CLEMENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, obróbka kamieni naturalnych, związki przedsiębiorstw dystrybucji i handlu hurtowego, Górnictwo - maszyny i sprzęt, i produkcja i sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Macael, Hiszpania.

 2. SIELY CONSULTING

  Francja

  Firma SIELY CONSULTING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Inwestycje przemysłowe - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 3. ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma ASROC GROUP SONDAJ EKIPMANLARI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny wiertnicze, materiały eksploatacyjne, części zamienne do wykrojnika, otwory wierceń poszukiwań górniczych, i Maszyny wiertnicze. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH

  Niemcy

  Firma ADVANTEC TUNNEL AND MINING SOLUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach cukierki, wiertarki do drążenia chodników, i maszyny i wyposażenie do budowy galerii i mostów. Ma siedzibę w Werne, Niemcy.

 5. SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN

  Niemcy

  Firma SCHUNK KOHLENSTOFFTECHNIK GMBH, BÜRO BERLIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, i Urządzenia do wykonywania prób i testów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. D. E. MARL INDUSTRIEVERTRETUNGEN

  Niemcy

  Firma D. E. MARL INDUSTRIEVERTRETUNGEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Radary i radionawigacja, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Urządzenia do wykonywania prób i testów, i Radary i radionawigacja. Ma siedzibę w Henstedt-Ulzburg, Niemcy.

 7. DAMACO

  Belgia

  Firma DAMACO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach montaże przemysłowe. Ma siedzibę w Petit-enghien, Belgia.

 8. YENI ÖZEN MAKINA

  Turcja

  Firma YENI ÖZEN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Górnictwo - maszyny i sprzęt, betonownie, odmularki czerpakowe dla kopalń i kamieniołomów, Górnictwo - maszyny i sprzęt, i części zamienne nowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, Górnictwo - maszyny i sprzęt, Torf - maszyny i sprzęt wydobywczy, Kamieniołomy - maszyny i sprzęt wydobywczy, Marmur - maszyny do cięcia marmuru, i Górnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Deutschfeistritz, Austria.

 10. T.D. WILLIAMSON

  Belgia

  Firma T.D. WILLIAMSON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi gazu i ropy - instalacje, i Rurociągi gazu i ropy - instalacje. Ma siedzibę w Nivelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Górnictwo - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 424 Przedsiębiorstwa