• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • fundamenty- roboty budowlane

Wyniki dla

Fundamenty- roboty budowlane - Import eksport

 1. TOMA ABELE TRIVELLAZIONI SRL

  Włochy

  Od czterdziestu lat firma Toma Abele Trivellazioni udostępnia klientom na terenie całego kraju, profesjonalne usługi swojego personelu specjalizującego się w dziedzinie odwiertów, w celu wykonywania badań geognostycznych i środowiskowych, montażu urządzeń w otworach, geofizyki i testów na miejscu. Przedsiębiorstwo posiada świadectwo SOA dla kategorii referencji OS20/B (ex OS21) III kategorii, z uprawnieniem ministerialnym nr 1820 do wykonywania i poświadczania testów na miejscu, świadectwo jakości ISO 9001: 2008.

 2. WIECHA SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działania firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych budynków przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Wykonujemy bądź pośredniczymy w wykonaniu wszelkich prac związanych z wznoszeniem i remontami obiektów budowlanych oraz infrastruktury towarzyszącej. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz ich terminowe wykonanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu: stanów surowych, robót żelbetowych, wykończeniach wnętrz, remontach budowli hydrotechnicznych, budowie hal stalowych, pracach termomodernizacyjnych, renowacji zabytków, świadczymy usługi sprzętowe oraz wyburzeniowe

 3. FIRMA BUDOWLANA MAB-BUD

  Polska

  Firma budowlana Mab-Bud istnieje na rynku od 2006 roku. Początkowo zajmowaliśmy się głównie pracami wnętrzarskimi, bazując na doświadczeniu uzyskanym w rodzinnej firmie, w której szlifowaliśmy fach związany z usługami budowlanymi. Dziś, po kolejnych latach doświadczeń, wykonujemy wszystkie prace budowlane zaczynając od stanów surowych, a kończąc na aranżacji wnętrz. Pierwsza nasza inwestycja została wykonana na osiedlu Tęcza w Łomiankach, dla kanadyjskiego inwestora Devcor Sp. z o.o.. Wykonaliśmy tam elewacje z klinkieru, tynki gipsowe, elewacje, wszelkie zabudowy z G-K, ocieplenia stropów czy też ścianki działowe. W sumie wykonaliśmy dla tej firmy dwadzieścia trzy segmenty – trzy- i czteroklatkowe. W tym momencie nasza firma budowlana zatrudnia około 30 wykwalifikowanych pracowników, współpracuje ze sprawdzonymi firmami z branży (sanitarna, elektryczna) i posiada szereg rekomendacji od wielu firm na rynku warszawskim i zagranicznym.

 4. PAC-BUD. PPUH

  Polska

  Od ponad 15 lat działamy prężnie na terenie województwa lubelskiego. Jesteśmy firmą świadczącą usługi remontowo-budowlane (wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków), usługi dekarskie, pokrycia papą termozgrzewalną dach . Wykonujemy prace modernizacyjne na zewnątrz budynków jak i wewnątrz . Do realizacji wykorzystujemy najlepsze materiały i udzielamy długoterminowych gwarancji.Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Jeśli poszukujesz rzetelnej ekipy, która wykona Twoje zlecenie to trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do kontaktu.

 5. BUDOP SP. Z O.O.

  Polska

  BUDOP SP Z O.O. Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana z Polski, . Swoje usługi oferujemy także na terenie Unii Europejskiej. Budujemy od podstaw domy jednorodzinne - kompleksowo. Budujemy domy inteligentne. SMARTHOME. Pracujemy nad wdrożeniem produkcji domów modułowych - oferta wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na serwisie internetowym www.budop.pl

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OSIEDLE CHABROWE- ZAKŁAD ROBÓT BUDOWLANYCH

  Polska

  Przenieś się na wieś i odetchnij świeżym powietrzem. Kupując dom na naszym Osiedlu Chabrowym zyskujesz przyjemne mieszkanie z dala od hałasu oraz zanieczyszczeń. Domy szeregowe położone są nieopodal lasu. Dogodna komunikacja gwarantuje dotarcie do centrum Poznania w 15 min. Nasze domu zostały zaprojektowane w nowoczesny sposób oraz z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Sprawdź ofertę na: osiedle-chabrowe.pl. Więcej informacji pod numerem tel: 694 498 186

 2. ZAKŁAD BUDOWLANY JURACZYK

  Polska

  Wykonujemy następujące usługi budowlane: - niwelacja terenu, - prace ziemne, - ławy fundamentowe, - murowanie, - stropy, - więźba dachowa, - pokrycie dachowe, - elewacje, - stolarka, - posadzka, - układanie kostki brukowej, - mury klinkierowe.

 3. FRANKI FOUNDATIONS

  Belgia

  Firma FRANKI FOUNDATIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Saintes, Belgia.

 4. M. & J. DRILLING SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma M. & J. DRILLING SERVICES LIMITED, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 5. SPIE FONDATIONS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPIE FONDATIONS UK LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w West Malling, Zjednoczone Królestwo.

 1. OZKANLAR HIDROLIK - OMS VIBRO HAMMERS

  Turcja

  Firma OZKANLAR HIDROLIK - OMS VIBRO HAMMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach tarany hydrauliczne, construction of machines and equipment, tarany, i tarany do budowy kanałów i portów rzecznych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. MOORS FONDATION

  Belgia

  Firma MOORS FONDATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne, Armouring, bariery przytrzymujące, foundation pile cages, i Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 1. VIZGINTOS STATYBA, UAB

  Litwa

  Firma VIZGINTOS STATYBA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia dla budownictwa, i Substancja hydrofobowa do betonu. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. ALT'ANCRE

  Francja

  Firma ALT'ANCRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach anchorages, systemy mocujące, i fundamentowanie budynków. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. ECOBATIS

  Francja

  Firma ECOBATIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach foundation pile cages. Ma siedzibę w Noisiel, Francja.

 4. JUNTTAN

  Finlandia

  Firma JUNTTAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Kuopio, Finlandia.

 5. DANIEL SERU EN ZONEN

  Belgia

  Firma DANIEL SERU EN ZONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Konstrukcje betonowe, Plantacje, Marmur i kamień naturalny, street furniture, Konstrukcje betonowe, i Plantacje. Ma siedzibę w Veurne, Belgia.

 6. APOLTEC

  Hiszpania

  Firma APOLTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach montaż maszyn. Ma siedzibę w Puzol, Hiszpania.

 7. DELTA DRILLING COMPANY

  Białoruś

  Firma DELTA DRILLING COMPANY, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach fundamentowanie budynków na palach. Ma siedzibę w Borscevka Gomelskaya Region Rechitskiy District, Białoruś.

 8. CIMENT GROUP CIMENTACIONES ESPECIALES, S.L.

  Hiszpania

  Firma CIMENT GROUP CIMENTACIONES ESPECIALES, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Molina De Segura, Hiszpania.

 1. DEVIS CONSTRUCTION.FR

  Francja

  Firma DEVIS CONSTRUCTION.FR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Perpignan, Francja.

 2. LAMEIRE FUNDERINGSTECHNIEKEN

  Belgia

  Firma LAMEIRE FUNDERINGSTECHNIEKEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Eeklo, Belgia.

 3. HOLDING SOPREMA

  Francja

  Firma HOLDING SOPREMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Fundamenty, roboty budowlane, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Fundamenty, roboty budowlane, Civil engineering, i izolacja. Ma siedzibę w Strasbourg Cedex, Francja.

 4. GEODES SRL

  Włochy

  Firma GEODES SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach głębokie fundamenty, i ubijanie ziemi. Ma siedzibę w Esperia, Włochy.

 5. CONSTRUCTORA ESHOR

  Hiszpania

  Firma CONSTRUCTORA ESHOR, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, Konstrukcje szkieletowe betonowe, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Fundamenty, roboty budowlane, Deskowanie, i Konstrukcje szkieletowe betonowe. Ma siedzibę w Laraxe - Cabanas - A Coruña, Hiszpania.

 6. SPACE EXCAVATION LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPACE EXCAVATION LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. GIRAUD MIDI PYRENEES

  Francja

  Firma GIRAUD MIDI PYRENEES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Fundamenty, roboty budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, i Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Ramonville St Agne, Francja.

 8. QUICKBASE FOUNDATIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUICKBASE FOUNDATIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, słupy fundamentów, fundamentowanie budynków, Fundamenty, roboty budowlane, i głębokie fundamenty. Ma siedzibę w Bromsgrove, Zjednoczone Królestwo.

 9. C.V.R.

  Belgia

  Firma C.V.R., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach fundamentowanie budynków, i słupy fundamentów. Ma siedzibę w Beringen, Belgia.

 10. KVARTER GEOLOGY

  Białoruś

  Firma KVARTER GEOLOGY, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Fundamenty, roboty budowlane. Ma siedzibę w Uzda, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Fundamenty- roboty budowlane - Import eksport

Liczba wyników

130 509 Przedsiębiorstwa