• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do szkła i kryształu

Wyniki dla

Formy do szkła i kryształu - Import eksport

 1. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Turcja

  Firma DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Pendik / Istanbul, Turcja.

 2. NOVAMOULES

  Francja

  Firma NOVAMOULES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy i modele odlewnicze, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Givors, Francja.

 3. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia ręczne niezasilane, Żywice, Formy do tworzyw sztucznych, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia ręczne niezasilane, i Żywice. Ma siedzibę w Grafenberg, Niemcy.

 4. MOLDES VIDRIOFUSING

  Argentyna

  Firma MOLDES VIDRIOFUSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach formy stalowe. Ma siedzibę w Martinez, Argentyna.

 5. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy do szkła i kryształu, Formy i modele odlewnicze, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Weiden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARC TOOLING

  Francja

  Firma ARC TOOLING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Aire Sur La Lys, Francja.

 2. BAVELLONI S.P.A.

  Włochy

  Firma BAVELLONI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia diamentowe, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Lentate Sul Seveso, Włochy.

 3. BOTTERO S.P.A.

  Włochy

  Firma BOTTERO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Formy do szkła i kryształu, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Cuneo, Włochy.

 4. PUDSEY MOULD CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PUDSEY MOULD CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, i formy do szklanych pojemników. Ma siedzibę w Pudsey, Zjednoczone Królestwo.

 5. THOR INTERNATIONAL

  Kolumbia

  Firma THOR INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w La Estrella, Kolumbia.

 1. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  Włochy

  Firma ADELIO LATTUADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Carbonate, Włochy.

 2. CHIPI GLASS S.R.L.

  Włochy

  Firma CHIPI GLASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 1. SAVAM S.R.L.

  Włochy

  Firma SAVAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

 2. FOR.EL. S.P.A.

  Włochy

  Firma FOR.EL. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 3. ROSSELLI MACCHINE S.R.L.

  Włochy

  Firma ROSSELLI MACCHINE S.R.L., roku i działającą w sektorze Naprawa i holowanie samochodów ciężarowych. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 4. S.G.F. S.R.L.

  Włochy

  Firma S.G.F. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Villabate, Włochy.

 5. MACOTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma MACOTEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Rogolo, Włochy.

 6. PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO

  Włochy

  Firma PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Brusaporto, Włochy.

 7. SVEMA

  Włochy

  Firma SVEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Barberino Tavarnelle, Włochy.

 8. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 1. DUERED S.P.A.

  Włochy

  Firma DUERED S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Optyczne instrumenty i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Formy do szkła i kryształu, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Chiny

  Firma TOPFINE INDUSTRY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Chiny.

 3. REVIMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma REVIMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 4. DELTA S.R.L.

  Włochy

  Firma DELTA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 5. METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA.

  Portugalia

  Firma METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Benta, Portugalia.

 6. BDF INDUSTRIES S.P.A.

  Włochy

  Firma BDF INDUSTRIES S.P.A., roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Vicenza, Włochy.

 7. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  Włochy

  Firma OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Casale Sul Sile, Włochy.

 8. ARCANGELI PIETRO SNC

  Włochy

  Firma ARCANGELI PIETRO SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach formy. Ma siedzibę w Murano, Włochy.

 9. CARNAGHI CARLO

  Włochy

  Firma CARNAGHI CARLO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Samarate, Włochy.

 10. MACH S.R.L.

  Włochy

  Firma MACH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Morimondo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo