• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formy do szkła i kryształu

Wyniki dla

Producent Wytwórca - Formy do szkła i kryształu

Producent/wytwórca
 1. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Turcja

  Firma DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Pendik / Istanbul, Turcja.

 2. NOVAMOULES

  Francja

  Firma NOVAMOULES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy i modele odlewnicze, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, i Formy i modele odlewnicze. Ma siedzibę w Givors, Francja.

 3. BBE, LDA.

  Portugalia

  Firma BBE, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 4. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy do tworzyw sztucznych, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia ręczne niezasilane, Żywice, Formy do tworzyw sztucznych, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia ręczne niezasilane, i Żywice. Ma siedzibę w Grafenberg, Niemcy.

 5. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formy i modele odlewnicze, Formy do szkła i kryształu, Formy i modele odlewnicze, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Weiden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MOLDES VIDRIOFUSING

  Argentyna

  Firma MOLDES VIDRIOFUSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach formy stalowe. Ma siedzibę w Martinez, Argentyna.

 2. ARC TOOLING

  Francja

  Firma ARC TOOLING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Aire Sur La Lys, Francja.

 3. CHIPI GLASS S.R.L.

  Włochy

  Firma CHIPI GLASS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Lonate Pozzolo, Włochy.

 4. PUDSEY MOULD CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PUDSEY MOULD CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach Formy do odlewów precyzyjnych, Formy do odlewów precyzyjnych, i formy do szklanych pojemników. Ma siedzibę w Pudsey, Zjednoczone Królestwo.

 5. SVEMA

  Włochy

  Firma SVEMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Barberino Tavarnelle, Włochy.

 1. BAVELLONI S.P.A.

  Włochy

  Firma BAVELLONI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia diamentowe, Formy do szkła i kryształu, Narzędzia diamentowe, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Lentate Sul Seveso, Włochy.

 2. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  Włochy

  Firma ADELIO LATTUADA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Carbonate, Włochy.

 1. MACOTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma MACOTEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Rogolo, Włochy.

 2. FOR.EL. S.P.A.

  Włochy

  Firma FOR.EL. S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Roncade, Włochy.

 3. BOTTERO S.P.A.

  Włochy

  Firma BOTTERO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały i wyroby ogniotrwałe, Formy do szkła i kryształu, Materiały i wyroby ogniotrwałe, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Cuneo, Włochy.

 4. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Chiny

  Firma TOPFINE INDUSTRY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Chiny.

 5. REVIMAC S.R.L.

  Włochy

  Firma REVIMAC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 6. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  Włochy

  Firma ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Ovada, Włochy.

 7. SAVAM S.R.L.

  Włochy

  Firma SAVAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

 8. MACH S.R.L.

  Włochy

  Firma MACH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Morimondo, Włochy.

 1. INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA

  Portugalia

  Firma INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 2. DELTA S.R.L.

  Włochy

  Firma DELTA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Abbiategrasso, Włochy.

 3. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  Włochy

  Firma OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Casale Sul Sile, Włochy.

 4. METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA.

  Portugalia

  Firma METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Benta, Portugalia.

 5. ARCANGELI PIETRO SNC

  Włochy

  Firma ARCANGELI PIETRO SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Jest również obecna w dziedzinach formy. Ma siedzibę w Murano, Włochy.

 6. APB S.R.L.

  Włochy

  Firma APB S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego, Formy do szkła i kryształu, i Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 7. KLE AB

  Szwecja

  Firma KLE AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Hisings-Backa, Szwecja.

 8. B.M.V.

  Francja

  Firma B.M.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy i modele odlewnicze. Jest również obecna w dziedzinach Formy do szkła i kryształu, i Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Bouttencourt, Francja.

 9. SILTRADE GMBH

  Niemcy

  Firma SILTRADE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do szkła i kryształu. Ma siedzibę w Rietschen, Niemcy.

 10. MARKER ITALIA S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo