• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie na ciepło

Wyniki dla

Formowanie na ciepło - Import eksport

 1. VARESINA STAMPI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Varesina Stampi została założona w Varèse w 1950 r. Poświęciliśmy pierwsze lata naszej działalności produkcji forem do tworzyw sztucznych i kauczuku. W 1955 r. firma przeniosła siedzibę do Quinzano S. Pietro (VA) i ciągle się tam znajdujemy. Działalność skoncentrowała się wtedy na aktualnym rodzaju produkcji: projektowanie forem i formowanie stali na gorąco. Vittoria Pozzi – założyciela i aktualnego dyrektora – wspomagają w tym momencie w prowadzeniu firmy bracia Elio i Luigi.

 2. SCHMALE MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMALE MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, prasy wkładowe, formowanie na zimno, Formowanie na ciepło, Pipe processing, Cold heading, Instalacja urządzeń automatycznych, i inżynieria mechaniczna. Ma siedzibę w Altena, Niemcy.

 3. STM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma STM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, erozja elektryczna, i Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Maniago, Włochy.

 4. ACRYLGLAS DERSCHMIDT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACRYLGLAS DERSCHMIDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Alxing B. Grafing, Niemcy.

 5. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Stopy aluminium, Armatura sieci gazowej, Armatura rurociągowa przemysłowa, Wyroby kowalskie, aluminiowe elementy kute, odkuwki matrycowe z aluminium, odkuwki matrycowe z mosiądzu, i mosiężne elementy kute. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAPPELLETTI & MOLTENI S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyciskanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, kucie na gorąco, formowanie na ciepło, Stal i metale - obróbka skrawaniem, formowanie metali, fasonowanie dla osób trzecich, i budowa form. Ma siedzibę w Figino Serenza, Włochy.

 2. FP DI BRIGNOLI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w odlewe na gorąco stali do obróbki i nawęglania. Formy wykonane są techniką obróbki elektroerozyjnej, warsztat tokarski CNC. Części są ogrzewane w piecach indukcyjnych a następnie odlewane za pomocą prasy śrubowej. Produkty odlane ze stali mają certyfikat ISO 9002. Produkujemy elementy mechaniczne odlewane na gorąco wg projektu klienta dla sektora pojazdów przemysłowych, maszyn rolniczych i sprzętu do robót ziemnych.

 3. HAUBOLD TECHNIK

  Niemcy

  Firma HAUBOLD TECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Mörlenbach, Niemcy.

 4. ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA

  Hiszpania

  Firma ALEACIONES ESTAMPADAS S.A. - AESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach kucie na gorąco. Ma siedzibę w Catarroja (valencia), Hiszpania.

 5. CAVALETTO MARIO SPA

  Włochy

  Firma CAVALETTO MARIO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, formowanie na ciepło, odlewanie stali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i pierścienie. Ma siedzibę w Salassa, Włochy.

 1. METAL TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma METAL TECHNOLOGY S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach formowanie na ciepło, odlewanie mosiądzu, i formowanie aluminium. Ma siedzibę w Villa Carcina, Włochy.

 2. OMFA INOX SRL

  Włochy

  Firma OMFA INOX SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie na ciepło, Formowanie na ciepło, złącza przemysłowe ze stali, złączki specjalne, i odlewanie stali. Ma siedzibę w Treville Di Castelfranco Veneto, Włochy.

 1. GLOBAL METAL PROCESSING

  Turcja

  Firma GLOBAL METAL PROCESSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach kotlarstwo spawanie automatyczne, toczenie, frezowanie metali, i formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. GAROM S.RL. A SOCIO UNICO

  Włochy

  Firma GAROM S.RL. A SOCIO UNICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosiądz. Jest również obecna w dziedzinach formowanie na ciepło, odlewanie terakoty, odlewanie w formy, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Concesio, Włochy.

 3. VALMON STAMPATI S.P.A.

  Włochy

  Firma VALMON STAMPATI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Longhena, Włochy.

 4. WILHELM SCHULTE-WIESE GESENKSCHMIEDE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILHELM SCHULTE-WIESE GESENKSCHMIEDE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kucie matrycowe i wygniatanie. Jest również obecna w dziedzinach formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 5. GRB MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma GRB MAKINA SAN. VE TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwarzanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach obróbka na zamówienie, części zamienne do maszyn przemysłowych, i formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. BALKAN LIGHT EXPORT LTD

  Bułgaria

  Firma BALKAN LIGHT EXPORT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Jest również obecna w dziedzinach Lampiony, Słupy stalowe, Formowanie na ciepło, Lampy i oświetlenie stylowe, Lampiony, Słupy stalowe, Formowanie na ciepło, i Lampy i oświetlenie stylowe. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

 7. BUTHELOR GMBH

  Niemcy

  Firma BUTHELOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Brotterode, Niemcy.

 8. ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma ORMAKSAN MAKINE KALIP SANAYI LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach montaże przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. PLEXIWEISS GMBH

  Niemcy

  Firma PLEXIWEISS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Frezy i świdry, Formowanie na ciepło, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Frezy i świdry, i Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Holzkirchen, Niemcy.

 2. SARL EGTCI

  Algieria

  Firma SARL EGTCI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Boudouaou, Algieria.

 3. PRESSYTAL SRL

  Włochy

  Firma PRESSYTAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zawory do rurociągów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach formowanie na ciepło, i miedź. Ma siedzibę w Polaveno, Włochy.

 4. BRAWO BRASSWORKING S.P.A.

  Włochy

  Firma BRAWO BRASSWORKING S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie mosiądzu, obróbka mechaniczna, i formowanie aluminium. Ma siedzibę w Pian Camuno, Włochy.

 5. FAGONI S.R.L.

  Włochy

  Firma FAGONI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach mould design and construction, i zaciski. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 6. CICRESPI ENGINEERING SRL

  Włochy

  Firma CICRESPI ENGINEERING SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Ma siedzibę w Curno, Włochy.

 7. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ludzie z entuzjazmem dla wspólnej sprawy! Takimi chcą być nasi pracownicy dla klientów w każdej dziedzinie biznesu i mając to na uwadze, stoją za Grupą Braun. Jako firma rodzinna średniej wielkości chcemy otwartej, przyjaznej i zaangażowanej atmosfery w naszej codziennej pracy. Naszym celem jest bycie klasycznym przykładem kultury korporacyjnej w Badenii-Wirtenbergii pod względem pomysłowości i wykonania. W naszym zewnętrznym zaangażowaniu myślimy globalnie i działamy lokalnie: czy to przy wspieraniu instytucji społecznych, czy też w promowaniu sportu. Pod względem jakości i skuteczności Grupa Braun wyznacza standardy. Dzięki połączeniu doświadczenia i technicznego know-how tworzymy Twój produkt. Rutynowo, szybko i niezawodnie. Szukamy wyzwania. Dane online w zakupie i sprzedaży w znacznym stopniu przyczyniają się do tego, że zawsze na bieżąco możemy doradzać klientom.

 8. ALWA TECHNISCHE PRODUKTE FÜR KUNSTSTOFFVERARBEITUNG, MODELL UND FORMBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasz opatentowany system żywic odlewniczych ALWA MOULD D jest najszybszym systemem żywic odlewniczych na świecie. Jest on bardzo łatwy w obróbce i nie wymaga późniejszego utwardzania. Nasz łatwy w obsłudze system ma żywotność tylko 20 minut! Bezpośrednio po rozformowaniu można przeprowadzić termoformowanie. Od 1 kg do 2.500 kg: można odlewać wszystko, od dużych wanien po małe formy do czekolady. Aixam, producent samochodów lekkich od lat z powodzeniem pracuje z naszym systemem. Dzięki naszym innowacyjnym płytom porowatym ALWA POR nie jest już konieczne irytujące wiercenie otworów podciśnieniowych. Charakteryzują się one wysoką stabilnością, odpornością na ciśnienie, jak również stałą odpornością na temperaturę powyżej 190°C. ALWA POR nadaje się do procesów głębokiego tłoczenia próżniowego i formowania, jak również do napowietrzania akwariów, stawów rybnych i oczyszczalni ścieków, odpowietrzania form wtryskowych i nadmuchowych, wszystkich procesów z gorącym powietrzem i parą, próżniowej technologii zaciskania, zastosowań filtracyjnych, technologii przesuwania folii powietrznych, odlewni, itp.

 9. FRANZ FISCHLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat w centrum uwagi naszej firmy znajdują się części formowane z tworzyw sztucznych i materiały ścierne. Najwyższa precyzja i bezwarunkowa wola innowacji charakteryzują nasze indywidualne rozwiązania i najlepsze produkty. Klient w centrum jest najważniejszą wskazówką do działania w naszej firmie. Nasz sukces opiera się wyłącznie na Twoim zadowoleniu. Nasza obietnica wydajności jest zawsze długoterminowa, w odniesieniu do wszystkich produktów i usług: współpracujesz z nami jako partner. Otrzymasz rozwiązanie opracowane i dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań. Skorzystasz z najlepszych produktów i doskonałych cen, ponieważ stale poprawiamy jakość i wydajność. Stosujemy najnowsze technologie, aby zapewnić ekonomiczne wykorzystanie energii i surowców, przy jednoczesnej optymalizacji procesów i produktów.

 10. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo