• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polietylen

Wyniki dla

Polietylen - Import eksport

 1. MTM PLASTIC RECYCLING LTD. CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MTM PLASTIC RECYCLING LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Polietylen, Granulaty do tworzyw sztucznych, recykling tworzyw sztucznych, Recykling granulatów z tworzyw sztucznych, Polietylen wysokiej gęstości, Polietylen, obróbka polietylenu, polipropylen, i obróbka polipropylenu. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. INNOPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma InnoPlastics AG przekształca dzięki zaawansowanej technologii odpady z tworzyw sztucznych w najwyższej jakości regranulat. Firma produkuje rocznie około 16.000 ton regranulatu. Do standardowych produktów należą: folie LDPE, folie na otuliny do rur przezroczyste, wielokolorowe lub barwione; HDPE lub mieszanki HDPE i LDPE, kolorowe i czarne, do zastosowań rurowych. Na życzenie mielimy, myjemy i produkujemy granulat. Firma InnoPlastics AG, następca firma Poly Recycling AG, opiera się na 30-letnim doświadczeniu w recyklingu tworzyw sztucznych! Dziś jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i najbardziej cenionych firm w branży. Nabywcami regranulatu produkowanego przez InnoPlastics regranulatu są producenci przewodów, folii oraz form do formowania wtryskowego w Szwajcarii oraz w krajach UE.

 3. IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IBL Metallhandel & Logistik jest wysokowydajną, średniej wielkości firmą handlową zajmującą się handlem wszystkimi półproduktami metalowymi wykonanymi z aluminium, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, przemysłowych tworzyw sztucznych i niektórych stali narzędziowych. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju i eksportujemy je również do krajów sąsiednich. Oddajemy do Państwa dyspozycji wiele produktόw specjalnych, takich jak wysokowytrzymałe płaskowniki aluminiowe i pręty kwadratowe z EN-AW-AlZn5, 5MgCu (7075), płaskowniki ze stali nierdzewnej 1.4305, wiercone i toczone w wersji ciągnionej lub puste pręty aluminiowe do 550 x 50. Na naszej stronie oferujemy Państwu maksymum informacji na temat proponowanego asortymentu produktów. Dzięki sieci dobrych kontaktόw fabrycznych oferujemy Państwu wymiary nie wymienione tutaj, bezpośrednio z magazynu fabrycznego lub z nowej produkcji w rozsądnej cenie. Ponadto przy małych zamówieniach zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego proponującego różnorodne materiały i wymiary.

 4. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

 5. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. EXPLATEC

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXPLATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania plastikowe, folia polietylenowa, torby polietylenowe, i Opakowania plastikowe. Ma siedzibę w Barberá Del Vallés-Barcelona, Hiszpania.

 3. LEVANTINA INDUSTRIAL DE PLÁSTICOS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LEVANTINA INDUSTRIAL DE PLÁSTICOS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach przetwarzanie tworzyw sztucznych, granulaty tworzyw sztucznych, PEBD, pehd, sprzedaż surowców wtórnych, i polietylen. Ma siedzibę w Aspe-Alicante, Hiszpania.

 4. KARATSIALIS BROS & CO

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARATSIALIS BROS & CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, Szmaty - odzysk i użycie wtórne, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Kontenery, Polietylen, tworzywa sztuczne, recykling tworzyw sztucznych, papiery, i powtórne wykorzystywanie makulatury. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. CMPLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma CMPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Polietylen, Przekładnie zębate, Poliamid, poliwęglan, polipropylen, Polietylen, obróbka cnc, frezowanie cnc, i toczenie cnc. Ma siedzibę w Dlugie, Polska.

 1. TIAG INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TIAG INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach injection, kadzie, polietylen, abs, logistyka, tanks, spławiki, pokrywki, i Container. Ma siedzibę w Versailles, Francja.

 2. MOTLES

  Hiszpania

  to firma z Walencji działająca w branży samochodowej od 2001 r. Projektujemy i produkujemy przede wszystkim formy do obróbki wtryskowej tworzyw termoplastycznych (PVC, TPE, TPU, PP, PA-6, etc.). Nasz dział techniczny ciągle poszukuje nowych rozwiązań zwiększających jakość w poszanowaniu normy ISO 9001-2008, którą posiadamy od 2003 r. par SGS. Wyspecjalizowane i doświadczone zasoby firmy Motles S.L. odpowiadają na potrzeby branży transportowej i opakowań części samochodowych. Poza tym, posiadamy najlepsze i najnowsze narzędzia pozwalające na wykonywanie bardzo precyzyjnych prac: stemple, centra obróbki, wtryskiwarki, składarki, etc.

 1. AILENA, JSC

  Litwa

  JSC “Ailena” jest nowoczesną firmą oferującą rozwiązania w zakresie opakowań dla firm przemysłowych. Z biegiem czasu udało nam się zwiększyć liczbę realizowanych zamówień nie tylko sprzedając lecz również wytwarzając nasze produkty. JSC “Ailena” oferuje indywidualne rozwiązania w zakresie opakowań odpowiadające speczyficznym oczekiwaniom każdego klienta. Bierzemy pod uwagę potrzeby klientów, świadcząc usługi w trzech dziedzinach: Materiały pakowe, produkcja opakowań, sprzedaż hurtowa i eksport, usługi i doradztwo.

 2. CHEVRON PHILLIPS CHEMICALS INTERNATIONAL NV

  Belgia

  Firma Chevron Phillips Chemical jest jednym z wiodących na świecie producentów olefin i poliolefin, wiodącym dostawcą substancji aromatycznych, olefin alfa, styrenów, specjalistycznych substancji chemicznych, rur polietylenowych i żywic polimerowych. Firma produkuje substancje chemiczne niezbędne do produkcji ponad 70.000 produktów konsumenckich i przemysłowych. Siedzibą główna mieści się w The Woodlands w Teksasie. Posiadamy 33 zakłady produkcyjne i badawcze oraz około 5000 pracowników na całym świecie.

 3. KRONOS POLYMER SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kronos Polymer powstała w myśl idei gospodarki o obiegu zamkniętym. Zastosowana technologia wytwarzania regranulatu w Kronos Polymer została objęta patentem. Wprowadzone innowacje pozwalają nam wytwarzać regranulat o wyjątkowo dobrych parametrach przetwórczych z folii odpadowych, których przetwórstwo dotychczas uważane było za wysoce problematyczne. Jest to nasz autorski wkład w gospodarkę o obiegu zamkniętym. Jednoczenie wdrożyliśmy systemy ISO 9001, 14001 oraz jesteśmy tuż przez audytem EuCertPlast. Posiadamy własne laboratorium B+R, które służy nie tylko do bieżącego monitorowania i kontroli produktu gotowego, ale też do badania tworzyw i poszczególnych etapów przetwórstwa w procesie recyklingu.

 4. RE-PLAST

  Słowacja

  Rodzinna firma RE-PLAST produkuje folie i torby PE od 1992 roku. W 2005 roku firma RE-PLAST rozpoczęła również recykling odpadów foliowych. W zakładzie recyklingu RE-PLAST do przetwarzania materiałów stosuje się zaawansowaną technologię EREMA. Wszystkie zużyte folie są ręcznie sortowane, a następnie myte przed wprowadzeniem ich do procesu recyklingu. Zakład produkcyjny RE-PLAST specjalizuje się w produkcji folii PE na zamówienie oraz produktów głównie do pakowania i budownictwa. RE-PLAST jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów.

 5. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

 6. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polska

  Firma Hansa Polymers Sp. z o.o. - sprzedaż granulatów PE i PP , regranulatów, folii PE, Przedzy PP i sznurka (RAFia) parafin zniczowych, gaczy do zastosowań technicznych. Profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz obsługa skierowana indywidualnie na każdego klienta. Misją naszej firmy jest oferowanie i sprzedaż Klientom, produktów najwyższej jakości, spełniających najnowsze standardy technologiczne. Atutem Naszej Firmy jest wiedza i wieloletnie doświadczenie handlowe pracowników w branży Petrochemicznej i Chemicznej. Skuteczność pozwoliła Naszej Firmie w nawiązaniu kontaktów handlowych z największymi producentami opakowań , folii , rafii. Odbiorcy docenili sprawność działania, profesjonalna obsługe i rzetelność realizująca się w dostawach i sprawnym przepływie informacji . Naszym celem jest nieustanny rozwój sieci handlowej i pozyskiwanie Partnerów handlowych na Świecie. Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybierana przez Klientów, dążąc do tego, aby oferowane przez Nas produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

 7. HANSA POLYMERS SP Z O.O

  Polska

  Hansa Polymers Sp. o.o. Producer of high quality Cenosphere .Professionalism, experience in the industry and service addressed individually for each client. Our mission is to offer and sell to customers, high quality products that meet the latest technological standards. The advantage of Our Company is the knowledge and experience of workers in trading of Petrochemical and Chemical and Mineral products. Recipients appreciated the efficiency of the professional service and reliability of implementing the supply and efficient flow of information. Our goal is continuous development of commercial network and gaining trading partners in the world. We want our brand to be chosen by most customers, striving to ensure that the products offered by us enable them to achieve above-average results.

 8. MURAPLAST D.O.O.

  Chorwacja

  MURAPLAST d.o.o. jest producentem folii rozdmuchowej PE, folii kurczliwej LPDE do pakowania zgrzewek, folii kurczliwej(nieprzywierającej) do opakowań indywidualnych, folii przemysłowej do przykrywania i pakowania, wielowarstwowych(dwu- lub trzywarstwowych) elastycznych folii do pakowania, folii rurowych FFS do pionowego napełniania toreb, prostych folii FFS używanych do poziomego napełniania toreb, folii kapturowych HDPE kurczliwych i termokurczliwych, folii PE dla przemysłu i rolnictwa, toreb przemysłowych, ręcznych folii ochronnych do palet i worków, toreb z różnymi uchwytami do noszenia.

 1. DAGÖPLAST AS

  Estonia

  AS DAGÖPLAST jest estońskim producentem folii z lokalizacją na wyspie Hiiumaa. Firma powstała w 1998 roku i zdobyła pozycję jednego z wiodących producentów folii w krajach bałtyckich. Firma produkuje głównie worki na śmieci, folie, fartuchy, taśmy ochronne do kabli, rury oraz worki i torby biodegradowalne. Zajmujemy się także recyklingem odpadów folii. Wytwarzamy produkty na życzenie klienta, dlatego można u nas zamawiać produkty niestandardowe. Firma ma certyfikację ISO 9001 i ISO 14001.

 2. P.P.H.U KODO

  Polska

  Firma "KODO" zajmuję się przetwarzaniem tworzyw sztucznych: skupem oraz sprzedażą, a także świadczy usługi z zakresu przetwórstwa tworzyw. Zapraszamy do współpracy. Zespół KODO

 3. TURAN MAKINA-BORFIT

  Turcja

  Firma TURAN MAKINA-BORFIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Ma siedzibę w Istanbul (asya), Turcja.

 4. DUZGEN GERI DONUSUM RECYCLING

  Turcja

  Firma DUZGEN GERI DONUSUM RECYCLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach regeneracja opakowań, i odzyskiwanie zużytego papieru i kartonu. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 5. SAHRA METAL & PLASTIC RECYCLING

  Turcja

  Firma SAHRA METAL & PLASTIC RECYCLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach Folia z tworzyw sztucznych, Recykling granulatów z tworzyw sztucznych, torba z polietylenu, Folia z tworzyw sztucznych, i torby przemysłowe. Ma siedzibę w Ergene, Turcja.

 6. POLIKIM POLIMER VE KIMYA SAN. A.Ş

  Turcja

  Firma POLIKIM POLIMER VE KIMYA SAN. A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach ptfe. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. ARKA

  Turcja

  Firma ARKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach zbiorniki biologiczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GRAMIS PLASTIK

  Turcja

  Firma GRAMIS PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 9. GLOBAL ECOLOGY SL

  Hiszpania

  Firma GLOBAL ECOLOGY SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach systemy odzyskiwania i recyclingu surowców podstawowych dla przemysłu z odpadów, rurki polietylenowe o dużej gęstości, i tworzywa sztuczne walcowane. Ma siedzibę w Dos Hermanas, Hiszpania.

 10. SELENIS PORTUGAL, S.A.

  Portugalia

  Firma SELENIS PORTUGAL, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polietylen. Jest również obecna w dziedzinach polytereftalan etylenu (pet), i wytłaczania tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ribeira De Nisa-Portalegre, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo