• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • polietylen

Wyniki dla

Polietylen - Import eksport

 1. IBL METALLHANDEL & SÄGESERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  IBL Metallhandel & Logistik jest wysokowydajną, średniej wielkości firmą handlową zajmującą się handlem wszystkimi półproduktami metalowymi wykonanymi z aluminium, stali nierdzewnej, metali nieżelaznych, przemysłowych tworzyw sztucznych i niektórych stali narzędziowych. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju i eksportujemy je również do krajów sąsiednich. Oddajemy do Państwa dyspozycji wiele produktόw specjalnych, takich jak wysokowytrzymałe płaskowniki aluminiowe i pręty kwadratowe z EN-AW-AlZn5, 5MgCu (7075), płaskowniki ze stali nierdzewnej 1.4305, wiercone i toczone w wersji ciągnionej lub puste pręty aluminiowe do 550 x 50. Na naszej stronie oferujemy Państwu maksymum informacji na temat proponowanego asortymentu produktów. Dzięki sieci dobrych kontaktόw fabrycznych oferujemy Państwu wymiary nie wymienione tutaj, bezpośrednio z magazynu fabrycznego lub z nowej produkcji w rozsądnej cenie. Ponadto przy małych zamówieniach zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego proponującego różnorodne materiały i wymiary.

  Witryna www Open In New icon
 2. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

  Witryna www Open In New icon
 3. WILHELM OVERMANN GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  WITAMY w firmie Wilhelm Overmann GmbH & Co.KG. Jako firma średniej wielkości zajmujemy się produkcją sznurów, lin i sznurków dla przemysłu, handlu i rzemiosła tradycyjnego. Szybko zmieniający się rynek wymaga elastycznych strategii. Aby odnieść tutaj sukces, handel i przemysł potrzebują niezawodnego i kompetentnego partnera. Od 150 lat z powodzeniem stawiamy czoła temu wyzwaniu. Obok produktów wysokiej jakości oferujemy naszym klientom najwyższą elastyczność, najlepszą obsługę i niezawodność. Dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom i nowoczesnym maszynom stale rozwijamy naszą wydajność w interesie naszych klientów. Przedsiębiorstwo Overmann GmbH & Co. KG postawiło sobie za cel bycie możliwie jak najbardziej energooszczędnym i zrównoważonym w korzystaniu z dostępnych nam zasobów, od których w końcu wszyscy jesteśmy zależni.

  Witryna www Open In New icon
 4. INNOPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma InnoPlastics AG przekształca dzięki zaawansowanej technologii odpady z tworzyw sztucznych w najwyższej jakości regranulat. Firma produkuje rocznie około 16.000 ton regranulatu. Do standardowych produktów należą: folie LDPE, folie na otuliny do rur przezroczyste, wielokolorowe lub barwione; HDPE lub mieszanki HDPE i LDPE, kolorowe i czarne, do zastosowań rurowych. Na życzenie mielimy, myjemy i produkujemy granulat. Firma InnoPlastics AG, następca firma Poly Recycling AG, opiera się na 30-letnim doświadczeniu w recyklingu tworzyw sztucznych! Dziś jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i najbardziej cenionych firm w branży. Nabywcami regranulatu produkowanego przez InnoPlastics regranulatu są producenci przewodów, folii oraz form do formowania wtryskowego w Szwajcarii oraz w krajach UE.

  Witryna www Open In New icon
 5. CHEMOGAS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Działalność Chemogas dotyczy napełniania, mieszania, sprzedaży i dystrybucji gazów chemicznych w skali międzynarodowej. Chemogas dostarcza duży wybór gazów, na przykład do sterylizacji sprzętu medycznego, hartowania metali, czynników chłodniczych do różnych branż przemysłu, jak również produktów do zastosowania skrobi w żywności. Gazy są dostarczane z kondycjonowaniem przy wysokim lub niskim ciśnieniu, w różnych typach zbiorników, stosownie do rodzaju gazu i życzeń klienta.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RE-PLAST

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Rodzinna firma RE-PLAST produkuje folie i torby PE od 1992 roku. W 2005 roku firma RE-PLAST rozpoczęła również recykling odpadów foliowych. W zakładzie recyklingu RE-PLAST do przetwarzania materiałów stosuje się zaawansowaną technologię EREMA. Wszystkie zużyte folie są ręcznie sortowane, a następnie myte przed wprowadzeniem ich do procesu recyklingu. Zakład produkcyjny RE-PLAST specjalizuje się w produkcji folii PE na zamówienie oraz produktów głównie do pakowania i budownictwa. RE-PLAST jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientów.

  Witryna www Open In New icon
 2. EXPLATEC

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 3. LEVANTINA INDUSTRIAL DE PLÁSTICOS SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. SCART IMBALLAGGI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. ROTOLINE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 1. CMPLAST

  Polska

  Verified by europages badge
 2. AILENA, JSC

  Litwa

  JSC “Ailena” jest nowoczesną firmą oferującą rozwiązania w zakresie opakowań dla firm przemysłowych. Z biegiem czasu udało nam się zwiększyć liczbę realizowanych zamówień nie tylko sprzedając lecz również wytwarzając nasze produkty. JSC “Ailena” oferuje indywidualne rozwiązania w zakresie opakowań odpowiadające speczyficznym oczekiwaniom każdego klienta. Bierzemy pod uwagę potrzeby klientów, świadcząc usługi w trzech dziedzinach: Materiały pakowe, produkcja opakowań, sprzedaż hurtowa i eksport, usługi i doradztwo.

 3. MOTLES

  Hiszpania

  to firma z Walencji działająca w branży samochodowej od 2001 r. Projektujemy i produkujemy przede wszystkim formy do obróbki wtryskowej tworzyw termoplastycznych (PVC, TPE, TPU, PP, PA-6, etc.). Nasz dział techniczny ciągle poszukuje nowych rozwiązań zwiększających jakość w poszanowaniu normy ISO 9001-2008, którą posiadamy od 2003 r. par SGS. Wyspecjalizowane i doświadczone zasoby firmy Motles S.L. odpowiadają na potrzeby branży transportowej i opakowań części samochodowych. Poza tym, posiadamy najlepsze i najnowsze narzędzia pozwalające na wykonywanie bardzo precyzyjnych prac: stemple, centra obróbki, wtryskiwarki, składarki, etc.

 4. CHEVRON PHILLIPS CHEMICALS INTERNATIONAL NV

  Belgia

  Firma Chevron Phillips Chemical jest jednym z wiodących na świecie producentów olefin i poliolefin, wiodącym dostawcą substancji aromatycznych, olefin alfa, styrenów, specjalistycznych substancji chemicznych, rur polietylenowych i żywic polimerowych. Firma produkuje substancje chemiczne niezbędne do produkcji ponad 70.000 produktów konsumenckich i przemysłowych. Siedzibą główna mieści się w The Woodlands w Teksasie. Posiadamy 33 zakłady produkcyjne i badawcze oraz około 5000 pracowników na całym świecie.

 5. KMS ENERGIA

  Polska

  KMS Energia powstała w 2012 roku i wchodzi w skład grupy KMS Media z siedzibą w Zamościu. Zakres działalności: Przydomowe oczyszczalnie ścieków, Zbiorniki z polietynelu - ziemne 1000 L, 2000 L, 3000 L, 4000 L, 5000 L. Sprzedaż hurtowa - Export: Chemia budowlana, zaprawy tynkarskie, zaprawy murarskie, kleje do styropianu, materiały hydroizolacyjne, hydroizolacja, kotły do ogrzewania.

 6. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polska

  Firma Hansa Polymers Sp. z o.o. - sprzedaż granulatów PE i PP , regranulatów, folii PE, Przedzy PP i sznurka (RAFia) parafin zniczowych, gaczy do zastosowań technicznych. Profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz obsługa skierowana indywidualnie na każdego klienta. Misją naszej firmy jest oferowanie i sprzedaż Klientom, produktów najwyższej jakości, spełniających najnowsze standardy technologiczne. Atutem Naszej Firmy jest wiedza i wieloletnie doświadczenie handlowe pracowników w branży Petrochemicznej i Chemicznej. Skuteczność pozwoliła Naszej Firmie w nawiązaniu kontaktów handlowych z największymi producentami opakowań , folii , rafii. Odbiorcy docenili sprawność działania, profesjonalna obsługe i rzetelność realizująca się w dostawach i sprawnym przepływie informacji . Naszym celem jest nieustanny rozwój sieci handlowej i pozyskiwanie Partnerów handlowych na Świecie. Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybierana przez Klientów, dążąc do tego, aby oferowane przez Nas produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

 7. HANSA POLYMERS SP Z O.O

  Polska

  Hansa Polymers Sp. o.o. Producer of high quality Cenosphere .Professionalism, experience in the industry and service addressed individually for each client. Our mission is to offer and sell to customers, high quality products that meet the latest technological standards. The advantage of Our Company is the knowledge and experience of workers in trading of Petrochemical and Chemical and Mineral products. Recipients appreciated the efficiency of the professional service and reliability of implementing the supply and efficient flow of information. Our goal is continuous development of commercial network and gaining trading partners in the world. We want our brand to be chosen by most customers, striving to ensure that the products offered by us enable them to achieve above-average results.

 8. P.P.H.U KODO

  Polska

  Firma "KODO" zajmuję się przetwarzaniem tworzyw sztucznych: skupem oraz sprzedażą, a także świadczy usługi z zakresu przetwórstwa tworzyw. Zapraszamy do współpracy. Zespół KODO

 9. TURAN MAKINA-BORFIT

  Turcja

 10. TOPSUN COMPANY LIMITED

  Chiny

 1. DUZGEN GERI DONUSUM RECYCLING

  Turcja

 2. POLIKIM POLIMER VE KIMYA SAN. A.Ş

  Turcja

 3. GRAMIS PLASTIK

  Turcja

 4. GLOBAL ECOLOGY SL

  Hiszpania

 5. MM-EUROPOLYMERY S.R.O.

  Republika Czeska

 6. MEBRA PLASTIK ITALIA SPA

  Włochy

 7. PLASTICOS REGIDOR S.L.

  Hiszpania

 8. SOGAPOL

  Hiszpania

 9. PLASTICOS REGIDOR SL

  Hiszpania

 10. EMG COPERTURE SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Polietylen - Import eksport

Liczba wyników

249 przedsiębiorstwa