• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby i lakiery

Wyniki dla

Farby i lakiery - Import eksport

 1. ADLER-WERK LACKFABRIK JOHANN BERGHOFER GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Gdzie ADLER, tam jest całe nasze serce. ADLER jest tradycyjną tyrolską firmą rodzinną. Dlatego właśnie liczą się dla nas standardy, które sami sobie wyznaczyliśmy. Dzięki tej filozofii firma ADLER stała się liderem w dziedzinie konserwacji drewna i powłok do drewna. Kto robi coś z sercem, nie robi tego połowicznie. Zaczyna się od badań a kończy na doradztwie i serwisie. W naszych żyłach płynie farba. Wyłącznie w siedzibie naszej firmy w Schwaz w Tyrolu (A) produkujemy farby, lakiery i produkty do konserwacji drewna dla stolarzy, budowniczych konstrukcji drewnianych oraz producentów mebli, okien, drzwi i parkietów. Wspieramy również malarzy i majsterkowiczów pełną gamą farb i lakierów. Zaopatrujemy klientów w całej Europie i poza nią za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i partnerów handlowych, a także wybranych sprzedawców farb ADLER Farbenmeister.

 2. ADESIV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze podstawowe kompetencje obejmują opracowywanie i produkcję klejów, podkładów i powłok dla przemysłu spożywczego i opakowań. Nasi klienci: Obecnie zaopatrujemy firmy w Belgii, Danii, Niemczech, Francji, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Polsce, Portugalii, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, Turcji i na Węgrzech. Jesteśmy w trakcie wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej, lecz dostarczamy produkty do każdego kraju europejskiego. Nasz asortyment klejów do laminowania, podkładów i różnych systemów powlekania pozwala nam sporstać wymaganiom naszych klientów. Nasze usługi: Bezpłatnie i szczegółowo doradzamy w wyborze odpowiedniego produktu z naszego asortymentu. Udzielamy wskazówek dotyczących sposobu użycia. Pomagamy w dokonaniu zakupu. Przygotowujemy produkty niestandardowe specyficzne dla klienta. Oferujemy produkcję kontraktową i napełnianie.

 3. TOPLAC AUTOLACKIERBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TOPLAC jest kompetentnym partnerem w zaKresie powłok samochodowych i przemysłowych, akcesoriów do malowania i konserwacji pojazdów i łodzi, a także rozwoju i budowy indywidualnych lakierni. W tym roku obchodzimy specjalną rocznicę – 25 lat TOPLAC! Zespół TOPLAC stawia sobie wysokie cele – zarówno na własny rozwój, jak i na współpracę z najważniejszymi partnerami – klientami. Od 1990 roku jesteśmy hurtownikami lakierów samochodowych i lakierów przemysłowych Glasurit i BASF. Zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami łączymy różne kolory powłok samochodowych i pojazdów użytkowych w pojemnikach różnych rozmiarów. Oferujemy również powłoki przemysłowe w małych ilościach, od jednego kilograma. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Auto Wax Company z Dallas, USA. Pod marką Auto Body Magic sprzedajemy jej produkty do profesjonalnego utrzymania i konserwacji pojazdów.

 4. TORRO SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Oferujemy wysokojakościowy druk offsetowy UV na 6-cio i 5-cio kolorowych maszynach z wieżą lakierującą. •Komori Lithrone GL-629: druk 6-cio kolorowy z dwiema wieżami lakierującymi UV lub dyspersja oraz zespołem suszącym, maszyna wyposażona w systemy automatycznie korygujące nafarbianie i przyrost punktu. •Komori Lithrone L529: druk 5-cio kolorowy + UV oraz Waterless z możliwością lakierowania wybiórczego UV ON-LINE na maszynie drukującej, uszlachetniane lakierami ciężkimi z zawartością opiłków m.in. miki i lakierowanie lakierami perłowymi. Przeważającą częścią realizowanych przez nas produkcji są opakowania PREMIUM na kartonach metalizowanych folią srebrną, złotą i rainbow. Drukujemy OPAKOWANIA z szerokim wachlarzem uszlachetnień lakierami hybrydowymi UV, perłowymi, lakierami ciężkimi, z zawartością opiłków m. in. miki czy żelaza, lakierami tworzącymi efekt 3D(embosing) oraz lakierami wypukłymi dającym nam możliwość tworzenia opakowań sensorycznych/ Touch & Feel/ Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych typu PET, PCV, PP. Nasze opakowanie wyróżnia maksymalna transparentność. Nasza firma produkuje także materiały POS na PET. PVC a także wykonuje druk soczewkowy lentikularny. więcej informacji na stronie www.torro.pl

 5. EPODEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EPODEX jest jednym z wiodących światowych dostawców wysokiej jakości żywic, farb i innych materiałów budowlanych. Jesteśmy reprezentowani w Europie w Krefeld (Niemcy), w USA w St. Petersburgu (Floryda) i w Azji w Erywaniu (Armenia). Naszym zadeklarowanym celem jest dostarczanie i kompleksowe wspieranie lakierników podłogowych, rzemieślników, sprzedawców detalicznych i różnych innych branż za pomocą najwyższej jakości produktów. Nasz asortyment obejmuje żywice epoksydowe i poliuretanowe, które idealnie nadają się do powlekania podłóg, ścian i wielu innych powierzchni. Są one idealne do produkcji form, budowy łodzi oraz produkcji stołów, lamp i wielu innych przedmiotów. Posiadamy również szeroką gamę kolorów do wielu różnych zastosowań. Posiadamy również wysokiej jakości mikrocement i inne materiały budowlane, które są idealne do szerokiej gamy projektów renowacyjnych i remontowych. Nasz zróżnicowany asortyment produktów pozwala znaleźć odpowiednie materiały do każdego możliwego zastosowania. Zalety współpracy z nami: Szybka rejestracja i przetwarzanie z ekspresową dostawą - 100% efektywność kosztowa dzięki bezpośredniej sprzedaży online - Dostosowane ceny, w tym system premiowy - Zakupy 24/7 z indywidualnym doradztwem - Elastyczne przetwarzanie ilości w kontenerach i kontenerach IBC - Bezpośrednio od producenta - Produkty "Made in Germany“

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 2. PINTURAS DECOLOR S.L

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  W Pinturas DECOLOR, naszym strategicznym zadaniem jest produkcja i sprzedaż specjalnych farb, powłok i produktów do obróbki do dekoracji, dla budownictwa, przemysłu i sektora drzewnego, maszyn, dodatków i uzupełnień przeznaczonych na ten sam rynek. Jesteśmy także dostawcami farb na skalę krajową i międzynarodową, co zapewnia nam szerokie spektrum odbiorców, takich jak małe, średnie i duże placówki handlowe związane z branżą, firmy i osoby prywatne.

 3. OSNATOL-WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OSNATOL-WERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Belm, Niemcy.

 4. MALECO FARBWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MALECO FARBWERK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. WINKELMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WINKELMANN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 1. M. U. H. VON DER LINDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M. U. H. VON DER LINDEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 2. HUELSEMANN COATINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HUELSEMANN COATINGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. FILZRING OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FILZRING OHG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Bad Sooden-Allendorf, Niemcy.

 2. BLANCHARD MULTI SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BLANCHARD MULTI SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, montaż szyb, Roboty malarskie - firmy usługowe, lakierowanie, i malowanie budynków. Ma siedzibę w Pierrefitte-Sur-Seine, Francja.

 3. PRISMA SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PRISMA SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby wodne, emalie rozpuszczalnikowe, i farby w kwarcu. Ma siedzibę w Pianella, Włochy.

 4. MALVIN SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALVIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciepłochronne zaprawy murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Dodatki do cementów i zapraw, Zaprawy budowlane, Farby i lakiery, tynki gotowe, powłoki osuszające, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, biokonstrukcje, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Gricignano Di Aversa, Włochy.

 5. BROCOLOR® LACKFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BROCOLOR® LACKFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Gronau, Niemcy.

 6. VISA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VISA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Pigmenty i barwniki niespożywcze, Atramenty i farby drukarskie, barwniki - produkcja, fabryka farby, Pigmenty i barwniki niespożywcze, farby, Atramenty i farby drukarskie, farby zewnętrzne, i lakiery. Ma siedzibę w Gropello Cairoli, Włochy.

 7. DORTMUNDER LACK-MANUFAKTUR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DORTMUNDER LACK-MANUFAKTUR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 8. VALPAINT SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VALPAINT SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach farby zewnętrzne, farby do wnętrz, primer, pokrycia dekoracyjne, tintometry, skrapianie wapna, i farby. Ma siedzibę w Polverigi, Włochy.

 1. LÖRKEN-LACKE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LÖRKEN-LACKE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. HESSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HESSE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 3. BOGLIONI NOËL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BOGLIONI NOËL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje dachowe - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, farby do drewna, Farby i lakiery, lakierowanie, i rynny dachowe. Ma siedzibę w Claye-Souilly, Francja.

 4. PHSC CHEMICALS SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo PHSC Chemicals Sp. z o.o. istnieje na rynku producentów chemii profesjonalnej nieprzerwanie od czternastu lat. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę rynku oraz zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Specjalizujemy się w produkcji i dostawie różnego rodzaju powłok antygraffiti, które są najczęściej wykorzystywane w budownictwie inżynieryjnym. Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie rozwiązań z zakresu powłok antygraffiti. Oferujemy: - powłoki antygraffiti trwałe i tracone, - powłoki antyplakatowe, - zmywacze do usuwania farb graffiti, - podkłady gruntujące, - preparaty do hydrofobizacji betonu, - usługę produkcji pod marką własną zleceniodawcy – private label. Proponowane przez nas preparaty to nowoczesne, sprawdzone i skuteczne rozwiązania, potwierdzone różnymi certyfikatami, badaniami, opiniami oraz referencjami, które znajdują szerokie zastosowanie miedzy innymi w budownictwie inżynieryjnym, komercyjnym, a także w transporcie publicznym do zabezpieczania autobusów, pociągów, tramwajów oraz infrastruktury miejskiej. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy pomogą i doradzą Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu z naszej oferty sprzedażowej. Z naszego Systemu Antygraffiti korzystają liczne firmy w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli każdego klienta.

 5. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 6. MIAMI BUILDING DISTRIBUTION SP. ZO.O.

  Polska

  Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować jednak już na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy faktycznie pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych stosowanych w budownictwie oraz licznych rozwiązań systemowych w tej branży. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach (super relacja jakości do ceny) zależy nam również na pogłębianiu relacji biznesowych, tak przecież nieodzownych w zasadzie w każdej branży nie tylko budowlanej.Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą hurtową materiałów budowlanych. Ekologiczne rozwiązania, doświadczenie oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiło, że nasza firma i przynależne marki są rozpoznawalne na całym świecie. Posiadamy w ofercie wiele produktów branży budowlanej, przez co w sposób profesjonalny możemy obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane inwestycje budowlane. Współpracujemy z renomowanymi innymi producentami materiałów budowlanych. Nasza produkcja w postaci własnych marek w linii Miami Eco to pozwoliła nam na wprowadzenie na rynek płyt ekologicznych dla budownictwa modułowego. . Wśród naszych marek płyt dla systemów modułowych możecie Państwo znaleźć: Eco XPS, Eco Gips, Eco Cement, Eco Floor.

 7. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Ekologiczne produkty. Naturalnie do drewna. Myślimy do przodu i tworzymy najwyższej jakości produkty przyjazne dla środowiska. Oferujemy pełną gamę produktów do drewna użytkowanego we wnętrzach i na zewnątrz. Gwarancja i certyfikaty, w tym zgodności z normami ISO 9001 i ISO 14001. Badania biotech. Natura znajduje najlepsze rozwiązania dla najbardziej złożonych problemów. Czerpiemy z niej inspirację i opracowujemy ekologiczne produkty na bazie olejów odnawialnych i wosków. Marki własne premium. Marka to tożsamość. Tworzymy dla naszych klientów ofertę dostosowaną do ich potrzeb, zgodnie z ich marką. Elastyczne koncepcje. Wsparcie online w punkcie sprzedaży. Nasz wewnętrzny dział projektowy realizuje życzenia klientów – od pierwszego pomysłu po etykietę produktu, ulotki, materiały reklamowe, toppery i ekspozytory. e-logistyka. Najkrótsza i najszybsza droga do celu dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom e-logistycznym. Przyjazne dla środowiska. Chętnie łączymy innowacyjne oferty cyfrowe z elastyczną i precyzyjną logistyką.

 8. IRSA LACKFABRIK IRMGARD SALLINGER GMBH

  Niemcy

  IRSA: od 1975 roku prowadzimy badania, opracowujemy i produkujemy wyjątkowe i innowacyjne produkty do ochrony powierzchni. Oferujemy wykończenia powierzchni do ochrony drewna w wykończeniach wnętrz takich jak parkiet, podłogi drewniane, elewacje drewniane, meble ogrodowe, tarasy drewniane, korek, bambus, samoloty sportowe, podłogi silosów i podłogi stalowe oraz produkty specjalne. Nasz asortyment uzupełniamy o materiały ścierne, podkładki, narzędzia do wycierania i obróbki oraz maszyny. Produkujemy wyroby umożliwiające renowację powierzchni. Doskonała jakość i oszczędność kosztów jest wiodącą zasadą naszych klientów, którzy koncentrują się na długoterminowym utrzymaniu wartości produktu. Nasz program produktów oznacza wiele indywidualnych możliwości aranżacyjnych - wybrane kombinacje z systemami kolorystycznymi, poziomami odblasku lub połysku (od ekstremalnie matowego do wysokiego połysku) mogą zoptymalizować wygląd pomieszczenia.

 9. GRAFIT ZPH

  Polska

  Firma Grafit specjalizuje się w dystrybucji materiałów budowlanych. Pod jednym dachem oferujemy Państwu szeroką gamę produktów, a w szczególności materiały do wykończenia wnętrz domów i mieszkań. Nasz asortyment obejmuje blisko 100.000 pozycji. Dzięki wieloletniej bliskiej współpracy największymi producentami materiałów budowlanych w Polsce i na świecie, możemy wszystkim Klientom zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnej cenie. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w wyborze odpowiednich dla siebie produktów. Dodatkowo zapewniamy szybki, bezpłatny transport

 10. STROJHIMTREJD

  Rosja

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Farby i lakiery - Import eksport

Liczba wyników

5555 Przedsiębiorstwa