• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • farby i lakiery

Wyniki dla

Farby i lakiery - Import eksport

 1. TOPLAC AUTOLACKIERBEDARF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TOPLAC jest kompetentnym partnerem w zaKresie powłok samochodowych i przemysłowych, akcesoriów do malowania i konserwacji pojazdów i łodzi, a także rozwoju i budowy indywidualnych lakierni. W tym roku obchodzimy specjalną rocznicę – 25 lat TOPLAC! Zespół TOPLAC stawia sobie wysokie cele – zarówno na własny rozwój, jak i na współpracę z najważniejszymi partnerami – klientami. Od 1990 roku jesteśmy hurtownikami lakierów samochodowych i lakierów przemysłowych Glasurit i BASF. Zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami łączymy różne kolory powłok samochodowych i pojazdów użytkowych w pojemnikach różnych rozmiarów. Oferujemy również powłoki przemysłowe w małych ilościach, od jednego kilograma. Od ponad 15 lat jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Auto Wax Company z Dallas, USA. Pod marką Auto Body Magic sprzedajemy jej produkty do profesjonalnego utrzymania i konserwacji pojazdów.

  Witryna www Open In New icon
 2. TORRO SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Oferujemy wysokojakościowy druk offsetowy UV na 6-cio i 5-cio kolorowych maszynach z wieżą lakierującą. •Komori Lithrone GL-629: druk 6-cio kolorowy z dwiema wieżami lakierującymi UV lub dyspersja oraz zespołem suszącym, maszyna wyposażona w systemy automatycznie korygujące nafarbianie i przyrost punktu. •Komori Lithrone L529: druk 5-cio kolorowy + UV oraz Waterless z możliwością lakierowania wybiórczego UV ON-LINE na maszynie drukującej, uszlachetniane lakierami ciężkimi z zawartością opiłków m.in. miki i lakierowanie lakierami perłowymi. Przeważającą częścią realizowanych przez nas produkcji są opakowania PREMIUM na kartonach metalizowanych folią srebrną, złotą i rainbow. Drukujemy OPAKOWANIA z szerokim wachlarzem uszlachetnień lakierami hybrydowymi UV, perłowymi, lakierami ciężkimi, z zawartością opiłków m. in. miki czy żelaza, lakierami tworzącymi efekt 3D(embosing) oraz lakierami wypukłymi dającym nam możliwość tworzenia opakowań sensorycznych/ Touch & Feel/ Jesteśmy producentem opakowań z tworzyw sztucznych typu PET, PCV, PP. Nasze opakowanie wyróżnia maksymalna transparentność. Nasza firma produkuje także materiały POS na PET. PVC a także wykonuje druk soczewkowy lentikularny. więcej informacji na stronie www.torro.pl

  Witryna www Open In New icon
 3. ADESIV GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze podstawowe kompetencje obejmują opracowywanie i produkcję klejów, podkładów i powłok dla przemysłu spożywczego i opakowań. Nasi klienci: Obecnie zaopatrujemy firmy w Belgii, Danii, Niemczech, Francji, Włoszech, Chorwacji, Holandii, Austrii, Polsce, Portugalii, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, Turcji i na Węgrzech. Jesteśmy w trakcie wzmacniania naszej obecności w Europie Wschodniej, lecz dostarczamy produkty do każdego kraju europejskiego. Nasz asortyment klejów do laminowania, podkładów i różnych systemów powlekania pozwala nam sporstać wymaganiom naszych klientów. Nasze usługi: Bezpłatnie i szczegółowo doradzamy w wyborze odpowiedniego produktu z naszego asortymentu. Udzielamy wskazówek dotyczących sposobu użycia. Pomagamy w dokonaniu zakupu. Przygotowujemy produkty niestandardowe specyficzne dla klienta. Oferujemy produkcję kontraktową i napełnianie.

  Witryna www Open In New icon
 4. STROJHIMTREJD

  Rosja

  Verified by europages badge

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

  Witryna www Open In New icon
 5. ADLER-WERK LACKFABRIK JOHANN BERGHOFER GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Gdzie ADLER, tam jest całe nasze serce. ADLER jest tradycyjną tyrolską firmą rodzinną. Dlatego właśnie liczą się dla nas standardy, które sami sobie wyznaczyliśmy. Dzięki tej filozofii firma ADLER stała się liderem w dziedzinie konserwacji drewna i powłok do drewna. Kto robi coś z sercem, nie robi tego połowicznie. Zaczyna się od badań a kończy na doradztwie i serwisie. W naszych żyłach płynie farba. Wyłącznie w siedzibie naszej firmy w Schwaz w Tyrolu (A) produkujemy farby, lakiery i produkty do konserwacji drewna dla stolarzy, budowniczych konstrukcji drewnianych oraz producentów mebli, okien, drzwi i parkietów. Wspieramy również malarzy i majsterkowiczów pełną gamą farb i lakierów. Zaopatrujemy klientów w całej Europie i poza nią za pośrednictwem naszych przedstawicielstw i partnerów handlowych, a także wybranych sprzedawców farb ADLER Farbenmeister.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHSC CHEMICALS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo PHSC Chemicals Sp. z o.o. istnieje na rynku producentów chemii profesjonalnej nieprzerwanie od czternastu lat. Przez ten czas poznaliśmy specyfikę rynku oraz zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Specjalizujemy się w produkcji i dostawie różnego rodzaju powłok antygraffiti, które są najczęściej wykorzystywane w budownictwie inżynieryjnym. Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie rozwiązań z zakresu powłok antygraffiti. Oferujemy: - powłoki antygraffiti trwałe i tracone, - powłoki antyplakatowe, - zmywacze do usuwania farb graffiti, - podkłady gruntujące, - preparaty do hydrofobizacji betonu, - usługę produkcji pod marką własną zleceniodawcy – private label. Proponowane przez nas preparaty to nowoczesne, sprawdzone i skuteczne rozwiązania, potwierdzone różnymi certyfikatami, badaniami, opiniami oraz referencjami, które znajdują szerokie zastosowanie miedzy innymi w budownictwie inżynieryjnym, komercyjnym, a także w transporcie publicznym do zabezpieczania autobusów, pociągów, tramwajów oraz infrastruktury miejskiej. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy pomogą i doradzą Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu z naszej oferty sprzedażowej. Z naszego Systemu Antygraffiti korzystają liczne firmy w kraju i za granicą. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli każdego klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

  Witryna www Open In New icon
 3. PINTURAS DECOLOR S.L

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  W Pinturas DECOLOR, naszym strategicznym zadaniem jest produkcja i sprzedaż specjalnych farb, powłok i produktów do obróbki do dekoracji, dla budownictwa, przemysłu i sektora drzewnego, maszyn, dodatków i uzupełnień przeznaczonych na ten sam rynek. Jesteśmy także dostawcami farb na skalę krajową i międzynarodową, co zapewnia nam szerokie spektrum odbiorców, takich jak małe, średnie i duże placówki handlowe związane z branżą, firmy i osoby prywatne.

  Witryna www Open In New icon
 4. GIUSEPPE DI MARIA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. SHERWIN-WILLIAMS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. PROSOL SPRAYTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. OSNATOL-WERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. MALECO FARBWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. WINKELMANN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. HUELSEMANN COATINGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. FILZRING OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. M. U. H. VON DER LINDEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. BLANCHARD MULTI SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge
 9. VISA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
 10. DORTMUNDER LACK-MANUFAKTUR

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. LÖRKEN-LACKE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. FARBEN-KIROFF-TECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. DITAN COLOR SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. VALPAINT SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. HEINRICH VAN MEGEN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. GRIWECOLOR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. RESAU & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. WOHLERT-LACKFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. HESSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. PIMASA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Farby i lakiery - Import eksport

Liczba wyników

6088 przedsiębiorstwa