• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy złączne - maszyny do produkcji

Wyniki dla

Elementy złączne - maszyny do produkcji - Import eksport

 1. DYNATECT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dynatect-Halltech jest jednym z wiodących dostawców produktów ochrony maszyn i oferuje szeroką gamę wyrobów z zakresu ochrony urządzeń przemysłowych wraz z dopasowanymi do potrzeb rozwiązaniami dla wszystkich sektorów przemysłu. Spółka matka Dynatect Manufacturing Inc. (dawniej A&A Manufacturing Co. Inc. Inc.) jest wiodącym w Ameryce Północnej producentem zabezpieczeń dynamicznych urządzeń i ma swoją siedzibę w Nowym Berlinie, Wisconsin. Założyciel Gerald O'Rourke z dzisiejszej Grupy Dynatect początkowo w 1945 roku produkował mieszki i różne produkty z tkaniny powlekanej tworzywem sztucznym dla przemysłu maszynowego. Dziś DYNATECT jest firmą rozwijającą się globalnie i pierwszym punktem kontaktowym na rynku w dziedzinie skutecznych systemów ochrony: obrabiarki i automatyka, technologia medyczna, transport/inżynieria ruchu, konserwacja, budowa/rolnictwo oraz ropa naftowa i gaz.

 2. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

 3. BOLTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOLTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Gevelsberg, Niemcy.

 4. AS SCHÖLER + BOLTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AS SCHÖLER + BOLTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 5. SCHMECK VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHMECK VERBINDUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

 2. UNIFY THREAD ROLLING

  Tajwan R.O.C.

  Nasza firma, Unify thread rolling, jest producentem maszyn do obrzucania i zszywania o 43-letnim doświadczeniu. Produkujemy takie maszyny jak nawijarki nici, hydrauliczne nawijarki nici, nawijarki nici z krzywką, Nawijarki nici 3-matrycowe typu rurowegoe, nawijarki wielokargowe z przekładnią, nawijarki nici z ustawnym pokrętłem, nawijarki nić z automatycznym podajnikiem wibrującym lub systemem długiego pręta, matryce do nawijania nici, a także matryce do ząbkowania /rowkowania. Gwarantowana wysoka jakość. Zapraszamy do kontaktu w sprawie kosztorysu.

 3. CARMINATI MORSE SNC DI CARMINATI VINCENZO & C.

  Włochy

  Firma CARMINATI MORSE produkuje od samego początku szczęki mocujące. Nasze główne produkty to: szczęki i kostki do centrów obróbki; szczęki „Europa” z automatycznym zaciskaniem prostym lub podwójnym; szczęki schodzące typu SP/SPE, z kontrolą powrotu szczęk, blokady mechaniczne, hydrauliczne, oleopneumatyczne; szczęki typu AC/GM z blokadą mechaniczną, oleopneumatyczną; w formie kostek do centrów obróbki i trzpienie.

 4. JGB PARTNER

  Polska

  Sprzedaż, pośrednictwo sprzedaży, handel maszynami produkcyjnymi, budowlanymi, rolniczymi, modułami i sterownikami, konstrukcjami metalowymi, sprzętem pomiarowym, wysokogatunkowymi nawozami i kompostami, nasionami rolnymi, przyjmowanie zamówień, zleceń, transport lądowy i morski, przechowywanie, magazynowanie, doradztwo, sprzedaż śrub, świdrów wiertniczych, od 2012 na rynku, w 2017 zmiana zarządu, rozwinięcie sprzedaży na rynek zachodni oraz wschodni, poszerzenie odbiorców o kontynent Afryka.

 5. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 1. B&D BRACCI E DISPOSITIVI SRL

  Włochy

  Firma B&D BRACCI E DISPOSITIVI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach articulated arms, i Ramiona przegubowe do ekranu. Ma siedzibę w Busnago, Włochy.

 2. B.S.M. BURSA SEVINCLER MAKINA

  Turcja

  Firma B.S.M. BURSA SEVINCLER MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach kabiny wygładzania, i śrutowanie. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia hydrauliczne, i Narzędzia hydrauliczne. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. EMKA MAKINE

  Turcja

  Firma EMKA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TLM SRL

  Włochy

  Firma TLM SRL, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach maszyny kombinowane do śrub z nakrętkami, nitów i śrub, zwijarki do siatek metalowych, i Nitownice do wkładek. Ma siedzibę w Tortona, Włochy.

 4. BOHL BEFESTIGUNGSSYSTEME- KLIMATECHNISCHES ZUBEHÖR GMBH

  Niemcy

  Firma BOHL BEFESTIGUNGSSYSTEME- KLIMATECHNISCHES ZUBEHÖR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Schöntal, Niemcy.

 5. ASG, DIVISION OF JERGENS, INC.

  Włochy

  Firma ASG, DIVISION OF JERGENS, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Villaverla, Włochy.

 6. QBM MARINOX SARL

  Francja

  Firma QBM MARINOX SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Elementy złączne - maszyny do produkcji, Armatura sanitarna, Elementy złączne - maszyny do produkcji, screws, i diy items. Ma siedzibę w Merlevenez, Francja.

 7. TUNÇ MAKINA

  Turcja

  Firma TUNÇ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Biga, Çanakkale, Turcja.

 8. INNOCLAMP GMBH

  Niemcy

  Firma INNOCLAMP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy mocujące, automatyczne zaciski, i skrzynki na narzędzia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 1. FIXI SRL

  Włochy

  Firma FIXI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach systemy mocujące, systemy mocowania z metalu, nity, i nity zrywalne. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. RUL-KON MAKINE

  Turcja

  Firma RUL-KON MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. BOLLHOFF OTALU

  Francja

  Firma BOLLHOFF OTALU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w La Ravoire, Francja.

 4. RUZMAK MAKINA OTOMASYON

  Turcja

  Firma RUZMAK MAKINA OTOMASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach aplikacje do zarządzania projektami. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. METFIX

  Holandia

  Firma METFIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Utrecht, Holandia.

 6. KAYZER KONVEYÖR

  Turcja

  Firma KAYZER KONVEYÖR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi, i przenośniki dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Yenimahalle, Turcja.

 7. MAPA CIVATA SANAYI ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma MAPA CIVATA SANAYI ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Bolt, Śruby i nakrętki specjalne, Śruby i nakrętki, i zamocowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. INS MAKINA BETON SANTRALLERI LTD.STI.

  Turcja

  Firma INS MAKINA BETON SANTRALLERI LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Yenimahalle, Ankara, Turcja.

 9. HELLMANN MASCHINEN+ANLAGEN GMBH&CO.KG

  Niemcy

  Firma HELLMANN MASCHINEN+ANLAGEN GMBH&CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i maszyny do przewiercania metali, Automatyzacja maszyn specjalnych, Maszyny do zastosowań specjalnych - producenci, i wyposażenie do prac w drewnie. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 10. CARMINATI MORSE

  Włochy

  Firma CARMINATI MORSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy złączne - maszyny do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Clamping elements for machine tools, imadła zegarmistrzowskie, accessories for machine tools, i imadła pneumatyczne przemysłowe. Ma siedzibę w BRESCIA, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo