• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy złączne - maszyny do produkcji

Wyniki dla

Elementy złączne - maszyny do produkcji - Import eksport

 1. DYNATECT EUROPE GMBH

  Niemcy

  Dynatect-Halltech jest jednym z wiodących dostawców produktów ochrony maszyn i oferuje szeroką gamę wyrobów z zakresu ochrony urządzeń przemysłowych wraz z dopasowanymi do potrzeb rozwiązaniami dla wszystkich sektorów przemysłu. Spółka matka Dynatect Manufacturing Inc. (dawniej A&A Manufacturing Co. Inc. Inc.) jest wiodącym w Ameryce Północnej producentem zabezpieczeń dynamicznych urządzeń i ma swoją siedzibę w Nowym Berlinie, Wisconsin. Założyciel Gerald O'Rourke z dzisiejszej Grupy Dynatect początkowo w 1945 roku produkował mieszki i różne produkty z tkaniny powlekanej tworzywem sztucznym dla przemysłu maszynowego. Dziś DYNATECT jest firmą rozwijającą się globalnie i pierwszym punktem kontaktowym na rynku w dziedzinie skutecznych systemów ochrony: obrabiarki i automatyka, technologia medyczna, transport/inżynieria ruchu, konserwacja, budowa/rolnictwo oraz ropa naftowa i gaz.

 2. YSTRAL GMBH MASCHINENBAU + PROCESSTECHNIK

  Niemcy

  ystral jest dynamicznie rozwijającą się, prowadzoną przez właścicieli firmą z branży budowy maszyn i urządzeń. Koncentrujemy się na projektowaniu i konstruowaniu zindywidualizowanych maszyn do mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków, jak również specjalnych systemów mieszania, dyspergowania i zwilżania proszków dla technologii procesowych w zakresie mechaniki płynów. Nasze technologie procesowe obejmują również emulgowanie, homogenizację i dyspergowanie z mieszaniem. Nasza główna siedziba znajduje się w miejscowości Ballrechten-Dottingen w pobliżu granicy z Francją i Szwajcarią. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 270 pracowników i posiadającym oddziały w Chinach, Indiach i Singapurze, a także liczne przedstawicielstwa na całym świecie. Stale rozwijamy know-how naszych pracowników i nasze technologie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i tym samym spełniamy nasze własne wysokie standardy: ystral – 110% MIXING SOLUTIONS. Z optymalizacji procesów osiąganych dzięki naszym maszynom i instalacjom korzystają przedsiębiorstwa średniej wielkości na całym świecie, jak również koncerny z różnych branż. Czy to przy produkcji artykułów chemicznych, spożywczych, kosmetycznych czy też farmaceutycznych - dzięki naszym maszynom i instalacjom minimalizują Państwo czas procesu, zmniejszają zużycie surowców i mogą Państwo również poprawić jakość swoich produktów.

  Wszystkie wyroby na "elementy złączne - maszyny do produkcji"

 3. AS SCHWEISSTECHNIK GMBH ARNHOLD

  Niemcy

 4. BOLTE GMBH

  Niemcy

 5. AS SCHÖLER + BOLTE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHMECK VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. PENCOM ENGINEERING LIMITED (SP Z O O)

  Polska

  Pencom Engineering to międzynarodowy producent elementów złącznych z 40 letnim doświadczeniem. Produkujemy c-parts - elementy standardowe i rysunkowe. Śruby, nakrętki, podkładki, inserty do tworzyw sztucznych, wkłady gwintowe, sprężyny, pemy, elementy wciskane do cienkich blach, wkręty do tworzyw, nity, piny prowadzące, wsporniki i podkładki dystansowe, elementy mechanicze do SMT, łączniki z tworzyw sztucznych etc. Nasze główne gałęzie sprzedaży to: - inserty mosiężne i stalowe dla branży tworzywa sztuczne obudowy z tworzyw i tworzywa konstrukcyjne - precyzyjne elementy złączne dla producentów EMS -produkcja elementów specjalnych- rysunkowych zgodnych z wymaganiami klienta. Pencom posiada 4 zakłady produkcyjne i sieć sprzedaży w ponad 25 miejscach na świecie.

  Wszystkie wyroby na "elementy złączne - maszyny do produkcji"

 3. UNIFY THREAD ROLLING

  Tajwan R.O.C.

  Nasza firma, Unify thread rolling, jest producentem maszyn do obrzucania i zszywania o 43-letnim doświadczeniu. Produkujemy takie maszyny jak nawijarki nici, hydrauliczne nawijarki nici, nawijarki nici z krzywką, Nawijarki nici 3-matrycowe typu rurowegoe, nawijarki wielokargowe z przekładnią, nawijarki nici z ustawnym pokrętłem, nawijarki nić z automatycznym podajnikiem wibrującym lub systemem długiego pręta, matryce do nawijania nici, a także matryce do ząbkowania /rowkowania. Gwarantowana wysoka jakość. Zapraszamy do kontaktu w sprawie kosztorysu.

 4. CARMINATI MORSE SNC DI CARMINATI VINCENZO & C.

  Włochy

  Firma CARMINATI MORSE produkuje od samego początku szczęki mocujące. Nasze główne produkty to: szczęki i kostki do centrów obróbki; szczęki „Europa” z automatycznym zaciskaniem prostym lub podwójnym; szczęki schodzące typu SP/SPE, z kontrolą powrotu szczęk, blokady mechaniczne, hydrauliczne, oleopneumatyczne; szczęki typu AC/GM z blokadą mechaniczną, oleopneumatyczną; w formie kostek do centrów obróbki i trzpienie.

 5. METALZBYT ANDRZEJ PIKIEWICZ

  Polska

  Produkcja i sprzedaż hurtowa elementów złącznych. Produkcja śrub, wkrętów, nitów, szpilek metrycznych, śrub oczkowych.

 1. B&D BRACCI E DISPOSITIVI SRL

  Włochy

 2. B.S.M. BURSA SEVINCLER MAKINA

  Turcja

 1. KETEN INDUSTRIALMACHINE TRADE LTD. CO.

  Turcja

 2. EMKA MAKINE

  Turcja

 3. TLM SRL

  Włochy

 4. BOHL BEFESTIGUNGSSYSTEME- KLIMATECHNISCHES ZUBEHÖR GMBH

  Niemcy

 5. ASG, DIVISION OF JERGENS, INC.

  Włochy

 6. RUL-KON MAKINE

  Turcja

 7. FIXI SRL

  Włochy

 8. INNOCLAMP GMBH

  Niemcy

 1. INS MAKINA BETON SANTRALLERI LTD.STI.

  Turcja

 2. BOLLHOFF OTALU

  Francja

 3. RUZMAK MAKINA OTOMASYON

  Turcja

 4. CARMINATI MORSE

  Włochy

 5. HELLMANN MASCHINEN+ANLAGEN GMBH&CO.KG

  Niemcy

 6. TUNÇ MAKINA

  Turcja

 7. METFIX

  Holandia

 8. ENGALDINI S.R.L.

  Włochy

 9. KAYZER KONVEYÖR

  Turcja

 10. MAKINA IHRACAT

  Turcja