• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elementy betonowe i prefabrykaty budowlane

Wyniki dla

Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane - Import eksport

 1. FAMENNE BETONS

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. COLLINET GRES & BETON

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. GEBRÜDER HEISSERER, HOLZVERARBEITUNG, GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. HINDEN AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 5. BITTORF & BAHLL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALBO TÜREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. ACO AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. KKS KUNSTSTOFF KABELSCHÄCHTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. LANGELOH BETONWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. POROSIT-BETONWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. JOSEF SCHAPPELWEIN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge
 2. WALLSTOP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BETON FRAGAPANE

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. OCKERMÜLLER BETONWAREN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. BLOQUERAS GAGO

  Hiszpania

  Specjaliści od maszyn do wyrobu bloczków betonowych i innych elementów prefabrykowanych: kostka brukowa, krawężniki, płyty, rury, pustaki. Prefabricados Bloquera Gago S.L. projektuje i wytwarza swoje własne maszyny stacjonarne do produkcji na pojemniku, a także inne elementy, które uzupełniają linię produkcyjną, włącznie z suszeniem i składowaniem; maszyny zautomatyzowane całkowicie lub częściowo. Firma robi wszystko, od węzła betoniarskiego po maszyny do wykończeń specjalnych (woskowanie, polerowanie, szlifowanie itp.).

 6. STAYCONCRETE GMBH

  Niemcy

  Nazwa „stayconcrete“ zawiera sedno naszej koncepcji: inspirujące meble betonowe o trwałych wartościach i wysokiej użyteczności w życiu codziennym. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej integracji koncepcji wzorniczych, ujmujących kształtów i optymalnej funkcjonalności. Meble stayconcrete posiadają unikalną strukturę powierzchni i mogą być indywidualnie dostosowane do każdego stylu wedle życzenia. Nasz specjalny beton w czystej formie lub w połączeniu z innymi wysokogatunkowymi materiałami przetwarzamy na meble najwyższej jakości. Beton to bardzo wszechstronny materiał, który można dostosować w każdym detalu do potrzeb klienta. Również w przypadku seryjnej produkcji elementów: Wszystkie meble stayconcrete przechodzą przez wiele dłoni, podczas polerowania, wykańczania i montażu u klienta. Niuanse wylewanego materiału sprawiają, że każdy egzemplarz jest unikatem. Bardzo konkretnie.

 7. OTEP

  Francja

  OTEP SA i AMSA France są 2 przedsiębiorstwami wyspecjalizowanymi w technologii i materiałach dla przemysłu betonu sprężonego. OTEP jest przedsiębiorstwem znanym ze swojego wysokiego poziomu ekspertyzy i znajomości technologii produktów ze sprężonego betonu. Firma realizuje fabryki produktów ze sprężonego betonu: beleczek, płyt stropowych, belek i elementów konstrukcyjnych, płyt ażurowych, słupów kandelabrowych, słupów energetycznych (D, E, bardzo wysokiego napięcia..), od badania wykonalności poprzez instalację i uruchomienie "pod klucz" lub na specjalne zamówienie, po szkolenie personelu, pomoc techniczną i usługę posprzedażną. Technologia i sprzęt OTEP umożliwiają ekonomiczną produkcję wyrobów ze sprężonego betonu, zoptymalizowanych, bezpiecznych i trwałych, głównie w oparciu o stosowanie betonu wysokowartościowego, zgodnie z normami międzynarodowymi. AMAS jest do waszych usług od 1972 roku, hala produkcji i konserwacji specyficznego sprzętu.

 8. GRIS CLAIR

  Francja

  GRIS CLAIR to francuski wytwórca nowatorskich produktów, elementów i bloków betonowych do izolacji termicznej, robót publicznych i budowlanych oraz do zagospodarowania otoczenia zewnętrznego. Założona w 1952 r. z siedzibą w Mathay w Doubs, firma Gris Clair projektuje i produkuje estetyczne i trwałe rozwiązania zagospodarowania zewnętrznego, w ścisłym poszanowaniu środowiska naturalnego. Jakie nie byłyby Wasze potrzeby: bloki cięte budowlane lub do prac publicznych, bloki betonowe widoczne do elewacji i fasad, bloki betonowe robione metodą ELCO lub bloki betonowe do kwietników

 9. ZAMBET ODRZYKOŃ F. PELCZAR, ST. PELCZAR SP.J.

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest produkcja betonu, czyli zgodnie z normą PN-EN 206-1 „Beton – Część 1." – materiału powstałego ze zmieszania cementu, kruszywa drobnego i grubego, wody oraz ewentualnych domieszek i dodatków, który uzyskuje swoje właściwości w wyniku hydratacji cementu. Nasze zakłady zapewniają dostawę następującego asortymentu: - beton towarowy klasy C8/10 do C50/60 oraz B-7, 5 do B-60 - beton hydrotechniczny - beton posadzkowy - beton stosowany w budownictwie inżynieryjnym - zaprawy betonowe - jastrychy Zapewniamy transport za pomocą betonomieszarek o ładowności 6 m3 i 9 m3 oraz pompowanie betonu urządzeniami o wysięgu 18 m i 39 m. Rozmieszczenie wytwórni betonu oraz ilość posiadanego taboru umożliwia realizację ciągłych dostaw betonu w promieniu 60 km w ilości 500 m3/12 h.

 10. WESTERBUD SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działalności firmy WESTERBUD jest: - prowadzenie inwestycji począwszy od procedur administracyjnych pozwalających rozpocząć budowę poprzez generalne wykonawstwo do stanu "pod klucz", - projektowanie hal produkcyjno-magazynowych, - kompleksowa realizacja w systemie generalnego wykonawstwa obiektów budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej, - budowa, sprzedaż i wynajem obiektów handlowych, - budowa domów mieszkalnych, jedno i wielorodzinnych, - wykańczanie wnętrz i budowa do stanu "pod klucz", - produkcja i sprzedaż betonu towarowego, - produkcja i sprzedaż drobnowymiarowych wyrobów betonowych: słupki graniczne, - produkcja i sprzedaż elementów stalowych: dźwigary, płatwie kratowe, słupy itp. na zlecenie inwestora lub wg naszych opracowań, - wynajem sprzętu budowlanego: dźwigów samochodowych 6t, 25t; koparko-ładowarki JCB 3CX SUPER, JCB 4CX, zestawu niskopodwoziowego, spycharek, betonomieszarki 6m3, 9m3; wywrotek samochodowych, itp.

 1. WYROBY BETONIARSKIE JAN STAŃKO

  Polska

  Firma Wyroby Betoniarskie Jan Stańko zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów betoniarskich na terenie Krakowa i okolic. Do najważniejszych zaliczyć możemy: zbiorniki betonowe, kręgi betonowe, płyty ażurowe, korytka ściekowe, korytka skarpowe, korytka górskie, pustaki szalunkowe, rury betonowe, szamba betonowe, galanterie betonowe, ogrodzenia betonowe. Szamba betonowe naszej produkcji są objęte gwarancją, wykonywane z betonu odpornego na niekorzystne czynniki. Zbiorniki posiadają projekty techniczne i atesty higieniczne. Szamba betonowe wytwarzane są z betonu klasy b-35 w poniżej prezentowanych wariantach. Warto zaznaczyć, iż zbiorniki mogą być również wykorzystywane jako magazyn wód opadowych.

 2. P.H.U. DITRICH MAŁGORZATA DITRICH

  Polska

  Hurtownia Ditrich zajmuje się sprzedażą kostki brukowej, betonowej i granitowej oraz obrzeży, krawężników, a także płytek chodnikowych i tarasowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także palisady betonowe, splitowane oraz różnego rodzaju kamień ogrodowy, żwiry i otoczaki. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować odwodnienia liniowe, cement oraz wapno, piach i ogrodzenia betonowe. Hurtownia z Pabianic Ditrich to nie tylko elementy nawierzchni, w swoim magazynie mamy także pustaki, kształtki na ogrodzenie oraz daszki na słupki, na podmurówkę i inne. Oferujemy Państwu usługi w zakresie, brukarstwa, układania kostki brukowej, granitowej i betonowej oraz wykonywanie tarasów i schodów. Dysponujemy także samochodem transportowym wyposażonym w HDS. Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług koparka, doradztwa technicznego oraz projektowania układu kostki w 2D i 3D. Poza tym zajmujemy się wyburzeniami, odśnieżaniem, impregnacją tarasów i innymi pracami w tym zakresie.

 3. JULI-SPEC S.C.

  Polska

  Zajmujemy się pracami inżynierskimi z zakresu BUDOWNICTWA: cięciem, wierceniem diamentowym w ścianach, naprawami fundamentów, posadzek i tarasów oraz iniekcjami ciśnieniowymi, renowacją betonu. Realizujemy również usługi związane z ELEKTRYKĄ – w tym instalacje energetyczne i przemysłowe, AKP oraz nowoczesne systemy oświetleniowe. Wykonujemy nasze prace zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla przemysłu. Prowadzimy wiercenie i cięcie w betonie oraz w konstrukcjach żelbetowych za pomocą wierteł i pił diamentowych lub elektrycznych. W zależności od grubości i rodzaju materiału nasi doświadczeni pracownicy dobierają odpowiednie narzędzia. Dysponujemy także zaprawami przeznaczonymi do kompleksowych napraw betonu, dzięki którym popękane i zniszczone fragmenty zostają uszczelnione, a cała powierzchnia staje się odporna na przeciekanie. Zajmujemy się naprawą fundamentów, naprawą posadzek oraz tarasów.

 4. KERAMZYT SYSTEM. BLOCZKI FUNDAMENTOWE, PUSTAKI ŚCIENNE, BETON TOWAROWY

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych oraz betonu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z keramzytu, czyli lekkiego kruszywa o doskonałych właściwościach akustycznych i termoizolacyjnych. Wyróżnia się również najlepszą paroprzepuszczalnością, co pozwala ściano i stropom swobodnie odprowadzać parę wodną, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację przed zimnem. Jest to sprawdzony materiał gwarantujący trwałość. Nasz zakład wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny, co pozwala nam wytwarzać najlepsze wyroby budowlane. W ofercie posiadamy szeroki wybór bloczków fundamentowych zarówno keramzytowych, jak i betonowych. Dysponujemy bloczkami ściennymi keramzytowymi ułatwiającymi wykonywanie ścian działowych. Oferujemy trzy rodzaje pustaków ściennych, w tym m.in. pustaków do stawiania ścian zewnętrznych oraz pustaków Teriva i pustaków wentylacyjnych. Klientom możemy także zaproponować wybór belek stropowych Teriva, żelbetowych nadproży orz cegieł keramzytowych do obmurowywania wieńców.

 5. KAMAL

  Polska

  Inwestycja Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nieustannie poszerzamy asortyment oferowanych wyrobów. Konsekwentnie inwestując w park maszynowy, jesteśmy w stanie wyprodukować niezliczoną gamę produktów, o zróżnicowanych fakturach i kolorach. W 2004 poszerzyliśmy działalność o eksploatację kruszyw. Kopalnia w Radzikach, po modernizacji i wyposażeniu w najnowsze urządzenia, stała się głównym i strategicznym źródłem kruszyw w rejonie. Misja Bardzo ważne jest dla nas, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku europejskim oraz aby najnowsze technologie, zarówno produkcji, jak i kontroli jakości, były naszym stałym atutem. Nieustannie wzbogacamy nasze produkty, wykorzystując technologię śrutowania, płukania, frezowania czy też postarzania kostki. Instalujemy nowe linie technologiczne pozwalające produkować unikalne technicznie i ultra wysokiej jakości produkty takie jak linia Art, gdzie metody uszlachetniania kostki obejmują prócz śrutowania również polerowanie i lakierowanie. Pracujemy też nad gamą kolorystyczną oferowanych wyrobów i z roku na rok wzbogacamy paletę barw o nowe kolory. Jakość Najważniejszym dla nas aspektem w branży budowlanej jest jakość. Właśnie dlatego wyposażyliśmy własne laboratorium w szereg niezawodnych i wielofunkcyjnych urządzeń, za pomocą których na bieżąco kontrolujemy jakość surowców oraz gotowych już wyrobów.

 6. REMEI BALTICA OÜ

  Estonia

  Produkcja i sprzedaż dodatków do betonu. Produkcja i sprzedaż płynnych kolorów do betonu i barwników w proszku. Usługi laboratorium betonu: tworzenie mieszanek betonu i testowanie. markiREBAcolor, Carboxyment, Darkodour. Janar Joona, członek zarządu, dyrektor ds. sprzedaży, GSM 372 5156805

 7. CHAUX DE CONTERN

  Luksemburg

  Producent i hurtownia materiałów budowlanych z betonu dla potrzeb budownictwa (bloki, cegły), inżynierii budowlanej (rury, studzienki, rynsztoki, krawężniki, geowłókniny) i obszaru sąsiadującego (bruk, płyty). Chaux de Contern jest największym dostawcą handlowców i przedsiębiorstw w regionie. Nasza gama zawiera ponad 1200 produktów, które przedstawione są w katalogu. Nasze produkty są sprzedawane wyłącznie firmom (przedsiębiorstwa robót publicznych i sprzedawcy materiałów budowlanych).

 8. AGLOU - CIMENTOS, LDA - BÉTON PRÉFABRIQUÉ

  Portugalia

 9. MINERALIT - MINERALGUSSWERK LAAGE GMBH

  Niemcy

 10. SAFRALIOTIS

  Grecja