• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektronika - wytwarzanie półproduktów

Wyniki dla

Elektronika - wytwarzanie półproduktów - Import eksport

 1. OPT LASERS

  Polska

  Opt Lasers offers a diverse selection of blue laser heads, including the precise PLH3D Series designed for engraving and cutting various materials. Our product range extends beyond laser heads to include electronic devices such as laser modules, laser diode drivers, and temperature controllers. Based in Warsaw, Poland, we are a respected European manufacturer known for delivering high-quality optical and electronic devices. Our products cater to industrial and commercial integrators, OEMs, universities, research centers, and end-users. The Compact Laser Heads from Opt Lasers are known for their efficient performance and low maintenance costs, making them an ideal choice for the production industry. These lasers excel in processing of a wide array of materials, including wood, metals such as steel or tungsten, leather and more. Additionally, Opt Lasers provides a comprehensive solution - the Blue Galvo Engraving Laser System. This integrated system enables rapid and precise engraving results with intuitive control, making it an ideal choice for engraving, marking and labeling applications. At Opt Lasers, we are pioneers in providing customized laser solutions to companies that develop machines for Precision Agriculture, automatic food labeling, and biosciences. We are dedicated to fulfilling our clients' unique needs and promoting innovation across diverse fields.

  Wszystkie wyroby na "elektronika - wytwarzanie półproduktów"

 2. ELKAT

  Polska

  Firma Elkat Sp. Z o. o. Sp. k. jest producentem najwyższej jakości komponentów do urządzeń niskonapięciowych (do 1kV wg normy technicznej IEC 60947) z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem. Firma koncentruje się na produkcji szyn łączeniowych izolowanych wraz z blokami rozdzielczymi i uniwersalnymi przeznaczonymi do stosowania głównie w rozdzielnicach. Nasze produkty są w pełni projektowane, testowane i produkowane bezpośrednio w naszym zakładzie. Korzystamy z zaawansowanych programów 3D w celu jak najlepszego odwzorowania i zaprojektowania. Od 2017 roku posiadamy własne laboratorium przeznaczone do testowania naszych prototypów, które z czasem i inwestycjami staje się coraz lepsze. Współpracujemy również z wieloma zewnętrznymi certyfikowanymi laboratoriami. Organizujemy własny zakład wytłaczania tworzyw sztucznych na miejscu i zachowujemy wszystkie inne procesy produkcyjne w naszych rękach. Stosowane surowe materiały pochodzą z Polski i UE. Nasz asortyment to ponad sto modeli szynoprzewodów. Najbardziej dynamicznie rozwijającą się drugą rodziną produktów jest kategoria bloków dystrybucyjnych i uniwersalnych. Wysoki standard wykonania sprawia, że ​​są one pożądanym rozwiązaniem w wielu krajach. Możesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach w naszym nowym katalogu na 2022 rok. Wysoką jakość wszystkich naszych produktów potwierdzają certyfikaty (Certyfikat TUV „wyrób sprawdzony” oraz certyfikat CE) wydawane przez niezależne organizacje.

  Wszystkie wyroby na "elektronika - wytwarzanie półproduktów"

 3. ELECTRONIC POWER SYSTEMS

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą w dziedzinie specjalizowanych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do pracy w szczególnie odpowiedzialnych warunkach. rodzina modułowych przetwornic stabilizowanych typu dc / dcrodzina przetwornic dc/acrodzina przetwornic ac/dc i (ac+dc) / ac rodzina kontrolerów do systemów zasilania gwarantowanego dc z bateriami akumulatorowym minikontrolery do systemów zasilania gwarantowanego dc zawierających akumulatory. Moduły awaryjne, systemy baterii centralnych do oświetlenia awaryjnego

 4. AET SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  AET to wiodący producent elementów indukcyjnych na terenie Polski posiadający certyfikat ISO 9001. Firma istnieje od ponad 25 lat i legitymuje się bogatym doświadczeniem w wytwarzaniu transformatorów impulsowych, sieciowych i sterujących oraz dławików przeciwzakłóceniowych i skompensowanych prądowo. W szerokim asortymencie indukcyjności znajdują się także cewki powietrzne nawijane drutami termospiekalnymi lub licą w.cz. oraz cewki helikalne. Dzięki wyposażaniu w wysokowydajne, nowoczesne maszyny i urządzenia, takie jak automatyczne nawijarki wielowrzecionowe, nawijarki do rdzeni toroidalnych oraz maszyny nawojowe dużej mocy, AET oferuje produkty wysokiej jakości i o parametrach technicznych spełniających wymagania klientów oraz norm europejskich. Wszystkie elementy indukcyjne produkowane przez AET mogą być impregnowane ekologicznymi preparatami lub zalewane w próżniowym system dozowania żywic. Cały proces mieszania odbywa się w próżni, przez co zalewa po zastygnięciu nie zawiera pęcherzyków powietrza. Nad całością procesu produkcyjnego czuwa wykwalifikowana kadra inżynierska wyposażona w system komputerowy kontrolujący w czasie rzeczywistym poprawność realizacji technologii. Oprócz działalności produkcyjnej firma zajmuje się dystrybucją rdzeni ferrytowych, proszkowych, karkasów, licy w.cz, drutów w potrójnej izolacji oraz taśm i koszulek izolacyjnych. Uzupełnieniem tych działań jest kompleksowe zaopatrzenie firm z branży w podzespoły elektroniczne i elementy elektromechaniczne

 5. ENERGER.PL PIOTR SOBOLSKI

  Polska

  Firma Energer.pl Piotr Sobolski sprzedaje wysokiej jakości zamienniki baterii do laptopa i zasilacze. Klienci mogą liczyć na rozbudowaną ofertę, w której znajdują się części do sprzętów różnych marek. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lub poprosić o radę sprzedawców. Dużą popularnością cieszy się między innymi bateria do laptopa Samsung. Nie zapomniano też o takich markach jak HP, Acer, Asus i Dell. Zamówienia można składać w nowoczesnym sklepie internetowym, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Produkty dostępne są niezależnie od lokalizacji, w której znajduje się klient. Korzystna cena baterii do laptopa sprawia, że wymiana części jest bardzo opłacalna. Nie trzeba kupować nowego sprzętu, można z powodzeniem naprawić stary. W ofercie firmy znajdują się także zasilacze. Sprzedawca działa od 2008 roku i doskonale zna oczekiwania swoich klientów. Pracownicy zapewniają szybką dostawę towaru pod wskazany adres i profesjonalną obsługę klienta. W katalogu nie brakuje nowinek, takich jak zewnętrzna bateria do laptopa Fujitsu i zasilacze dodatkowe.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MISTRAL POLSKA SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Mistral Polska Sp. Jawna z siedzibą w Szczecinie, przy Al. Powstańców Wielkopolskich 39B właściciel marki Mistral. Celem działalności firmy jest oferowanie wysokiej jakości produktów elektroniki samochodowej takich jak: -Przenośne telewizory LCD LED o przekątnych od 12"do 22" cali, zasilane 12V/24V/230V z przeznaczeniem do ciężarówek, kamperów, przyczep kampingowych, właścicieli i użytkowników łodzi motorowych. Telewizory montowane z użyciem najwyższej jakości paneli LCD LED, renomowanych producentów światowych -Mobilne anteny samochodowe TV, dookólne, o wysokim zysku anteny o szerokim zastosowaniu -Akcesoria dodatkowe, min. moduły GPS, zasilacze samochodowe, uchwyty samochodowe, przenośne konsole dla dzieci Mistral to także troska o najwyższy poziom obsługi naszych Klientów oczekujących doradztwa przy wyborze produktu oraz obsługi serwisowej lub pogwarancyjnej.

 2. ROPAM ELEKTRONIK S.C.

  Polska

  Kiedy masz już swój dom to chcesz czuć się w nim komfortowo i pewnie. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest system inteligentnego budynku czyli system, który zapewni Ci ochronę całodobową i obroni przed ewentualnym złodziejem czy włamywaczem. System inteligentnego domu w najlepszej cenie i świetnej jakości zamówisz u nas w firmie. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową ochronadladomu.pl i wybrać jak zaawansowany rodzaj potrzebujesz. Zamów go już dzisiaj, a nasz fachowiec wyszkoli Cię jak sprawnie i bez problemu taki system obsługiwać. Nasza firma umożliwi Ci także najtańszy montaż na rynku. Zapraszamy!

 3. ZAKŁADY METALOWE ERKO R. PĘTLAK SPÓŁKA JAWNA BRACIA PĘTLAK

  Polska

  Firma ERKO została założona w 1981 roku przez inż. Romana Pętlaka. Siedziba firmy znajduje się w Jonkowie koło Olsztyna, a oddział produkcyjny w Czeluśnicy koło Jasła. ERKO zawsze była spółką rodzinną. Obecnie rodzina założyciela nadal aktywnie uczestniczy w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Jesteśmy jednym z wiodących producentów różnego typu końcówek kablowych i złączek kablowych oraz narzędzi do prac elektrycznych w Polsce. Własne biura konstrukcyjne, zaawansowana technologia produkcji oraz nowoczesny i wszechstronny park maszynowy pozwalają nam szybko reagować na indywidualne potrzeby Klienta.

 4. SATORI

  Polska

  Producent oferuje na zamówienie klienta klawiatury foliowe , klawiatury membranowe, klawiatury LED , foliowe panele sterujące, frontpanele, czołówki foliowe, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe, zestyki foliowe, płyty czołowe, maskownice, folie maskujące, nalepki maskujące.Klawiatura foliowa i klawiatura membranowa jako element sterujący urządzenia.Frontpanel, czołówka foliowa, panel sterujący jako element sterujący i dekoracyjny urządzenia.Tabliczka opisowa jako element oznakowania urządzenia.

 5. EAE ELEKTRONIK

  Polska

  Firma EAE Elektronik, świadczy usługi kontraktowej produkcji podzespołów elektronicznych. Skupiamy się głównie na automatycznym montażu SMD , THT oraz projektowaniu elektroniki i przeprowadzaniu testów. Grono naszych stałych klientów świadczy o wysokiej jakości usług które świadczymy. Posiadamy 20 lat doświadczenia. Zapraszamy do wsółpracy.

 1. LARS CO SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat istnieje i prosperuje w branży produkcji elektroniki. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i sprawdzonych technologii możemy oferować produkty wyśmienitej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

 2. E-MIST

  Polska

  Jako wysokiej klasy sklep internetowy proponujemy swoim klientom luksusowe papierosy elektroniczne. U nas znajdziesz tylko markowe produkty. Oprócz samych e-papierosów możesz kupić wszelaki akcesoria do nich, np. baterie, olejki, clearomizery.Nasze stacjonarne biuro mieści się w Wałbrzychu w województwie dolnośląskim.

 1. ADS

  Polska

  Produkcja elektroniki samochodowej. Emulatory filtrów cząstek stałych oraz powerboxy do tuningu samochodów. Naprawa silników diesla.

 2. HONGKONG SUPER-STAR TECHNOLOGY

  Chiny

  Firma HONGKONG SUPER-STAR TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. UAB NOCTAVIS

  Litwa

  Firma UAB NOCTAVIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Komputery - urządzenia peryferyjne. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Elektroniczna wymiana danych (EDI), Informatyka - oprogramowanie, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, i Elektroniczna wymiana danych (EDI). Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 4. GET ÉLECTRONIQUE - CASTRES

  Francja

  Firma GET ÉLECTRONIQUE - CASTRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energoelektronika. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, i Regulatory napięcia. Ma siedzibę w Castres, Francja.

 5. QUASAR DI SPEROTTO E DAL GRANDE SRL

  Włochy

  Firma QUASAR DI SPEROTTO E DAL GRANDE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i projektowanie z zakresu instalacji i wyposażenia przemysłowego, elektroniczna automatyzacja przemysłowa, maszyny tekstylne, i electronic cards design and manufacture. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 6. S.H.S. SRL

  Włochy

  Firma S.H.S. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do automatyzacji przemysłowej, układy elektroniczne do sterowania silnikami krokowymi, i Silniki krokowe. Ma siedzibę w Rescaldina, Włochy.

 7. SENSING LABS

  Francja

  Firma SENSING LABS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach produkcja czujnik temperatury, Sensors, probes, transmitters, czujniki pomiaru natężenia przepływu, i Wireless transmission systems. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 8. ACERBI POWER S.R.L.

  Włochy

  Firma ACERBI POWER S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 1. CIERRE SRL

  Włochy

  Firma CIERRE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w Berra, Włochy.

 2. RAF-TRONIK PLUS

  Polska

  Firma RAF-TRONIK PLUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektryczne i elektoniczne, elektronika przemysłowa, urządzenia automatyczne elektryczne, elektroniczne i pneumatyczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Urządzenia i przyrządy elektryczne i elektroniczne. Ma siedzibę w Koszwały, Polska.

 3. GOLDEN SAQI TECHNOLOGY CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma GOLDEN SAQI TECHNOLOGY CO.,LIMITED, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach azot. Ma siedzibę w Jinan, Chiny.

 4. SERVICIOS TÉCNICOS BANDIN

  Hiszpania

  Firma SERVICIOS TÉCNICOS BANDIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w Rua Os Gudiños, Hiszpania.

 5. KDTECH SP. Z O.O.

  Polska

  Firma KDTECH SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika - wytwarzanie półproduktów, Electronics assembly, Elektronika - wytwarzanie półproduktów, i Montaż części elektronicznych. Ma siedzibę w Wrocław, Polska.

 6. ELECTRONIC NEWS SRL

  Włochy

  Firma ELECTRONIC NEWS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach design of electronic equipment, electronic cards design and manufacture, elektroniczne systemy automatyki przemysłowej, i przyrządy pomiaru elektronicznego. Ma siedzibę w Tremezzina, Włochy.

 7. SHENZHEN YUTIANTANG TECHOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN YUTIANTANG TECHOLOGY CO.,LTD, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 8. INOVELEC PLS

  Francja

  Firma INOVELEC PLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach produkcja kart telefonicznych. Ma siedzibę w Boulazac, Francja.

 9. SHENZHEN BAOEND ELECTRONICS CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN BAOEND ELECTRONICS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Ma siedzibę w shenzhen, Chiny.

 10. ORAMAX S.R.O.

  Słowacja

  Firma ORAMAX S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika - wytwarzanie półproduktów. Jest również obecna w dziedzinach lampa wyposażona w diody, i szafa i instalacje elektroniczne. Ma siedzibę w Klin, Słowacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo