• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • elektronika nawigacyjna

Wyniki dla

Elektronika nawigacyjna - Import eksport

 1. DANNIE.CC TR

  Turcja

  Grupa DANNIE powstała w 2015 roku to globalny projektant i producent w dziedzinie elektroniki. DANNIE ma na celu tworzenie produktów i usług rynkowych dla klientów. Nie sprzedajemy wstępnie zaprojektowanych rozwiązań, lecz projektujemy i produkujemy elektronikę na zamówienie. Naszą główną cechą jest kompleksowe podejści "sprzęt + oprogramowanie + produkcja", co stanowi unikatową ofertę na rynku. Wśród naszych głównych rozwiązań znajdują się komputerowe systemy wizyjne wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji, komputery (korporacyjne serwery obliczeniowe, korporacyjne serwery pamięci masowej, systemy komunikacyjne itp.), terminale płatności, panele multi-touch, trakery gps itp. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Europie, Chinach i Rosji. Do produkcji używamy najnowocześniejszego sprzętu ASM, Omron, DEK. Nasze dobrze rozwinięte procesy zakupowe, DFX, MES, systemy zarządzania jakością - wszystko to pozwala nam, w razie potrzeby, przenosić projekty do innych zakładów bez utraty jakości i szybkości produkcji. • Ponad 300 000+ to całkowita liczba wyprodukowanych jednostek • Ponad 100+ produktów dla klientów w Rosji, Europie i USA • Ponad 50+ inżynierów z zespole

 2. ALFAMARINESPAREPARTS

  Holandia

  Firma ALFAMARINESPAREPARTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Silniki wysokoprężne Diesla, motorcycles, Silniki wysokoprężne Diesla, i rozpylacze przemysłowe. Ma siedzibę w Amersfoort, Holandia.

 3. FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ELEKTRONISCHE NANOSYSTEME ENAS

  Niemcy

  Firma FRAUNHOFER-INSTITUT FÜR ELEKTRONISCHE NANOSYSTEME ENAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 4. GEOCOMPASS, LDA

  Portugalia

  Firma GEOCOMPASS, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 5. BTV TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma BTV TECHNOLOGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ADUK GMBH

  Niemcy

  Firma ADUK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Planegg, Niemcy.

 2. PERISKAL GROUP

  Belgia

  Firma PERISKAL GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Jest również obecna w dziedzinach Mapy morskie, oprogramowanie do nawigacji, systemy nawigacji, i Mapy morskie. Ma siedzibę w Wuustwezel, Belgia.

 3. ROBIN MARINE

  Francja

  Firma ROBIN MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Les Sables D'olonne, Francja.

 4. MARIA LIBRADA SOSA

  Włochy

  Firma MARIA LIBRADA SOSA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i elementy dla telekomunikacji i telefonii, artykuły informatyczne, wynajem pc na kursy szkoleniowe, i doradztwo, sprzedaż i konserwacja układów komunikacji zintegrowanej. Ma siedzibę w Pescara, Włochy.

 5. LX NAVIGATION D.O.O.

  Słowenia

  Firma LX NAVIGATION D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia dla przemysłu lotniczego, i elektronika. Ma siedzibę w Celje, Słowenia.

 1. JOHANN KOHLER SHOP

  Niemcy

  Firma JOHANN KOHLER SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektronika nawigacyjna. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.