• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dziurkacze do papieru

Wyniki dla

Dziurkacze do papieru - Import eksport

 1. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 2. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, Dziurkacze do papieru i tektury, Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 3. CAVALLERI S.R.L.

  Włochy

  Firma CAVALLERI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Dziurkacze do papieru, Stal i metale, i Dziurkacze do papieru. Ma siedzibę w Isola Del Cantone, Włochy.

 4. SIMPLEX RAPID S.R.L.

  Włochy

  Firma SIMPLEX RAPID S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 5. MWU CURIONI S.P.A.

  Włochy

  Firma MWU CURIONI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Galgagnano, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. E.G. SYSTEM

  Włochy

  Firma E.G. SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 2. JPC CREATIONS

  Francja

  Firma JPC CREATIONS, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego, Dziurkacze do papieru, i Nożyce do użytku domowego i profesjonalnego. Ma siedzibę w Peschadoires, Francja.

 3. BERNARDI S.R.L. COSTRUZIONI MECCANICHE PER CARTOTECNICHE

  Włochy

  Firma BERNARDI S.R.L. COSTRUZIONI MECCANICHE PER CARTOTECNICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Nervesa Della Battaglia, Włochy.

 4. FOSSALUZZA S.R.L.

  Włochy

  Firma FOSSALUZZA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Codogne', Włochy.

 5. VIM TRADE S.R.L.

  Włochy

  Firma VIM TRADE S.R.L., roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Salo', Włochy.

 1. TECNOSTAR S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSTAR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Dziurkacze do papieru, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Dziurkacze do papieru. Ma siedzibę w Sordio, Włochy.

 2. MA. IND. DI BALDI SERGIO

  Włochy

  Firma MA. IND. DI BALDI SERGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru, i Papier - maszyny do produkcji. Ma siedzibę w Carmignano, Włochy.

 1. VOITH PAPER LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VOITH PAPER LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, i Dziurkacze do papieru. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. KLÜTER PAPIERVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma KLÜTER PAPIERVERARBEITUNG GMBH, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, i Dziurkacze do papieru. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 3. OPPLIGER S.R.L.

  Włochy

 4. SOLA INDUSTRIAS MECANICAS SL

  Hiszpania

 5. SIAGA SERVICE S.N.C. DI MAZZA F. & C.

  Włochy

 6. A.T.G. & FIGLI DI GALBIATI ADRIANO E C. S.N.C.

  Włochy

 7. PMPOWER S.R.L.

  Włochy

 8. M.T.C. S.R.L.

  Włochy

 1. NUOVA GIOVANARDI S.R.L.

  Włochy

 2. KERN S.P.A.

  Włochy

 3. HEIMBACH U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. AELLE CARTOMECCANICA S.R.L.

  Włochy

 5. TIMAS S.R.L. G. PERINI

  Włochy

 6. CONSULTEC MACCHINE PER CARTOTECNICA S.R.L. IN BREVE CONSULTEC S.R.L.

  Włochy

 7. IDEA PCN S.R.L.

  Włochy

 8. OT LUCCA S.R.L.

  Włochy

 9. FERRAGINA MANUELA

  Włochy

 10. ANDRITZ COMO S.R.L.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo