• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • gilotyny do papieru

Wyniki dla

Gilotyny do papieru - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. YMCUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2016 roku, przedsiębiorstwo YMCUP ze Stambułu, Turcja, jest producentem maszyn do produkcji kubków papierowych, drukowania i wycinania. Od początku naszej działalności, koncentrujemy się na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług, ze skuteczną i szybką dostawą. Nasza firma uważa innowację za klucz trwałego sukcesu i spogląda na każdy dzień z nowej perspektywy. Dlatego też, przywiązuje wagę do innowacji. Dążymy do poszerzenia asortymentu naszych produktów, uważnie śledząc rozwój technologiczny. W szybkim tempie, kontynuujemy nasze inwestycje, szczęśliwi z produkowania wyrobów z myślą o zdrowiu ludzi i o środowisku. Posiadamy szeroki asortyment produktów, takich jak: •Maszyny do produkcji kubków papierowych, •Maszyny do produkcji kubków papierowych z podwójną ścianką, •Maszyny do produkcji misek papierowych, •Maszyny do produkcji misek papierowych na sałatki, •Maszyny do produkcji opakowań, •Maszyny do drukowania & wycinania, •Prasy •Akcesoria i części zamienne do maszyn. Nasze maszyny do produkcji kubków papierowych są w stanie wyprodukować różne rozmiary i ilości kubków papierowych, takie jak 12 oz, 8 oz, 9 oz i wiele więcej! Zapraszamy do naszej witryny internetowej, aby dowiedzieć się więcej o asortymencie naszych produktów. Naszą misją jest dbałość o standardy wysokiej jakości poprzez dobór surowców. Zapewniamy wszystkie procesy, od produkcji po dostawę do naszych klientów. Produkcja YMCUP spełnia międzynarodowe standardy jakości, takie jak ISO 9001: 2008 – ISO 14001-2004 – OHSAS 18001-2007 certyfikacja systemu zarządzania jakością. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. GRAPHIC INVEST & CONSULT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GRAPHIC INVEST & CONSULT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sitodruk - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Prasy drukarskie, Maszyny offsetowe, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Druk - artykuły zaopatrzeniowe, Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Sitodruk - artykuły zaopatrzeniowe, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Zamszowanie (flokowanie) materiałów - maszyny i urządzenia, i Poligrafia. Ma siedzibę w Pontillas, Belgia.

 4. SUMMA

  Belgia

  Firma SUMMA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Gistel, Belgia.

 5. GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA.

  Portugalia

  Firma GRAFORIO MAQUINAS GRAFICAS LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Zona Industrial, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOÃO JESUS MARTINS & FILHOS, LDA.

  Portugalia

  Firma JOÃO JESUS MARTINS & FILHOS, LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach giętarka metali, gilotyny do papieru, prasa do owoców, i maszyny do pieczętowania. Ma siedzibę w Recarei-Paredes, Portugalia.

 2. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Francja

  Firma MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, i gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Roubaix, Francja.

 3. STEFI MACHINES

  Grecja

  Firma STEFI MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia, Papier - maszyny do produkcji, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, gilotyny do papieru, i Opakowanie i konfekcjonowanie towaru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aspropyrgos, Grecja.

 4. DUPLO FRANCE

  Francja

  Firma DUPLO FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kserografia - maszyny biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny offsetowe, Maszyny offsetowe, i gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Creteil, Francja.

 5. YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma YIWU JINYE PRINTING MACHINE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wywoływanie filmów - sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Yidong, Chiny.

 1. ZHEJIANG NEW DEBAO MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG NEW DEBAO MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papier pakowy. Jest również obecna w dziedzinach gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Ruian Wenzhou City, Chiny.

 2. DURASHOP - SKLEP Z ARTYKUŁAMI BIUROWYMI

  Polska

  Durashop to internetowy sklep z artykułami biurowymi, specjalizujący się zapewnianiu profesjonalnego wyposażenia do domowego biura jak i biurowej przestrzeni w firmie. Sklep z artykułami biurowymi posiada w swojej ofercie, między innymi: niszczarki, gilotyny do papieru, oczyszczacze powietrza, mobilne meble, piktogramy oraz tabliczki na drzwi. Dodatkowo sklep sprzedaje hurtowo drobne akcesoria takie jak nożyczki, spinacze, długopisy czy kartki samoprzylepne. Sklep z artykułami biurowymi Durashop jest autoryzowanym sklepem kultowej już marki Durable.

 1. NATALIS SPRL

  Belgia

  Firma NATALIS SPRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Prasy drukarskie. Jest również obecna w dziedzinach Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, Druk i oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, Karton i tektura - maszyny do produkcji wyrobów kartonowych, bindownice automatyczne, i gilotyny do papieru ciągłego. Ma siedzibę w Grâce-Hollogne, Belgia.

 2. WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  WRIGHTS RECYCLING MACHINERY LIMITED jest brytyjskim producentem urządzeń i maszyn do recyklingu: urządzenia do zdzierania powłok z kabli, granulatory i rozdrabniacze do tworzyw sztucznych, do złomów żelaznych i nieżelaznych. Projektujemy i budujemy najpotężniejsze, najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe na rynku maszyny do rozbiórki kabli. Nasze ŚCIAGACZE POWŁOKI Z KABLI przeznaczone do użytku intensywnego mogą działać w najtrudniejszych warunkach i są w stanie zdjąć izolację i rozebrać prawie każdy rodzaj kabla, a także papier olejowany, stal i uzbrojenie z podwójnej stali (SWA), taśmy stalowe, powłoki z PCV, powłoki ołowiowe, kable pokryte grubą warstwą gumy lub nylonem, itp. PILARKI BĘBNOWE WRIGHTS są w stanie skutecznie rozebrać ciężkie bębny, które nie poddają się normalnym urządzeniom tnącym. Nasze pilarki bębnowe/gilotyny są w stanie rozciąć bębny od 800mm średnicy x 1500mm szerokości do 1200mm średnicy x 3000mm szerokości. Sprzedajemy na całym świecie nasze ściągarki do kabli, nożyce aligatory, zgniatarki do pojazdów samochodowych, pilarki bębnowe do papieru, granulatory, rozdrabniacze, krajarki przenośne i pilarki bębnowe do tworzyw sztucznych

 3. GOBLIN STUDIO

  Polska

  Goblin Studio to połączenie drukarni cyfrowej oraz studia graficznego. Zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem każdego rodzaju publikacji, od wizytówek, poprzez ulotki i plakaty, po broszury, katalogi oraz inne publikacje. Nasz park maszynowy zapewnia kompleksową obsługę poligraficzną, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych. Goblin Studio specjalizuje się w niskonakładowym druku cyfrowym, oraz projektowaniu graficznym. Nasza drukarnia zajmuje się również foliowaniem papieru (również małe nakłady). Realizujemy projekty graficzne od koncepcji wstępnej po finalny wydruk. Projektujemy oraz drukujemy plakaty, ulotki, wizytówki, kalendarze, papier firmowy, broszury, foldery, katalogi, zaproszenia ślubne, broszury i wiele innych. Drukujemy zarówno na zwykłym papierze oraz kopertach, jak i na foliach i papierach samoprzylepnych. Do druku wykorzystujemy profesjonalne urządzenie produkcyjne firmy Konika-Minolta Bizhub PRO 6000. Drukujemy na papierze o gramaturze do 300 g/m2 w formacie aż do A3+(330x487mm). Nasz park maszynowy obejmuje wszystkie urządzenia niezbędne do przygotowania oraz wykończenia druku (między innymi bigówki, gilotyny, narzędzia do zaokrąglania narożników oraz foliarkę). Goblin Studio Oferuje Wam szybki druk cyfrowy. Termin realizacji typowych zleceń dla druku cyfrowego to maksymalnie 24 godziny, a większość zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia! .

 4. DS SMITH RECYCLING

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  DS Smith zapewnia zintegrowane usługi w zakresie recyklingu i zarządzania odpadami, od zwykłej zbiórki odpadów do pełnego recyklingu i rozwiązań w zakresie zarządzania odpadami dla firm każdej wielkości. Jako największy europejski podmiot zajmujący się recyklingiem kartonu i papieru oraz wiodąca firma zajmująca się pełnym recyklingiem i gospodarką odpadami, DS Smith uważa, że każdy materiał nadający się do recyklingu, należy poddać recyklingowi. Firma od ponad 40 lat kieruje odpady z wysypisk i stawia na jakość w recyklingu. DS Smith obsługuje niektóre z najbardziej znanych organizacji europejskich i rozumie złożoność różnych sektorów przemysłu. Dostarcza rozwiązania dla handlu detalicznego, produkcji, druku i publikacji, papierni, motoryzacji i sektora publicznego. Dzięki zakładom recyklingu w całej Europie DS Smith jest idealnym miejscem do obsługi Państwa firmy. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym kompleksową gospodarkę odpadami, recykling papieru, recykling kartonu, niszczenie poufnych materiałów, recykling tworzyw sztucznych i wiele innych.

 5. COSMOS COPY PAPERS SA

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma KARTEMPORIKI KOSMOS KOPY SA została założona w 1991 roku, w miejscowości Attiki, 30 km od centrum Aten. Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie papieru autografowego (Carbonless Paper) i papieru termicznego (Thermal paper), dla handlu, przetwórstwa oraz w sektoraPack to Pack, z naciskiem na przetwórstwo (slitting). Od 16 lat cieszymy się stałym wzrostem i silną obecnością na lokalnym rynku. Nasza fabryka, o powierzchni 3000 m2 to istotna część naszej działalności. Posiadamy w magazynie około 500-600MT wszystkich proponowanych produktów papierniczych. Wspólnie z naszymi pracownikami, świadomi tego, co musimy osiągnąć, bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do naszych klientów i staramy się być coraz lepsi. Zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, było i będzie dla nas najsilniejszą motywacją do dalszej wytężonej pracy w celu jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne, by móc kontynuować długoterminową współpracę. Utrzymujemy bliskie relacje z naszymi pracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszej wydajności. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni wobec naszych klientów, naszych dostawców i nas samych. Sekretem naszego ciągłego sukcesu jest: NATYCHMIASTOWA DOSTAWA SPECJALNYCH ROZMIARÓW OD 1 ROLKI DO 1 PEŁNEJ CIĘŻARÓWKI.

 6. WONDAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WONDAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drabinki i podnóżki. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Dziurkacze do papieru, Taśmy samoprzylepne, Papeteria - artykuły szkolne, Papeteria - artykuły biurowe, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, i Zszywacze biurowe. Ma siedzibę w Lezoux, Francja.

 7. BOBST ITALIA S.P.A.

  Włochy

 8. DEMCOPACK DAVIS

  Belgia

  Firma DEMCOPACK DAVIS, roku i działającą w sektorze Kleje naturalne. Jest również obecna w dziedzinach kleje do produkcji papieru, i klej do papieru. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 1. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, Dziurkacze do papieru i tektury, Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 2. LAVOCART SRL

  Włochy

  Firma LAVOCART SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Papier - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Papier fotograficzny i do reprografii, rolki papieru do pisaka x-y, cięcie papieru, Papier fotograficzny i do reprografii, i przewijanie papieru. Ma siedzibę w Pianezza, Włochy.

 3. CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA

  Węgry

  Firma CYKLOS PAPÍRIPARI GÉPEK FORGALMAZÁSA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Papier - maszyny do produkcji wyrobów papierowych. Jest również obecna w dziedzinach złamywarka do papieru i kartonu, i maszyny dziurkujące do papieru i kartonu. Ma siedzibę w Nagytarcsa, Węgry.

 4. FUSTELLIFICIO ARNO S.R.L.

  Włochy

 5. FTL DI TRAPASSO CLAUDIO

  Włochy

 6. GIBIEFFE S.D.F. DI FAVARO BALLIN GUIOTTO

  Włochy

  Firma GIBIEFFE S.D.F. DI FAVARO BALLIN GUIOTTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Fiesso D'artico, Włochy.

 7. FUSTELLIFICIO SAN MARCO DI PIERONI PAOLO & C. S.N.C.

  Włochy

 8. TECNOFUSTELLE S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOFUSTELLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Corridonia, Włochy.

 9. BLS DI AMBROSETTI ELISABETTA E FLORA S.N.C.

  Włochy

 10. LASER LINE FUSTELLE S.R.L

  Włochy

  Firma LASER LINE FUSTELLE S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia - wyroby różne. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wykrawarki do papieru i kartonu, przebijak automatyczny, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Melito Di Napoli, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo