• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dziurkacze do papieru i tektury

Wyniki dla

Dziurkacze do papieru i tektury - Import eksport

 1. BOGRAMA AG

  Szwajcaria

  Firma BOGRAMA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, machines for stationery, i przebijak automatyczny. Ma siedzibę w Turbenthal, Szwajcaria.

 2. I.C.O.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.C.O.S. S.R.L., roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, wycinanie włókna, ostrze obrobione, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, i części mechaniczne. Ma siedzibę w Forli', Włochy.

 3. CHIESA ARTORIGE

  Włochy

  Firma CHIESA ARTORIGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach wycinarki do opakowań kartonowych, wycinarki hydrauliczne, wycinaki przemysłowe, i wycinarki hydrauliczne przemysłowe. Ma siedzibę w Vigevano, Włochy.

 4. IMPRESS DECOR GMBH

  Niemcy

  Firma IMPRESS DECOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Dziurkacze do papieru i tektury, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 5. HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HILMAR KRAUTWURST GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Kuśnierstwo, wyroby kuśnierskie, Poligrafia, Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wyroby gumowe, Kuśnierstwo, wyroby kuśnierskie, Poligrafia, i Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne. Ma siedzibę w Coburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRITSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRITSCH GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia, Dziurkacze do papieru i tektury, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, i Matrycowanie tworzyw sztucznych - maszyny, narzędzia. Ma siedzibę w Welden, Niemcy.

 2. INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEBERATUNG W.H.A. SCHMID UND PARTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby toaletowe i higieniczne. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, Dziurkacze do papieru i tektury, Dziurkacze do papieru, Papier listowy, Doradztwo w komunikacji i promocji firm, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 3. TEO SRL

  Tunezja

  Firma TEO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Retail sales of drilling machines, i akcesoria dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Nabel, Tunezja.

 4. SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma SCHOBERTECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, Narzędzia przenośne zasilane, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Eberdingen, Niemcy.

 5. DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG

  Niemcy

  Firma DS SMITH PACKAGING DEUTSCHLAND STIFTUNG & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 1. EBERHARD FABER GMBH

  Niemcy

  Firma EBERHARD FABER GMBH, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Gumowe artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Gumowe artykuły gospodarstwa domowego, i Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Neumarkt I.d.opf, Niemcy.

 2. SERVIFORMES SARL

  Francja

  Firma SERVIFORMES SARL, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 1. FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO NEW SPEED SOCIETA' COOPERATIVA, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cesa, Włochy.

 2. FUSTELLIFICIO ERRE-A

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO ERRE-A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Campi Bisenzio, Włochy.

 3. GUALZETTI FERMO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma GUALZETTI FERMO & C. S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Poligrafia - wyroby różne. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Dziurkacze do papieru i tektury, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Cassano D'adda, Włochy.

 4. TECNOSTEEL S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOSTEEL S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Obuwie - maszyny do produkcji, Dziurkacze do papieru i tektury, Obuwie - maszyny do produkcji, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Montecassiano, Włochy.

 5. NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVO FUSTELLIFICIO DI VERONA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 6. INCISORIA A.C.M.

  Włochy

  Firma INCISORIA A.C.M., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Crocetta Del Montello, Włochy.

 7. FUSTELLE

  Włochy

  Firma FUSTELLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 8. FUSTELLIFICIO VENETO

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO VENETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Silea, Włochy.

 1. FUSTELLIFICIO M.M.

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO M.M., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 2. SERVIFORM S.R.L.

  Włochy

  Firma SERVIFORM S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Caravaggio, Włochy.

 3. FUSTELTECNICA S.R.L.

  Włochy

  Firma FUSTELTECNICA S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 4. FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. )

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO BI - CO ( S.R.L. ), roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Dziurkacze do papieru i tektury, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Monte San Giusto, Włochy.

 5. FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L.

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO OMEGA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby szewskie i skórzane - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Dziurkacze do papieru i tektury, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w Passignano Sul Trasimeno, Włochy.

 6. YDEAL

  Włochy

  Firma YDEAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Pogliano Milanese, Włochy.

 7. ETS PELLETIER ET JAMINET

  Francja

  Firma ETS PELLETIER ET JAMINET, roku i działającą w sektorze Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, i Dziurkacze do papieru i tektury. Ma siedzibę w L Aigle, Francja.

 8. FUSTELLIFICIO FEROLDI DI FEROLDI UMBERTO

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO FEROLDI DI FEROLDI UMBERTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Montichiari, Włochy.

 9. AVEROLDI AMC ITALIANA

  Włochy

  Firma AVEROLDI AMC ITALIANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dziurkacze do papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach wycinaki przemysłowe. Ma siedzibę w Prevalle, Włochy.

 10. FUSTELLIFICIO 2R S.R.L.

  Włochy

  Firma FUSTELLIFICIO 2R S.R.L., roku i działającą w sektorze Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Dziurkacze do papieru i tektury, Krojenie papieru - maszyny i urządzenia, Dziurkacze do papieru i tektury, i Krojenie papieru - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ponte Lambro, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo