• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dystrybutor wina

Wyniki dla

Dystrybutor wina - Import eksport

 1. BGS POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Pelnykosz.pl to miejsce, gdzie mo? esz zaopatrzy? si? we wszystkie niezb? dne akcesoria i dekoracje do domu, ogrodu i samochodu. W naszym sklepie internetowym oferujemy tylko produkty najwy? szej jako? ci od najlepszych producentów, takich jak Fiskars, Curver, Gerlach, Pasabache, Browin. Nasz sklep internetowy jest pe? ny produktów, które zadowol? nawet najbardziej wymagaj? cych klientów. Jako autoryzowany dystrybutor marki Curver, która od ponad 60 lat specjalizuje si? w produkcji akcesoriów do domu, w naszej ofercie znajdziesz mi? dzy innymi kosze na ? mieci, kosze na pranie, pojemniki na ? ywno? ? , lunchboxy. Dla wszystkich prawdziwych m? ? czyzn mamy produkty marki Browin - w? dzarnie domowe, wszystkie niezb? dne akcesoria, a ponadto produkty do produkcji domowego wina, nalewek itd. Zadowolenie naszych klientów by? o dla nas od zawsze najwy? szym priorytetem. Staramy si? ? eby wszystkie zamówienia by? y realizowane bezproblemowo i w maksymalnie krótkim czasie.

 2. SOUTHBREEZE IMPORT EXPORT SLU

  Hiszpania

  Firma South Breeze Emport Export s.l.u., to hurtownik, importer, eksporter i dystrybutor żywności i napojów. 4 lata doświadczenia w branży. Nasze główne produkty to: OLIWA Z OLIWEK EKSTRA VIRGIN Wina: młode, dojrzałe, słodkie, grande reserve, białe słodkie, białe półwytrawne. Sery: suche i pόłsuche. kozie i owcze MIÓD: wielokwiatowy, tymiankowy, rozmaryn, eukaliptus, z kwiatów pomarańczy, z owoców latu, awokado. Konserwy z warzyw: karczochy i karczochowate, itp.

 3. DYSTRYBUTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DYSTRYBUTOR SP. Z O.O., roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Wroclaw, Polska.

 4. CHÂTEAU MONTANA

  Francja

  Château Montana istnieje od końca XIX wieku. Jean Jonquères d’Oriola, pochodzący z rodziny rolniczej zadomowionej w Pirenejch Wschodnich od ponad 5 wieków, kieruje się swoją pasją, aby wraz z rodziną rozwijać finezję i moc tego terytorium oraz potencjał tych ziem. Winnica obejmije sześćdziesiąt hektarów na dwóch terrenach w Aspres u podnóża Pic du Canigou, między morzem a górami, na południe od Perpignan. Pracujemy na glebach gliniasto-wapiennych z tradycyjnymi odmianami wynorośli, takimi jak Syrah, Grenache, Carignan i Mourvèdre, a także z innymi szczepami winorośli, takimi jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Marselan i Muscat. Posiadamy obecnie certyfikat "Wysoka wartość środowiskowa", stosując tradycyjne metody, takie jak mechaniczna obróbka i uprawa gleby, poszanowanie środowiska, które sprzyjają bioróżnorodności i utrzymują niskie plony. Dzisiaj, w drugim roku ekologicznej konwersji, nasza produkcja na rocznyk 2023 będzie certyfikowania Bio. Nasze wina są winifikowane, starzone i butelkowane na miejscu w naszej piwnicy wyposażonej w termoregulowane kadzie ze stali nierdzewnej oraz w piwnicę z beczkami. Château Montana, oprócz działalności winiarskiej, którą można odkryć poprzez wizyty i degustacje, oferuje możliwość wynajęcia sali oraz zakwaterowanie na wszelkie rodzaje imprez i wydarzeń.