• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzwi przesuwne przemysłowe

Wyniki dla

Drzwi przesuwne przemysłowe - Import eksport

 1. PAW INDUSTRIAL DOOR SYSTEMS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ezer Automatic Door Systems z siedzibą w Turcji jest wiodącym producentem szybkobieżnych bram przemysłowych. Jesteśmy dumni ze świadczenia wyjątkowych usług posprzedażowych, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane i dostarczane bezpiecznie i są wydajne przez cały okres ich fizycznej żywotności. Ponadto nasz zespół doświadczonych profesjonalistów świadczy usługi naprawcze i odpowiada na wszelkie potrzeby w zakresie części zamiennych do naszych produktów. Od momentu powstania, nasze bramy szybkobieżne PAW, zarejestrowane jako znak towarowy, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na ich wyjątkową wydajność w przestrzeniach wewnętrznych i zewnętrznych fabryk i wszelkich obiektów zarówno w Turcji, jak i na całym świecie. Dzięki temu posiadamy szerokie portfolio produktów, takich jak szybkobieżne bramy przemysłowe do zastosowań weznętrznych i zewnętrznych, systemy bram przemysłowych, bramy do silosów, systemy przeładunkowe, szybkobieżne bramy spiralne aluminiowe i PCV, drzwi ognioodporne, drzwi automatyczne, drzwi na suwak, drzwi ślizgowe i wiele innych, z których wszystkie można znaleźć na naszej stronie internetowej. W Ezer Automatic Door Systems jesteśmy dumni z naszej produkcji wysokiej jakości, opłacalności stosowanych najnowszych technologii, krótkiego czasu produkcji, terminowych dostaw, ekonomicznej gwarancji części zamiennych i doskonałej obsługi klienta. Te główne zasady były siłą napędową naszego ciągłego sukcesu w obsłudze rynków krajowych i zagranicznych poprzez nasze partnerstwa. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i doświadczyć doskonałości Ezer Doors.

 2. SCHWEYER SAS

  Francja

  Przedsiębiorstwo SCHWEYER, mieszczące się w Alzacji od 1976 roku, w sercu wspólnoty europejskiej, specjalizuje się w urządzeniach ze stali nierdzewnej i polietylenu dla sektora rolno-spożywczego. Bez przerwy ewoluując, przedsiębiorstwo SCHWEYER wyposażyło się w jednostkę produkcyjną, by wyjść naprzeciw potrzebom nowych branż, takich jak przemysł farmaceutyczny, przemysł kosmetyczny, przemysł chemiczny i każdej innej branży stosującej stal nierdzewną. SCHWEYER oferuje produkty standardowe i na specjalne zamówienie, by spełnić Twoje oczekiwania.

 3. FINE - NAPĘDY DRZWI AUTOMATYCZNE

  Polska

  Oferta firmy: - FINE drzwi automatyczne, producent drzwi automatycznych, - drzwi przesuwne, - drzwi rozsuwane, - drzwi automatyczne sklepowe na fotokomórkę- systemy automatycznych drzwi przesuwnych, - automaty do drzwi jednoskrzydłowych, dwuskrzydłowych, teleskopowych, - automat do drzwi automatycznych , - serwis drzwi automatycznych, - internetowy sklep z drzwiami automatycznymi -, drzwi teleskopowe -, drzwi antypaniczne, - drzwi rozwierane, - drzwi przymykowe, - czujniki do drzwi, drzwi fasadowe, bramki kontroli dostępu, najtańsze drzwi automatyczne, - naprawa drzwi,

 4. MECALDE 2

  Hiszpania

  Wiodące przedsiębiorstwo w produkcji i sprzedaży akcesoriów z aluminium do mebli kuchennych, salonowych i łazienkowych. Mecalde 2 proponuje spośród swych produktów z aluminium ektrudowanego szeroką gamę wykończeń wysokiej jakości. Anodowane błyszczące lub matowe, pokryte lakierem poliuretanowym i melaminą.

 5. PORTEND

  Włochy

  Powstała w 1972 roku, w Lissone, firma Portend jest zakładem rzemieślniczym, zarządzanym rodzinnie, typowym dla prowincji Brianza. Na początku, zajmuje się ona wyłącznie montażem drzwi składanych z drewna i PCV. W późniejszym okresie, firma postanowiła rozwinąć produkcję osłon technicznych, a w szczególności żaluzji z aluminium i drewna. W ciągu ostatnich lat, firma wyspecjalizowała się w konstrukcji prowadnic i systemów przesuwnych do plis, zasłon lub paneli japońskich.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GAŁAT-FABRYKA OKIEN DRZWI PCV/ALU (PPOŻ)

  Polska

  PRODUKCJA MONTAŻ: - stolarka aluminiowa przeciwpożarowa (ppoż) EI 30, EI 45, EI 60, EI 120 - stolarka stalowa - okna , drzwi PCV aluminium- okna oddymiające, system oddymiania - ogrody zimowe - witryny sklepowe - fasady- zabudowa balkonów- zadaszenia na samochód- świetliki - drzwi aluminiowe automatyczne, przesuwne, automatic doors- rolety zewnętrzne, sklepowe - gabloty sklepowe Sprzedaż: - drzwi GERDA, - bramy garażowe- zamki, wkładki GERDA - rolety tekstylne - moskitiery - parapety

 2. INFRACA SL

  Hiszpania

  Firma INFRACA SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi do chłodni, drzwi przemysłowe, Drzwi przesuwne przemysłowe, i komory chlodnicze. Ma siedzibę w Massalfassar, Hiszpania.

 3. FAEL SECURITY SRL

  Włochy

  Firma FAEL SECURITY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Brindisi, Włochy.

 4. SINUS ELECTRONICS CO. LTD.

  Turcja

  Firma SINUS ELECTRONICS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach fotokomórki do automatów drzwiowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TCA INDUSTRIE

  Francja

  Firma TCA INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Beaucouzé, Francja.

 1. MANTION MANUTENTION

  Francja

  Firma MANTION MANUTENTION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, Bramy, Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane, i Bramy. Ma siedzibę w Besancon, Francja.

 2. MARKET

  Holandia

  Firma MARKET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ślusarstwo metalowe. Ma siedzibę w Lomm, Holandia.

 1. ECLISSE GMBH

  Austria

  Firma ECLISSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i drzwi suwane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. SEROFIPRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma SEROFIPRODUCTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi suwane. Ma siedzibę w Osterholz-Scharmbeck, Niemcy.

 3. INNOSPEC PRÜFSYSTEM GMBH

  Niemcy

  Firma INNOSPEC PRÜFSYSTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach laser safety windows. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 4. QDS24 SP. Z O.O.

  Polska

  Firma QDS24 SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Bydgoszcz, Polska.

 5. ECLISSE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ECLISSE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, i Drzwi składane i przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 6. DOORFRIG

  Hiszpania

  Firma DOORFRIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria, części i elementy do urządzeń i instalacji chłodniczych, chłodnie przemysłowe, i drzwi do urządzeń chłodniczych. Ma siedzibę w Valencina De La Concepción, Hiszpania.

 7. BMP FRANCE

  Francja

  Firma BMP FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Drzwi sektorowe przemysłowe, Drzwi giętkie (gumowe) przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Drzwi sektorowe przemysłowe. Ma siedzibę w Frans, Francja.

 8. ERICHSEN AUTOMATIC DOOR GMBH

  Niemcy

  Firma ERICHSEN AUTOMATIC DOOR GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi automatyczne, i drzwi obrotowe. Ma siedzibę w Petershagen/eggersdorf, Niemcy.

 1. NEVES BELGIUM

  Belgia

  Firma NEVES BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Home upholstery, i przegrody oddzielające. Ma siedzibę w Ninove, Belgia.

 2. TRONCO ELECTRIC MACHINERY INC.

  Tajwan R.O.C.

  Firma TRONCO ELECTRIC MACHINERY INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi mieszkaniowe rozsuwane i składane. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe, Drzwi przesuwne przemysłowe, drzwi automatyczne, i Drzwi antywłamaniowe mieszkaniowe. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 3. J.A. MANSERGAS

  Hiszpania

  Firma J.A. MANSERGAS, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi przesuwne przemysłowe, i drzwi. Ma siedzibę w Rubí - Barcelona, Hiszpania.

 4. AG FERMETURES

  Francja

  Firma AG FERMETURES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolety metalowe drzwiowe, Rolety metalowe drzwiowe, fire doors, i akcesoria dla nabrzeży. Ma siedzibę w Pompey, Francja.

 5. XINNIX DOOR SYSTEMS

  Belgia

  Firma XINNIX DOOR SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach cokoły, i kołowroty. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 6. AHOUSE HARDWARE MECHANICAL AND ELECTRIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma AHOUSE HARDWARE MECHANICAL AND ELECTRIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja. Ma siedzibę w sanxiang,zhongshan, Chiny.

 7. ARBOMAK ARABA BOSAL MAK IML SAN DAG VE TIC AS-IZMIR FACTORY BRANCH

  Turcja

  Firma ARBOMAK ARABA BOSAL MAK IML SAN DAG VE TIC AS-IZMIR FACTORY BRANCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi przesuwne przemysłowe, Drzwi składane i przesuwne przemysłowe, Drzwi przesuwne przemysłowe, i Drzwi składane i przesuwne przemysłowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. TEKDOOR OTOMATION LTD. CO.

  Turcja

  Firma TEKDOOR OTOMATION LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 9. GUANGZHOU OUYANG SECURITY AND BUILDING MATERIMAL TECHNOLOGY CO.LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU OUYANG SECURITY AND BUILDING MATERIMAL TECHNOLOGY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach drzwi z prześwitem, i Automatyzacja. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 10. KAVIN TAAHHUT INŞAAT SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI

  Turcja

  Firma KAVIN TAAHHUT INŞAAT SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzwi przesuwne przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach doświadczenie w stosowaniu systemów komputerowych, i przegląd maszyn zespołowych i mechanicznych obrabiarek wielooperacyjnych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Drzwi przesuwne przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

333 Przedsiębiorstwa