• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania przesuwne

Wyniki dla

Rusztowania przesuwne - Import eksport

 1. BATISCAFF

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Główna działalność Echo-Mat a to sprzedaż rusztowań i akcesoriów do rusztowań. EchoMat proponuje Państwu szeroki wybór wyrobów związanych z rusztowaniami do robót profesjonalnych i prywatnych. Rusztowania do fasad ruchomych lub nie, ze stali galwanizowanej lub z aluminium różnych marek oraz akcesoria. Prosimy o kontakt z nami, jeśli mają Państwa jakiekolwiek pytania. Jakość oraz szybkość dostaw to nasze największe atuty.

 2. 2LI SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 2LI SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Deskowanie, szalunek - materiały, Deskowanie, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Budownictwo, budynek placu budowy, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w La Roche Blanche, Francja.

 3. EURO RUSZTOWANIA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferta montażu, dzierżawy oraz wynajmu rusztowań budowlanych firmy Euro-Rusztowania skierowana jest głównie do firm remontowo-budowlanych na terenie Wrocławia i okolic. Dysponujemy rusztowaniami elewacyjnymi, aluminiowymi i kominowymi. Posiadamy rusztowania jezdne przeznaczone do najcięższych prac wewnętrznych i zewnętrznych, a także rusztowania Plettac charakteryzujące się dużą ekonomicznością oraz uniwersalnością. Dysponujemy również ogrodzeniami przenośnymi służącymi do celów budowlanych. Wykorzystywane przez nas rusztowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bazujemy na rusztowaniach marki Plettac, co daje gwarancję stabilnych i mocnych konstrukcji, jak również bezproblemowy i szybki montaż oraz demontaż rusztowań. Oferujemy rusztowania jezdne, rusztowania aluminiowe, rusztowania budowlane, rusztowania elewacyjne, rusztowania kominowe.

 4. LAYHER SAS

  Francja

  Layher, lider światowy w zakresie rusztowań, jest firmą niemiecką, która projektuje, sprzedaje i wynajmuje rusztowania stalowe i aluminiowe. Layher France posiada 10 agencji zlokalizowanych na całym terytorium kraju, dzięki którym może odpowiedzieć na wszystkie potrzeby budownictwa, przemysłu, lotnictwa, wyposażenia imprez… Nasze zapasy sprzętu na sprzedaż wynoszą 4000 ton i nasz park na wynajem 40.000 ton zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki zintegrowaniu biura projektowego zatrudniającego fachowców w branży nasz dział inżynieryjny oferuje pomoc techniczną w realizacji waszych projektów, od najprostszych po najbardziej kompleksowe. Layher utworzył filię Layher Formation, która prowadzi szkolenia w zakresie działań typowych dla zawodów związanych z rusztowaniami, szkolenia zatwierzone i uznane przez francuskie związki zawodowe w dziedzinie rusztowań oraz instytuty profilaktyki. Grupa Layher jest obecna na 5 kontynentach dzięki 36 filiom i przedstawicielstwom, które są w stanie spełnić wszystkie wasze wymagania.

 5. RUSZTOWANIA, RUSZTOWANIA ELEWACYJNE, RUSZTOWANIA PRZEJEZDNE

  Polska

  Scafom-rux - sprzedaż oraz produkcja rusztowań wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PISCOPIELLO PONTEGGI SRL

  Włochy

  Firma PISCOPIELLO PONTEGGI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach stojak, i mobile scaffold tower. Ma siedzibę w racale, Włochy.

 2. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belgia

  Firma DEVUYST ECHAFAUDAGES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania przesuwne, demontaż rusztowań, montaż i demontaż rusztowań, i montaż rusztowań wspierających dla budownictwa. Ma siedzibę w Florennes, Belgia.

 3. STEIGER & LADERSPECIALIST

  Holandia

  Firma STEIGER & LADERSPECIALIST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Ureterp, Holandia.

 4. ANDAMIOS ASC-SPAIN

  Hiszpania

  Firma ANDAMIOS ASC-SPAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem i sprzedaż mostów tradycyjnych, wynajem rusztowań, i wynajem i przygotowywanie rusztowań budowlanych. Ma siedzibę w Castello D' Empuries, Hiszpania.

 5. FABBRICA TRABATTELLI

  Włochy

  Firma FABBRICA TRABATTELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Racale, Włochy.

 1. ASC ITALIA MARKET

  Włochy

  Firma ASC ITALIA MARKET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem rusztowań, rusztowania, i wynajem ruchomych mostów. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 2. PFENNINGER MALER

  Szwajcaria

  Firma PFENNINGER MALER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Hallau, Szwajcaria.

 1. GVT - WEBER GMBH

  Niemcy

  Firma GVT - WEBER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, Roboty malarskie - firmy usługowe, Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Zschopau, Niemcy.

 2. MERDIVEN DÜKKANI

  Turcja

  Firma MERDIVEN DÜKKANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach drabiny aluminiowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. CONNECTING EUROSCAFFOLD

  Holandia

  Firma CONNECTING EUROSCAFFOLD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania dla budownictwa. Ma siedzibę w Krommenie, Holandia.

 4. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

  Firma BLIZZARD GERÜSTSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania stalowe, Rusztowania przesuwne, Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, i Rusztowania stalowe. Ma siedzibę w Jettingen-Scheppach, Niemcy.

 5. IBERANDAMIOS

  Hiszpania

  Firma IBERANDAMIOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania ruchome, rusztowania, i rusztowanie metalowe. Ma siedzibę w La Luisiana, Hiszpania.

 6. EURONOLEGGI PONTEGGI

  Włochy

  Firma EURONOLEGGI PONTEGGI, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Rusztowania metalowe lekkie, Rusztowania wiszące, Rusztowania przesuwne, Rusztowania stalowe, Rusztowania metalowe lekkie, i Rusztowania wiszące. Ma siedzibę w Roma (Rm), Włochy.

 7. LAYHER

  Belgia

  Firma LAYHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, i Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 8. KIEFER HANDELS-GMBH

  Austria

  Firma KIEFER HANDELS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania i drabiny. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, Drabinki i podnóżki, Rusztowania przesuwne, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania metalowe lekkie, i Drabinki i podnóżki. Ma siedzibę w Kapfenberg, Austria.

 1. Échafaudages stéphanois

  Francja

  Firma Échafaudages stéphanois, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania i drabiny, Rusztowania teleskopowe, Rusztowania i drabiny, i Rusztowania teleskopowe. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 2. YEKMERSAN ISKELE VE MERDIVEN SANAYI TICARET A.S

  Turcja

  Firma YEKMERSAN ISKELE VE MERDIVEN SANAYI TICARET A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach drabina składana. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. ALL-SYSTEMS

  Belgia

  Firma ALL-SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach fitting workshop. Ma siedzibę w Baasrode, Belgia.

 4. STABIL

  Belgia

  Firma STABIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Meulebeke, Belgia.

 5. SC EDIL TRABATTELLI E PONTEGGI

  Włochy

  Firma SC EDIL TRABATTELLI E PONTEGGI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania, szafot, i schody. Ma siedzibę w Racale, Włochy.

 6. ALTREX

  Belgia

  Firma ALTREX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Rusztowania przesuwne, i wynajem i sprzedaż mostów wiszących. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 7. ASSA PROFI, SPOL. S.R.O.

  Słowacja

  Firma ASSA PROFI, SPOL. S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Ciągniki gąsienicowe, Maszyny budowlane, i Ciągniki gąsienicowe. Ma siedzibę w Bratislava 23 , Słowacja.

 8. STEIGERVERKOOP.NL

  Holandia

  Firma STEIGERVERKOOP.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Jest również obecna w dziedzinach rusztowania. Ma siedzibę w Krommenie, Holandia.

 9. NANJING GUHUA METALWORK CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANJING GUHUA METALWORK CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rusztowania przesuwne. Ma siedzibę w Nanjing, Chiny.

 10. FOX NITRA S.R.O.

  Słowacja

  Firma FOX NITRA S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Rusztowania przesuwne, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Rusztowania przesuwne, i Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Ma siedzibę w Nitra , Słowacja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo