• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rusztowania przesuwne

Wyniki dla

Rusztowania przesuwne - Import eksport

 1. BATISCAFF

  Luksemburg

  Główna działalność Echo-Mat a to sprzedaż rusztowań i akcesoriów do rusztowań. EchoMat proponuje Państwu szeroki wybór wyrobów związanych z rusztowaniami do robót profesjonalnych i prywatnych. Rusztowania do fasad ruchomych lub nie, ze stali galwanizowanej lub z aluminium różnych marek oraz akcesoria. Prosimy o kontakt z nami, jeśli mają Państwa jakiekolwiek pytania. Jakość oraz szybkość dostaw to nasze największe atuty.

 2. 2LI SERVICE

  Francja

 3. EURO RUSZTOWANIA SP. Z O.O.

  Polska

  Oferta montażu, dzierżawy oraz wynajmu rusztowań budowlanych firmy Euro-Rusztowania skierowana jest głównie do firm remontowo-budowlanych na terenie Wrocławia i okolic. Dysponujemy rusztowaniami elewacyjnymi, aluminiowymi i kominowymi. Posiadamy rusztowania jezdne przeznaczone do najcięższych prac wewnętrznych i zewnętrznych, a także rusztowania Plettac charakteryzujące się dużą ekonomicznością oraz uniwersalnością. Dysponujemy również ogrodzeniami przenośnymi służącymi do celów budowlanych. Wykorzystywane przez nas rusztowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Bazujemy na rusztowaniach marki Plettac, co daje gwarancję stabilnych i mocnych konstrukcji, jak również bezproblemowy i szybki montaż oraz demontaż rusztowań. Oferujemy rusztowania jezdne, rusztowania aluminiowe, rusztowania budowlane, rusztowania elewacyjne, rusztowania kominowe.

 4. LAYHER SAS

  Francja

  Layher, lider światowy w zakresie rusztowań, jest firmą niemiecką, która projektuje, sprzedaje i wynajmuje rusztowania stalowe i aluminiowe. Layher France posiada 10 agencji zlokalizowanych na całym terytorium kraju, dzięki którym może odpowiedzieć na wszystkie potrzeby budownictwa, przemysłu, lotnictwa, wyposażenia imprez… Nasze zapasy sprzętu na sprzedaż wynoszą 4000 ton i nasz park na wynajem 40.000 ton zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki zintegrowaniu biura projektowego zatrudniającego fachowców w branży nasz dział inżynieryjny oferuje pomoc techniczną w realizacji waszych projektów, od najprostszych po najbardziej kompleksowe. Layher utworzył filię Layher Formation, która prowadzi szkolenia w zakresie działań typowych dla zawodów związanych z rusztowaniami, szkolenia zatwierzone i uznane przez francuskie związki zawodowe w dziedzinie rusztowań oraz instytuty profilaktyki. Grupa Layher jest obecna na 5 kontynentach dzięki 36 filiom i przedstawicielstwom, które są w stanie spełnić wszystkie wasze wymagania.

 5. DEVUYST ECHAFAUDAGES

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEIGER & LADERSPECIALIST

  Holandia

 2. CONNECTING EUROSCAFFOLD

  Holandia

 3. ASC ITALIA MARKET

  Włochy

 4. GVT - WEBER GMBH

  Niemcy

 5. BLIZZARD GERÜSTSYSTEME

  Niemcy

 1. PFENNINGER MALER

  Szwajcaria

 2. ANDAMIOS ASC-SPAIN

  Hiszpania

 1. FRANCE ÉCHAFAUDAGE

  Francja

 2. MERDIVEN DUKKANI

  Turcja

 3. KIEFER HANDELS-GMBH

  Austria

 4. IBERANDAMIOS

  Hiszpania

 5. Échafaudages stéphanois

  Francja

 6. EURONOLEGGI PONTEGGI

  Włochy

 7. ALTREX

  Belgia

 8. SC EDIL TRABATTELLI E PONTEGGI

  Włochy

 1. ALL-SYSTEMS

  Belgia

 2. STEIGERVERKOOP.NL

  Holandia

 3. FOX NITRA S.R.O.

  Słowacja

 4. ASSA PROFI, SPOL. S.R.O.

  Słowacja

 5. INSTANT UPRIGHT LTD.

  Irlandia

 6. PERIOL SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 7. FORTEZZA ANTONINO

  Włochy

 8. EKRO - BAUGERÄTE PRAHA, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 9. HALLER GERUSTBAU AG

  Szwajcaria

 10. HOLLAND ROLLGERÜST

  Holandia