• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa owocowe

Wyniki dla

Drzewa owocowe - Import eksport

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 2. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 3. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Serbia

  Firma KALEM DJORDJEVIC NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Drzewa owocowe, rośliny ozdobne, małe róże, grusze, leszczyna, Sadzonki owoców, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Milutovac, Serbia.

 4. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  Hiszpania

  Firma VIVEROS HERMANOS PEÑA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny. Jest również obecna w dziedzinach rośliny owocowe, sale of fruit plants, drzewa owocowe, brzoskwinie (drzewa), sadzonki moreli, sadzonki wiśni, sadzonki drzew granatowych, sadzonki drzew cytrynowych, i sadzonki drzew pomarańczowych. Ma siedzibę w Fuente Vaqueros, Granada, Hiszpania.

 5. VIVEROS DEL SURESTE

  Hiszpania

  Firma VIVEROS DEL SURESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, drzewa owocowe, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i szkółki rolne i leśne. Ma siedzibę w Caravaca De La Cruz-Murcia, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Hiszpania

  Firma PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, szkółka ogrodnicza, Rośliny, szkółka drzew oliwnych, rośliny śródziemnomorskie, drzewa owocowe, oliwka, i palmy. Ma siedzibę w Elche-Alicante, Hiszpania.

 2. AÏZENKO EVÉNEMENTIEL

  Francja

  Firma AÏZENKO EVÉNEMENTIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEWEK OWOCOWYCH KRZYSZTOF TYPER

  Polska

  Szkółka drzewek owocowych Krzysztof Typer Naszą główną działalnością jest hodowla roślin. Produkujemy drzewka owocowe jednoroczne. Co roku przygotowujemy bogatą i różnorodną ofertę materiału szkółkarskiego, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców. Posiadamy sadzonki drzew takich jak: jabłonie, grusze, wiśnie, śliwy, czereśnie, brzoskwinie, morele oraz sadzonki krzewów owocowych porzeczki, agrest, morwa, pigwa. Działamy na rynku już ponad 50 lat. Zebrane przez lata doświadczenia cały czas przekładamy na codzienną pracę. Naszymi klientami są sklepy, hurtownie i centra ogrodnicze, a także sadownicy z kraju, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Dbamy by oferowane przez nas sadzonki drzew owocowych były w pełni zdrowe i były najwyższej jakości. Należymy do Podkarpackiego Stowarzyszenia Producentów Materiału Szkółkarskiego, a materiał wyprodukowany w naszym gospodarstwie szkółkarskim jest badany przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Zachęcamy do kontaktu

 4. FRUTTIDORO.COM - DALMONTE EGIDIO AZIENDA AGRICOLA

  Włochy

  Firma Fruttidoro jest wyspecjalizowana w produkcji i sprzedaży roślin ogrodowych i drzewek owocowych w naczyniach. Projektowanie, realizacja i utrzymywanie ogrodów. Sprzedaż drzewek owocowych, roślin ogrodowych, roślin ozdobnych i starych odmian drzew owocowych. Na stronie sprzedaży online, szkółek Dalmonte de Faenza (RA), www.fruttidoro.com, możesz odkryć i kupić ponad 500 gatunków starych i zapomnianych odmian roślin ogrodowych, drzewek owocowych w naczyniach, do wyboru w naszym katalogu.

 5. VIVEROS BLANCO S.L.

  Hiszpania

  Producent drzew owocowych tropikalnych i subtropikalne: awokado, mango, liczi, makadamia, flaszowiec, pouteria lucuma.

 1. SOLJARDI SL

  Hiszpania

  Hurtownia. Zajmujemy się hodowlą drzew owocowych w pojemnikach w naszej szkółce hodowlanej o powierzchni 4 hektarów. Szkółka hodowlana dla sklepów ogrodniczych.

 2. VIVEROS JÓDAR

  Hiszpania

  Szkółka: Specjalista od drzewek różnego typu. Produkcja rzemieślnicza. Własna produkcja migdałów, drzewek owocowych (hybrydy gf. 677, gxn), drzewek oliwkowych, drzew ozdobnych. Ogrodnictwo ogólne.

 1. BONNET FRERES

  Belgia

 2. PR AGRO PROJEKT

  Serbia

 3. LA FINCA PLANTAS

  Hiszpania

 4. LUXURYTREES.COM®

  Austria

 5. NED BOSKE

  Serbia

 6. JPV MIDDENDORF LTD.

  Bułgaria

 7. A

  Serbia

 8. WALTREE NURSERY

  Turcja

 1. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunia

 2. HOUTMEYERS

  Belgia

 3. GRUPO CEBOLLETA

  Hiszpania

 4. RAZ GIDA VE TARIM URUNLERI A.S.

  Turcja

 5. NAZIR TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 6. RASADNIK NEŠA

  Serbia

 7. EARL BRAVARD PEPINIERES

  Francja

 8. FRUIT PLANTS DOO

  Serbia

 9. PROMASTER AGRICULTURE ENERGY MACHINE

  Turcja

 10. SC TUBET INTERNATIONAL SRL

  Rumunia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo