• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa owocowe

Wyniki dla

Drzewa owocowe - Import eksport

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 2. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 3. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma KALEM DJORDJEVIC NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, Drzewa owocowe, rośliny ozdobne, małe róże, grusze, leszczyna, Sadzonki owoców, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Milutovac, Serbia.

 4. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, szkółka ogrodnicza, Rośliny, szkółka drzew oliwnych, rośliny śródziemnomorskie, drzewa owocowe, oliwka, i palmy. Ma siedzibę w Elche-Alicante, Hiszpania.

 5. KWALIFIKOWANA SZKÓŁKA DRZEWEK OWOCOWYCH KRZYSZTOF TYPER

  Polska

  Szkółka drzewek owocowych Krzysztof Typer Naszą główną działalnością jest hodowla roślin. Produkujemy drzewka owocowe jednoroczne. Co roku przygotowujemy bogatą i różnorodną ofertę materiału szkółkarskiego, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców. Posiadamy sadzonki drzew takich jak: jabłonie, grusze, wiśnie, śliwy, czereśnie, brzoskwinie, morele oraz sadzonki krzewów owocowych porzeczki, agrest, morwa, pigwa. Działamy na rynku już ponad 50 lat. Zebrane przez lata doświadczenia cały czas przekładamy na codzienną pracę. Naszymi klientami są sklepy, hurtownie i centra ogrodnicze, a także sadownicy z kraju, Europy oraz Bliskiego Wschodu. Dbamy by oferowane przez nas sadzonki drzew owocowych były w pełni zdrowe i były najwyższej jakości. Należymy do Podkarpackiego Stowarzyszenia Producentów Materiału Szkółkarskiego, a materiał wyprodukowany w naszym gospodarstwie szkółkarskim jest badany przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Zachęcamy do kontaktu

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVEROS BROKAW

  Hiszpania

  Ponad 25 lat produkcji drzewek awokado, mango i innych drzewek owocowych. Przedsiębiorstwo BROKAW ESPAÑA, S.L.jest szkółką owocowych drzew tropikalnych, mieszczącą się w dolinie Velez-Malaga, na południu Hiszpanii, wyspecjalizowaną w produkcji sadzonek awokado i mango, przeznaczonych na rynek Europy Południowej i Afryki Północnej. Brokaw España, S.L. proponuje najnowsze typy i międzynarodowe odmiany handlowe, by zaoferować najlepsze produkty swoim klientom.

 2. FRUTTIDORO.COM - DALMONTE EGIDIO AZIENDA AGRICOLA

  Włochy

  Firma Fruttidoro jest wyspecjalizowana w produkcji i sprzedaży roślin ogrodowych i drzewek owocowych w naczyniach. Projektowanie, realizacja i utrzymywanie ogrodów. Sprzedaż drzewek owocowych, roślin ogrodowych, roślin ozdobnych i starych odmian drzew owocowych. Na stronie sprzedaży online, szkółek Dalmonte de Faenza (RA), www.fruttidoro.com, możesz odkryć i kupić ponad 500 gatunków starych i zapomnianych odmian roślin ogrodowych, drzewek owocowych w naczyniach, do wyboru w naszym katalogu.

 3. VIVEROS BLANCO S.L.

  Hiszpania

  Producent drzew owocowych tropikalnych i subtropikalne: awokado, mango, liczi, makadamia, flaszowiec, pouteria lucuma.

 4. SOLJARDI SL

  Hiszpania

  Hurtownia. Zajmujemy się hodowlą drzew owocowych w pojemnikach w naszej szkółce hodowlanej o powierzchni 4 hektarów. Szkółka hodowlana dla sklepów ogrodniczych.

 5. VIVEROS JÓDAR

  Hiszpania

  Szkółka: Specjalista od drzewek różnego typu. Produkcja rzemieślnicza. Własna produkcja migdałów, drzewek owocowych (hybrydy gf. 677, gxn), drzewek oliwkowych, drzew ozdobnych. Ogrodnictwo ogólne.

 1. LA FINCA PLANTAS

  Hiszpania

  Firma LA FINCA PLANTAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach eksporter palm, oliwka, i eksporter roślin śródziemnomorskich. Ma siedzibę w Elche, Hiszpania.

 2. PR AGRO PROJEKT

  Serbia

  Firma PR AGRO PROJEKT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki owoców, i Sadzonki owoców. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 1. BONNET FRERES

  Belgia

  Firma BONNET FRERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa owocowe, Szkółki hodowlane i leśne, Drzewa owocowe, Szkółki hodowlane i leśne, i drzewa. Ma siedzibę w Jollain-Merlin, Belgia.

 2. LUXURYTREES.COM®

  Austria

  Firma LUXURYTREES.COM®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, Bonsai (drzewka), projektowanie pejzażu, Rośliny doniczkowe, Drzewa owocowe, i Bonsai (drzewka). Ma siedzibę w St. Johann In Tirol, Austria.

 3. NED BOSKE

  Serbia

  Firma NED BOSKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Trstenik, Serbia.

 4. VIVEROS DEL SURESTE

  Hiszpania

  Firma VIVEROS DEL SURESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, drzewa owocowe, i Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Ma siedzibę w Caravaca De La Cruz-Murcia, Hiszpania.

 5. JPV MIDDENDORF LTD.

  Bułgaria

  Firma JPV MIDDENDORF LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, orzech, i Sadzonki szkółek. Ma siedzibę w Nikolovo, Bułgaria.

 6. PRODUCCIÓN ORNAMENTAL MEDITERRÁNEO

  Hiszpania

  Firma PRODUCCIÓN ORNAMENTAL MEDITERRÁNEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w El Ejido, Hiszpania.

 7. A

  Serbia

  Firma A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Krusevac, Serbia.

 8. WALTREE NURSERY

  Turcja

  Firma WALTREE NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach orzech. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 1. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunia

  Firma SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, Drzewa owocowe, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Girov, Rumunia.

 2. CAROLUS TREES

  Belgia

  Firma CAROLUS TREES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach pnie jabłoni, grusze, hodowla drzew owocowych, i drzewa owocowe. Ma siedzibę w Nieuwerkerken, Belgia.

 3. NAZIR TRADING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NAZIR TRADING LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 4. POMICULTURA.NET

  Rumunia

  Firma POMICULTURA.NET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, hodowla drzew i krzewów owocowych, i Szkółki hodowlane i leśne. Ma siedzibę w Aiud-Alba, Rumunia.

 5. EARL BRAVARD PEPINIERES

  Francja

  Firma EARL BRAVARD PEPINIERES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rośliny. Jest również obecna w dziedzinach drzewa owocowe. Ma siedzibę w Barrou, Francja.

 6. CANER WALNUT NURSERY

  Turcja

  Firma CANER WALNUT NURSERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Bandirma, Turcja.

 7. GUNES NURSERY WALNUT SAPLINGS

  Turcja

  Firma GUNES NURSERY WALNUT SAPLINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Bandirma, Turcja.

 8. GRUPO CEBOLLETA

  Hiszpania

  Firma GRUPO CEBOLLETA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Drzewa owocowe, Owoce, Drzewa owocowe, i fruit and vegetable wholesaler. Ma siedzibę w Hoya Del Campo, Hiszpania.

 9. SC TUBET INTERNATIONAL SRL

  Rumunia

  Firma SC TUBET INTERNATIONAL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny i sprzęt rolniczy. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe, drzewa ogrodowe, winnica, drzewa owocowe, i Oprawa introligatorska - artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Casin, Rumunia.

 10. BAMSCHOUL MARTIN WAHL

  Luksemburg

  Firma BAMSCHOUL MARTIN WAHL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rośliny doniczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa owocowe, flowering shrubs, Drzewa owocowe, drzewa, i urządzanie ogrodów. Ma siedzibę w Eppeldorf, Luksemburg.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo