• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa iglaste

Wyniki dla

Drzewa iglaste - Import eksport

 1. PERFECT GREEN - CHOINKI.COM

  Polska

  Plantacja „Perfect Green” ze Słonina to doskonałe miejsce do zamówienia zadbanej choinki, która spełnia określone wymagania pod względem jakości, kształtu czy wysokości. Działalność plantacji rozpoczęła się w 2005 r., a obecnie dysponuje ona obszarem o wielkości ok. 100 ha. Prowadzą ją doświadczeni profesjonalności, którzy doskonale znają się na uprawie roślin choinkowych. W ofercie plantacji „Perfect Green” znajdują się trzy różne gatunki drzew choinkowych - jeden rodzaj jodły (kaukaska) i dwa świerki (pospolity, kłujący). Każdy z dostępnych w ofercie gatunków jest sprzedawany w różnych wersjach, co umożliwia trafny wybór egzemplarzy do ściśle określonego przeznaczenia. Plantacja „Perfect Green” jest prowadzona w sposób zrównoważony, z poszanowaniem otoczenia przyrodniczego i wsparciem dla ekologii. Klienci pochodzą zarówno z Polski, jak i innych państw Europy. Oferta jest różnorodna i korzystna cenowo, a zamówienia można składać w ilościach pojedynczych i hurtowych. Transport zakupionych choinek jest organizowany przez pracowników plantacji.

 2. RASADNIK DJERA

  Serbia

 3. ALTITUDE 500 SA

  Belgia

 4. ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO.

  Ukraina

 5. FYTAGORA ZACHAROGIANNIS

  Grecja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EARL DES PÉPINIÈRES GRANGE

  Francja

 2. CHRISTBAUMFARM LEBER GBR

  Niemcy

 3. LESNOY SELEKCIONNO-SEMENOVODCHESKIY CENTR

  Białoruś

 4. FYTORIA KOUGIOUMTZIDI

  Grecja

 5. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgia

 1. CENTRUM OGRODNICZE OGRÓD ŚLĄSKI

  Polska

  Oferujemy m.in. sprzedaż sosen (Pinus sp.), świerków (Picea sp.), a także szerokiego asortymentu roślin domowych i tropikalnych. Łącznie w sprzedaży posiadamy ponad 1100 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych, co sprawia, że oferta naszej szkółki jest wyjątkowo pełna i wszechstronna. Z upływem czasu naszą specjalnością stała się sprzedaż pnączy, przede wszystkim powojników, które posiadamy praktycznie we wszystkich dostępnych na naszym rynku odmianach. Każdego roku w naszej ofercie pojawia się kilkadziesiąt nowości ogrodniczych.

 2. P.P.H. VIRPOL

  Polska

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Virpol z Myszkowa, producenta sztucznych choinek. Oferujemy choinki doskonale imitujące żywe drzewka bożonarodzeniowe.

 3. HD2412

  Dania

 4. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX''

  Polska

 5. ROSLIN

  Ukraina

 6. RADHOŠŤTRANS - PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ Z ČECH

  Republika Czeska

 7. GARDEN-KLUCZNY

  Polska

  Firma GARDEN-KLUCZNY prowadzi sklep internetowy z roślinami oraz akcesoriami do domu i ogrodu. Jej działalność opiera się na pasji i doświadczeniu, dzięki czemu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W rozbudowanym asortymencie znajdują się między innymi: • drzewka owocowe kolumnowe i różne gatunki róż, w tym róża na pniu i odmiany rabatowe, • huśtawki ogrodowe, parasole, parawany, donice i stoły, • zabawki i akcesoria dla dzieci, • nawozy i preparaty od najlepszych producentów, • baseny do ogrodu wraz z akcesoriami takimi jak kółka do pływania, • wyposażenie domu, w tym toaletki, krzesła biurowe i suszarki do bielizny. Śliwowiśnia, porzeczka na pniu, a może drzewa iglaste? Niezależnie od potrzeb, można liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Wszystkie produkty dostępne są w przejrzystym katalogu online, gdzie zostały podzielone na intuicyjne kategorie. Sprzedawca zapewnia sprawną dostawę bezpośrednio pod wskazany adres. Ciekawą opcją są regularnie organizowane wyprzedaże, na których można dodatkowo zaoszczędzić. Często zamawiana jest magnolia genie oraz sadzonki truskawek, szczególnie doceniane przez miłośników tych aromatycznych owoców.

 8. DABROWKA

  Polska

  Szkółki roślin ozdobnych istnieją od 1993 roku. powierzchnia upraw zajmuje 20 ha. roczna produkcja to ok.400 tyś. roślin. produkujemy –krzewy i drzewa liściaste , iglaste , rośliny szczepione, rośliny wrzosowate, rośliny z gruntu.