• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drzewa iglaste

Wyniki dla

Drzewa iglaste - Import eksport

 1. TECHSEALAB

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo bretońskie TECHSEALAB specjalizuje się w biotechnologiach roślinnych, morskich i lądowych. TECHSEALAB wdraża technologie umożliwiające: - wytwarzanie oryginalnych substancji czynnych (substancje czynne uzyskane dzięki naszym technologiom) w postaci płynnej, stałej lub kremu ze starannie wyselekcjonowanych surowców i pochodzące z wyjątkowego obszaru, usytuowanego w najdalej wysuniętej części departamentu Finistère, - formułowanie produktów gotowych, przeznaczonych głównie na rynek rolniczy. TECHSEALAB oferuje alternatywne rozwiązania naturalne, wykorzystując wartość alg i roślin. Te alternatywne rozwiązania naturalne wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów na świecie, co odpowiada naszej chęci podkreślania aspiracji międzynarodowych. Produkty TECHSEALAB są przeznaczone dla wielkich upraw rolniczych, a także dla winnic, szkółek, upraw drzew, ogrodnictwa…

 2. VIVEROS MACÍAS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VIVEROS MACÍAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, Leśnictwo, szkółka drzew oliwnych, Rośliny, Leśnictwo, szkółka palm, chamaerops, drzewa, i quercus. Ma siedzibę w Carmona-Sevilla, Hiszpania.

 3. PERFECT GREEN - CHOINKI.COM

  Polska

  Plantacja „Perfect Green” ze Słonina to doskonałe miejsce do zamówienia zadbanej choinki, która spełnia określone wymagania pod względem jakości, kształtu czy wysokości. Działalność plantacji rozpoczęła się w 2005 r., a obecnie dysponuje ona obszarem o wielkości ok. 100 ha. Prowadzą ją doświadczeni profesjonalności, którzy doskonale znają się na uprawie roślin choinkowych. W ofercie plantacji „Perfect Green” znajdują się trzy różne gatunki drzew choinkowych - jeden rodzaj jodły (kaukaska) i dwa świerki (pospolity, kłujący). Każdy z dostępnych w ofercie gatunków jest sprzedawany w różnych wersjach, co umożliwia trafny wybór egzemplarzy do ściśle określonego przeznaczenia. Plantacja „Perfect Green” jest prowadzona w sposób zrównoważony, z poszanowaniem otoczenia przyrodniczego i wsparciem dla ekologii. Klienci pochodzą zarówno z Polski, jak i innych państw Europy. Oferta jest różnorodna i korzystna cenowo, a zamówienia można składać w ilościach pojedynczych i hurtowych. Transport zakupionych choinek jest organizowany przez pracowników plantacji.

 4. P.P.H. VIRPOL

  Polska

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Virpol z Myszkowa, producenta sztucznych choinek. Oferujemy choinki doskonale imitujące żywe drzewka bożonarodzeniowe.

 5. HD2412

  Dania

  Firma HD2412, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTITUDE 500 SA

  Belgia

  Firma ALTITUDE 500 SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa iglaste, choinki, Drzewa iglaste, i sadzonki drzew iglastych. Ma siedzibę w Neufchateau, Belgia.

 2. RASADNIK DJERA

  Serbia

  Firma RASADNIK DJERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki szkółek, Drzewa iglaste, sadzonki roślin o nietrwałych liściach, Sadzonki szkółek, i Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Veliki Siljegovac, Serbia.

 3. ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO.

  Ukraina

  Firma ENTREPRENEUR NAUMENKO V.F. CO., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport drewna. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa iglaste, kontenery dry-box, Liściaste, Drzewa iglaste, i Cięte twarde drewno liściaste. Ma siedzibę w Romny, Ukraina.

 4. BOOMKWEKERIJEN ARBOR

  Belgia

  Firma BOOMKWEKERIJEN ARBOR, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Drzewa i krzewy szerokolistne, Drzewa iglaste, Drzewa i krzewy szerokolistne, i Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Houtvenne, Belgia.

 5. FYTAGORA ZACHAROGIANNIS

  Grecja

  Firma FYTAGORA ZACHAROGIANNIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Jest również obecna w dziedzinach szkółki. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 1. EARL DES PÉPINIÈRES GRANGE

  Francja

  Firma EARL DES PÉPINIÈRES GRANGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Craintilleux, Francja.

 2. RADHOŠŤTRANS - PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ Z ČECH

  Republika Czeska

  Firma RADHOŠŤTRANS - PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ Z ČECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Střítež Nad Bečvou, Republika Czeska.

 1. ROSLIN

  Ukraina

  Firma ROSLIN, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Drzewa iglaste, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, i Drzewa iglaste. Ma siedzibę w Podbirtsi, Lvov Region, Ukraina.

 2. FYTORIA KOUGIOUMTZIDI

  Grecja

  Firma FYTORIA KOUGIOUMTZIDI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, i rośliny zielone. Ma siedzibę w GIANNITSA, Grecja.

 3. LESNOY SELEKCIONNO-SEMENOVODCHESKIY CENTR

  Białoruś

  Firma LESNOY SELEKCIONNO-SEMENOVODCHESKIY CENTR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Jest również obecna w dziedzinach rośliny ogrodowe w kontenerach komórkowych, i SADZONKI ogrodowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 4. CHRISTBAUMFARM LEBER GBR

  Niemcy

  Firma CHRISTBAUMFARM LEBER GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Jest również obecna w dziedzinach choinki. Ma siedzibę w Nordrhein-Westfalen-Winterberg, Niemcy.

 5. SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX''

  Polska

  Firma SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH "LARIX'', jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drzewa iglaste. Jest również obecna w dziedzinach Liściaste, i conifers. Ma siedzibę w Stryków, Polska.

 6. CENTRUM OGRODNICZE OGRÓD ŚLĄSKI

  Polska

  Oferujemy m.in. sprzedaż sosen (Pinus sp.), świerków (Picea sp.), a także szerokiego asortymentu roślin domowych i tropikalnych. Łącznie w sprzedaży posiadamy ponad 1100 gatunków i odmian roślin, krzewów i drzew ozdobnych, co sprawia, że oferta naszej szkółki jest wyjątkowo pełna i wszechstronna. Z upływem czasu naszą specjalnością stała się sprzedaż pnączy, przede wszystkim powojników, które posiadamy praktycznie we wszystkich dostępnych na naszym rynku odmianach. Każdego roku w naszej ofercie pojawia się kilkadziesiąt nowości ogrodniczych.

 7. GARDEN-KLUCZNY

  Polska

  Firma GARDEN-KLUCZNY prowadzi sklep internetowy z roślinami oraz akcesoriami do domu i ogrodu. Jej działalność opiera się na pasji i doświadczeniu, dzięki czemu jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W rozbudowanym asortymencie znajdują się między innymi: • drzewka owocowe kolumnowe i różne gatunki róż, w tym róża na pniu i odmiany rabatowe, • huśtawki ogrodowe, parasole, parawany, donice i stoły, • zabawki i akcesoria dla dzieci, • nawozy i preparaty od najlepszych producentów, • baseny do ogrodu wraz z akcesoriami takimi jak kółka do pływania, • wyposażenie domu, w tym toaletki, krzesła biurowe i suszarki do bielizny. Śliwowiśnia, porzeczka na pniu, a może drzewa iglaste? Niezależnie od potrzeb, można liczyć na profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Wszystkie produkty dostępne są w przejrzystym katalogu online, gdzie zostały podzielone na intuicyjne kategorie. Sprzedawca zapewnia sprawną dostawę bezpośrednio pod wskazany adres. Ciekawą opcją są regularnie organizowane wyprzedaże, na których można dodatkowo zaoszczędzić. Często zamawiana jest magnolia genie oraz sadzonki truskawek, szczególnie doceniane przez miłośników tych aromatycznych owoców.

 8. DABROWKA

  Polska

  Szkółki roślin ozdobnych istnieją od 1993 roku. powierzchnia upraw zajmuje 20 ha. roczna produkcja to ok.400 tyś. roślin. produkujemy –krzewy i drzewa liściaste , iglaste , rośliny szczepione, rośliny wrzosowate, rośliny z gruntu.