• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drukarki kodów kreskowych

Wyniki dla

Drukarki kodów kreskowych - Import eksport

 1. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 3. INTEGER SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 4. ALFRED MARSCHALL GMBH & CO.KG

  Niemcy

 5. DATA SCALES GESELLSCHAFT FÜR WÄGETECHNIK UND SYSTEME MBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARDAX TECH GMBH

  Niemcy

 2. TYPOGRAPHUS GMBH

  Niemcy

 3. D-UND-S BÜROTECHNIK GMBH

  Austria

 4. C3-COMPUTER COMMUNICATION AND CONSULTING GMBH

  Niemcy

 5. CAREMA GMBH

  Niemcy

 1. D & D E-TIKETTEN

  Niemcy

 2. EDS DINSLAKEN INH. ARACA

  Niemcy

 1. EWL DISPLAY & PRINTING SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

 2. ESC BARCODE GMBH

  Niemcy

 3. RATIOLABEL INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 4. PUR PRINT SYSTEME GMBH

  Niemcy

 5. BARCODAT GMBH

  Niemcy

 6. DOBLER GMBH

  Niemcy

 7. ELMICRON DR. HARALD OEHLMANN GMBH

  Niemcy

 8. VIDEOJET TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

  Polska

  Vdeojet to światowy lider w produkcji urządzeń do znakowania takich jak: - drukarki przemysłowe inkjet - znakowarki laserowe - drukarko-etykieciarki automatyczne - drukarki termotransferowe - drukarki termiczne - systemy inkjet Videojet oferuje fachowe doradztwo w zakresie technologii znakowania produktów i opakowań. Videojet projektuje i produkuje wysokiej jakości drukarki przemysłowe, spełniające Twoje rzeczywiste cele. Teraz możesz zminimalizować przestoje, zmaksymalizować dostępność urządzenia oraz polegać na jej regularnej konserwacji. Najnowsze produkty i innowacje firmy Videojet pomagają klientom zwiększyć udział w rynku, wzmocnić wydajność, poprawić efektywność operacyjną oraz spełnić wymagania regulacyjne.

 1. SATO FRANCE

  Francja

  SATO France jest filią japońskiego koncernu SATO, jednego z głównych światowych dostawców kompleksowych systemów automatycznej identyfikacji i gromadzenia danych wykorzystujących technologię kodów kreskowych oraz identyfikacji przy pomocy fal radiowych (RFID). Dostarczamy szeroki asortyment produktów: drukarki termiczne do nadruku bezpośredniego i termotransferowe, drukarki o szerokości 10, 5 cala, drukarki i etykiety w technologii RFID, systemy gromadzenia danych (DCS), etykieciarki ręczne, zespoły drukujące, systemy automatycznego wydruku i aplikacji, akcesoria do drukarek, programy do tworzenia etykiet, etykiety i taśmy termotransferowe. Firma SATO France dostarcza do swoich klientów kompletne systemy etykietowania, automatycznej identyfikacji i znakowania produktów. Dzięki swoim kompetencjom w zakresie wdrażania systemów do wydruku i aplikacji etykiet oraz własnemu zakładowi zintegrowanej produkcji może odpowiedzieć na potrzeby związane z licznymi zastosowaniami we wszystkich sektorach działalności.

 2. ZEBRA ZT411

  Polska

  Zebra ZT411 to półprzemysłowa drukarka etykiet wyposażona w pełni dotykowy kolorowy wyświetlacz w języku polskim. Drukarki Zebra ZT411 umożliwiają wydruk kodów kreskowych w prędkości 356 mm na sekundę w roździelczości nawet 600 DPI. Zebra ZT411 standardowo jest wyposażona w USB, RS-232 i Ethernet a opcjonalnie może zostać wyposażona także w moduł Wi-Fi. Drukarka etykiet ZT411 jest półprzemysłowa dzięki czemu umożliwia wydruk etykiet przez całą dobę nieprzerwalnie. Zebra ZT411 to doskonała propozycja dla firm które szukają rozwiązania do ciągłego wydruku etykiet.

 3. IMEADE

  Francja

 4. CODIPROF, LDA

  Portugalia

 5. ETIPRINT- INDÚSTRIA DE ETIQUETAS

  Portugalia

 6. SERVOPACK HAFTETIKETTEN GMBH

  Niemcy

 7. HIV-HOFFMANN GMBH

  Niemcy

 8. COM CLEMENS GMBH

  Niemcy

 9. QUALIROLL GMBH

  Szwajcaria

 10. HAUSER BÜROTECHNIK - INH.VIKTOR HAUSER

  Niemcy