• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drukarki kodów kreskowych

Wyniki dla

Drukarki kodów kreskowych - Import eksport

 1. K.-D. HERMANN GMBH CONTACT AUSZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Jako doświadczony partner w dziedzinie handlu i przemysłu, opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Doskonała jakość wykonania i ścisła kontrola jakości sprawiają, że nasze urządzenia kontaktowe i etykiety stworzyły unikalną markę. Oto część propozycji z naszej oferty: ręczne systemy do etykietowania, oznaczania i dozowania - etykiety kontaktowe do oznaczania produktów, - znaki jakości dla przemysłu i handlu - biżuteria i promocyjne naklejki – rozwiązania specjalne - drukarki do etykiet - drukarki do termo-transferów i termiczne – programy do etykiet - taśmy węglowe i inne akcesoria - etykietowanie – urządzanie automatyczne i półautomatyczne do drukowania i etykietowania - produkty promocyjne - szeroka gama produktów o różnej cenie i urządzenia do wyposażenia sklepów - pistolety do zszywek i zszywki – kasy fiskalne - elektroniczne systemy nadzoru artykułów - oznaczniki twarde i miękkie.

 2. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Bez względu na to, jak zapakowany jest Twój produkt – butelki, puszki, pudełka, opakowania elastyczne itp. – Accraply ma dla Ciebie przemysłową maszynę do etykietowania. Jesteśmy firmą Barry-Wehmiller Packaging Systems dostarczającą urządzenia do etykietowania i przetwarzania rękawów termokurczliwych, specjalizującą się w etykietach samoprzylepnych, systemach etykietowania z podawaniem z rolki i technologii aplikacji etykiet na rękawach termokurczliwych. Nasze zaufane marki maszyn do etykietowania – Accraply, Harland, Trine i Graham & Sleevit – obsługują szeroki zakres branż, w tym spożywczą i napojów, farmaceutyczną, artykułów gospodarstwa domowego i towarów konsumpcyjnych, zdrowia i urody. Nasz sprzęt do przetwarzania termokurczliwych rękawów Stanford daje nam możliwość wspierania naszych klientów w sposób pewny i stały we wszystkich aspektach technologii etykiet do rękawów termokurczliwych. Rozwiązania Accraply zostały zaprojektowane tak, aby zaspokoić specyficzne potrzeby różnych rynków, zapewniając zgodność z URS, możliwość sterylizacji, walidację / dokumentację, zgodność z CFR21 i są rozwiązaniami kompatybilnymi z funkcją śledzenia i wyrzucenia/śledzenia.

 3. ARDAX TECH GMBH

  Niemcy

  Firma ARDAX TECH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. ALFRED MARSCHALL GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma ALFRED MARSCHALL GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Porta Westfalica, Niemcy.

 5. DATA SCALES GESELLSCHAFT FÜR WÄGETECHNIK UND SYSTEME MBH

  Niemcy

  Firma DATA SCALES GESELLSCHAFT FÜR WÄGETECHNIK UND SYSTEME MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Ostermünchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTEGER SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma INTEGER SOLUTIONS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Wölfersheim, Niemcy.

 2. D-UND-S BÜROTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma D-UND-S BÜROTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 3. CAREMA GMBH

  Niemcy

  Firma CAREMA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. D & D E-TIKETTEN

  Niemcy

  Firma D & D E-TIKETTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Frankfurt A. Main, Niemcy.

 5. EDS DINSLAKEN INH. ARACA

  Niemcy

  Firma EDS DINSLAKEN INH. ARACA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Voerde, Niemcy.

 1. EWL DISPLAY & PRINTING SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma EWL DISPLAY & PRINTING SOLUTIONS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Sauerlach, Niemcy.

 2. ESC BARCODE GMBH

  Niemcy

  Firma ESC BARCODE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Neuried, Niemcy.

 1. RATIOLABEL INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma RATIOLABEL INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Linden, Niemcy.

 2. PUR PRINT SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma PUR PRINT SYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Dessau-Roßlau, Niemcy.

 3. DOBLER GMBH

  Niemcy

  Firma DOBLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 4. ELMICRON DR. HARALD OEHLMANN GMBH

  Niemcy

  Firma ELMICRON DR. HARALD OEHLMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Naumburg, Niemcy.

 5. BARCODAT GMBH

  Niemcy

  Firma BARCODAT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drukarki kodów kreskowych. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 6. CODEON SP. Z O.O.

  Polska

  Polska firma Codeon Sp. z o.o. oferuje skanery kodów kreskowych, terminale mobilne i kolektory danych, drukarki etykiet, wagi etykietujące, systemy kasowe POS oraz różne urządzenia peryferyjne: drukarki paragonów, szuflady kasowe, klawiatury programowalne. Działalność firmy obejmuje tworzenie oprogramowania dla terminali danych, oprogramowania POS itp. Nasze centrum serwisowe wykonuje naprawy i serwisowanie sprzętu sklepowego oraz urządzeń Auto ID: 1) skanerów kodów kreskowych Zebra i Mindeo, 2) kolektorów danych Zebra, Point Mobile i Caribe, 3) drukarek etykiet Zebra, Godex i G-printer, 4) terminali dotykowych POS Sam4s i Detaik, 5) drukarek paragonów Sam4s, G-printer i Xprinter. Codeon Sp. z o. o. działa na rynkach handlu detalicznego, transportu i logistyki, dystrybucji i produkcji, oferując rozwiązania do zarządzania informacjami, które obejmują oprogramowanie, sprzęt, doradztwo, rozwój, integrację i usługi serwisowe. Strategia Codeon polega na opracowywaniu niestandardowych rozwiązań dla różnych segmentów rynku. Każde rozwiązanie uwzględnia specyfikę działalności klienta. Świadczymy usługi wynajmu terminali mobilnych oraz kolektorów danych, drukarek etykiet, skanerów kodów, a także zakup terminali i wag oraz usługę „trade-in”. Dzięki bezpośrednim dostawom produktów od producentów, dostępności szerokiej gamy produktów do automatyzacji handlu oraz magazynowania oraz własnemu centrum serwisowemu Codeon oferuje wysokiej jakości towary i usługi w przystępnych cenach.

 7. SATO FRANCE

  Francja

  SATO France jest filią japońskiego koncernu SATO, jednego z głównych światowych dostawców kompleksowych systemów automatycznej identyfikacji i gromadzenia danych wykorzystujących technologię kodów kreskowych oraz identyfikacji przy pomocy fal radiowych (RFID). Dostarczamy szeroki asortyment produktów: drukarki termiczne do nadruku bezpośredniego i termotransferowe, drukarki o szerokości 10, 5 cala, drukarki i etykiety w technologii RFID, systemy gromadzenia danych (DCS), etykieciarki ręczne, zespoły drukujące, systemy automatycznego wydruku i aplikacji, akcesoria do drukarek, programy do tworzenia etykiet, etykiety i taśmy termotransferowe. Firma SATO France dostarcza do swoich klientów kompletne systemy etykietowania, automatycznej identyfikacji i znakowania produktów. Dzięki swoim kompetencjom w zakresie wdrażania systemów do wydruku i aplikacji etykiet oraz własnemu zakładowi zintegrowanej produkcji może odpowiedzieć na potrzeby związane z licznymi zastosowaniami we wszystkich sektorach działalności.

 8. VIDEOJET TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

  Polska

  Vdeojet to światowy lider w produkcji urządzeń do znakowania takich jak: - drukarki przemysłowe inkjet - znakowarki laserowe - drukarko-etykieciarki automatyczne - drukarki termotransferowe - drukarki termiczne - systemy inkjet Videojet oferuje fachowe doradztwo w zakresie technologii znakowania produktów i opakowań. Videojet projektuje i produkuje wysokiej jakości drukarki przemysłowe, spełniające Twoje rzeczywiste cele. Teraz możesz zminimalizować przestoje, zmaksymalizować dostępność urządzenia oraz polegać na jej regularnej konserwacji. Najnowsze produkty i innowacje firmy Videojet pomagają klientom zwiększyć udział w rynku, wzmocnić wydajność, poprawić efektywność operacyjną oraz spełnić wymagania regulacyjne.

 1. ZEBRA ZT411

  Polska

  Zebra ZT411 to półprzemysłowa drukarka etykiet wyposażona w pełni dotykowy kolorowy wyświetlacz w języku polskim. Drukarki Zebra ZT411 umożliwiają wydruk kodów kreskowych w prędkości 356 mm na sekundę w roździelczości nawet 600 DPI. Zebra ZT411 standardowo jest wyposażona w USB, RS-232 i Ethernet a opcjonalnie może zostać wyposażona także w moduł Wi-Fi. Drukarka etykiet ZT411 jest półprzemysłowa dzięki czemu umożliwia wydruk etykiet przez całą dobę nieprzerwalnie. Zebra ZT411 to doskonała propozycja dla firm które szukają rozwiązania do ciągłego wydruku etykiet.

 2. CODIPROF, LDA

  Portugalia

 3. IMEADE

  Francja

 4. ETIPRINT- INDÚSTRIA DE ETIQUETAS

  Portugalia

 5. AISCI IDENT GMBH

  Niemcy

 6. SERVOPACK HAFTETIKETTEN GMBH

  Niemcy

 7. RLS RATIOLABEL SERVICE GMBH

  Niemcy

 8. HAUSER BÜROTECHNIK - INH.VIKTOR HAUSER

  Niemcy

 9. TYPOGRAPHUS GMBH

  Niemcy

 10. DYNAMIC SYSTEMS GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo