• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drukarki 3d

Wyniki dla

Drukarki 3d - Import eksport

 1. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm dokonuje wszelkich starań, aby zapewnić niezrównaną obsługę swoim klientom. Opierając się na wiedzy technicznej i współpracy na bazie zaufania, priorytetowo traktujemy satysfakcję klienta dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w różnorodnych procesach produkcyjnych, w tym w cięciu laserowym i cięciu gilotynowym, gięciu na prasie krawędziowej, spawaniu, montażu i produkcji lakierowanej. Nasze podstawowe zasady skupiają się na dostarczaniu terminowych rozwiązań i zapewnieniu bezproblemowej dostawy najwyższej klasy produktów. Jesteśmy dumni z kultywowania w Teknik Çizgi Kesim Büküm zasady niezawodności i skipiania się na kliencie, zapewniając naszym klientom doskonałe usługi. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają uzyskane certyfikaty ISO 9001-2015, ISO 14001 i ISO 45001. W naszym ultra nowoczesnym laboratorium wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do procesów takich jak cięcie, gięcie, polerowanie i wiele więcej! Przestrzegamy rygorystycznych standardów kontroli jakośi w całym procesie produkcyjnym. W Teknik Çizgi Kesim Büküm uzyskane przez nas certyfikaty i zaawansowane możliwości laboratoryjne odzwierciedlają nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług, które nieustannie przewyższają najbardziej wymagające standardy branżowe. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać doskonałość pod każdym względem!

 2. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 3. FORMRISE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Krótsze cykle życia produktu i jednocześnie rosnąca różnorodność wariantów to wyzwania istniejących procesów produkcyjnych. Mogą one prowadzić do nieekonomicznych kosztów jednostkowych i niekorzystnych warunków konkurencyjnych, głównie w przypadku procesów związanych z narzędziami. Dlatego FORMRISE postrzega siebie jako "Lidera Jakości". Zaczynamy od projektowania komponentów, a kończymy na zapewnieniu jakości i terminowej dostawie. Doradzamy Państwu przy wyborze technologii produkcji oraz samego projektu i na życzenie przejmujemy produkcję. FORMRISE jest kompetentnym partnerem. Budujemy relacje oparte na zaufaniu i zrozumieniu systemu wartości, którego stanowią Państwo centrum. Skorzystaj z naszej sieci oraz sieci naszych partnerów do współpracy w zakresie benchmarku i zakupu maszyn!

 4. SHINING 3D TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SHINING 3D została założona w 2004 roku i koncentruje się na badaniach, rozwoju, produkcji i zastosowaniu precyzyjnych cyfrowych produktów 3D. Firma dąży do osiągnięcia pozycji firmy zajmującej się technologiami cyfrowymi 3D o globalnym zasięgu, promującej rozpowszechnianie i stosowanie technologii cyfrowych 3D, od skanowania 3D do druku 3D, oraz dostarczającej dostępne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania high-tech. Siedziba firmy SHINING 3D znajduje się w Hangzhou w Chinach, a jej międzynarodowe biura w Hong Kongu, Niemczech (Stuttgart) i USA (San Francisco, Kalifornia i Tampa, Floryda). SHINING 3D to firma zajmująca się innowacjami naukowymi i technologicznymi, koncentrująca się na precyzyjnym oprogramowaniu cyfrowym 3D i technologii sprzętowej. Firma SHINING 3D zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i dystrybucją urządzeń do cyfrowego skanowania stomatologicznego i profesjonalnego skanowania 3D, oprogramowania i drukarek 3D przeznaczonych na rynek konsumencki, przemysłowy i stomatologiczny.

 5. RHP TECHNOLOGY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Jeśli potrzebne są nowe materiały o zaawansowanych właściwościach, RHP-Technology GmbH jest właściwym partnerem. Nasze główne narzędzie to TECHNOLOGIA PROSZKOWA. Oprócz tradycyjnych technologii, produkcja generatywna (druk 3D) jest jednym z głównych motorów przyszłych innowacji w RHP Technology, gdzie w ostatnich latach intensywnie poszerzaliśmy naszą wiedzę. Poszukujesz tarcz do napylania, zwłaszcza w niestandardowych zestawach? RHP Technology dostarcza tarcze do napylania powłok cienkowarstwowych w ramach naszej globalnej sieci przemysłowych centrów powlekania, uniwersytetów, ośrodków badawczo-rozwojowych i wielu innych. Materiały. Doskonałe. Od 1994 r. Od tego czasu firma rozwinęła się z 4-osobowej grupy badawczej zajmującej się prasowaniem na gorąco do światowej sławy firmy zajmującej się innowacyjnymi technologiami proszkowymi i rozwojem inteligentnych materiałów. Obecnie siedziba RHP znajduje się w Seibersdorf w Austrii, a druga lokalizacja w TFZ Wiener Neustadt, austriackim centrum innowacyjnych materiałów, produktów kosmicznych i inteligentnej produkcji. W przypadku produktów satelitarnych i prasowych oddzielny zakład znajduje się w Hof am Leithaberge. Dzięki międzynarodowemu zespołowi 50 naukowców i inżynierów, RHP jest aktywna w ponad 100 projektach badawczych i jest mocno zaangażowana w innowacje - również wykraczające poza aktualny stan wiedzy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TANGIBLE ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Producent drukarek 3D i dostawca usług inżynierii oprogramowania - pomagamy firmom drastycznie przyspieszyć rozwój i produkcję produktów. Maszyny do wytwarzania przyrostowego: nasz produkt w postaci drukarki 3D z żywicy umożliwia inżynierom radykalne przyspieszenie produkcji i skrócenie czasu cyklu Rozwoju. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania sterowanego modelami oraz ponad 10-letniemu w produkcji przyrostowej, chmurze, IOT i robotyce, dostarczamy wyjątkowe innowacje. Doradztwo w dziedzinie architektury chmur: Nasze usługi konsultingowe pomagają przedsiębiorstwom i producentom oprogramowania w projektowaniu i migracji oprogramowania do chmury w rekordowym czasie. opracowywanie programów komputerowych Dzięki najbardziej wszechstronnym możliwościom pomagamy przedsiębiorstwom w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne, komputery PC, chmury, a także urządzenia wbudowane. Korzystając z naszej ujednoliconej platformy technologicznej, projekty te są wysoce opłacalne. Narzędzia do tworzenia oprogramowania: Nasze narzędzia i gotowe do użycia generatory kodu umożliwiają programistom oprogramowania .NET na całym świecie przyspieszenie rozwoju i znaczne obniżenie kosztów. Lokalizacje: Stuttgart i Flieden koło Fuldy.

  Wszystkie wyroby na "drukarki 3d"

 2. CAST-SOLUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAST SOLUT GmbH została założona w 2007 roku i dystrybuuje swoje produkty na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie Rapid Tooling & Prototyping - od rozwoju pomysłów, poprzez pierwsze prototypy, aż po części gotowe do produkcji seryjnej. Spektrum naszych usług obejmuje metody wytwarzania przyrostowego, takie jak SLA, SLS, druk z metalu itp. oraz tradycyjne metody produkcji takie jak odlew w próżni, RIM, odlew wtryskowy i narzędzia, odlew precyzyjny, części CNC, odlew ciśnieniowy, a także obróbkę powierzchni. W obszarze Technology Solution Service pomagamy naszym klientom oferując consulting dotyczący koncepcji produkcji, dystrybucji, a także szkoleń. Nasza własna firma produkująca maszyny- KLM, która dzięki innowacyjnym rozwiązaniem, doskonałej jakości i serwisowi osiągnęła wysoką pozycję na globalnym rynku, może również zaoferować szerokie spektrum maszyn i rozwiązań specjalnych. Nasza działalność skupia się na komorach próżniowych, technice zalewowej i technice dozowania oraz systemach utwardzania. Oferujemy także systemy wytwarzania przyrostowego naszych partnerów.

 3. 3D-TEC E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D-TEC E.K., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 4. GÖTZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÖTZ MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach c.n.c milling, i Rozwiercanie CNC. Ma siedzibę w Ötigheim, Niemcy.

 5. EVO-TECH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EVO-TECH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Schörfling Am Attersee, Austria.

 1. 3D DRUCK SERVICE FRANKFURT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3D DRUCK SERVICE FRANKFURT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 2. MULTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Illmensee, Niemcy.

 1. MODELLBAU WILHELMI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MODELLBAU WILHELMI GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Oberndorf, Niemcy.

 2. BETA2SHAPE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BETA2SHAPE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 3. FABB3D PRO BY ONEIT KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FABB3D PRO BY ONEIT KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. QEP3D GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QEP3D GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Stahnsdorf, Niemcy.

 5. INNOVATIQ GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INNOVATIQ GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 6. OPTIMEKS - SKLEP KOMPUTEROWY

  Polska

  Optimeks - Sklep komputerowy. W nim znajdziesz wszystko co Ci potrzeba z branży informatycznej - komputery, laptopy, tablety, aparaty, torby i akcesoria do nich, gadżety, konsole, części komputerowe i oprogramowanie. W sklepie znajdują się również artykuły GSM, telefony, routery, akcesoria oraz RTV i AGD. Zrób sobie prezent nie wychodząc z domu a my Ci go dostarczymy. W ofercie znajdują się: Akcesoria Bluetooth , Drukarki , Dyktafony cyfrowe , Dyski twarde , Gamepady i Kierownice , Głośniki , Joysticki , Kamery i aparaty , Karty dźwiękowe , Karty graficzne , Klawiatury komputerowe , Komputery , Kopiarki , Materiały eksploatacyjne , Modemy , Monitory , Myszy , Napędy , Notebooki , Obudowy komputerowe , Odtwarzacze MP3 , Odtwarzacze multimedialne , Oprogramowanie , Palmtopy , Pamięci FLASH , Pamięci RAM , Procesory , Produkty USB i FireWire , Projektory , Przełączniki KVM , Płyty główne , Serwery Sieci komputerowe , Skanery , Tablety , Telefony GSM , AGD , RTV , Telewizory, Żarówki , Faksy , Tunery TV , Nawigacja , GPS , Urządzenia Bluetooth , 4World , A4-Tech , Acer , A-Data , Insert , Adobe , Modecom, AMD , Certum , AOpen , APC , ASRock , ASUS , ASUSTeK , AutoMapa , Blaupunkt , Belkin , Brother , Canon , Cherry , Chicony , Codegen , Cooler Master , Corel , Creative , Dicota , D-Link , DrayTek , EATON Powerware , Edimax Technology, Whitenergy , Enlight , Epson , Ever , GOODRAM , Fideltronik , Freecom, Fujitsu , Wapro , Qoltec , Brother , HP , Lexmark , Apple, Delock, Lanberg

  Wszystkie wyroby na "drukarki 3d"

 7. LIGHTFAB GMBH

  Niemcy

  LightFab GmbH jest młodą firmą technologiczną w dziedzinie technologii laserowej. Stworzyliśmy LightFab w 2013 r. i opracowaliśmy podstawy naszych technologii w katedrze techniki laserowej RWTH Aachen we Fraunhofer-Institut für Lasertechnik ILT w Aachen. Produkujemy mikrostrukturowane elementy szklane z zastosowaniem promieniowania laserowego UKP i mkiroskanera dostosowanego do ich produkcji - "LightFab". Wieloletnie doświadczenie założycieli firmy (dyplomowany fiz. Martin Hermans, dyp. inż. Jürgen Ortmann i Dr. nauk nat. Jens Gottmann) oraz wykorzystanie procesu ISLE przy rozwoju i stosowaniu mikroskanera, jak również unikatowe doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do skanowania i kontroli systemu stanowią podstawę naszych innowacyjnych produktów. Naszym celem jest obróbka materiałów przezroczystych wysokowydajnymi laserami UKP do wykorzystania w szerokiej gamie zastosowań. LightFab - produkcja 3D ze światłem.

 8. 3D PROTOTIPAI

  Litwa

  3D prototipai UAB to jedno z największych i najważniejszych centrów druku 3D oraz wytwarzania prototypów w krajach bałtyckich. Pomagamy Ci w rozwijaniu prototypów metalowych i plastikowych. Proponujemy również wyłączne rozwiązania dot. Twoich specyficznych produktów. Nasza kreatywność jest bez granic i zaraz po nawiązaniu kontaktu pomożemy Ci znaleźć metodę, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim produktom. Specjalności: druk 3D, druk 3D na plastiku i na metalu, kolorowy druk atramentowy, prototypy, inżynieria projektu.

 1. ENDIMAC

  Polska

  VX262 - Serja Drukarek 3D do zastosowa? przemys? owych oraz laboratoryjnych. Mo? liwo? ? drukowania konstrukcji porastaj? cych materia? em biologicznym. Specjalnie zaprojektowana komora robocza daje mozliwosc trudnych wydrukow w znakomitej jakosci. 3DSmartJet VX262 to rozwi? zanie w? a? ciwe dla szybkiego prototypowania, tworzenia ró? norodnych modeli gdzie najwa? niejsz? rol? odgrywa bardzo wysoka jako? ? i dok? adno? ? wykonania. EndiCAM - dedykowane oprogramowanie przeznaczone do komunikacji z drukark? 3DSmartJet VX262. Endicam zapewnia najwy? szy poziom wykorzystania mo? liwo? ci w pe? ni profesjonalnego urz? dzenia przy jednoczesnym, niskim nak? adzie pracy na rzecz procesu zamiany pliku projektu 3d w realny model. Funkcja wydruku z u? yciem specjalengo materia? u podporowego VS230-ABS o w? a? ciwo? ciach antyadhezyjnych, dozowanego z drugiej g? owicy Dwie podnoszone g? owice. W pe? ni automatyczne poziomowanie sto? u. Automatyczna kompensacja sto? u. (Funkcja pod? ? ania g? owicy za nachyleniem sto? u). Licencjonowanie oprogramowanie EndiCam.

 2. DOGENDORF GMBH & CO. KG SCHMUCKTECHNIK

  Niemcy

  Od założenia rodzinnego przedsiębiorstwa w Königsbach-Stein w 1984 roku nazwa DOGENDORF oznacza innowacyjność, jakość i kompetencję w dziedzinie techniki jubilerskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji biżuterii pozwoliło nam na ciągłe optymalizowanie rozwoju procesów technologicznych w jubilerstwie. Konieczność i ambicja włączenia najlepszej jakości do naszej produkcji biżuterii i procesów wprowadza nas na nowe ścieżki i podsuwa unikalne rewolucyjne podejścia rozwoju rozwiązań technicznych biżuterii. Temu twierdzeniu pozostajemy wierni jako przedsiębiorstwo od ponad trzech pokoleń do dnia dzisiejszego.

 3. SKLEP SYGNIS

  Polska

  Sklep Sygnis to miejsce dla wszystkich pasjonatów druku 3D! Prowadzimy jedyny, autoryzowany serwis maszyn FlashForge w Polsce, a także obsługujemy jeden z największych parków maszynowych z drukiem 3D w kraju – Laboratorium Szybkich Technik Prototypowania we współpracy z Wydziałem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego! Znajdziesz u nas szeroki wybór maszyn i materiałów do druku 3D. Jeśli żadna maszyna nie spełnia Twoich oczekiwań – dobierzemy dla Ciebie coś wyjątkowego! Sygnis to przede wszystkim wykwalifikowani specjaliści, którzy zbierają wiedzę i doświadczenie, współpracując zarówno z biznesem, jak i naukowcami. Jesteśmy na bieżąco z nowymi technologiami, dzięki czemu dobierany i oferowany przez nas sprzęt jest zawsze najwyższej jakości.

 4. 3D LABORATORY SP. Z O.O.

  Polska

  Świadczymy profesjonalne usługi druku 3D, przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców – firm, instytucji oraz osób prywatnych. Działamy nieszablonowo i z nutką artyzmu, wychodząc z założenia, że nasza praca to nie tylko rzemiosło, ale też prawdziwa sztuka. Tworzymy rzeczy estetyczne i praktyczne – takie, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu. Tym samym znacząco różnimy się od konkurentów, stawiających głównie na proste modele i elementy prototypowane. Znamy się na tym, co robimy, ciągle dążąc do doskonałości. Realizację bieżących zadań ułatwia nam nowoczesny sprzęt – maszyny modelujące i drukujące, umożliwiające proces drukowania, skanowania i wykonywania projektów oraz modeli 3D. Większość czasu spędzamy w naszej przytulnej pracowni w Warszawie. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Istnieje również możliwość bezpośredniego uczestnictwa przy realizacji usługi. Wspólnie z naszym grafikiem, mogą Państwo wykonać swój autorski model 3D, przygotowany bezpośrednio pod druk.

 5. POLCAN SP Z O O

  Polska

  Marka Brother to ceniona marka na rynku w branży produktów do drukarek. Możesz natomiast kupić zamiennik tej marki, który będzie również spełniał swoje funkcje. Asarto to marka tuszy, tonerów i taśm do drukarek oferująca zamienniki znanych i światowych marek. Tutaj znajdziesz bardzo duży wybór zamienników takich marek jak np.: Canon, Brother, Dell, Konica Minolta, Panasonic, Citizen, Samsung i inne. Zamienniki Asarto są kompatybilne ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami. Produkty Asarto wcale nie są gorsze od oryginalnych produktów, co potwierdzają przeprowadzone testy (m.in przez PC World) a także eksperci naukowi. Nasza marka otrzymała też wiele nagród i wyróżnień.

 6. CUBIC INCH

  Polska

  Cubic Inch to marka stworzona przez miłośników technologii, którzy od 2014 roku pod wspólnym szyldem pracują nad rozwojem techniki druku 3D, oferując Konsumentom możliwość zamawiania projektów oraz gotowych produktów wydrukowanych w technologii druku 3D. Mieszcząca się w Warszawie firma to bliskoznacznik jakości i rozwoju - nie boimy się żadnych wyzwań, ochoczo realizujemy projekty dla lokalnych oraz międzynarodowych kontrahentów. Cubic Inch dokłada wszystkich starań, żeby drukowane części zawsze spełniały najwyższe normy jakości.

 7. FHU BEST-POL GRZEGORZ MUZYK

  Polska

  Best-Pol jest firmą specjalizująca się w drukowaniu 3D z wykorzystaniem technologii FDM, SLA oraz CJP. Prace z zakresu druku 3D wykonuje precyzyjnie i sprawnie w uwzględnieniem potrzeb klientów. Zajmuje się także skanowaniem 3D. W sprzedaży posiada szeroką gamę drukarek oraz skanerów 3D pochodzących od znanych i cenionych producentów. Gwarantuje atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.

 8. TOWER

  Polska

  Tower to marka stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży druku 3D. Nasze drukarki 3D to solidna aluminiowa konstrukcja i zastosowanie sprawdzonych technologii. Drukarki 3D marki Tower są niezawodne i zdolne do długotrwałej eksploatacji.

 9. EPLUS3D TECH GMBH

  Niemcy

  Firma EPLUS3D TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 10. IMPRINTA

  Rosja

  Firma IMPRINTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Prototypy przemysłowe, Programy 3D, Poligrafia, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Prototypy przemysłowe, Programy 3D, i Poligrafia. Ma siedzibę w Krasnoyarsk, Rosja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo