• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • drogi i autostrady - użytkowanie i usługi

Wyniki dla

Drogi i autostrady - użytkowanie i usługi - Import eksport

 1. GÜDLER DATENSERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. DAWID PIKUŁA CARTRANS

  Polska

  DAWID PIKUŁA Cartrans to najsprawniej działająca na Śląsku auto pomoc z wieloletnim doświadczeniem. Siedziba firmy mieści się w Dąbrowie Górniczej, ale usługi świadczone są również w Katowicach, Rudzie Śląskiej, Będzinie, Bytomiu, Sosnowcu, Mysłowicach. Dojazd do klienta możliwy jest również na terenie całego województwa, a czasami nawet poza jego granicami.  Specjaliści oferują usuwanie z drogi zepsutych aut (w tym również kłopotliwe wyciąganie ich z rowów, stawów itp.), zarówno tych, w których doszło do awarii, jak i uczestniczących w wypadku czy stłuczce i holowanie ich w dowolnie wskazane miejsce przez poszkodowanego kierowcę. We flocie dostępnych autolawet znajduje się również model mieszczący sześć osób, w który mogą wsiąść pasażerowie zniszczonego samochodu. Pomoc drogowa przewiduje także dowóz paliwa, awaryjne otwieranie drzwi, uruchamianie silnika przy wyładowanym akumulatorze oraz przeprowadzanie drobnych napraw niewymagających dostępu do specjalistycznego sprzętu, jaki znajduje się w warsztacie.  Przedsiębiorstwo prowadzi również skup pojazdów, także tych starych, zniszczonych i mocno wyeksploatowanych. To okazja przede wszystkim dla osób, które mają problem ze znalezieniem kupca na rynku wtórnym. Klienci mogą zamówić również usługę transportową. Realizowane są dostawy zwykłych, drobnych przesyłek oraz ładunków gabarytowych i dłużyc. Zaletą oferty są atrakcyjne ceny.

 3. POMOC DROGOWA KORONA

  Polska

  Pomoc drogowa Korona oferuje całodobowe usługi transportu samochodów z autostrady A4. Nasza pomoc drogowa obsługuje auta powypadkowe, zarówno osobowe jak i busy oraz lekki sprzęt budowlany typu koparki, ładowarki, widlaki. Oferujemy drobne naprawy na miejscu zdarzenia jak również odholowanie auta do warsztatu lub pod wskazany przez klienta adres. A dzięki posiadaniu własnego parkingu strzeżonego umożliwimy przechowanie zholowanego auta. Usługi holowania wykonujemy 24h na dobę! Pracujemy 365 dni w roku! Również w święta jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 4. TRANS-KRUSZ

  Polska

  Trans-Krusz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa od ponad 25 lat świadczy usługi dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. Zapewnia kompleksowy transport osadów i odpadów przy użyciu własnej floty. Nowoczesne samochody, wyposażone w nawigację GPS, obsługują teren całego kraju i błyskawicznie docierają do miejsca, wskazanego przez Klienta. Oprócz załadunku odpadów, firma zapewnia także dowóz i podstawienie kontenerów na czas prowadzonych prac.

 5. TUNNEL DU GRAND SAINT BERNARD - SISEX S.A.

  Szwajcaria

  SISEX S.A. jest firmą zarządzającą tunelem Grand-Saint-Bernard łączącym Włochy ze Szwajcarią. Jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo, zarządzanie i konserwację tunelu. KONTAKT: ADRES: 1946 BOURG SAINT PIERRE (CH) Tel. +41 (0) 27 787 12 06 - E-mail: info@letunnel.com strona internetowa: www.letunnel.com

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. ANTIKOR VALJEVO - TRAFFIC SIGNS AND RADARS

  Serbia

 2. AIR PARKING SECURITY

  Belgia

 3. FUHRERSCHEINORIGINALS

  Niemcy

 4. SECURIVIA

  Francja

 5. SCHUCK CONTAINER RECYCLING GMBH

  Niemcy

 1. VERKEHRSGESELLSCHAFT STADT GELSENKIRCHEN MBH

  Niemcy

 2. HANAUER PARKHAUS GMBH

  Niemcy

 3. CONTIPARK PARKGARAGEN GMBH

  Niemcy

 4. PSM PARKRAUMMANAGEMENT GESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 5. PARK-BAU VERWALTUNGSGESELLSCHAFT MBH & CO. TIEFGARAGE SIEGEN KG

  Niemcy

 6. TS APPALTI

  Włochy

 7. OPG

  Niemcy

 8. ANONIMABITUMI.IT

  Włochy

 9. GEORG HEINDL GMBH

  Niemcy

 10. AGB TRANSPORTS

  Francja

 1. RAIL-ASSETS GEORG KREITMAIR E.K.

  Niemcy

 2. Q-PARK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. GTDL - GESELLSCHAFT FÜR TOURISTISCHE DIENSTLEISTUNGEN MBH

  Niemcy

 4. PBW - PARKRAUMGESELLSCHAFT BADEN-WÜRTTEMBERG MBH

  Niemcy

 5. MYPARK GMBH

  Niemcy

 6. ALAMIASER

  Arabia Saudyjska

 7. AIRE ACONDICIONADO SL

  Hiszpania

 8. LUMINA GMBH & CO. KG

  Niemcy

 9. JST ROAD- BUILDING TRUST 3

  Białoruś

 10. STÄDT. PARKHAUS GMBH

  Niemcy