• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dodatki i środki stymulujące do napojów

Wyniki dla

Dodatki i środki stymulujące do napojów - Import eksport

 1. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 2. PRINOVA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Prinova jest liderem w dostarczaniu wysokiej jakości składników, aromatów i produktów wzbogacających żywność o wartości dodane przeznaczonych dla światowego przemysłu spożywczego, paszowego i wellness. Aby zapewnić ciągłość dostaw, prowadzimy sześć zakładów i utrzymujemy strategiczne zapasy w ponad 35 centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Firma jest wiodącym na świecie dostawcą askorbinianów oraz witamin i aminokwasów spożywczych klasy B. Firma posiada również zespół specjalistów aplikacyjnych i technicznych, którzy pomagają klientom rozwijać, udoskonalać i poprawiać smak i funkcjonalność ich produktów. Zakłady Prinova posiadają certyfikat BRC. Siedziba firmy znajduje się w Carol Stream w stanie Illinois, siedzibie EMEA w Wielkiej Brytanii. Pozostałe biura regionalne znajdują się w USA, Meksyku, Hiszpanii, Niemczech, Belgii, Francji, Australii, Turcji, Kanadzie, Chinach.

 3. COSMÉTIC PROVENCE INDUSTRY

  Francja

  Algovital specjalizuje się w produkcji środków do pielęgnacji ciała i kosmetyków organiczych, takich jak żele, kremy i olejki. Dzięki naszemu 40-letniemu doświadczeniu i zaufaniu, jaki darzą nas producenci olejków eterycznych we Francji i na całym świecie, oferujemy szeroką gamę olejków eterycznych organicznych w 100% naturalnych, czystych i certyfikowanych bio, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nasze produkty nadają się do różnych zastosowań, takich jak kosmetyki, suplementy diety, napoje energetyzujące, leki, perfumy i aramaterapia. Nasze olejki są pakowane w metalowe beczki od 1 kg do 1 tony. Będąc uznanym dostawcą, jesteśmy w stanie wspierać Cię w całym procesie produkcyjnym, od wstępnego projektu i badań po rygorystyczne kontrole jakości. ALGOVITAL działa na każdym etapie, od surowca po produkt gotowy. Nasze laboratorium badawczo-rozwojowe służy swoją wiedzą fachową i kreatywnością, aby stworzyć produkty wysokiej jakości i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 4. MARIBELL TM

  Ukraina

  Firma MARIBELL TM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Jest również obecna w dziedzinach preparaty do napojów, syrop cytrynowy, soki z koncentratów owocowych, i czekolada. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 5. BARUCH GMBH

  Niemcy

  Firma BARUCH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NUTRI-AD INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma NUTRI-AD INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki spożywcze, domieszki chemiczne, dodatki naturalne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i dodatki do mięsa. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 2. VAZPORTS TRADING COMPANY

  Meksyk

  Firma VAZPORTS TRADING COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Zapopan, Meksyk.

 3. M.P.M. DE BLOCK

  Belgia

  Firma M.P.M. DE BLOCK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki i środki stymulujące do napojów, surowce dla przemysłu farmaceutycznego, detergenty, środki dezynfekujące przemysłowe, i Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Reet, Belgia.

 4. POFF CONSULT AB

  Szwecja

  Firma POFF CONSULT AB, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo księgowe. Ma siedzibę w Gävle, Szwecja.

 5. QINGDAO LONG RIVER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO LONG RIVER INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 1. HEILONGJIANG PROVINCE SHANGZHI LVYE BERRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma HEILONGJIANG PROVINCE SHANGZHI LVYE BERRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Shangzhi, Chiny.

 2. TANJAH EQUIPEMENTS

  Maroko

  Firma TANJAH EQUIPEMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 1. USER FOOD

  Turcja

  Firma USER FOOD, roku i działającą w sektorze Dodatki i środki stymulujące do napojów. Jest również obecna w dziedzinach napoje rozpuszczalne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.