• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza

Wyniki dla

Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza - Import eksport

 1. CETIK GRUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  ÇETİK GRUP, z siedzibą w Kartal, w Stambule, jest wiodącym podmiotem w branży usług elektrycznych z renomowanymi markami MOUVEMENT i OPTILUCE. Dążąc do przekraczania oczekiwań partnerów, przedsiębiorstwo płynnie współpracuje z firmami należącymi do grupy, w szczególności z ÇETİK GRUP ENERJİ SAN.TİC.AŞ. W sektorze chemicznym i kosmetycznym marki MOUVEMENT i OPTILUCE firmy ÇETİK GRUP oferują wysokiej jakości produkty, takie jak chusteczki do czyszczenia okularów, woda kolońska, wilgotne chusteczki nasączone wodą kolońską, zapachy do pomieszczeń i zapachy samochodowe. Zakorzeniona w Turcji firma ÇETİK GRUP priorytetowo traktuje dostarczanie innowacji i jakości, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów. OPTILUCE, koncentrując się na konsumentach, rozwija się w sektorze chemicznym, zapewniając pierwszorzędną jakość i niezawodną tożsamość marki zgodnie ze światowymi standardami. Produkty marki OPTILUCE obejmują chusteczki do czyszczenia okularów, spraye, akcesoria i ściereczki z mikrofibry. MOUVEMENT wyróżnia się na rynku krajowym i międzynarodowym, budując silne relacje z klientami i będąc liderem w dziedzinie innowacji. Marka, posiadająca nowoczesne zaplecze produkcyjne, kładzie nacisk na zadowolenie klientów. Produkty marki MOUVEMENT obejmują zapachy do pomieszczeń w pałeczkach bambusowych, zapachy do szaf, spraye do pomieszczeń, wilgotne chusteczki nasączone wodą kolońską, wody kolońskie w mgiełce do ciała, zapachy do samochodów i chusteczki do demakijażu. Aby uzyskać więcej informacji i pomoc, prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów przeznaczonych do stylu życia opartego na jakości!

 2. STARKAP PLASTIK VE KIMYA SAN.TIC.A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 2004 r. firma Starkap specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych, które stanowią rozwiązanie dla wartościowych marek w branży detergentów, środków czystości, przemysłowej, kosmetycznej, spożywczej i medycznej. Dzięki ponad 55-letniemu doświadczeniu w branży opakowań z tworzyw sztucznych Starkap jest pierwszym w Turcji producentem opakowań na chusteczki nawilżane. Mamy bogate portfolio produktów w zakresie komponentów z tworzyw sztucznych. Produkujemy nasadki typu flip top, nasadki do napełniania, nasadki do zmiękczaczy, nasadki do butelek dezynfekujących, pompki do toników, spryskiwacze, nasadki do chusteczek nawilżanych, nasadki do wód kolońskich i wiele innych, które można odkryć na naszej stronie internetowej. Stale rozwijamy naszą ofertę produktów o nowe wzory i pracujemy nad projektami na zamówienie dla naszych klientów. Starkap uzupełnia Twoje opakowania i dodaje wartości Twojej marce. Zaufanie i jakość to dwie podstawowe zasady naszej fundacji, dlatego Starkap jest wybierany przez zaufane marki. Naszym priorytetem, jako szanowanego producenta opakowań z tworzyw sztucznych, jest możliwość jak najlepszego reagowania na potrzeby naszych klientów. Jako Starkap posiadamy wymagane certyfikaty jakości dla naszych produktów, takie jak ISO 22000, ISO 9001 i ISO 45001. Dlatego zawsze staramy się zapewnić najwyższą satysfakcję klienta poprzez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 3. SFM HOSPITAL PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Hurtownia z internetowym sklepem z wyrobami medycznymi: rękawice, strzykawki, kaniule, itp. cewniki, kaniule skrzydełkowe, plastry medyczne, taśmy kinezjologiczne, akcesoria do transfuzji, akcesoria rentgenowskie

 4. RAVENSBERGER WACHS-CHEMIE BERNHARD SEIDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza gama wyrobów o konsystencji od lekko lepkiej do ciastowatej pakowana jest obecnie w saszetki od 5 do 15 gr, w tubki aluminiowe o pojemności 5 ml, w małe i duże naboje o pojemności 60 / 150 / 310 ml oraz w worki z folią rurową o pojemności od 300 do 600 ml. Produkujemy, napełniamy i pakujemy produkty chemiczno-techniczne w sektorze cieczy w różne aluminiowe i plastikowe butelki, puszki, kanistry i pojemniki metalowe o minimalnej zawartości 5 ml, 100, 250, 500, 1000 i 1500 ml, jak również w duże pojemniki o pojemności 20, 30, 60, 200 litrów i do 1000 litrów. Produkujemy również nasze wyroby pod marką klienta dla przemysłu, handlu i biznesie. RWC-Gastronomie-Service - wszystko w dziedzinie gastronomicznych opraw oświetleniowych: Dekoracyjne lampy stołowe i akcesoria, parafinowy olej opałowy dla gastronomii w 13 kolorach.

 5. EKINOKS IC VE DIS TICARET LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Ekinoks jest hurtownią, która pozyskuje i dostarcza markowe towary na całym świecie. Nasz zespół zajmujący się importem i eksportem pomaga naszym klientom, sprzedawcom detalicznym i producentom rozwijać ich markę/biznes lokalnie i na innych kontynentach. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie w eksporcie pozwala pomagać naszym klientom promować i rozszerzać ich asortyment, osiągając aspiracje sprzedażowe i wzrost na całym świecie. Nasza oferta obejmuje: Nasza oferta obejmuje: -narzędzia do sprzątania w gospodarstwie domowym, -papier sanitarny, -pielęgnacja urody i ciała, -żywność i napoje, -chemia gospodarcza i wiele innych odkryjesz na naszej stronie! Działamy na wszystkich kontynentach, aby dostarczyć Państwa produkty na najlepsze rynki... Jako Ekinoks zapewniamy łatwą i dostępną obsługę klienta w każdej chwili. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom najlepszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby potrzeby naszych klientów były traktowane priorytetowo. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo Aytek Plastik jest czołowym tureckim producentem, wyspecjalizowanym w plastikowych kapslach, formach do kapsli, formach do butelek i rozwiązaniach opakowaniowych. Dzięki ultranowoczesnym maszynom do formowania wtryskowego, w tym wysokiej jakości modeli europejskich, płynnie integrujemy produkcję form i kapsli, zaspokajając potrzeby różnych branż, takich jak kosmetyczna, szamponów, detergentów, chemii gospodarczej do użytku domowego i spożywczej. Cieszymy się zaufaniem firm o ustalonej pozycji. Priorytetem w naszych kompleksowych rozwiązaniach są wysoka jakość produkcji, satysfakcja klienta i innowacja, zapewniające wysokiej klasy, światowe usługi. Kładziemy nacisk na terminowość dostaw, konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę klienta, będące bodźcem dla ciągłego opracowywania nowatorskich rozwiązań. Bezwzględnie stosując standardy ISO 9001: 2015, promujemy wysoką jakość i niezawodność, stawiając na długoterminowe relacje z niezawodnymi, trwałymi i wysokiej jakości produktami. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Aytek Plastik może spełnić Twoje oczekiwania odnośnie opakowań z tworzyw sztucznych!

 2. STERK HOME

  Belgia

  Verified by europages badge

  STERK HOME jest belgijskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w produkcji artykułów gospodarstwa domowego i środków czystości, posiadającym ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Koncentrujemy się wyłącznie na sektorze B to B. Jesteśmy dumni z oferowania szerokiej gamy niezbędnych dla przedsiębiorstw artykułów. Proponowane przez nas produkty są opatrzone naszymi markami STERK HOME lub PRIVATE LABEL. Sprzedajemy ścierki z mikrofibry, taśmy klejące, artykuły gospodarstwa domowego i środki czystości.

 3. REINASAN BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma REINASAN BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Firmy sprzątające. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, Czyszczenie budynków, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, produkty do czyszczenia, zmywarka podłogi, powłoki nietoksyczne, Maszyny i urządzenia do obróbki powierzchniowej, polerowanie, i Czyszczenie budynków. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 4. MOURGREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MOURGREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby toaletowe i higieniczne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, proszki do prania, Wyroby toaletowe i higieniczne, środek piorący do prania ręcznego, środki odkażające do gleb, produkty gospodarstwa domowego, i Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Ma siedzibę w Soucy, Francja.

 5. CLEAN 26

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLEAN 26, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Produkty ekologiczne chemii gospodarczej, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, detergenty, proszki do prania, Mydła i proszki przemysłowe, środek piorący do pralki, środki do mycia naczyń, Mydła, detergenty i proszki do gospodarstwa domowego, i Szkło i szyby - środki do mycia. Ma siedzibę w Montelimar, Francja.

 1. CENDREA NATURE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CENDREA NATURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach produkty gospodarstwa domowego, chemia gospodarcza, Produkt do konserwacji ulegający biodegradacji, i Środki czyszczące do użytku domowego. Ma siedzibę w Ploudaniel, Francja.

 2. WENICE STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WENICE STORE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Proszki i mydła przemysłowe i profesjonalne, Wywabiacze plam i rozpuszczalniki, Tkaniny frotte, Gąbki, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Środki do mycia szyb i luster, Wyroby toaletowe i higieniczne, Proszki i środki do prania, i Odtłuszczające środki czyszczące profesjonalne. Ma siedzibę w Mitry Mory, Francja.

 1. FRIPOO PRODUKTE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FRIPOO PRODUKTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Sprzątanie gospodarstwa domowego, kosmetyki samochodowe, Środki czyszczące dla branży samochodowej, płyny przeciw zamarzaniu do chłodnic, wyposażenie do sprzątania budynków, i środki dezynfekujące. Ma siedzibę w Gruningen, Szwajcaria.

 2. ILERSPRAY, SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ILERSPRAY, SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wycieraczki. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, pulverisers, zapachy do wnętrz w aerozolu, rozpylacze do mycia samochodów, płyn niezamarzający, produkty do sprzątania domu, Dezodoranty do gospodarstwa domowego, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w Torres De Segre, Hiszpania.

 3. BLITZBLANK UG & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BLITZBLANK UG & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach detergenty. Ma siedzibę w Lüdinghausen, Niemcy.

 4. EXON DISTRIBUTION FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXON DISTRIBUTION FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, mokre chusteczki, Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia, Cleanroom Wiper, Nasączone chusteczki bakteriobójcze, i środek dezynfekujący do rąk. Ma siedzibę w La Seyne Sur Mer, Francja.

 5. PAGANO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAGANO S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty do użytku domowego, środki piorące - hurt, Pielęgnacja niemowląt - środki higieniczne i toaletowe, środki do mycia naczyń, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, detergenty, i detergenty do podłóg. Ma siedzibę w Pastorano, Włochy.

 6. GLOBAL CHEMIA GROUP

  Polska

  Global Chemia Group to wiodący producent chemii gospodarczej oferujący bezpieczne i wysokiej jakości produkty do czyszczenia. Firma ma wieloletnie doświadczenie w produkcji chemii gospodarczej i oferuje szeroki wybór produktów, w tym proszki do prania, żele do prania, płyny do płukania, środki czyszczące do okien i wiele innych. Dzięki certyfikatom i nagrodom, firma zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Global Chemia Group oferuje również innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, takie jak produkty bezpieczne dla alergików. Firma działa nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym. Współpracuje z klientami z wielu krajów, w tym Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Kazachstanu, Ukrainy, Gruzji, Rumunii, Szwecji i Belgii. Firma dostarcza swoje produkty do ponad 10 krajów na całym świecie i zdobyła uznanie klientów z różnych części świata. Global Chemia Group to firma, która oferuje bezpieczne i skuteczne środki czystości dla domu i biznesu. Wybierz nasze produkty i przekonaj się o ich jakości!

 7. UNELKO

  Belgia

  Firma Unelko Corporation i Unelko N.V. wynalazła oryginalny repelent Rain-X Rain. Produkujemy produkty: Clean-X, Invisible Shield i Glass Science products, nasze specjalności w dziedzinie produktów czyszczących, pokryć ochronnych oraz produktów do zastosowań powierzchniowych o szerokim zastosowaniu w branży przemysłowej, handlowej, gospodarstwie domowym i na rynku samochodowym. Nasze produkty czyszczą, pokrywają i chronią szkło, porcelanę, ceramikę, stal nierdzewną, kamień, plastik, laminaty… barierą ochronną rozmiarów nano przeciwko przylepianiu się ziemi, brudu, rdzy i zabrudzeń mineralnych. Invisible Shield jest bardzo dobrze znany na rynku szkła handlowego oraz sanitarnego i stosowany w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach do czyszczenia i ochrony okien, ścianek szklanych, elewacji, drzwi do kabin prysznicowych, zlewów, wanien, płytek ceramicznych, lad i podłóg. Glass Science to nowa linia produktów widoczności samochodowej pozwalających na bezpieczniejszą jazdę i zastosowanie na przednich szybach, bocznych okienkach, lusterkach i reflektorach. Jest dostępny dla detalistów i dilerów samochodowych w całej Europie.

 8. TRADEX MICHAŁ GĄSIOROWSKI-KUTYŁA

  Polska

  Jeśli szukasz wiarygodnego partnera w branży FMCG produktów nieżywnościowych poświęć chwilę i poznaj nas! Tradex jest polską firmą handlową, która została założona w 1998 roku. Działalność naszej firmy opiera się na hurtowej sprzedaży produktów non-food z branży FMCG, takich jak chemia gospodarcza, kosmetyki do twarzy, włosów i ciała, środki pielęgnujące i myjące, wyroby toaletowe i higieniczne, artykuły pierwszej potrzeby, proszki i środki do prania. Współpracujemy z markami: Reckitt Benckiser, Procter&Gamble, Henkel, Unilever, Colgate-Palmolive, L'Oréal, Nivea, SC Johnson, Burnus i wieloma innymi. Stale rozwijamy naszą ofertę produktową o nowe marki, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Partnerów polskich i zagranicznych. Jeśli chcesz z nami współpracować, daj nam znać. Pozostajemy do dyspozycji telefonicznie, e-mail i na WhatsApp.

 1. DO-KAMIENIA.PL

  Polska

  Do-kamienia.pl to sklep internetowy z ofertą produktów związanych ściśle z kamieniem. Znajdziemy tam głównie narzędzia i maszyny kamieniarskie, środki do czyszczenia kamienia, impregnaty do wszelkiego rodzaju kamienia. Asortyment jest tak zróżnicowany, że jest jak najbardziej odpowiedni dla specjalistów z branży kamieniarskiej, a także dla Klientów indywidualnych. Dzięki stosowaniu profesjonalnych środków czyszczących ze sklepy do-kamienia.pl, czyszczenie kamienia jest bardziej skuteczne. Najnowsze rozwiązania technologicznie pozwalają na usuwanie problemów z kamieniem. Preparaty do czyszczenia kamienia to oszczędność czasu i pieniędzy, wystarczy przeczytać opinie Klientów. Podobnie jest z impregnatami do kamienia. Są to produkty sprawdzone, o wysokiej jakości i przystępnej cenie. W ofercie sklepu znajdują wyłącznie sprawdzone impregnaty do piaskowca, granitu, łupka, marmuru czy betonu. Wybierając odpowiedni impregnat możemy w pełni cieszyć się walorami kamienia i skutecznie zabezpieczać go na długie lata. Dział przygotowany pod kątem profesjonalnego utrzymania blatów kuchennych z kamienia naturalnego i kompozytów, gdzie znajdują się profesjonalne, a przede wszystkim sprawdzone produkty. Użycie tych środków nie zagraża blatom wykonanym z kamienia naturalnego jak i kompozytom kwarcowym, spiekom kwarcowym czy Corianom.

 2. OPTIMA. FHU

  Polska

  Nasza oferta obejmuje między innymi chemię gospodarczą, opakowania foliowe, naczynia jednorazowe, znicze i lampiony. Dbamy o jak najlepszą jakość obsługi naszych klientów, utrzymujemy ponad 95% ciągłość asortymentową. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie produkty jak: chemia gospodarcza, folie spożywcze, folia stretch do palet, reklamówki i ściereczki jednorazowe, ścierki, mopy, zmywaki, worki na śmieci, naczynia jednorazowe, artykuły higieniczne, artykuły do higieny osobistej, ręczniki i czyściwa papierowe, znicze.

 3. GRUPA INCO S.A.

  Polska

  GRUPA INCO S.A to znany producent chemii gospodarczej, nawozów ogrodniczych, opakowań z tworzyw sztucznych. Z powodzeniem działa również na rynku nieruchomości oraz wydawniczym. Spółka jest właścicielem wielu marek cieszących się dużym uznaniem i popularnością wśród polskich klientów, np.: Ludwik, Lucek, Flesz, Buwi, Florovit czy Azofoska. Dzięki nieustannym inwestycjom we własną infrastrukturę firma utrzymuje wysoką jakość swoich produktów, jak również stale rozwija ich portfolio. Asortyment wytwarzany przez spółkę GRUPA INCO S.A. doceniany jest zarówno na krajowym rynku, jak i za granicą. Najlepiej świadczy o tym wzrastający eksport produktów do Unii Europejskiej oraz krajów Europy Wschodniej. Ostatnie lata to rozszerzenie oferowanych rodzajów płynu do mycia naczyń Ludwik. Wprowadzone zostały nowe zapachy, ponadto wzbogaciliśmy poszczególne receptury o witaminy oraz ekstrakty roślinne. Innowacyjnym rozwiązaniem było wprowadzenie w balsamach do mycia naczyń oleju roślinnego.

 4. ACTIVE CHEM

  Polska

  Powstałe w 2005 roku przedsiębiorstwo wielobranżowe ACTIVE jest producentem przede wszystkim chemii samochodowej, jak również gospodarczej oraz budowlanej. Nasza firma znana jest w branży i posiada szereg kontrahentów w postaci dużych dystrybutorów na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki szybkiemu rozwojowi wprowadzamy coraz to nowsze technologie do naszych produktów. Cieszymy się dużym zaufaniem stałych odbiorców co przekłada się na ciągle to nowe kontakty handlowe. Produkujemy wyroby pod marką własną ACTIVE jak też pod markami własnymi naszych odbiorców.

 5. HTS BIO

  Francja

  HTS BIO oddaje do Państwa użytku rozwiązania ekologiczne do usuwania zanieczyszczeń domowych, przemysłowych i przypadkowych. Oczyszczanie powierzchni wody, oczyszczanie PCB, oczyszczanie gnojówek, produkcja i konfekcjonowanie na zamówienie. Dla Was i Waszych klientów, korzystajcie z gamy środków czyszczących ekologicznych i wydajnych, stworzonych, by odpowiedzieć na naszą wspólną wizję zrównoważonego rozwoju. Produkty na bazie substancji aktywnych pochodzenia naturalnego (olejki eteryczne, substancje czynne powierzchniowo bio…).

 6. ORO POLSKA SP. Z O. O.

  Polska

  ORO Polska to firma produkcyjno-handlowa, nasze produkty oferujemy pod markami: ORO, ORO frish-aktiv, ORO – fix, ORO PERFEKT, ORO HoReCa, LOGA a także pod markami własnymi (private label) naszych klientów.Produkty ORO, to: - preparaty codziennego użytku, do utrzymania czystości, - preparaty specjalistyczne przeznaczone do przywracania czystości, - preparaty przeznaczone dla odbiorców / klientów instytucjonalnych, firm sprzątających. Jakość i ekologia- atutem naszych produktów jest wysoka i niezmienna - powtarzalna jakość. Nasze preparaty są skuteczne, proste w użyciu i nie szkodzące środowisku, w którym żyjemy. Ciągle też doskonalimy się w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości i skuteczności naszych produktów. Elastyczność - dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom proponujemy zarówno wielkoseryjna produkcję masową popularnych wyrobów jak i wytwarzanie krótkich serii preparatów specjalistycznych, przeznaczonych dla wąskiej grupy odbiorców. Innowacje, skuteczność i ekologia, to nasze priorytety. Partnerska współpraca - współpracując z nami prowadzicie Państwo biznes samodzielnie, ale nie samotnie, albowiem poprzez naszych przedstawicieli staramy się wspierać i być bardzo blisko naszych partnerów handlowych. Wyznajemy zasadę „win – win”, bo tylko biznes oparty na obopólnych korzyściach, może być długotrwały. Mamy ponad 25–letnie doświadczenie, sprawdzone receptury i najnowsze technologie. ORO, to jakość produktów, partnerska współpraca i satysfakcja klientów i użytkowników!

 7. SANNPROFI SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy producentem chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Nasza firma zatrudnia 32 osoby z szeroką wiedzą i doświadczeniem. Zaopatrujemy odbiorców z Polski oraz zagranicznych: hurtownie, sieci handlowe. Jesteśmy dostawcą różnych marek własnych dla klientów z Polski i zza granicy. Eksportujemy towary do krajów: Czechy, Słowacja, Rumunia, Litwa, Łotwa, Rosja, Ukraina, Białoruś, Holandia, Chiny. Jesteśmy obecni w następujących sieciach handlowych: Auchan, Carrefour, Tesco, Bricomarche, OBI, Intermarche, E. Leclerc. Zapewniamy wysokiej jakości wyroby oraz terminowe realizacje dostaw.

 8. ALECZYSTO.PL MASZYNY ,SPRZĘT I ŚRODKI CZYSTOŚCI

  Polska

  Sklep internetowy oferujący profesjonalne środki czystości renomowanych firm KLEEN; NUMATIC; INTER TEAM oraz odkurzacze, odkurzacze piorące, szorowarki , polerki , maszyny czyszczące, pady, wózki do sprzątania i wiele innych artykułów firm NUMATIC , VERMOP, TTS, INTERMOP Od 1993 r Firma JUST-POL propaguje najnowsze techniki sprzątania oferując wysokiej klasy odkurzacze biurowe, hotelowe, dla domu, profesjonalne i przemysłowe, odkurzacze piorące - ekstraktory, automaty szorująco-zbierające kablowe i bateryjne, szorowarki jednotarczowe, polerki wysokoobrotowe, wózki sprzątające systemowe , do wymiany bielizny i hotelowe, ręczny i mechaniczny sprzęt czyszczący firm NUMATIC, TTS, INTERMOP, Vermop, pady czyszczące i polerujące ETC (tarcze ścierne do szorowarek i polerek), profesjonalne środki czystości KLEEN, VOIGT czyściwa przemysłowe, ręczniki papierowe, mydło Zapewniamy pomoc w doborze sprzętu i środków czyszczących , oraz szkolenie personelu. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 9. CHEMI

  Polska

  Profesjonalne środki czystości do pielęgnacji domu, biura, gastronomii czy auta. Szeroka oferta produktów od renomowanych producentów zarówno z kraju jak i z zagranicy. Nie ważne czy szukasz jednego produktu czy planujesz zakupy hurtowe - w chemi.pl każdy Klient jest traktowany indywidualnie i z należytym szacunkiem. Przekonaj się już dziś, że sprzątanie dzięki dobrej jakości środkom chemicznym może należeć do przyjemnych czynności codziennego życia. Sprawdź ofertę już dziś i wybierz najlepszy produkt z szerokiej gamy produktów. Zapraszamy.

 10. SPEED PACK J.GÓRECKI SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Firma Speed Pack powstała w 1996 roku. Rozpoczynaliśmy od sprzedaży opakowań dla gastronomii, sklepów, cukierni, piekarni, restauracji i cateringu. Jednak z biegiem czasu nasz asortyment systematycznie powiększaliśmy o kolejne artykuły uzupełniając tym samym ofertę dla naszych klientów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza - Import eksport

Liczba wyników

6347 Przedsiębiorstwa