• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukier

Wyniki dla

Cukier - Import eksport

 1. MADAR

  Polska

 2. BUXTRADE GMBH

  Niemcy

  Die Buxtrade GmbH została założona latem 2014 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy obok życia zawodowego chcieli stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Wiosną 2017 r. przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby, gdzie dysponujemy powierzchnią około 1500 m2. Czy chodzi o poprawę wyników w sporcie, o ogólne samopoczucie czy zdrowie Buxtrade GmbH sprzedaje produkty wysokiej jakości ze swojego szerokiego asortymentu. Dzięki naszej lokalizacji na południu Hamburga naszą siedzibę od portu w Hamburgu dzieli krótka odległość. W naszym obszernym asortymencie produktów obejmującym substytuty cukru | superżywność | dodatki do żywności | suplementy diety | przyprawy | aromaty i orzechy oferujemy wszystkie produkty zgodnie z potrzebami zarówno prywatnego gospodarstwa domowego jak i przetwórstwa spożywczego, od 100g po hurtowe ilości na paletach.

 3. HARRER UND KASSEN GMBH

  Niemcy

  Harrer & Kassen GmbH, Twój specjalista w zakresie mikrofalowych urządzeń pomiarowych i spektrometrów NIR do pomiaru składników organicznych w bieżącej produkcji. Jesteśmy specjalistami w technologii pomiaru procesów. Jesteśmy jedyną firmą, która samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do pomiaru procesów oparte na technologiach mikrofalowych i optycznych. Wysoka wydajność i dokładność pomiaru oraz przekonująca jakość wykonania charakteryzują nasze przyrządy pomiarowe i czynią nas jednym z wiodących producentów w dziedzinie technologii pomiaru procesów.

 4. FLOG IMPORT & EXPORT NETHERLANDS

  Holandia

  Firma Flog Import & Export GMBH specjalizuje się w hurtowych dostawach do wielu krajów znanych i cenionych na całym świecie produktów spożywczych, napojów i produktów liajfstajlowych. Jesteśmy obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm w globalnym łańcuchu dostaw eksportu towarów. Rozwijamy możliwości handlowe w krajach europejskich, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej. W przeciwieństwie do naszego imiennika, towary, którymi handlujemy to popularne markowe produkty spożywcze i kosmetyczne, które dominują na półkach supermarketów i zakładów gastronomicznych. Nasza oferta produktów obejmuje: Napoje i napoje energetyczne, Czekolada, Kawa, Mleko w proszku dla dzieci, Fasola i zboża, Ryż, Cukier, Produkty drzewne, Świeże warzywa, Zboża, Papier… Ten status osiągnęliśmy dzięki wzorowej obsłudze klienta, szybkości i niezawodności dostaw, dogłębnej znajomości globalnego rynku towarowego zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zaopatrywaniu i dystrybucji markowych produktów na całym świecie oraz dokładnemu poznaniu rozwijających się i dojrzewających rynków Dalekiego Wschodu. Nasz zespół zarządzający jest odpowiedzialny za wspieranie i utrzymywanie tej kultury w całej firmie i nieustannie pracuje w tym celu. Prowadzenie naszej działalności z zachowaniem uczciwości i wysokich standardów etycznych oraz tworzenie środowiska wzajemnego szacunku dla wszystkich pracowników jest niezbędne dla naszego dalszego sukcesu. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. OSBEN EXPORT-IMPORT BROKER

  Niemcy

  Osben Export-Import Broker to usługa przeznaczona do łączenia eksporterów i importerów produktów na całym świecie. Jesteśmy brokerem importowo-eksportowym i agentem sourcingowym. Produkty będące przedmiotem naszej działalności to bawełna, soja, kukurydza, pszenica, cukier, cement, ryż mocznik, orzechy nerkowca, kakao, surowce i maszyny przemysłowe. Możemy również pomóc w pozyskiwaniu innych, nie wymienionych tutaj produktów. Aby złożyć zapytanie o nasze produkty jak również inne produkty, prosimy podać na Państwa papierze firmowym kilka dodatkowych informacji, co pozwoli nam na optymalne przetworzenie zapytania i uzyskanie najkorzystniejszych cen. 1. Rodzaj towarów. 2. Ilość towarów. 3. Wszelkie inne specyfikacje jakościowe. 4. Miejsce dostawy. 5. Rodzaj opakowania (PP, fizelina lub juta). 6. Wielkość opakowania (50kg, 40kg, 25 kg dla opakowania pojedynczego LUB 10, 5, 2, 1 kg dla opakowania podwójnego). 7. Ceny EXW lub DAP. 8. Metoda kontroli w miejscu załadunku (kontrola przez własnego agenta LUB osobę trzecią [SGS/BV/każda inna agencja] na koszt kupującego/sprzedającego). 9. Termin płatności po ustaleniu ceny (LC on sight LUB 30 % zaliczki, 70 % po otrzymaniu dokumentów załadunkowych). Prosimy o podanie niniejszych szczegółów wraz z danymi firmy a my zadbamy o uzyskanie najlepszej dla Państwa ceny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. GARNEC LLC

  Rosja

  "Garnec" jest liderem w produkcji bezglutenowej mąki i mieszanek do pieczenia. Jako pierwsi w Rosji uzyskaliśmy prawo do oznaczania naszych produktów znakiem "Crossed Grain Trademark”. Ten znak towarowy jest znakiem bezpieczeństwa dla produktów bezglutenowych Stowarzyszenia Europejskich Towarzystw Celiakii, rozpoznawanym w większości krajów rozwiniętych. Stosujemy również zielone technologie: nasze produkty są wytwarzane na urządzeniach przyjaznych dla środowiska, z wykorzystaniem technologii mielenia na zimno. Mielenie na zimno odbywa się w temperaturze poniżej 40°C, dzięki czemu mąka zachowuje większość witamin i minerałów. Ponadto, całkowicie zrezygnowaliśmy z rafinowania naszej produkcji, a także ze wszystkich dodatków smakowych i konserwantów. Produkujemy szeroką gamę produktów zdrowej żywności - każdy znajdzie coś dla siebie. Garnec: Inne produkty żywnościowe dla całej rodziny.

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Jagdamba Impex to dobrze znana nazwa w produktach rolnych. Nasze główne produkty to ryż, cukier, kukurydza, proso, pszenica itp Posiadamy własną hodowlę kontraktową, aby zapewnić klientowi najlepszą jakość i cenę Dbamy o nasz ryż, zboża i zboża od momentu uprawy, pakowania i dostawy u naszych klientów Jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną ilość i zapewnić dostawę w dowolnym porcie na świecie Dostarczamy nawet nasiona oleiste, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, nasiona słonecznika, nasiona lnu, nasiona krokosza barwierskiego, nasiona nigeryjskie Wśród świeżych warzyw dostarczamy świeży imbir i czosnek

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "cukier"

 5. AZÚCARES PRIETO

  Hiszpania

 1. ORGANIC NATURAL INH. JULIANNA PINTERNE LAJOS

  Niemcy

 2. KONSONET

  Litwa

 1. KUYO VERPACKUNGEN GBR

  Niemcy

 2. ELITOPHE SAS

  Francja

 3. FAYOL IMPORT EXPORT

  Francja

 4. AUGUST TÖPFER & CO. (GMBH & CO.) KG

  Niemcy

 5. NS TRADE SP Z O O

  Polska

 6. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Thank you for visiting us. Lorin Edible Oil LTD is a England based company. We produce, among others different types of refined vegetable oil and crude vegetable oil. We manufacturers of vegetable oil and produce various types of refined vegetable oil and crude vegetable oil. Our manufacturing facilities allows us to offer low prices for our customers. If you want to save money on refined vegetable oil and crude vegetable oil, send your request to us. To avoid sending false claims and not serious to factories, which require customers to respond to the confirmation statements under research investigations. Customers must submit inquiries to us with a message of detail and the other in a LOI (Letter of Intent). The different types of vegetable oil supply arise. [1]. REFINED COOKING OIL. A. Refined sunflower oil B. refined soybean oil C. refined corn oil D. refined rapeseed canola oil E. refined vegetable oil F. refined palm oil [2]. CRUDE OIL PLANT A. Crude sunflower oil B. crude soybean oil C. canola rapeseed crude D. crude vegetable oil F. crude palm oil [3]. oil BIODIESEL

  Wszystkie wyroby na "cukier"

 7. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL

  Hiszpania

  Dzięki za odwiedzenie nas. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL to firma z siedzibą w Hiszpanii. Produkujemy między innymi różnego rodzaju rafinowany olej roślinny oraz surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, prześlij nam swoje zapytanie. Pojawiają się różne rodzaje dostaw olejów roślinnych. [1] RAFINOWANY OLEJ DO GOTOWANIA. [1]. Oleje rafinowane. A. Rafinowany olej słonecznikowy B. Rafinowany olej sojowy C. Rafinowany olej kukurydziany D. Rafinowany olej rzepakowy E. Rafinowany olej roślinny F. Rafinowany olej palmowy [2]. PRODUKTY NAFTOWE A. Surowy olej słonecznikowy B. Surowy olej sojowy C. Surowe nasiona rzepaku oleistego D. Surowy olej roślinny F. Surowy olej palmowy Produkujemy również wszelkiego rodzaju olejki eteryczne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszynowym itp. Olejek bergamotowy Olej z czarnuszki Olejek różany Olejek eteryczny z czosnku Olej kokosowy RBD Olej z kiełków pszenicy Olejek eteryczny z geranium Olej z pestek granatu Olejek z ekstraktu z indyjskiego miodu Olej z pestek brzoskwini olej moringa Olejek cytrynowy Olej musztardowy olej z orzechów włoskich Olej z pestek moreli [3]. Olej BIODIZEL [4] Produkujemy również cukier buraczany, który jest kryształowy i sześcienny. Rafinujemy cukier buraczany biały do ​​spożycia

  Wszystkie wyroby na "cukier"

 8. COMPTOIR SUCRIER

  Belgia

  Comtoir Sucrier sprl. Cukier do użytku przemysłowego i rzemieślniczego. Comptoir Sucrier istnieje od roku 1908. Od ponad 100 lat sprzedajemy i rozprowadzamy cukier i sól. Dysponujemy wszystkimi rodzajami cukru i soli w opakowaniach odpowiednich dla produkcji rzemieślniczej lub przemysłowej, sprzedaży detalicznej, hurtowej dla branży restauracyjnej i hotelarskiej (horeca) lub dla piekarni. Nasza gama obejmuje cukier buraczany biały i brązowy, cukier z trzciny cukrowej, cukier płynny oraz karmele, dostępny luzem, w dużych workach, paczkach, beczkach, w małych opakowaniach i w porcjach indywidualnych. Jakość jest dla nas bardzo ważna, zarówno jeśli chodzi o produkty jak usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do skontaktowania się z nami. Jesteśmy do waszych usług!

 1. NATIONAL DATES COMPANY

  Arabia Saudyjska

  Przedsiębiorstwo National Dates zostało założone w 1990 roku. Mieści się w Medinie, w Arabii Saudyjskiej. Nasza firma jest liderem w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości daktyli w naszym kraju i na Środkowym Wschodzie. Oferujemy różnorodność daktyli, w tym: daktyle ajwa, khudri, rutab, kholas, medjool i sokari. Daktyle te charakteryzują się różnorodnością smaków i zalet dla każdego typu konsumenta. Naszym celem jest dostarczenie produktów najwyższej jakości o wysokiej wartości odżywczej, by zaspokoić codzienne potrzeby konsumentów. Posiadamy jeden z największych zakładów produkcji, pakowania i eksportu daktyli. Nasza nieustanna koncentracja na osiągnięciu najwyższych standardów produkcji sprawia, że klienci preferują nas, zaś wspaniały smak, a także oferowanie wyjątkowych i wykwintnych daktyli spełnia ich standardy oraz oczekiwania. Jesteśmy liderami na naszym rynku dzięki otwartości na opinie konsumenta i poszukiwaniu najlepszego produktu. Naszym celem jest stanie się największym eksporterem daktyli jakości premium w świecie arabskim. Mamy świetną obsługę klienta, gotową zaspokoić Twoje wszystkie potrzeby. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www lub do skontaktowania się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

 2. HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O.

  Polska

  Firma HOLGER FOOD Sp. z o.o. powstała w 1997 r. w Poznaniu. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz zaangażowaniu naszych pracowników szybko wyrośliśmy na lidera wśród producentów szerokiego spektrum pomad wodnych. Konsekwencją tego była rozbudowa firmy i przeniesienie działalności do Lubonia pod Poznaniem. Naszą działalność rozszerzyliśmy z czasem o konfekcję i sprzedaż syropów glukozowych oraz produkcję i dystrybucję różnego typu pokarmów dla pszczół. Obecnie zaopatrujemy największe hurtownie branży spożywczej w Polsce i Europie, za pośrednictwem których docieramy do tysięcy piekarzy i cukierników, którzy zaufali naszej marce. Współpracujemy także z czołowymi producentami przemysłowymi, nasze produkty można znaleźć w wielu popularnych wyrobach goszczących na polskich, a także europejskich stołach. Stale poszerzamy naszą ofertę – więcej można dowiedzieć się w zakładce Aktualności.

 3. ALLDENS MASKIN & KROSSMEKS AB

  Szwecja

  Alldéns Maskin & Krossmek AB jest szwedzkim, ogólnoświatowym dostawcą produktów medycznych. Naszą ofertą jest zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości, doskonałej obsługi oraz przystępnych cen. Oferujemy szeroką gamę produktów, w tym maseczki na twarz, odzież medyczną, medyczny sprzęt bezpieczeństwa, strzykawki, rękawiczki, środki do dezynfekcji rąk i pomocniczy sprzęt medyczny. Nasze materiały medyczne posiadają wszystkie wymagane dokumenty, a my jesteśmy znani z naszych wysokiej jakości produktów, doskonałej obsługi klienta i przystępnych cen. W Alldéns Maskin & Krossmek AB, kontrola jakości ma dla nas podstawowe znaczenie, wysyłamy produkty o najwyższych standardach. Nasz zespół logistyczny zapewni klientom najlepsze opcje wysyłki dzięki ścisłej współpracy ze spedytorami. Obsługujemy zadowolonych klientów na całym świecie. Prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a chętnie pomożemy Państwu i dostarczymy produkty medyczne, których Państwo potrzebują.

 4. COMPANY SOURCE SP Z O O

  Polska

  Oferujemy CUKIER biały buraczany kategoria 1; kategoria 2. Сertyfikowany. Produkcja - Ukraina. Pakowanie 25 kg, 50 kg worki. Dostępne 300 - 500 ton miesięcznie. W przypadku zainteresowania napiszemy wszystkie szczegóły dotyczące cukru i sposobów współpracy. Zapraszamy do współpracy Email: oslo.kwert@gmail.com

  Wszystkie wyroby na "cukier"

 5. GREY CONSULTING & BROKERAGE SERVICES SP. Z O.O.

  Polska

  Grey Consulting is invoived in trade of food product commodities like: sugar, grain, oil, powder milk, cocoa.Grey Consulting prowadzi działalność handlową produktami masowymi takimi jak: cukier, zboża, mleko w proszku, kakao, olej.

 6. SP. Z O.O. AGRO-TECH

  Ukraina

 7. JORDAN.EURO.SILBER.E.U

  Austria

  Jesteśmy bezpośrednim Importerem Cukru białego 25, 50, BB kgOraz Cukru Płynnego S3019 a zarazem BIO Cukier Płynny.Mieszanki Cukru (ciecz).

 8. IMPERADO REAL S.R.O.

  Republika Czeska

  Zajmujemy sie hurtową sprzedażą cukru buraczanego i oleju słonecznikowego oraz rzepakowego pakowanego w butelkach litrowych.

 9. DUNAMIS GROUP

  Polska

 10. MELETIADIS S.A

  Grecja

Filtry

Wyniki dla

Cukier - Import eksport

Liczba wyników

1720 przedsiębiorstwa