• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cukier

Wyniki dla

Cukier - Import eksport

 1. MADAR

  Polska

  Verified by europages badge

  Licząca sobie blisko 30 lat firma MaDar jest hurtownią artykułów spożywczych z Polski. Zaopatrujemy w nasze produkty rozmaite branże, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, firmy o różnym profilu działalności, instytucje oraz osoby prywatne. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie, aby zdobyć 100 % zadowolenia klienta. Dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór doskonałych produktów spożywczych. Posiadamy obszerne portfolio produktów, m.in.: •Makarony, •Mięso przetworzone i w puszkach, •Ziarna, •Różne rodzaje mąki, •Nabiał, •Cukier, •Przyprawy, Asortyment naszych produktów można poznać lepiej na naszej stronie internetowej! Zapewniamy: •Szybką realizację zamówień, •Atrakcyjne ceny, •Bogaty wybór, •Dostawy na całym świecie Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych dostawców i lokalnych gospodarstw, aby uzyskać najlepszą jakość i doskonały smak. Dzięki nam znajdziesz niezwykłe smaki na swoim stole. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. NATURELL AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma Naturell AB uczyniła żywność ekologiczną standardem. Głęboko wierzymy w świat, w którym 100% żywność ekologiczna jest standardem. Specjalizujemy się w żywności ekologicznej i oferujemy produkty wysokiej jakości. Krok po kroku zdecydowanie staliśmy się wiodącą firmą w dziedzinie żywności ekologicznej. Nasza działalność to jednak o wiele więcej niż tylko sprzedaż zdrowej ekologicznej żywności luzem. Oferujemy wyłącznie produkty w pełni organiczne ekologiczne. Jesteśmy hurtowym sprzedawcą żywności ekologicznej – sprzedajemy łącznie ponad 1000 różnych wyrobów ekologicznych. Są one produkowane przez naszych własnych rolników i wytwórców ekologicznych. Nasza ekologiczna sieć obejmuje cały świat. Staramy się dostarczać wyroby jak najbliżej domu klienta, aby ograniczyć transport. Nasze produkty: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych, prażone orzechy laskowe, orzechy ziemne, blanszowane orzechy ziemne, orzechy pekan, orzeszki pinii, pistacje, orzechy włoskie mąka, mąka migdałowa, mąka jęczmienna, mąka gryczana, mąka z manioku, mąka z ciecierzycy, mąka kokosowa, mąka kukurydziana, mąka z orzechów laskowych, mąka owsiana, skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowej, mąka żytnia, mąka orkiszowa, skrobia z tapioki, mąka teff, mąka pszenna cukier i substancje słodzące, syrop z agawy, sproszkowany ekstrakt słodu jęczmiennego, syrop ze słodu jęczmiennego, syrop z buraka cukrowego, cukier trzcinowy, cukier kokosowy, glukoza kukurydziana w proszku, syrop ze słodu kukurydzianego, syrop kukurydziany, miód EKO Melange, syrop klonowy, cukier palmowy, trzcina cukrowa w proszku, syrop z ryżu, syrop z ryżu brązowego, syrop pszeniczny, syrop z tapioki, maltodekstryna z tapioki ryż, ryż basmati, ryż arborio

 3. BOULEVARD BENIN

  Benin

  Verified by europages badge

  Od 2018 roku firma Boulevard BENIN specjalizuje się w następujących dziedzinach: Działalność rolnicza; Produkcja i wprowadzanie do obrotu produktów rolno-spożywczych; Przedstawicielstwo handlowe, partnerstwo i usługi z zakresu NTiC (Nowych technologii informacji i komunikacji). Firma znajduje się w Beninie, a jej główną działalnością jest eksport i import surowców oraz produktów wytworzonych. W Beninie istnieje ponad 300 organizacji rolniczych rozsianych na całym terytorium. Inicjujemy, rozwijamy, planujemy i wdrażamy projekty rolnicze dotyczące masowej produkcji takich produktów jak orzechy nerkowca; soja; shea; sezam; arachidy; bawełna; proso; kukurydza; pieprz; czosnek; cebula... na całym terytorium Beninu. Jesteśmy znani z efektywności, dynamizmu i szybkości w świadczeniu naszych usług. Gwarantowany stosunek ceny do jakości i nasz nienaganny serwis po sprzedaży są naszymi głównymi atutami. Pracujemy w ścisłej zgodności z przepisami ujednoliconego aktu OHADA. Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. KONSONET

  Litwa

  Verified by europages badge
 5. BUXTRADE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Die Buxtrade GmbH została założona latem 2014 r. przez dwóch młodych przedsiębiorców, którzy obok życia zawodowego chcieli stworzyć dodatkowe miejsca pracy. Wiosną 2017 r. przeprowadziliśmy się do naszej nowej siedziby, gdzie dysponujemy powierzchnią około 1500 m2. Czy chodzi o poprawę wyników w sporcie, o ogólne samopoczucie czy zdrowie Buxtrade GmbH sprzedaje produkty wysokiej jakości ze swojego szerokiego asortymentu. Dzięki naszej lokalizacji na południu Hamburga naszą siedzibę od portu w Hamburgu dzieli krótka odległość. W naszym obszernym asortymencie produktów obejmującym substytuty cukru | superżywność | dodatki do żywności | suplementy diety | przyprawy | aromaty i orzechy oferujemy wszystkie produkty zgodnie z potrzebami zarówno prywatnego gospodarstwa domowego jak i przetwórstwa spożywczego, od 100g po hurtowe ilości na paletach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HARRER UND KASSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Harrer & Kassen GmbH, Twój specjalista w zakresie mikrofalowych urządzeń pomiarowych i spektrometrów NIR do pomiaru składników organicznych w bieżącej produkcji. Jesteśmy specjalistami w technologii pomiaru procesów. Jesteśmy jedyną firmą, która samodzielnie projektuje, produkuje i sprzedaje urządzenia do pomiaru procesów oparte na technologiach mikrofalowych i optycznych. Wysoka wydajność i dokładność pomiaru oraz przekonująca jakość wykonania charakteryzują nasze przyrządy pomiarowe i czynią nas jednym z wiodących producentów w dziedzinie technologii pomiaru procesów.

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunezja

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER jest wiodącą firmą produkcyjną i eksportową, specjalizującą się w olejach roślinnych: słonecznikowym, kukurydzianym i palmowym, a także w produkcji owoców i warzyw w puszkach, owoców suszonych, mleka w proszku, sosów i makaronów. Z dumą oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości świeżych i mrożonych produktów, starannie uprawianych w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Nasze oleje najwyższej jakości, takie jak oliwa z oliwek, olej słonecznikowy i olej kukurydziany, są starannie wybierane ze względu na ich wyjątkową jakość i smak.. Współpracujemy z lokalnymi rolnikami i międzynarodowymi dostawcami. Nasz oddany zespół specjalistów ds. eksportu i dystrybucji posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie i może zaspokoić indywidualne potrzeby każdego klienta (importerów, eksporterów, hurtowni, central zakupów, przemysłu spożywczego itp.). W Eden Farmer dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty, zdrową i pyszną żywność dla wszystkich naszych klientów we Francji i za granicą, wspierając naszych lokalnych i międzynarodowych dostawców.

 3. BIKOULA COMPLEXE INTERNATIONAL CONSULTING SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w Bikoula Complexe International Consultings Sarl, francuskiej firmie specjalizującej się w ułatwianiu zawierania umów handlowych i wymiany między zachodnimi partnerami i ich afrykańskimi partnerami publicznymi oraz prywatnymi. Jesteśmy łącznikiem między Afryką a Zachodem, interfejsem dla firm, które chcą rozpocząć działalność na kontynencie afrykańskim. Naszym zobowiązaniem wobec klientów jest skontaktowanie ich z podmiotami gospodarczymi, zarówno prywatnymi, jak i publicznymi, aby zapewnić najlepsze możliwe podejście i sukces ich projektów. Oprócz tej podstawowej działalności odgrywamy kluczową rolę w obrocie artykułami spożywczymi i surowcami. Naszym celem jest import i eksport najlepszych produktów dla naszych partnerów w Europie, Ameryce, Rosji i Azji. Skrupulatny wybór naszych dostawców pod kątem jakości ich produktów świadczy o naszej powadze i zaangażowaniu w jakość i satysfakcję naszych partnerów. Wspólnie z firmą Bikoula Complexe International Consultings Sarl można kształtować przyszłość swoich firm w Afryce, będąc kluczowym partnerem w realizacji swoich ambicji na drodze do sukcesu. Nasze doświadczenie opiera się na sieci osób z kompetencjami we wspieraniu sektora prywatnego i publicznego, a także deweloperów projektów. Zespół ten dogłębnie rozumie rynek afrykański.

 4. FISCHER FERMENTGETRÄNKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fischer Fermentgetränke GmbH - Firma Fischer Fermentgetränke GmbH została założona w 2013 roku, ale nasza rodzinna tradycja fermentacji mieszanek ziołowych i herbacianych sięga roku 1898 r., co czyni nas jednym z najstarszych producentów Kombuchy na świecie. Dzięki temu nasze produkty są wyjątkowe na rynku. Ze względu na naszą tradycję, staramy się używać najwyższej jakości składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych (certyfikat Ecocert DE-ÖKO-005). Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zgromadzonej przez cztery pokolenia, regularnie opracowujemy nowe produkty: dla siebie i naszych partnerów biznesowych. Nasza produkcja Kombuchy nie zmieniła się od 1898 roku. Podstawowym przekonaniem rodziny Fischer jest stosowanie wysokiej jakości składników w naturalnym procesie produkcji i butelkowania. Nasze receptury ziół i herbat są fermentowane w naszych własnych kulturach w procesie naszej tradycyjnej rzemieślniczej produkcji (w manufakturze) kombuchy. Wymagany do tego cukier jest całkowicie zużywany (<0, 5 g/l). Celowo unikamy również pasteryzacji, obróbki cieplnej i filtracji. W rezultacie nasze własne kultury pozostają aktywne nawet po butelkowaniu i naturalnie rozwijają dwutlenek węgla w butelce.

 5. UFTER HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Od 1994 roku Northlink Trading GMBH jest kluczowym graczem w handlu międzynarodowym, specjalizując się w imporcie i eksporcie towarów. Naszą główną siłą jest kupowanie produktów hurtowo i luzem i ich odsprzedaż po bardzo konkurencyjnych cenach. Przez 28 lat nawiązaliśmy silne partnerstwa z renomowanymi markami, takimi jak Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator i nie tylko. Nasz sukces opiera się na strategicznej przewadze naszej europejskiej lokalizacji, minimalizacji kosztów transportu i zapewnieniu sprawnej dostawy na całym świecie. Naszym stałym dążeniem w Northlink Trading GMBH jest ciągłe przekraczanie oczekiwań klientów i partnerów. Osiągamy to poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów o wyjątkowej jakości, wykorzystanie nowoczesnych technologii i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i środowiskową, staramy się tworzyć wartość dodaną dla klientów, partnerów, pracowników, akcjonariuszy i społeczeństwa ogólnie. Naszym celem jest rozpoznawalność na rynku międzynarodowym jako specjalistyczna firma wyróżniająca się w przetwarzaniu i sprzedaży wysokiej jakości produktów różnych marek spożywczych i handlowych. Dążąc do rozszerzenia naszej globalnej obecności, oferujemy całodobową 24/7 obsługę klienta i bezproblemową wysyłkę na cały świat, zapewniając szybką dostawę do drzwi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. AGROPRODSERVICE, THE PRIVATE AGROINDUSTRIAL ENTERPRISE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” stało się jedną z trzech największych firm rolniczych w zachodniej Ukrainie w ciągu 24 lat swojego istnienia. Całkowita powierzchnia żyznych gruntów uprawianych przez Agroprodservice wynosi około 45 000 hektarów. Uprawiamy kukurydzę, pszenicę ozimą i jęczmień, słonecznik, soję, jęczmień jary i pszenicę, rzepak, groch i buraki cukrowe. Całkowita liczba bydła wynosi ponad 3000 sztuk. Przy jednoczesnym utrzymaniu, roczna wielkość produkcji wyniesie 1255 ton mięsa wołowego. Doświadczenie firm o europejskich i światowych nazwach jest szeroko wdrażane, co przyczynia się do efektywnego wzrostu plonów i jakości ziarna zbóż i roślin strączkowych, a także roślin okopowych buraka cukrowego. Prywatne Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe „Agroprodservice” rozumie znaczenie ochrony środowiska, dlatego jedną z głównych zasad firmy jest „Nie szkodzić". Firma dba o środowisko naturalne i wspiera programy ekologiczne, pozostając wierną swojej misji.

 2. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, to Twój zaufany partner z siedzibą w Cergy, specjalizujący się w rozwiązaniach handlowych dla różnorodnych towarów. Specjalizujemy się w handlu produktami ropopochodnymi, w tym cukrem ICUMSA 45 z Brazylii, olejami roślinnymi, takimi jak słonecznikowy, sojowy, rzepakowy, kukurydziany i oliwa z oliwek, a także ryżem z Tajlandii, Wietnamu i Kambodży. Nasze portfolio obejmuje również pszenicę, kukurydzę i wiele innych produktów na zamówienie. Przez lata nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam zbudować silne partnerstwo z renomowanymi i niezawodnymi dostawcami produktów spożywczych i innych niestandardowych towarów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić indywidualną i profesjonalną obsługę w celu zaspokojenia konkretnych potrzeb w zakresie handlu towarami. Nasze zespoły są gotowe odpowiedzieć na wszystkie pytania i prośby.

 1. ELITOPHE SAS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2022 roku firma ELITOPHE SAS specjalizuje się w handlu produktami spożywczymi. ELITOPHE SAS dostarcza głównie kakao, w szczególności ziarna kakaowe, i opracowuje ekologiczne ziarna kakaowe. Firma dostarcza również ziarna kakaowe, soję, sezam i orzeszki ziemne na całym świecie. Są to naturalne, organiczne produkty z krajów afrykańskich, takich jak Wybrzeże Kości Słoniowej, Gwinea i Benin. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. OVIATIS

  Francja

  Verified by europages badge

  OVIATIS, francuska firma specjalizująca sie w uprawie, produkcji & przetwarzaniu stewii organicznej. Oferujemy naturalne słodziki wykonane z organicznie uprawianej stewii pochodzenia francuskiego gwarantowanego w 100 %. OVIATIS oferuje wysokiej jakości stewię produkowaną lokalnie w 100% dla: - producentów żywności (branża napojów), - producentów kosmetyków (opracowywanie produktów przeciwstarzeniowych, formułowanie kremów przeciwzapalnych itp.), - producentów pasz i karmy dla zwierząt (zwiększanie apetytu zwierząt), - zielarzy & laboratoriów (suszone liście stewii, cięte suszone liście francuskiej stewii organicznej). OVIATIS: 2 marki produktów gotowych / zdrowotnych: STEWIA, HERBATKI ZIOŁOWE, SYROPY 0 KALORII. - BIOVIA dla specjalistycznych sieci produktów organicznych BIO : https: //biovia-sante.fr/ - OREVIA dla dystrybucji masowej: www.orevia.fr. Możliwa marka dystrybutora

 3. JAGDAMBA IMPEX

  Indie

  Verified by europages badge

  Jagdamba Impex to dobrze znana nazwa w produktach rolnych. Nasze główne produkty to ryż, cukier, kukurydza, proso, pszenica itp Posiadamy własną hodowlę kontraktową, aby zapewnić klientowi najlepszą jakość i cenę Dbamy o nasz ryż, zboża i zboża od momentu uprawy, pakowania i dostawy u naszych klientów Jesteśmy w stanie obsłużyć dowolną ilość i zapewnić dostawę w dowolnym porcie na świecie Dostarczamy nawet nasiona oleiste, nasiona sezamu, orzeszki ziemne, nasiona słonecznika, nasiona lnu, nasiona krokosza barwierskiego, nasiona nigeryjskie Wśród świeżych warzyw dostarczamy świeży imbir i czosnek

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. AZÚCARES PRIETO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma AZÚCARES PRIETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, kawa bezkofeinowa, opakowanie na cukier, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, personalizacja cukru, dystrybucja cukru, wafelki czekoladowe, i cukier pochodzący ze sprawiedliwego handlu. Ma siedzibę w Valladolid, Hiszpania.

 6. SAPRONEN OU

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma SAPRONEN OU, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Mięso mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Mleko w proszku i skondensowane, Mleko w proszku i skondensowane, Odpadki drewna, granulat drewniany, węgiel drzewny z drewna twardego, palety drewniane, ryba zamrożona, mięso wieprzowe mrożone, i olej słonecznikowy. Ma siedzibę w Valga, Estonia.

 7. KUYO VERPACKUNGEN GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUYO VERPACKUNGEN GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukier. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. INKA SWEET KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma INKA SWEET KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Cukier, Ekstrakcja surowców naturalnych, środki słodzące, Cukier, i Marka dystrybutora. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma M-S SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Ryby, Ryż, Miód, Suszone owoce, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ryby mrożone, Napoje gazowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 2. MAYA GOLD TRADING

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma MAYA GOLD TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Cukier, Żywność - import-eksport, olej kokosowy, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, Organic flavourings, organic products, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, i Cukier. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 3. EVL&T GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma EVL&T GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Miód, olej słonecznikowy, owoce suszone, szkła, ciecierzyca, białko kurze, pszenica, kukurydza, i nasiona rzepaku. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. KARAPINAR SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KARAPINAR SPRL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cukier. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Węgiel drzewny, Odzież męska, Garnitury męskie, Odzież damska, mąka, granulat drewniany, Żywność - import-eksport, i Węgiel drzewny. Ma siedzibę w Quaregnon, Belgia.

 5. LORIN EDIBLE OIL

  Zjednoczone Królestwo

  Dziękujemy za odwiedzenie nas. Firma COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL. Produkujemy m.in. różne rodzaje rafinowanego oleju roślinnego oraz surowego oleju roślinnego. Jesteśmy producentami olejów roślinnych i produkujemy różnego rodzaju rafinowany olej roślinny i surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, wyślij zapytanie do nas. Strona internetowa: https: //comerciodeaceites.com/

 6. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL

  Hiszpania

  Dzięki za odwiedzenie nas. COMERCIO DE RESIDUOS GRASOS SL to firma z siedzibą w Hiszpanii. Produkujemy między innymi różnego rodzaju rafinowany olej roślinny oraz surowy olej roślinny. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala nam oferować naszym klientom niskie ceny. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na rafinowanym oleju roślinnym i surowym oleju roślinnym, prześlij nam swoje zapytanie. Pojawiają się różne rodzaje dostaw olejów roślinnych. [1] RAFINOWANY OLEJ DO GOTOWANIA. [1]. Oleje rafinowane. A. Rafinowany olej słonecznikowy B. Rafinowany olej sojowy C. Rafinowany olej kukurydziany D. Rafinowany olej rzepakowy E. Rafinowany olej roślinny F. Rafinowany olej palmowy [2]. PRODUKTY NAFTOWE A. Surowy olej słonecznikowy B. Surowy olej sojowy C. Surowe nasiona rzepaku oleistego D. Surowy olej roślinny F. Surowy olej palmowy Produkujemy również wszelkiego rodzaju olejki eteryczne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, maszynowym itp. Olejek bergamotowy Olej z czarnuszki Olejek różany Olejek eteryczny z czosnku Olej kokosowy RBD Olej z kiełków pszenicy Olejek eteryczny z geranium Olej z pestek granatu Olejek z ekstraktu z indyjskiego miodu Olej z pestek brzoskwini olej moringa Olejek cytrynowy Olej musztardowy olej z orzechów włoskich Olej z pestek moreli [3]. Olej BIODIZEL [4] Produkujemy również cukier buraczany, który jest kryształowy i sześcienny. Rafinujemy cukier buraczany biały do ​​spożycia

  Wszystkie wyroby na "cukier"
 7. OSBEN EXPORT-IMPORT BROKER

  Niemcy

  Osben Export-Import Broker to usługa przeznaczona do łączenia eksporterów i importerów produktów na całym świecie. Jesteśmy brokerem importowo-eksportowym i agentem sourcingowym. Produkty będące przedmiotem naszej działalności to bawełna, soja, kukurydza, pszenica, cukier, cement, ryż mocznik, orzechy nerkowca, kakao, surowce i maszyny przemysłowe. Możemy również pomóc w pozyskiwaniu innych, nie wymienionych tutaj produktów. Aby złożyć zapytanie o nasze produkty jak również inne produkty, prosimy podać na Państwa papierze firmowym kilka dodatkowych informacji, co pozwoli nam na optymalne przetworzenie zapytania i uzyskanie najkorzystniejszych cen. 1. Rodzaj towarów. 2. Ilość towarów. 3. Wszelkie inne specyfikacje jakościowe. 4. Miejsce dostawy. 5. Rodzaj opakowania (PP, fizelina lub juta). 6. Wielkość opakowania (50kg, 40kg, 25 kg dla opakowania pojedynczego LUB 10, 5, 2, 1 kg dla opakowania podwójnego). 7. Ceny EXW lub DAP. 8. Metoda kontroli w miejscu załadunku (kontrola przez własnego agenta LUB osobę trzecią [SGS/BV/każda inna agencja] na koszt kupującego/sprzedającego). 9. Termin płatności po ustaleniu ceny (LC on sight LUB 30 % zaliczki, 70 % po otrzymaniu dokumentów załadunkowych). Prosimy o podanie niniejszych szczegółów wraz z danymi firmy a my zadbamy o uzyskanie najlepszej dla Państwa ceny.

 8. PEGASO COOPERATIVE: COMMODITIES & MEATS

  Brazylia

  Firma finansowa posiadająca klientów na 5 kontynentach, w tym producentów milionów ton ZBÓŻ ŻYWNOŚCIOWYCH w Brazylii, którym oferujemy RYGORYSTYCZNĄ USŁUGĘ EKSPORTOWĄ z wykorzystaniem procedury ICC. Nasza oferta: przystępne ceny i produkty wysokiej jakości dzięki bezpośredniemu zakupowi od producenta w Brazylii oraz możliwość dostarczania tysięcy ton do dowolnego portu na świecie z fiskalnym kodem identyfikacyjnym. Nasz zespół posiada międzynarodowe doświadczenie. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

 9. ARCURIUS INTERNATIONAL TRADE

  Francja

  Arcurius International Trade jest biurem handlu zagranicznego, członkiem sieci renomowanych na świecie francuskich podmiotów ułatwiających transakcje. Dzięki naszej eksperckiej wiedzy w dziedzinie Importu i eksportu, możemy dostarczyć Ci najpopularniejsze i najbardziej oczekiwane produkty i usługi po maksymalnie uczciwych cenach, w skali krajowej i międzynarodowej, w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Jesteśmy w stanie zaopatrywać Cię u najlepszych dostawców i wybranych przez nas producentów, w różnych sektorach rynku, a konkretnie towarów spożywczych i produktów ropopochodnych. Dzięki naszym bliskim relacjom z producentami i dostawcami, możemy prowadzić negocjacje i wykonywać dostawy do Ciebie szybko i skutecznie. Celem tego jest unikanie zakłóceń w systemie zaopatrzenia i w łańcuchu logistycznym. Sprzyja temu kontaktowanie nabywcy ze sprzedającym, po uprzednim wyszukaniu produktów i usług.

 10. EURO TRADE KATARZYNA DYNARSKA

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie palet EPAL na rynki europejskie do dystrybutorów i producentów żywności, farmakologii, kosmetyków i dalszej odsprzedaży. Ponadto nasza firma od roku zajmuje się dostarczaniem cukru ICUMSA 45w opakowaniach przemysłowych do fabryk, hurtowni i dystrybutorów. Naszym krajowym, działaniem zajmują się specjaliści sprzedaży prętów żebrowanych, pelletu różnego rodzaju do ogrzewania ciepłowni, szklarni i zakładów przemysłowych. Stale trzymamy się wspólnie opracowanych warunków współpracy i dostosowujemy się zawsze do każdego klienta indywidualnie z uwagą na formy zamówień, umowy, płatności, transportu i dostaw. Serdecznie zapraszam do dalszego zapoznania z naszą firmą, zadawania pytań, przekonania się o naszych możliwościach handlowych oraz składania dużych zamówień. Życzę zatem wszystkim zainteresowanym owocnej współpracy i dalszego rozwoju z naszym udziałem. Wszelkie pytania proszę kierować bezpośrednio do naszego dyrektora: Robert Pałgan LinkedIn: linkedin.com/in/robert-pałgan-480785278 tel: +48 576 057 313

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Cukier - Import eksport

Liczba wyników

1755 Przedsiębiorstwa