• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ciastkarstwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. SACAR FORNI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Sacar Forni srl może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i sprzedaży urządzeń piekarniczych oraz wyposażenia dla cukierni i pizzerii. Firma jest producentem pieców, maszyn i wyposażenia dla sklepów, hoteli, barów, restauracji i budynków publicznych, urządzeń dla sklepów i supermarketów, chłodziarek przemysłowych i komercyjnych. Można zamówić piece elektryczne, piece gazowe, piece spalinowe, piece tunelowe, piece taśmowe, piece z ruchomą ramą, a także szafy chłodnicze i schładzarki.

 2. EBBO FOOD CONSULTANT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EBBO FOOD CONSULTANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i produkcja rzemieślnicza. Ma siedzibę w Montauroux, Francja.

 3. ALFA BREAD

  Turcja

  Firma ALFA BREAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach chleb arabski. Ma siedzibę w Kilis, Turcja.

 4. VALENT BAKERY EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma VALENT BAKERY EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, wyposażenie piekarni, maszyny piekarskie, piekarnia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. MEMAK BAKERY MACHINES

  Turcja

  Firma MEMAK BAKERY MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach karmy dla królików. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES

  Turcja

  Firma TURKIYE MACHINES BAKERY MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, wyroby piekarskie, Piece piekarskie, i zaopatrzenie dla piekarni. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD

  Chiny

  Firma ANYANG GOLDEN MACHINERY CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Anyang, Chiny.

 3. MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING

  Turcja

  Firma MAKINSA BAKERY MACHINERY MFG & ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach mieszarki dla kolektywów, szafy i komory do fermentacji ciasta dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni, i mieszarki do produktów. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. SAMI KAMMAZ OVENS

  Turcja

  Firma SAMI KAMMAZ OVENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, i chleb. Ma siedzibę w Kilis, Turcja.

 5. LP CONSULTING

  Włochy

  Firma LP CONSULTING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piece piekarskie, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 1. KEIBLINGER GMBH

  Austria

  Firma KEIBLINGER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sitzenberg-Reidling, Austria.

 2. GOURMETBACK

  Ukraina

  Firma GOURMETBACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach piece dla ciastkarni, dosage systems and systems, i maszyny do formowania dla przemysłu spożywczego. Ma siedzibę w Bucha, Ukraina.

 1. EKMAK BAKERY MACHINES CO

  Turcja

  Firma EKMAK BAKERY MACHINES CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Umraniye Istanbul, Turcja.

 2. DADEX D.O.O.

  Serbia

  Firma DADEX D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piece elektryczne, bakery ovens, customized manufacture of electric ovens, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, i Piece elektryczne. Ma siedzibę w Salas Nocajski, Serbia.

 3. ALBA & TEKNOSERVICE SRL

  Włochy

  Firma ALBA & TEKNOSERVICE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji, Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe, i Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Villafranca Padovana, Włochy.

 4. RADEMAKER

  Holandia

  Firma RADEMAKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piekarnie, ciastkarnie, cukiernie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piec do pizzy, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do produkcji chleba, chłodziarki dla przemysłu spożywczego, piec do pizzy, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Culemborg, Holandia.

 5. KUDRET MAKINE

  Turcja

  Firma KUDRET MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cukiernictwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, piec tunelowy, urządzenia i sprzęt do produkcji drażetek, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 6. OMAB DI RUDARI SRL

  Włochy

  Firma OMAB DI RUDARI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lugagnano Verona, Włochy.

 7. BAKERY SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAKERY SOLUTIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Huddersfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. VIKING IP, SIA

  Łotwa

  Firma VIKING IP, SIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Masarnie - maszyny i urządzenia, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, instalowanie kuchni profesjonalnych, Masarnie - maszyny i urządzenia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 1. KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS

  Turcja

  Firma KARDESAN BAKERY AND PASTRY EQUIPMENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NEUBING S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NEUBING S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Ma siedzibę w Plzen, Republika Czeska.

 3. ARHAS FOOD MACHINES COMPANY

  Turcja

  Firma ARHAS FOOD MACHINES COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Biszkopty, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, piec obrotowy, Maszyny spożywcze, i Biszkopty. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 4. HUBERT CLOIX

  Francja

  Firma HUBERT CLOIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w St Maur Des Fosses, Francja.

 5. TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT

  Francja

  Firma TORTORA CELSIUS EQUIPEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, maszyny cukiernicze, i maszyny do piekarni francuskiej. Ma siedzibę w Sennecey-Lès-Dijon, Francja.

 6. MINOSI SRL

  Włochy

  Firma MINOSI SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach bar furniture. Ma siedzibę w Melpignano, Włochy.

 7. KAVEH OVEN INDUSTRY CO

  Iran

  Firma KAVEH OVEN INDUSTRY CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Isfahan, Iran.

 8. KAGNICI MAKINA LTD. CO.

  Turcja

  Firma KAGNICI MAKINA LTD. CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. DAMAK BAKERY MACHINERY

  Turcja

  Firma DAMAK BAKERY MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece piekarskie. Jest również obecna w dziedzinach Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia, wyposażenie piekarni, maszyny piekarskie, mieszarki do produktów, i Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. SAMI KAMMAZ

  Turcja

  Firma SAMI KAMMAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach chleb arabski z owsem. Ma siedzibę w Kilis, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ciastkarstwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 543 Przedsiębiorstwa